Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Beats Pro skusenosti
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Nadzi
Nádejný hifista


Založený: 15 február 2015
Príspevky: 96

PríspevokZaslal: Ne február 15, 2015 19:02:56    Predmet: Beats Pro skusenosti Odpovedať s citátom

Zdravim
Dneska som si zakupil sluchadla Beats Pro a chcem pocut vas nazor nane
Je moznost ich este vymenit za ine preto sa pytam
Stali ma 300 eur a chcem vediet od vas znalych ktori maju dobry sluch na dobre sluchadla a niektori ktori to hodnotia bez zaujatosti voc znacke

Chcel by som aj typy na ine sluchadla v cene 300 eur
Dakujem pekne
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Ne február 15, 2015 19:21:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Na základe čoho si si tie slúchadlá kúpil?
Kúpil si si predražený módny doplnok, nie hi-fi slúchadlá. Pochybujem, že na tomto fóre by dal niekto za túto "bižutériu" 300 EUR.

Odporúčam prečítať si aj diskusiu:
http://www.zive.sk/clanok/102019/recenzia-beats-solo-2-viac-nez-sluchadla
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Nadzi
Nádejný hifista


Založený: 15 február 2015
Príspevky: 96

PríspevokZaslal: Ne február 15, 2015 19:28:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Pacili sa mi boli aj pekne zabalene a cakal som za cenu 300 eur luxusny zvuk a mam pocit ze hraju dobre.
Ktore sluchatka v hodnote 300 eur mam vyskusat?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jurasato
Hifista


Založený: 30 január 2014
Príspevky: 226
Bydlisko: Slovácko

PríspevokZaslal: Ne február 15, 2015 19:57:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Za 300 eur boli aj pekne zabalené- skoro sem spadl ze židle. Skus všechny sluchátka za 300eur a všechny budou úplně jinde. 200 eur jsi dal jen za značku. Jen můj osobní názor. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stano30
Hifista


Založený: 10 november 2013
Príspevky: 239

PríspevokZaslal: Ne február 15, 2015 20:30:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Nadzi:
Skús kľudne aj lacnejšie, AKG 701, Beyerdynamic 770,880,990 skús, kľudne aj lacnejšie u tých čo som uviedol som si istý zvukovým prínosom v porovnaní s tým čo máš, len sú lacnejšie ako tých 300. V tej cene máš hromadu možností na dobrý kauf, je tu hromada tém čo kúpiť a čo nie, hľadaj pred tým ako nakúpiš. Čo som si všimol po bazároch tak tie Beats PRO sú najpredávanejšie slúchadlá - v bazároch Laughing Ak si ich kúpil cez net, tak ich vráť a choď niekam kde máš možnosť posluchovo porovnať rôzne druhy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TigiGold
Hifista - pokročilec


Založený: 24 júl 2008
Príspevky: 429
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po február 16, 2015 09:53:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Tvůj přístup k výběru sluchátek je dost nešťastný. Koupíš si jedny za nemalé peníze, aniž bys je slyšel předem, pak ti dojdou a zvuk se ti zdá dobrý. Přesto chceš slyšet nějaké moudré rady, zda jsi koupil dobře. Sakra člověče, vždyť už je máš doma, tak si je pořádně naposlouchej a rozhodni se sám, zda sedí tvému vkusu, aparatuře a hudbě, kterou posloucháš. Na kecy internetových znalců se vykašli. Žádnou zaručenou radu, která by vedla k tvé dlouhodobé individuální spokojenosti, ti stejně nikdo neposkytne.

Jinak, tato sluchátka jsem slyšel jednou a líbil se mi jejich mohutný efektní bas. Na určité žánry a s jistými zvukovými preferencemi to může být i lepší volba než AKG K701. Ale 300 EUR bych za ně nedal.

_________________
Audiolab 9000 CDT * RME ADI-2 DAC FS * Neumann KH310 * Sennheiser HD800 a HD650 * Beyerdynamic T1 * Avantone Planar * AKG K371 * Panasonic DMP-BDT380EG * Epson EH-TW5650
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Po február 16, 2015 10:43:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Podle mojí zkušenosti jsou Beats Pro sluchátka s nejhorším poměrem cena/zvuk.
Něco s tak špatným zvukem bych čekal v kategorii do 30 eur.A to myslím opravdu vážně.
Výše vyjmenovaná sluchátka od Beyeru, AKG nebo AudioTechnica jsou zvukově v úplně jiném levelu.Beats Pro jsou tak špatný, že je dokážou přehrát i některý sluchátka za míň než těch zmiňovanejch 30,-

Jediný, čemu odpovídá jejich cena je vzhled a balení.A taky se asi počítá image těžkýho pozéra, kterej je má pověšený na krku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Po február 16, 2015 12:04:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Páni pri negatívnych hodnoteniach najnovšej generácie beatsov by som bol určite dosť zdržanlivý!
... ja si ako majiteľ Beats Solo2 určite nepripadám ako „těžký pozér“. Kúpil som ich hlavne na základe tejto recenzie:

http://www.innerfidelity.com/content/time-rethink-beats-solo2-excellent

...musím zdôrazniť, že (po cca pol roku prevádzky a porovnávaní s kadečím) sa s hodnotením Tylla Hertsensa v podstate stotožňujem.
... celkom rád na nich počúvam aj niektorú komornejšie ladenú „vážnu hudbu“ a dovolím si tvrdiť, že na posluch v hlučnejšom exteriéri (mesto/MHD...) v cene do 200eur nie je momentálne prakticky nič lepšie (v supraaurálnom prevedení) na trhu!

_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vajnorhifista
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 september 2008
Príspevky: 543
Bydlisko: Vajnory

PríspevokZaslal: Po február 16, 2015 16:08:33    Predmet: sluchátka Odpovedať s citátom

Podľa môjho subjektívneho hodnotenia čo som počul Beats pomer cena výkon (zvuk) sú dosť slabé sluchátka .Ani Nad VISO HP 50 som neprišiel na chuť.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Nadzi
Nádejný hifista


Založený: 15 február 2015
Príspevky: 96

PríspevokZaslal: Po február 16, 2015 21:38:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdravim
Dneska som bol v obchode vyskusat vsetky mozne zname modely od akg audio technika a JBL a potom bayeri a este Magnat od pinnfariny

Presto vsetko sa mi zdali najlepsie hrajuce prave Beats Solo2 a mnou ospevovane Beats Pro Rolling Eyes

Ano je pravda ze u Beats Pro to velmi duni ale ked im odpustim dunenie a znacny nekomfort na hlave ale zato mi ponuknu super basovy zvuk super a hlavne cisty zvuk ostatnych nastrojov ktore su aj presto dunenie dobre pocut plus pekne balenie premiova kvalita tak 300 eur ( mimochodom daju sa zohnat za 270 eur v roznych eshopoch (non feak) je si myslim adekvatna cena a aj ked som ich vratil a zobral na skusku Audio Technica 50tusim x tak sa knim pravdepodobne opet vratim...ano dobre hrali bayeri aj tato audio technika ale kde su basy? Rolling Eyes na moj vkus chabe basy ... Ked odhliadneme diskomfort a dunenie Prociek od Beatsu tak stale nevidim dovod preco ich povazovat za tie najdrahsie a najhorsie hrajuce sluchadla...

Jedine ktore sa mi velmi zapacili su Sony MDR 1A... Hraju ako beats ale hlavne nedunia su super cisty zvuk a premna asi najlepsie basy ale je to sony... Neviem co odtoho ocakavat kedze sony vyraba snad vsetko co okolo elektroniky chodi... Zajtra si ich beriem domov na skusku a rozhodnem sa medzi sony a medzi Beats a tie si potom kupim na trvalo. Skusal som aj Beats Solo2 a naozaj nevidim lepsie hrajuce sluchadla s peknym dizajnom vhodne ako na domacu hudbu alebo hry alebo nosenie vonku dovod preco ich hadzat do smeti... Skoda len tch Beats Pro ze su tak nepohodlne... Po 10 minutach bolest usi Crying or Very sad

Ostatne sluchadla co som pisal na zaciatok hraju skvelo a su vhodne na pocuvanie klasickej hudby atd ale mne viac Beats hraju...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jurasato
Hifista


Založený: 30 január 2014
Príspevky: 226
Bydlisko: Slovácko

PríspevokZaslal: Ut február 17, 2015 08:11:10    Predmet: Odpovedať s citátom

No po přečtení tvého příspěvku jsem si uvědomil, že opravdu máme každý své uši a jiné nároky na poslech. Klidně by jsi mohl dělat pro firmu marketing. "Je faktem, že hodně duní a po deseti minutách vám upadne bolestí hlava, ale když si tyto malichernosti odpustíme, tak máme vlastně úplně super kauf". Myslím, že zde už není asi co řešit.
Mám také zkušenost s poslechem- jinou. Kamarád na Slovensku si je koupil na Bazoši skoro nové a za půlku. Poprosil mě abych vzal něco z domu a přijel na srovnání. Vzal jsem přehrávač Marantz 63 K.I.S. a JVC XLZ 555, sluchátkáč MF X-Cans a Senny HD 600. Já měl po deseti minutách jasno. Jemu jsem sestavu nechal od pátku večera a v neděli dopoledne jsem přišel zjistit, co a jak. Hned ve dveřích bylo:"Neříkej radši nic! Ještě včera večer jsem je pověsil znovu na Bazoš a nic takového už doma nechci."
Pokud tobě vyhovují, si šťastný člověk a našel jsi hned to, co jiní hledají léta. Přeji příjemný poslech a na bolest hlavy si kup Ibalgin a kašli na ty blbé keci tady. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zeus
Hifista


Založený: 25 december 2013
Príspevky: 194

PríspevokZaslal: Ut február 17, 2015 09:16:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Ut február 17, 2015 10:34:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Zeus-> sem se málem pochcal smíchy...

Tyhle špunty Doktor Dre jsem několikrát opravoval a při následnym poslechu jsem byl trochu na rozpacích.Nejsou tak špatný, jak jsem čekal, podle mě spadají do zvukový kategorie špuntovejch sluchátek za 500 korun.
Ale vypadaj fakt hezky, tak trochu pozérsky a jsou docela dobře udělaný.Užvejklej konektor byl spíš vinou nešetrnýho zacházení majitele.
...
Jo a k těm Beats Pro...u nich asi hodně záleží na stylu poslouchaný hudby.Pokud "posluchač" vyžaduje dunivý basy, určitě je to ten správnej model.
Pro posluchače poněkud náročnějšího je to absolutně nevhodný.

S novou generací, jako je Solo 2 to, ale nemá zvukově nic společnýho.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Ut február 17, 2015 10:35:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Nadzi, odpovedal si si sám a Jurasato to vystihol.

Každý má iný vkus, ale aj iné skúsenosti. Niekto počúva basy, či dokonca dunenie, a niekto chce počuť basgitaru, kontrabas... proste jednotlivé tóny basových hudobných nástrojov. Preto je pre "hifistov" Tebou opísaný zvuk neprijateľný.
Tiež môže niekoho na prvý posluch zaujať "efektný" zvuk, ktorý bude pri dlhšom posluchu vadiť. Práve "obyčajný" a nenápadný zvuk býva väčšinou to pravé, čo sa bude dať so záujmom a bez únavy počúvať dlhodobo. Čo sprostredkuje hudobný zážitok a nie "efekty". Ale to chce mať aj nejaké skúsenosti. Napr. krátko po posluchu prebasovaných, či zadunených slúchadiel budú hrať všetky kvalitné slúchadlá "bez basov".

Ešte je tu aj otázka, s čím si tie slúchadlá testoval. K slúchadlám za 300 EUR by sa už zišiel aj kvalitný slúchadlový zosilňovač. Len s kvalitným zdrojom zvuku môžu vyniknúť vlastnosti kvalitných slúchadiel. Napr. k mobilu sú slúchadlá za 300 EUR úplne zbytočné.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Nadzi
Nádejný hifista


Založený: 15 február 2015
Príspevky: 96

PríspevokZaslal: Št február 19, 2015 21:38:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Dakujem vsetkym za rady a rozhodol som sa pre Sony MDR 1A
Ovsem chcem sa opytat na tieto sluchadla
http://www.alza.sk/sony-mdr-hw700ds-d1481433.htm

Su sice drahsie ale ak to stoji zato tak by som sa moxno nechal presvedcit ovsem ziadne info onich neviem najst teda niake recenzie...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Nadzi
Nádejný hifista


Založený: 15 február 2015
Príspevky: 96

PríspevokZaslal: Ne február 22, 2015 21:13:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Máte niekto skúsenosti S Sony MDR 1adac?

Či je nízko lepší zvuk oproti klasickým Sony MDR 1A
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
historik
Hifi obsluha


Založený: 26 október 2014
Príspevky: 27

PríspevokZaslal: Ne február 22, 2015 23:53:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Skoč si niekam na posluch, to je jediná rozumná rada, ktorú ti môžme dať. Tie SONY sú takmer stopercentne predražené, za tú cenu môžeš mať zvukovo oveľa lepšie sluchátka. Na priestorový pazvuk zabudni. Za tie peniaze môžeš mať Bayerdynamic T90, či AKG 712Pro - som si istý, že zvukovo sú oba modely jednoznačne lepšie ako Sony.
_________________
Denon PMA1520 + Denon DCD720 + Denon DNP730(Audioquest Golden Gate), KEF R300 (Atohm ZEF + Atohm WT-STU)

Burson Audio Conductor + Sennheiser HD800
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jurasato
Hifista


Založený: 30 január 2014
Príspevky: 226
Bydlisko: Slovácko

PríspevokZaslal: Ut február 24, 2015 21:41:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale Nadzi přece nechce zvukově lepší sluchátka, blízká nám "hifistům", ale chce ty, které jemu zní nejlíp! A to je velký rozdíl a svým způsobem mu i fandím. Chce prostě jiný zvuk, který mu vyhovuje. Obávám se, že zkušenost s delším poslechem těch Sony tady nikdo mít nebude. Přeci jen to není zrovna první značka, na kterou se audiofil zaměří. Poradím ti- neptej se a kup si to, co se ti líbí a poslouchej! V první řadě jde přeci o hudbu. Slyšel jsem sestavy pěkné a s hudbou, kterou bych si nikdy nepustil a repra u počítače s Supper's Ready od Genesis a byl jsem unešen- HUDBOU. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Ut február 24, 2015 22:24:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Jurasato napísal:
... zvukově lepší sluchátka, blízká nám "hifistům" ...

... a to sú ktoré ? ... pre lepšiu orientáciu by asi nezaškodilo pridať rovno aj zoznam tých "hifistů" Rotfl

_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jurasato
Hifista


Založený: 30 január 2014
Príspevky: 226
Bydlisko: Slovácko

PríspevokZaslal: St február 25, 2015 15:34:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Věřím tomu, že 90 % čitatelů si ty moje uvozovky u slova "hifisti" vyložilo správně a s nadhledem a ke svým příspěvkům nepřikládají různé válející se smajlíky. Jinak nepředpokládám, že máš dlouhodobější zkušenost a srovnání se zmiňovanýma sluchátkama od Sony. Nebo ano? Napiš o tom. Místo smajlíků sem chodím pro informace- díky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: St február 25, 2015 23:21:56    Predmet: Odpovedať s citátom

... aj my, teda tá retardovanejšia 10% menšina bez nadhľadu tu máme svoje práva (napr. na smajlíkov) ... a to aj vtedy, keď nemáme náhodou napočúvané „najnovšie produkty“ firmy Sony Rotfl
_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jurasato
Hifista


Založený: 30 január 2014
Príspevky: 226
Bydlisko: Slovácko

PríspevokZaslal: Št február 26, 2015 07:58:30    Predmet: Odpovedať s citátom

No. Nepochopil jsem. Mluvil jsem o poslechu a né retardaci, ale to už je pasé. Omlouvám se, že jsem napsal něco špatného a nepochopil princip diskusí na tomto foru. Někteří členové mně soukromě napsali, že už po desátém příspěvku budu označen někým za vadný element a hle, je to daleko dříve. A to jsem chtěl rozjet analog s tématem třeba Acutex 415 str a odstranění sykavek, které jsem řešil hodně dlouho s kolegy na Vinylengine. Nu což. Jdu pracovat a ať se daří přátelé!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Davidus
Hifista


Založený: 10 marec 2010
Príspevky: 102
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št február 26, 2015 08:45:35    Predmet: Odpovedať s citátom

[OT]
Jurasato napísal:
A to jsem chtěl rozjet analog s tématem třeba Acutex 415 str a odstranění sykavek, které jsem řešil hodně dlouho s kolegy na Vinylengine.

Řešení tohoto prolbému by mě hodně zajímalo, neboť zmiňovanou přenosku vlastním a mám ji kvůli tomu uloženou v krabici... Klidně třeba i do sz.
[/OT]
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Št február 26, 2015 10:29:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Jurasato napísal:
No. Nepochopil jsem. Mluvil jsem o poslechu...

Keď si pozrieš užívateľský "podpis" bacila2, tak má tých slúchadiel napočúvaných asi hodne.

Tie spomínané Sony MDR 1adac majú na rozdiel od MDR 1A zabudovaný DAC a zosilňovač. Takže hrať budú v podstate rovnako, prípadné rozdiely vo zvuku budú súvisieť s kvalitou použitého slúchadlového zosilňovača.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Št február 26, 2015 13:58:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Jurasato napísal:
No. Nepochopil jsem...

Jurasato: no veď práve že nepochopil ...
... jednoducho keď tu začneš písať rôzne obecné múdrosti okolo sluchátok (čo je úplne v poriadku a nikto ti to nevyčíta), tak musíš logicky počítať aj s nejakými „kontrolnými otázkami“ od občanov, ktorí majú aj trochu iný uhol pohľadu ako ty ...

... takže skúsim zopakovať svoju pôvodnú otázku (zrozumiteľnejšie formulovanú, a pre citlivejšie povahy bez smajlíka a náznaku irónie):

Ktoré si podľa teba myslel zvukovo lepšie sluchátka ako SONY MDR 1A / SONY MDR 1ADAC (samozrejme v približne rovnakej cene)?

_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Nadzi
Nádejný hifista


Založený: 15 február 2015
Príspevky: 96

PríspevokZaslal: Pi február 27, 2015 16:12:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Ono je aj dosť problém nájsť uzavreté A kvalitné slúchadlá V cene okolo 300 eur

A tie lepšie hrajúce slúchadlá sú otvorené A jedine otvorené sa mi podávajú od výrobcu seNn HD 650 ktoré asi hrajú lepšie ako spomínané Sony Adac A cenovo vychádzajú len O pár desiatok eur viac.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Pi február 27, 2015 16:58:10    Predmet: Odpovedať s citátom

... uzavreté do 300eur - to nie je zas až tak neriešiteľná situácia (a podľa mňa ešte aj zvukovo lepšie ako HD650):
Arrow NAD Viso HP50, Focal Spirit Classic/Focal Spirit Profesional

_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
goodfood
Hifi obsluha


Založený: 30 marec 2013
Príspevky: 20
Bydlisko: Levice

PríspevokZaslal: Pi február 27, 2015 17:16:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Shur-ky 940 sú už slušne hrajúce a stoja niečo cez dve stovky.
_________________
Šťastie je, keď Ťa ľudia chápu. 
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Nadzi
Nádejný hifista


Založený: 15 február 2015
Príspevky: 96

PríspevokZaslal: Pi február 27, 2015 17:58:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Pôjdem si vyskúšať tie HD 650 ale sú stále použiteľné napríklad K tabletu A bez zosilňovača .?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Pi február 27, 2015 18:14:41    Predmet: Odpovedať s citátom

nie Confused
_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist