Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Pomoc pri výbere zdroja zvuku (CD/SACD/DVD kombajn s VANITY?

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
banana
Nádejný hifista


Založený: 25 december 2007
Príspevky: 80

PríspevokZaslal: So december 29, 2007 19:09:34    Predmet: Pomoc pri výbere zdroja zvuku (CD/SACD/DVD kombajn s VANITY? Odpovedať s citátom

Zdravím Vás priatelia
Potreboval by som poradit, ......v blizkej buducnosti by som si rád zadovážil DAC Casea Cepheus.
Momentálne som už asi 2 roky bez CD playeru, a riešim otázku, či kúpiť nejaký CD/SACD/DVD kombajn napríklad DENON DVD 3930, a donho dat urobiť VANITY modul a toto potom prepojiť s DAC Cepheus, alebo
zobrať CD/SACD DENON 1500AE, a VANITY, tieto dve alternatívy sú si naoko podobné,
ale tretia, nad ktorou uvažujem , ale zatiaľ som na nič neprišiel je: vlastním HTPC a doňho nainštalovať kvalitnú zvukovku.....potrebujem poradiť, akú?.....FOOBAR používam bežne na prehrávanie mp3 z PC, ale nerozumiem tomu, ako ho aktivovať, aby sa vyriešili, aspoň čiastočne problémi s Jitterom a podobne..........a hlavne, OTAZKA ZNIE: nahradí mi toto riešenie s kvalitnou zvukovkou,......nahradí mi zvuk, ktorý by som dosiahol s prvými dvoma riešeniami???

Ďakujem za podnetné rady a názory

ps: POKROK NEZASTAVÍŠ !!!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
banana
Nádejný hifista


Založený: 25 december 2007
Príspevky: 80

PríspevokZaslal: St január 16, 2008 18:33:30    Predmet: ONKYO SE-200PCI Odpovedať s citátom

tak už som to poriešil...........ONKYO SE-200PCI
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
nishaknapp02
Ready2Die
Ready2Die


Založený: 18 máj 2022
Príspevky: 103

PríspevokZaslal: Št máj 19, 2022 00:50:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Why not settling on games that is fun and at the same time your earning. Well it'll make suspense because of the game as well but dude just try it and it gave me hope while pandemic is real rn. Spread Bet Baccarat Technique: How to Win at Baccarat Every Time
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
nishaknapp02
Ready2Die
Ready2Die


Založený: 18 máj 2022
Príspevky: 103

PríspevokZaslal: Št máj 19, 2022 00:51:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Why not settling on games that is fun and at the same time your earning. Well it'll make suspense because of the game as well but dude just try it and it gave me hope while pandemic is real rn. Spread Bet Baccarat Technique: How to Win at Baccarat Every Time
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist