Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Šroll (Lyric mini)
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut jún 23, 2015 15:11:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Teda to je jako z nejake recenze pro ohlupovani hifistu v prodejpodporujicim casopisu - jednotlivé články aparatury nevykazovaly neblahé chování....

To je asi nejaky newspeak.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut jún 23, 2015 15:14:39    Predmet: Odpovedať s citátom

cough napísal:
Už tu jeden takovej pokus na západ od našich hranic byl ( https://en.wikipedia.org/wiki/Degenerate_music ), a ani kucí z východu nebyli pozadu ( https://en.wikipedia.org/wiki/Formalism_%28music%29 ) a i my teď tu máme svého BOHa! (Bartoliho Odpadní Hudba).


....

no tehdy zabili mnoho lidi.....jako vtip se to teda moc nepovedlo Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
davidhighend
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 júl 2008
Príspevky: 502

PríspevokZaslal: Ut jún 23, 2015 17:42:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli bez uz se kurva bodnout. Takového magora aby člověk do prdele hledal. Jediny co jsi v zivote dakazal je ta obluda od mabata a jen kritizuješ a shazujes všechno a všechny kolem. Vis úplný hovno jako spousta tady z nas, ale plnou hubu keců jak se to nema delat, přitom zadný náznak toho jak se to delat má, blábolíš hůř nez všichni ti hifikosmonauti, ktere tak rad častuješ. Uz to vazne leze všem na nervy ty vaše pindy s mabatem. Ten donedávna tahal rozumy od dawsoo a pistoleho na audiowebu a ted tady ze všech dela blby, jako by on přišel s něčím svetobornym. Skupina radikálních zakomplexovanych a nedocenenych radoby konstruktérů. Běžte uz vazne do prdele.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut jún 23, 2015 18:52:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak obcas nekdo prestreli - napr distingovany Cough me asi "vtipne" srovnava s vrahy /nacisty a komunisty/ a je to v pohode.

Pak zde Davidhighend ventiluje svoje "nazory".

Panove mozna byste mohli trochu ubrat, notabene kdyz jde jen o hifi a nikoho z nas tohle hobby nezivi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: Ut jún 23, 2015 19:07:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak až budeš příště chtít napsat něco hanlivého hudbě (anebo i vlastně o hifi), která se ti nelíbí nebo jí nerozumíš, tak si na to vzpomeň, jak tyto režimy s lehkostí označovaly hanlivě to, co se jim nehodilo nebo jen nechápaly nebo nechtěly pochopit, a zkus se nejprve zamyslet, jak moc je tvoje rétorika blízko... O válečných zločinech a zločinech proti lidskosti těchto genocidních režimů tu nebyla vůbec řeč, to je zcela jiná kapitola, to mi laskavě nepodsouvej, že ti podsouvám.
_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zorg
Hifi expert


Založený: 13 september 2008
Príspevky: 1287

PríspevokZaslal: Ut jún 23, 2015 19:44:43    Predmet: Odpovedať s citátom

davidhighend napísal:
Vis úplný hovno jako spousta tady z nas
Já taky.

davidhighend napísal:
mabatem. Ten donedávna tahal rozumy od dawsoo a pistoleho na audiowebu
Je rozdíl se do nich nevybíravě obouvat a tahat rozumy. Na mě to zpětně působilo tak, že je defakto načapal na švestkách a pak už to mělo velmi rychlý spád. Takže pak jakékoliv tahání informací - proč? Nebo dej odkaz.
Apropo předávání informací a jejich další rozvíjení je základní vědecký postup, o tom už tu taky zmínka byla, takže nechápu to opovržení. Každý z nás musel informace nějak získat ať už studiem nebo pokusy, které klidně proved už někdo před ním, jen se to nemusel dozvědět.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: Ut jún 23, 2015 20:03:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Kdepak to MaBatovo (rychlospádové) načapání Dawsooa a Pistoleho na švestkách mělo proběhnout ? Také bych prosil o odkaz..

Naposledy upravil sekal dňa Ut jún 23, 2015 22:47:37, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
davidhighend
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 júl 2008
Príspevky: 502

PríspevokZaslal: Ut jún 23, 2015 20:36:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Zorg
Kdyz je čerpal mabat je to ok, nic proti proc ne, ale proc delas pak vola z NA, ze se ptal na info ohledně SW, to uz neni to stejný co. NA postavil a prodal nemálo Lucidů na koncepci vámi opět zavrhnutymi Accutony. Ma nemálo spokojenych zakazniku a podle ohlasu hraji výborně. Kde jsou vaše výsledky finálních praci mimo DIY. Všechno víte a umíte lepe, tak proc nic neni nikde k viděni, kromě par zoufalých fotek z bartoliho zoufale poslechove mistnosti.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Ut jún 23, 2015 20:37:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Proč tu lžeš?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ut jún 23, 2015 20:41:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Do prádelny, toto je vlákno o zesilovači!!!

Na hádky o repro a kdo co kdy kde jsem vám založil vlákno v bojisku, jděte se předvádět tam.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: Ut jún 23, 2015 20:46:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Ten je přece všude, Mikovče!
Možná by stálo za to na něho hodit deku, nebo alespoň patentovanou pěnu.

On topic: plánuje se nějaká předváděčka Lyric mini v SK? Studií a prodejců je tu určitě dost...

_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
davidhighend
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 júl 2008
Príspevky: 502

PríspevokZaslal: Ut jún 23, 2015 20:52:13    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Proč tu lžeš?

Protože to ja rad rozumbrado.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaK
Hifista - pokročilec


Založený: 19 marec 2007
Príspevky: 466

PríspevokZaslal: Ut jún 23, 2015 21:59:29    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
To "teď" je aspoň 7 let. A proč by si je nekoupil, protože Bartolimu se nelíbí pásky? Má se příště zeptat? Smile

Very Happy
Ano, měl jsem se už tenkrát zeptat Bartoliho. Možná by mě varoval před celou nechvalně známou Brněnskou klikou. Už je to 8 let, co se ke mně pod záminkou poslechové hifi návštěvy vloudili Syčák a Machalík. Dovlekli mi do bytu ty páskové ACR RP 400. Hrálo to pochopitelně příšerně, co taky čekat od bedny s páskovým měničem, že? Ale Machalík se Syčákem mě pod pohrůžkou násilí přinutili, abych ty bedny koupil. Syčák měl navíc s sebou složku nadepsanou mým jménem. Prý si o mě ze sdělovacích prostředků zjistil, co jsem zač. Tak jsem měl od té doby doma s ACR peklo. Poslech hudby se mi úplně zprotivil. Ze svého oblíbeného Beethovena jsem musel přejít na poslech zkreslené amplifikované hudby. Vyhledával jsem zvláště zkreslené a podřadné nahrávky, abych zamaskoval ty příšerně hrající bedny. Naštěstí mi ve vedlejším nepoužívaném pokoji zůstaly Dali Grand. Občas je tajně přemístím do poslechové místnosti a zapojím místo ACR. Pak si mohu opět vychutnat lahodný a věrný zvuk smyčců a samozřejmě i Cecilky Bartoliové. Jen to, proboha, nikdo neříkejte Syčákovi s Machalíkem. Bojím se, že si mě podají, když zjistí, že občas zhřeším. Snad toto mé vyznání pomůže Bartolimu pochopit...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zorg
Hifi expert


Založený: 13 september 2008
Príspevky: 1287

PríspevokZaslal: Ut jún 23, 2015 22:58:54    Predmet: Odpovedať s citátom

davidhighend napísal:
Zorg
Kdyz je čerpal mabat je to ok, nic proti proc ne, ale proc delas pak vola z NA, ze se ptal na info ohledně SW, to uz neni to stejný co. NA postavil a prodal nemálo Lucidů na koncepci vámi opět zavrhnutymi Accutony. Ma nemálo spokojenych zakazniku a podle ohlasu hraji výborně. Kde jsou vaše výsledky finálních praci mimo DIY. Všechno víte a umíte lepe, tak proc nic neni nikde k viděni, kromě par zoufalých fotek z bartoliho zoufale poslechove mistnosti.
Když pominu, že tu evidentně lžeš, tak podle tvojí logiky bude nejlepší poslouchat nějakýho Číňana, kterej cpe do plastikových budek piezáče a elektrolyty, protože se jich v Elektroworldu prodá nejvíc? Shocked Mě nezajíímá, co se dobře prodává a jak je někdo spokojenej, ale konkrétní vlastnosti o kterejch si myslím (nejen já), že mají ve výsledku váhu, abych si to pak realizoval (mimochodem, je tu někde vypovídající graf, když už se NA naučil měřit?)
Já z něj vola nedělal, mě se na nic neptal, NA se tu odvařil sám. A za otázkou se dělá otazník, btw, to už se tu taky psalo Cool


sekal napísal:
Kdepak to MaBatovo (rychlospádové) načapání Dawsooa a Pistoleho na švestkách mělo proběhnout ? Také bych prosil o odkaz..
Psal jsem, že to tak na mě působilo. Hledat ti to fakt nebudu, to můžeš zrovna tak ty sám: http://www.google.com "audioweb+matbat+dawsoo+píše+se" Laughing
EDIT: (vidím, že mám dobrou paměť a dokonce koukám, že už tehdy se tam řešilo, to co teď na MAXech Laughing)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
davidhighend
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 júl 2008
Príspevky: 502

PríspevokZaslal: Ut jún 23, 2015 23:36:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Zorgu přestaň prosim tě blábolit o Čínanech a elektroworldu. Každy normální člověk pochopí co jsem tim myslel a na otazníky se vyser, co to furt mate s tim někoho korigovat za gramatiku. Mne by jen zajímalo kolik Vy tři mate zkušenosti s poslechem neceho jineho nez tech svých rádoby nejlépe hrajících beden, ze tak dokážete od stolu presne říct jak to hraje. Podle mne s tema vsema po kterých se vozite, nemáte žádnou reálnou zkušenost. Jen čtení z grafu bohužel nestačí, ale to vy urcite víte.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
WaVe_99
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 688

PríspevokZaslal: St jún 24, 2015 00:24:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslim, ze by moderator mel toto vlakno procistit, je skoda, ze ve vlakne o super zesilovaci exhibuji dva trumpetaci. BTW, Bartoli s Mabatem, nebylo by lepsi si zalozit vlastni web? Vypada to, ze jste predbehli dobu a ze cely svet se krome Vas dvou toci spatne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: St jún 24, 2015 08:24:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Maku diky za info.

Muj nazor na tvuj hifi vyvoj je ze jsi presel od prumernych malych beden dali grande k technicky horsim paskovym bednam ACR.....no treba pak casem poridis elektrostaty martin logan a vyvoj smerem od nic moc beden k horsim bednam bude zavrsen imho temi nejhorsimi bednami co jsou na trhu.

Jen me prekvapuje ze to vidim u tebe.

BTW ty DPA co jsi mel jsi nahradil lampami?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: St jún 24, 2015 08:33:16    Predmet: Odpovedať s citátom

No nic, bude sa mazat (asi vecer).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: St jún 24, 2015 09:20:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Prosim nemazat, je prece zrejme, ze si kazdy z diskuteru stoji za tim, co napsal. presun do offtopic vlakna bude lepsi reseni.
_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: St jún 24, 2015 09:52:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Coughu nic ti nechci podsouvat, ale ja jsem napsal tohle:

Pred mnoha lety v Brne jsem byl osobne ucastnikem setkani hifistu a testovaly se nejake hifi hracky, uz si ani nepamatuju zesilovace a playery atd...ale co si pamatuju jasne bylo ze se porad dokola poustela nejaka srackova bigbitova blbina....byl tam nejaky hluk/hudba a pak priletel vrtulnik a pak tam stekal hafan. Pamatuju si jak tam banda pritroublych hifistu resila ze ten hafan z CD bigbit ma blafkat zleva a vrtulnik ma priletet zprava.

Uz tehdy jsem si kladl otazku co ti hifisti na tom poznaji?

Podle me na tom poznaji pendrek a to je tak asi to hlavni co jsem mel na mysli svymi prispevky.

......

A ty pak na me vytahnes nacisty co zabijeli zidovske hudebni skladatele.

Nezlob se na me ale to je faul.....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: St jún 24, 2015 10:19:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Zorg :
To načapání na švestkách, ani nic, co by tak působilo, jsem nějak nenašel. Zato jsem si letmo prolétl tvoje příspěvky a objevil následující, docela zajímavou reakci :
Zorg napísal:
dawsoo, já tohle přesně chápu a ani se nedivím, je fakt, že ten čas určitě dokážeš investovat líp než u kompu. Samozřejmě mě to mrzí, je to halt pech. Načal to check, tos ještě vydejchal, ale teď tenhle borec to dorazil. Hlavně nic nemaž. Ber to tak, že je to prostě statistická odchylka: je nás tu 2019 a nejvýše 2 metbetové jsou kokoti, tzn. absolutní většina je v pohodě, tj. alespoň 99.901% pro akademiky zaokrouhleno na 3 desetinná místa Very Happy Marceli, moc děkujem Thumb down
Question
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: St jún 24, 2015 10:24:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli: asi to bylo z mojí strany extrémní přirovnání, omlouvám se.
_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St jún 24, 2015 10:37:33    Predmet: Odpovedať s citátom

MaK napísal:
.... Ale Machalík se Syčákem mě pod pohrůžkou násilí přinutili, abych ty bedny koupil. Syčák měl navíc s sebou složku nadepsanou mým jménem. Prý si o mě ze sdělovacích prostředků zjistil, co jsem zač. Tak jsem měl od té doby doma s ACR peklo....

To myslíš opravdu vážně ? S Machalíkem jsem diskutoval na netu a párkrát jsme se setkali i osobně. Nevěřím, že by to byl takový gauner. Confused

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: St jún 24, 2015 10:39:11    Predmet: Odpovedať s citátom

OPA, ... xxxxxx. A nauč se už jednou najít v příspěvku (MaK) ironii.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
gabik
Hifista - pokročilec


Založený: 26 november 2007
Príspevky: 369
Bydlisko: Usti nad Labem/Praha

PríspevokZaslal: St jún 24, 2015 12:18:55    Predmet: Odpovedať s citátom

OPA: Delas si prdel, nebo to myslis vazne? Se to tezko nekdy pozna, doufam, ze to byla ironie Very Happy

Jinak pekny vlakno.

K NA: Jeho bendy jsou super, tecka. S grafama, pokud je jakejkoli vyrobce nechce zverenjit mate smulu. Kazdopadne NA meri, to vim.

Jak uz jsemtu psal, na netu je spouta kecalistu, ti co nejvic rvou vetsinou umej a vedej nejmin, jenom jsou proste nejchytrejsi a nejhlasitejsi.

Kazdopadne z my strany opet skoda casu, 90% prispevku je to od tematu a o nicem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaK
Hifista - pokročilec


Založený: 19 marec 2007
Príspevky: 466

PríspevokZaslal: St jún 24, 2015 12:44:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Ó bóže...
Netušil jsem, že by můj předchozí příspěvek někdo mohl vzít vážně. Takže pro jistotu uvádím:
ACR 400 jsem měl možnost si doma před koupí dlouhodobě vyzkoušet. Kdybych s nimi nebyl spokojený, samozřejmě bych je nekoupil. Jsou dost "přesné" a je potřeba neodfláknout umístění. Za ta léta se moje spokojenost s těmito soustavami ještě zvýšila.

Pro Bartoliho:
Můj hifi vývoj byl směrem ke zlepšování zvuku. Grafy mě nikdy až tolik nezajímaly. Spíše jen jako podpůrný argument. Hlavně jsem se řídil podle svých uší. Vím taky, že posuzování jednotlivých komponentů vytržené z kontextu může být ošidné. Důležitý je zvuk celé sestavy. O výrazném vlivu napájení a pospojování komponentů na zvuk není pochyb.
Elektronky jsem nikdy neměl, na rozdíl od tebe.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
WaVe_99
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 688

PríspevokZaslal: St jún 24, 2015 14:06:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli - neni ta sestava Audiomat + Xavian jeste k dispozici? Potrebuju relax, nehifi-medovy, relaxacni, uklidnujici zvuk, ta klasika na rovnych bednach s trandakem me trha usi Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: St jún 24, 2015 14:15:46    Predmet: Odpovedať s citátom

MaKu zajimalo by me mereni ACR 400, nedelal jsi ho?

Zajimal jsi se o to kdyz jsi to pred lety kupoval, nebo jsi to koupil jen podle poslechovych dojmu?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
WaVe_99
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 688

PríspevokZaslal: St jún 24, 2015 15:23:44    Predmet: Odpovedať s citátom

A Xavy a Audiomat se merily, pred nakupem? Nebo se postupovalo jen podle usi?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gabik
Hifista - pokročilec


Založený: 26 november 2007
Príspevky: 369
Bydlisko: Usti nad Labem/Praha

PríspevokZaslal: St jún 24, 2015 15:45:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak ja hifi a kabeli merim metrem, jestli se vejdou. Udajum vyrobce a prodejce a neverim, protoze chtej hloupy hifistiky hejly akorat vsichni oskubat rozmery si prikraslujou Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36  Ďalšia
Strana 34 z 36

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist