Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Štuple do 50€

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Typek
Hifi obsluha


Založený: 07 február 2015
Príspevky: 3

PríspevokZaslal: So február 07, 2015 10:06:44    Predmet: Štuple do 50€ Odpovedať s citátom

Zdravim, potreboval by som poradit nieake kvalitne stuplove sluchatka do 50€. Aktualne pouzivam Koss Porta Pro a velmi sa mi paci ich zvuk hlavne basy Very Happy. Takze rad by som neake stuple ktore hraju aspon takto dobre. Rozmyslal som na Razer Hammerhead ale v recenziach pisu ze hraju dobre ale nie tak dobre na to kolko stoja a nerad by som slapol vedla tak vas poprosim o neake rady dakujem Very Happy Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JoxY
Hifi obsluha


Založený: 22 december 2014
Príspevky: 9

PríspevokZaslal: Št február 12, 2015 10:02:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Razery a ine "herne" znacky moc neodporucam. Skus sa skor pozriet na Xiaomi Piston 2.0, VSonic VSD3, Sony MH1C, alebo Klipsch Image S4. Tu dostanes za dane peniaze omnoho viac muziky. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Št február 12, 2015 12:49:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Sony MH1 (MH1C) je všechny přehrajou s prstem v nose, ale zároveň maj bohužel nejhorší kabel na světě.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št február 12, 2015 12:56:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Tie Porty som nedavno pocul zas asi po piatich rokoch... a uz sa mi tie basy vobec nepacili tak ako kedysi. Maju ich az prilis...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Št február 12, 2015 15:37:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Porty sú typický príklad sluchátiek zvukovo extrémne závislých na použitom zosilovači ... za určitých predpokladov na niektorých aparátoch (napr. Fostex HP-A8) dokážu hrať prekvapivo dobre ... dokonca aj basy sú celkom „v norme“

...pre občanov, ktorým sa páčia zvýraznené basy, by som (bez ohľadu na ich nízku cenu) určite odporúčal vyskúšať SHE3590 od Philipsa

_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Typek
Hifi obsluha


Založený: 07 február 2015
Príspevky: 3

PríspevokZaslal: Št február 12, 2015 18:30:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Dakujem za rady Smile . Tie VSonic VSD3 vyzeraju naozaj dobre, nemaju snad ziadnu negativnu recenziu. Len sa obavam ze nebudu mat dostatok basov (nepotrebujem aby mi to roztrhlo hlavu Very Happy ) ale moja hudba je v prvom rade Electro-House a nasledne Rock-Metal Smile .Ale kazdopadne su zatial No.1
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Št február 12, 2015 20:19:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Sony MH1C su na moj vkus moc prebasovane. Sli prec. Skusal som ich v praci ako nahradu Porta Pro.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Typek
Hifi obsluha


Založený: 07 február 2015
Príspevky: 3

PríspevokZaslal: Ut február 17, 2015 23:52:48    Predmet: Odpovedať s citátom

No tak nakoniec som aj kupil VSonic VSD3 (obycajne) na obale maju "Bass Enhanced" Very Happy . Zatial pocuvam 2 dni a som velmi prekvapeny ako tie spuntiky hraju Smile . Zvuk by som povedal ze je totozny s Koss Porta Pro az nato ze velmi dobre tlmia okolity hluk takze mi pripada by ten zvuk o nieco cistejsi (niesom ziadny audiofil Very Happy ). Len si treba na tie stuple zarazene az v mozgu trochu zvyknu no zatial som velmi spokojny.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist