Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Myty predrazenych kablov?
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kabeláž
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11489
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So august 08, 2015 09:05:56    Predmet: Odpovedať s citátom

XD je take take posunte ABcko... http://www.excelia-hifi.cz/cambridge-audio/cambridge-audio-class-xd.pdf
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
davidhighend
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 júl 2008
Príspevky: 502

PríspevokZaslal: So august 08, 2015 09:10:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Zorg napísal:
A hraje to aspoň solidně?
Přijde mi to taková divná značka. Není to vyloženě hnusně udělaný, ale nějak na tom nevidim nic, před čím bych si sed na zadek. Něvěřím jim. Přehrávače maj jen rebrandlý Oppa, atd.
Nevím, no, já bych za to teda 60k nedal...

Pres všechny tyhle negativní komenty to hraje velice slušně. A ve skutečnosti to vubec nevypadá nijak skaredě. Ja s tim osobne nemam zadny problém, zkus si to nekde poslechnout a uvidis.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zorg
Hifi expert


Založený: 13 september 2008
Príspevky: 1287

PríspevokZaslal: So august 08, 2015 09:15:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Já neříkám, že je to ošklivý, to naopak. Ty to máš teda taky? Klidně si to někdy někde na něčem sposlechnu, proč ne.
Každopádně já pořebuju něco jinšího, jsem takovej složitější Laughing Razz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Tico
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 október 2012
Príspevky: 560

PríspevokZaslal: So august 08, 2015 09:40:39    Predmet: Odpovedať s citátom

2 Fajadefil: Jenom mala technická: "crossover dostortion" se v našich končinách (a předpokládám, ze i v těch vašich) překládá jako "prechodove zkreslení" Wink
_________________
HTPC/Foobar/Esi Juli@/WaveIO -> BB-DAC -> Customworks HYPA1+Actidamp mk4 -> DPA222Mk3 SE + DPA386SE -> B&W704, Sony ST-SB920QS, Sony CDP-XB930QS, AKG K701mod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Fajadefil
Hifista


Založený: 31 júl 2015
Príspevky: 152

PríspevokZaslal: So august 08, 2015 10:12:35    Predmet: Tico Odpovedať s citátom

Vdaka za preklad. Nie som elektrotechnik a s nachadzanim ekvivalentnych vyrazov k anglickej elektrotechnickej hantyrke nemam skusenosti.
_________________
ZOTAC ZBOX Win10 ASIO
Topping D90 SE
Topping Pre90
Cambridge Audio 851W
BV Audio F3ROY
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Fajadefil
Hifista


Založený: 31 júl 2015
Príspevky: 152

PríspevokZaslal: So august 08, 2015 10:17:12    Predmet: bacil2 Odpovedať s citátom

bacil2 napísal:
... no ešte že máš doma ten "marketingový bullshit" pekne dorovnaný tými „german state of the art“ búdami z Pulhiemu
Rofl


Tak sa pochval na com posluchas hudbu ty :-p
PS: magnaty su len docasne riesenie, planujem upgrade bedni, nemaj boja. Len musim nasporit nejake lovaciky, hehe.
Asi to urobim tak, ze budem chodit po posluchovkach so zosikom a predzosikom a skusat ako to hra na ktorych bedniach. Celkom si viem predstavit hrozu aku to sposobi u predajcov, ked budem ich "dokonale" a "hifisticke" bedne pri tom prepiskovat sinusovym generatorom :-DDD
Cudoval by si sa kolko tych "hifistickych" a "hájendovych" skvostov s cenovkou nad 2000 tisic EUR nedokaze bez rezonovania a roznych pazvukov prejst cez frequency sweep test Very Happy
A potom sa akoze hraju na "hájend" a na "zobrazenia jemných tranzioentov" a podobne kofotiny, hihi.

_________________
ZOTAC ZBOX Win10 ASIO
Topping D90 SE
Topping Pre90
Cambridge Audio 851W
BV Audio F3ROY
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11489
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So august 08, 2015 10:23:18    Predmet: Odpovedať s citátom

fajadefil, akurat pozor s tym prepiskovanim... od urcitej hlasitosti uz skresluje i ucho
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zorg
Hifi expert


Založený: 13 september 2008
Príspevky: 1287

PríspevokZaslal: So august 08, 2015 11:55:56    Predmet: Re: bacil2 Odpovedať s citátom

Fajadefil napísal:
"zobrazenia jemných tranzioentov"
pozor, pozor s tou drzostí, abys tady nenarazil. pak ještě mikrodynamika a taky utlumení Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: So august 08, 2015 12:03:27    Predmet: Re: sedour Odpovedať s citátom

Fajadefil --> Mas pravdu. Moja chyba, ráno som to čítal narýchlo a výkon / príkon som poplietol. Ale na tie marketingové srákoty moc nedám. Nech si to nazývajú ako chcú.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
davidhighend
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 júl 2008
Príspevky: 502

PríspevokZaslal: So august 08, 2015 13:01:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Zorg napísal:
Já neříkám, že je to ošklivý, to naopak. Ty to máš teda taky? Klidně si to někdy někde na něčem sposlechnu, proč ne.
Každopádně já pořebuju něco jinšího, jsem takovej složitější Laughing Razz

Ne ja to nemam, jen jsem to uz několikrát slysel a za ty penize mi to prijde hodne slušný.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zorg
Hifi expert


Založený: 13 september 2008
Príspevky: 1287

PríspevokZaslal: So august 08, 2015 13:45:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Já budu mít v brzký době možnost porovnat UcD400 oproti oboum LMkám, jsem fakt sám zvědavej.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: So august 08, 2015 15:50:19    Predmet: Re: bacil2 Odpovedať s citátom

Fajadefil napísal:
Tak sa pochval na com posluchas hudbu ty :-p
Posledných vyše 20 rokov fungujem (ak ide o bedne) prakticky výhradne na Dynaudio rady Contour ... a samozrejme používam, na rozdiel od teba adekvátne dráty ...

Fajadefil napísal:
...Celkom si viem predstavit hrozu aku to sposobi u predajcov, ked budem ich "dokonale" a "hifisticke" bedne pri tom prepiskovat sinusovym generátorom
... sinusgenerátor v rukách takého diletanta ako si ty, to je hotová pohroma ... ešte horšie ako nechať sa hrať 2-ročné decko zo zápalkami
_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Fajadefil
Hifista


Založený: 31 júl 2015
Príspevky: 152

PríspevokZaslal: So august 08, 2015 17:16:27    Predmet: bacil2 Odpovedať s citátom

Pytal som sa na koncovy zosilnovac a na predzosilnovac nie na bedne, ty Tesla Very Happy
_________________
ZOTAC ZBOX Win10 ASIO
Topping D90 SE
Topping Pre90
Cambridge Audio 851W
BV Audio F3ROY
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: So august 08, 2015 17:37:31    Predmet: Re: bacil2 Odpovedať s citátom

Fajadefil napísal:
bacil2 napísal:
... no ešte že máš doma ten "marketingový bullshit" pekne dorovnaný tými „german state of the art“ búdami z Pulhiemu
Rofl


Tak sa pochval na com posluchas hudbu ty :-p
PS: magnaty su len docasne riesenie,...

... obávam sa, že ani sám netušíš na čo si sa vôbec pýtal ... ty Einstein Wink

_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
magy1
Hifi obsluha


Založený: 03 marec 2011
Príspevky: 17

PríspevokZaslal: So august 08, 2015 18:57:51    Predmet: hifista Odpovedať s citátom

no myslim ze som sa tu uz dozvedel dost
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Fajadefil
Hifista


Založený: 31 júl 2015
Príspevky: 152

PríspevokZaslal: So august 08, 2015 19:38:58    Predmet: bacil2 Odpovedať s citátom

Fajn, to je pekne. Ale tak dozvieme sa uz konecne, cim krmis tie Contoury alebo nie?
PS: dat za minibednicky ako su tieto-
http://www.tophudba.sk/dynaudio-contour-s-1-4-1271
- 3000 eciek mi pride, ehm, noo, frustrujuce. Teda jedine ze ich pocuvac v nejakej hodne malej miestnosti- ako napriklad na hajzli Wink
.. ale inak fajn budky to su.

_________________
ZOTAC ZBOX Win10 ASIO
Topping D90 SE
Topping Pre90
Cambridge Audio 851W
BV Audio F3ROY
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: So august 08, 2015 20:50:42    Predmet: Odpovedať s citátom

A ty si co kupis?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Fajadefil
Hifista


Založený: 31 júl 2015
Príspevky: 152

PríspevokZaslal: So august 08, 2015 21:24:44    Predmet: Odar Odpovedať s citátom

No to este ani zdaleka netusim - musim poskusat s aparaturou ktoru mam. Ale zatial sa az tak moc neponahlam. Ono tie quantum 657 sicew boli v roku 2011 stali iba 760 eciek, ale zas treba povedat- ze - aspon v tej dobe- nevedel som najst nic, co by hralo za taky relativne maly peniaze aspon priblizne tak dobre.
Faktom ale zostava, ze maju aj nedostatky, ktore ma irituju tym viac, cim viac sa mi paci jazz...
Uz som uvazoval aj na klasikou - nieco ako Harbeth (ale tieto konkretne nie, lebo 10 tisic euro za bedne zdaleka nie som ochotny dat- nikdy a za ziadnych okolnosti) - skôr nieco podobnej konstrukcie, ale od menej znamych ale zato podla mna o nic horsich vyrobcov (a hlavne s primeranejsimi cenami).
Zasa na druhej strane, ine ako jazz, klasika a nejaky ten fajnsmekersky rock na tom asi bohvieako nebude zniet, hlavne pri vysokych urovniach nie...
Pocul som uz aj ML Vantage plus este nejaky nizsi rad od nich (neviem presne ako sa volali tie repro) a bol som velmi milo prekvapeny ako to hralo. Nebolo tomu vobec co vytknut (ak ked je pravdou, ze v posluchovke som ich nepocuval, takze na 100% to netvrdim). Musim vsak priznat, ze predstava, ze mam doma elektrostaticke cudo miesto normalnych bedni s klasickymi elektrodynamickymi menicmi, ma akosi znepokojuje Very Happy Asi predsudky, priznavam.
Pri vybere bedni urcite dam hlavne na sluch. Cisto z technokratickeho pohladu: inklinujem k viacpasmovym stlpovym reproduktorom s vysokou citlivostou.
Subwoofer neriesim - nepouzivam to, jedine ked pozeram nejaky film. O.i. to, co sa dnes u vacsiny predajcov povazuje za subwoofer, ja za subwoofer ani zdaleka nepovazujem. To co mam doma sice nad 40 HZ vobec nehra pekne - ale to, na co to pouzivam (prednes zvuku/ razovych vln do 40 Hz) zvlada pri objeme ozvucnice 120 litrov a priemere basaku 48cm na vybornu Very HappyD
Ak mas nejake typy na dobre stlpove budy, prosim daj vediet - rad sa necham inspirovat pri vybere.

_________________
ZOTAC ZBOX Win10 ASIO
Topping D90 SE
Topping Pre90
Cambridge Audio 851W
BV Audio F3ROY
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Ut august 11, 2015 08:51:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Fajadefil-> vůbec jsem se na odkaz co je tvůj přístroj zač nedíval, proto jsem se ptal na to, jestli máš AVR (víc koncovejch stupňů v jedný krabci).
Reagoval jsem na tvoje zjevný nesmysly o biampingu s jedním stereofonním koncovým stupněm.

Ale teď, když čtu další tvoje příspěvky, vidím, že se jenom potřebuješ holedbat výkonem svýho zesilovače, technicky nemáš vůbec páru o tom, co tu píšeš.

Možná bys měl přejít na hájend fórum, nebo na hifinádory, tam žádný technický znalosti potřeba nejsou.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11489
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut august 11, 2015 09:12:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Fajadefil, zaregistroval si sa nedavno a tak ti zjavne usla nejedna poucna debata.
Nevadi, mrkni sem, tuto mas tie technicky najlepsie veci pohromade:
- http://www.linkwitzlab.com/LX521/Description.htm
- http://www.linkwitzlab.com/Constant_directivity_louds.htm
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Fajadefil
Hifista


Založený: 31 júl 2015
Príspevky: 152

PríspevokZaslal: Ut august 11, 2015 12:15:53    Predmet: hele zeta retikuliane Odpovedať s citátom

Very Happy
Som sa teraz celkom pobavil. Takze najprv povazujes symetricku koncovy stupen za AVR, potom zasa zavazdas, ze som niekde pisal ze som pripajal mojim zosikom biampovo bedne. Odhadujem ta na max 20 rokov veku, pretoze neschopnost korektne interpretovat pisany text je typicka pre dnesnu mladez {v dosledku nekvalitneho skolstva,samozrejme}.
Takze este raz a pomalicky si precitaj moj komentar, na ktory reagujes. A snad pochopis, ze formulacia "skusali sme dva koncaky na jeden predzosik 851D" znaci, ze som mal na skusku biampingoveho zapojenia DVA KONCOVE STUPNE 851W prepojene via XLR na jeden preamp\DAC 851D.
Ad2 - kedze evidentne nemas skusenosti s plne symetrickymi koncakmi tak nevies, ze kvalitny symetricky koncak ma na kazdy kanal dva pary vystupov, ktore sa pouzivaju sucasne, ked zapajas na koncak biwiringove bedne. Ide to aj pripojenim len na jeden par, avsak vyrobca napriklad aj mojeho 851W koncaku tento sposob povazuje na neoptimalny {co ma logiku, kedze cely zosik je konstruovany ako symetricky a balancovany}
Takze este raz, skus trochu viac citat, ked uz chces reagovat. Ked najprv reagujes a az potom citas, vyzeras tak trochu ako osol Wink

_________________
ZOTAC ZBOX Win10 ASIO
Topping D90 SE
Topping Pre90
Cambridge Audio 851W
BV Audio F3ROY
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Fajadefil
Hifista


Založený: 31 júl 2015
Príspevky: 152

PríspevokZaslal: Ut august 11, 2015 12:23:21    Predmet: miero Odpovedať s citátom

vdaka za linky, ak chces, daj ich do temy zaujimave dokumenty, snad niekomu posluzia. PS: to ze som sa zaregistroval nedavno neznamena, ze som sa nedavno narodil. To ze som si len nedavno kupil high end zosik rovnako neznamena, ze sa hi-fi technike venujem len kratko. Odkazy ktore si poslal nenesu pre mna ziadnu novu informaciu. Dakomu inemu vsak mozu posluzit, takze este raz - vdaka.
Inak - skus najst nejaky sumar o tych veciach co si poslal - ktory by nebol pisany vyrobcom hifi techniky. Toto je hlavne reklamny kompilat vyrobcu a tym padom je zatazeny BIAS-om Wink

_________________
ZOTAC ZBOX Win10 ASIO
Topping D90 SE
Topping Pre90
Cambridge Audio 851W
BV Audio F3ROY
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11489
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut august 11, 2015 12:25:25    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Ad2 - kedze evidentne nemas skusenosti s plne symetrickymi koncakmi tak nevies, ze kvalitny symetricky koncak ma na kazdy kanal dva pary vystupov, ktore sa pouzivaju sucasne, ked zapajas na koncak biwiringove bedne.

miesas dohromady "symetriku" a zdvojene vstupy/vystupy pre biwiring/biamping... resp. aspon to tak z textu vyzera.

resp. "symetricky koncak" sem-tam znamena aj nieco ine nez si myslim ze tu myslis :-)

pripadne uvadzas zbytocne fakty ktore tu celu debatu dost zamotavaju. cim jednoduchsie to napises, tym to bude rychlejsie zrozumitelnejsie.

A ten "ucitelsky ton" sa tu moc nehodi...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Fajadefil
Hifista


Založený: 31 júl 2015
Príspevky: 152

PríspevokZaslal: Ut august 11, 2015 12:44:39    Predmet: miero Odpovedať s citátom

to je principialna otazka. Ja to vidim tak ze ma tu nejaky vtipalek ide ohybat ako Janka, tak mam korektny ako ty pises "ucitelsky ton" a neakceptujem take pokusy. Rozumies, co mu mam napisat na drbiny ako sedourove:
"Možná bys měl přejít na hájend fórum, nebo na hifinádory, tam žádný technický znalosti potřeba nejsou."
To sedour - az sa uschopnis na normalnu komunikaciu bez podjebovania, synak, daj vediet Smile

_________________
ZOTAC ZBOX Win10 ASIO
Topping D90 SE
Topping Pre90
Cambridge Audio 851W
BV Audio F3ROY
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Ut august 11, 2015 12:59:20    Predmet: Re: sedour Odpovedať s citátom

Priznajme si - ked niekto napise takyto bullshit, tak clovek uz dalej ani necita Wink Takze asi tak o detailnom citani tvojich prispevkov.
Fajadefil napísal:
Vlastne som nevidel domace hifi bedne, ktore by to ustali na plny vykon pri biamp zapojeni - asi len nejake tie cuda typu focal utopia a podobne, co stoja tolko ako mensi rodinny dom. Vlastne uz v biwire zapojeni s jednym koncakom mam strach to pustit naplno

Plati aj pre moje citanie tvojho prispevku so zalepenymi ocami v sobotu rano, ked som prikon vyhodnotil ako vykon a smahom ruky oznacil tvoje zelezo za D-cko bez detailneho citania tvojho prispevku. Ale "plagaty" na CA stranke som si predtym pozrel. Snad aspon to ma ciastocne ospravedlnuje pred mojim rychlym zaverom Laughing A z toho nepriamo vyplyva, ze moc som sa tam nedozvedel Laughing


Naposledy upravil Odar dňa Ut august 11, 2015 15:05:58, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11489
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut august 11, 2015 13:03:14    Predmet: Odpovedať s citátom

jj, to citovane i u mna dost znizilo "experience points" pre autora vyroku

citácia:
Azur851W Power output – stereo/mono
- 200W per channel into 8 Ohms
- 350W per channel into 4 Ohms
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Fajadefil
Hifista


Založený: 31 júl 2015
Príspevky: 152

PríspevokZaslal: Ut august 11, 2015 13:48:46    Predmet: odar Odpovedať s citátom

tak ak si videl domace hifi bedne, do ktory mozes pustit od 400w po 800w dlhodob bez toho, aby si ich poskodil\znicil, tak prosim. Ja som len napisal, ze ja som take bedne NEVIDEL - co mpzem potvrdit aj teraz. Skutocne si nepamatam ze by som niekedy pocuval alebo v nejakej predajni obzeral bedne na domace pouzitie s udajom na stitku v zneni "400\800 W" ak take poznas, daj sem odkaz na nate bedne. Ale prosim korektne udavany max prikon, nie nejake impulzne prikony a podobne voloviny.
Mna momentalne z hlavy napada len Utopia - tej vyrobca pise tusim 50 - 1000 Wattov maximalny prikon. No a tie fakt stoja tolko ako mensi dom. Ale vravim, ak poznas nejake ine bedne s takymto povolenym dlhodobym prikonom, tak napis. Urcite take existuju, ja som akurat napisal, ze o takych neviem.

_________________
ZOTAC ZBOX Win10 ASIO
Topping D90 SE
Topping Pre90
Cambridge Audio 851W
BV Audio F3ROY
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Ut august 11, 2015 13:55:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Neviem. Ani ma to nezaujima. Pointa je inde Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11489
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut august 11, 2015 14:16:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak staci 400W na stitku, tak napr. tieto: http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=219915#219915
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Ut august 11, 2015 14:27:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Fajadefil-> opakuji...cintáš si na pentli !

Nebo jinak...machruješ a nikdo ti to tady nežere.Přesně jak píše Miero a Odar - buď chaoticky popisuješ to, co nám chceš sdělit a nebo si prostě pleteš A/B výstupy se symetrickou strukturou zesilovače a možností zapojení biamp u stereo zesilovače.
A co je to ten pseudobiamp ?

Co to prosím tě zprominutím plácáš o těch příkonech reprobeden ? Trvalej příkon 400-800 watů ? Chceš ozvučovat technopárty ?
Opakuji...machruješ...ale na nesprávnym fóru.

To jak tady házíš stovky a tisíce watů, tak bych tě spíš odhadoval na nějakýho nevyskákanýho puberťáka.A věř nebo nevěř, kdyby si chtěl abych byl tvůj synek (jak mě familierně oslovuješ), tak to by ti muselo bejt alespoň pětašedesát (jako mýmu opravdovýmu tátovi).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kabeláž Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Strana 2 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist