Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

KENWOOD

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Značky, výrobcovia, hudobné projekty
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Pi február 27, 2015 18:44:19    Predmet: KENWOOD Odpovedať s citátom

Nájde sa tu niekto aj z tejto stajne tzv."mäkkých japoncov" ? Myslím že si vlákno-vlákenko táto firma s dlhou hi-fi históriou zaslúži ! Vyrábali pekné klasické mašiny - poteš oko ...




http://audio-heritage.jp/TRIO-KENWOOD/amp/ka-v7000.JPG[img][/img]

[img]http://www.audio-extasa.eu/imagemagic.php?img=images/Kenwood%20KA-7002%20Amplifier%202c.JPG&w=768&h=512&page=popup[/img]

[img]http://www.soundandvision.com/images/styles/600_wide/public/kenwood_kr-6170.jpg?itok=v2NL0Za2[/img]
[/img]http://audio-heritage.jp/TRIO-KENWOOD/amp/ka-7010.JPG[/img]


Ten posledný mi hovorí "pane" Twisted Evil

_________________
Keby dobrí a schopní vládli, je na svete raj.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Rob
Hifi expert


Založený: 13 december 2006
Príspevky: 1094
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Pi február 27, 2015 21:03:26    Predmet: Odpovedať s citátom

mě říká pane od vánoc pekárna Kenwood Breadmaker BM-250, přenáší úžasné emoce
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Pi február 27, 2015 21:11:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Rob napísal:
mě říká pane od vánoc pekárna Kenwood Breadmaker BM-250, přenáší úžasné emoce


tak na ušká Kenwooda, do bruška chleba z Kenwooda ... čo viac ? Laughing

_________________
Keby dobrí a schopní vládli, je na svete raj.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Reges
Hifi obsluha


Založený: 22 február 2016
Príspevky: 17

PríspevokZaslal: Po február 22, 2016 15:51:21    Predmet: kenwood Odpovedať s citátom

Zdravím .Pořídil jsem si od této značky ve své době nejvyšší model Kenwood da-9010
Má i digitální převodník.



da_9010b.jpg
 Description:
 Filesize:  52.77 KB
 Viewed:  194 Time(s)

da_9010b.jpg


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Po február 22, 2016 17:57:46    Predmet: fiha Odpovedať s citátom

vypadá dobre - ako si spokojný so zvukom ?
_________________
Keby dobrí a schopní vládli, je na svete raj.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Reges
Hifi obsluha


Založený: 22 február 2016
Príspevky: 17

PríspevokZaslal: Po február 22, 2016 19:41:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Zatím jsem měl možnost porovnat pouze na reproduktorech Q Acoustics 3020 a zvuk je perfektní.Zvuk jsem porovnával se zesilovačema nižší kategorie a rozdíl byl značný.Plánuji si pořídit sloupové repro.Tak pak to bude zajímavější.DAC je zvukově taky velmi dobrý.Takže spokojenost.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Po február 22, 2016 20:47:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak charakter Kenwoodov je, že nikdy nie su ostré alebo ukričané. To je na nich fajn. Odporúčam vyskúšať staršie ročníky - kludne až do roku výroby 1969-1976 - teprve tam je to mňamka Twisted Evil A nenechaj sa odradiť parametrami - vtedy platili trošku poctivejšie tie hodnoty ako dnes - viem o čom hovorím. Dôležitý je pocit z počúvania. A ten je u tých ročníkov perfektný.
_________________
Keby dobrí a schopní vládli, je na svete raj.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Tico
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 október 2012
Príspevky: 560

PríspevokZaslal: Po február 22, 2016 21:00:14    Predmet: Odpovedať s citátom

2 Designer: Bylo by mozno nejak publiku priblizit ty "poctivejsie hodnoty ako dnes"?
_________________
HTPC/Foobar/Esi Juli@/WaveIO -> BB-DAC -> Customworks HYPA1+Actidamp mk4 -> DPA222Mk3 SE + DPA386SE -> B&W704, Sony ST-SB920QS, Sony CDP-XB930QS, AKG K701mod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Po február 22, 2016 21:14:56    Predmet: Odpovedať s citátom

viem že naväzuješ na vlákno o Sansui - tak len jednu vec - napr. odstup s/n pri starších strojoch kludne uvádzajú 70-80 dB a výkon 2 x 15W - najprv som sa toho bál, ale skutočne sa nebolo čoho. U mňa je dôležitý pocit z počúvania. Na nejaké čísla sa môžem ... k tomu sa vyjadrovať už nebudem. Toto fórum okupujú technokrati a preto myslím sem už nebudem chodiť. Nemá to cenu.
_________________
Keby dobrí a schopní vládli, je na svete raj.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Reges
Hifi obsluha


Založený: 22 február 2016
Príspevky: 17

PríspevokZaslal: Po február 22, 2016 21:30:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Ten charakter zvuku jak píšeš ,přesně odpovídá.A mě takový zvuk vyhovuje.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Po február 22, 2016 21:42:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som mal nižší model - a počúvalo sa to príjemne, ale po čase mi začala chýbať dynamika a vzduch medzi notami. To som našiel pri starších modeloch od Kenwood. A potom som objavil starý sansui a ten nakopal rite všetkému, čo som dovtedy počul. Trošku upresním - počúvam nearfield - teda pri PC na stole - tam nevyužijem až tak nejaký extrémny výkon. Ale zase dosť počuť rozdiely v prístupe k muzike toho ktorého zosilovača. Ale každý si ten svoj zvuk hľadá - a až bude mať štastie, tak nájde tú správne kombináciu komponentov. Lebo dosť podstatné je aj zladiť repro so zosikom a ešte ako feeling aj zdroj muziky (DAC). Tam mi pomohla pätica na vymieňanie OPerákov v prevodníku - kúpil som asi 12 rôznych kúskov a keď vymenim nejaky komponent (zosik, repro), tak skúšam ktorý z tých operákov k tomu zapasuje. Nezdá sa, ale dá sa tak za pár euro doladiť zvuk k svojmu obrazu. Vykompenzuješ nejaké mušky a nedostatky, prípadne pomôžeš v miestach, kde to treba.
_________________
Keby dobrí a schopní vládli, je na svete raj.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Tico
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 október 2012
Príspevky: 560

PríspevokZaslal: Po február 22, 2016 22:40:02    Predmet: Odpovedať s citátom

2 Designer: No dobra, navazuju, ale nic to nemeni na tom, ze se jedna o konstrukce tranzistorovych ampu z obdobi, kdyz byli konstrukteri limitovani vlastnostma dostupnych tranzistoru a doznivajici "modou" pouzivani "lampovych topologii" i pro solid state konstrukce. Cili jinejma slovama - ty parametry ze 70tek v mnoha ohledech stojej za prd i navzdory zmenam metodiky mereni.
_________________
HTPC/Foobar/Esi Juli@/WaveIO -> BB-DAC -> Customworks HYPA1+Actidamp mk4 -> DPA222Mk3 SE + DPA386SE -> B&W704, Sony ST-SB920QS, Sony CDP-XB930QS, AKG K701mod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Ut február 23, 2016 07:41:48    Predmet: Odpovedať s citátom

hovorím to isté vlastne - že parametre sú naoko biedne, možno zapojenia vnútri sú podivné z dnešného pohľadu, no zvuk je úžasný. A to je pre mňa dôležité. Možno keby si si vypočul taký stroj, tak zmeniš názor ako som ho zmenil ja. Pohybujem sa v kruhoch hifi od svojich 10 rokov (teda už 33 rokov) - kamaráti majú kapánko iné zostavičky a veľa krát som ich počul. Je zbytočné o tom písať. To je to isté, ako niekomu vysvetlovať ako chutí čerstvo upečený chlieb s maslom z pravej čerstvej smotany keď on doteraz jedol len Ramu s tým gumeným rožkom ... A tá Rama je vraj "zdraviu prospešná" a moderná .. proste zase vidíš len zapojenie a parametre. A ešte niečo - minulý týždeň som v tom Sansui dal vymeniť všetky kondíky (asi 18 ks) lebo mi začal blbnúť pravý kanál - tak reku tie 40 ročné už asi budú v háji. S chlapom v servise sme dohodli že tam dá lepšie kondiky s vyššou tepelnou odolnosťou - nie nejaký brak. OK - išiel som po prekondíkovaný Sansui a kým som čakal na kolegu čo to menil, dal som jeho kolegovi premerať asi 4 kondíky (tie pôvodné čo mi prichystali v sáčku) - aké majú parametre, kapacitu. Tak VŠETKY 4 ks mali aj po 40 rokoch viac (asi o 10%) ako bolo na nich udávané !!! Tak som zobral stroj domov plný očakávania, zapnem muziku - a .. čaro je preč. Zvuk papierový - dynamika v prdeli - pôvodný charakter zmizol. Tak som sa nasral, všetky staré kondíky som napájkoval naspäť a voilá - je to stará známa rozkoš. Takže bratu - nie je to len o zapojení, ale aj o prístupe ako sa veci robia. A ani sa nedivím - všetky tie nové kondíky boli menšie a oveľa lahšie ako pôvodné, napriek rovnakej udávanej kapacite. Čo dodať? Ja už nemám k tejto téme čo viac - nie som elektrotechnik, som strojný konštruktér/grafik - ale mám rád kvalitný posluch plný emócii a života. Počúvam celé dni popri práci. Už som sa tu vylial dosť - aj tak to 85% z týchto ľudkov bažiacich po milivoltoch a percentách nepochopí Very Happy A opakujem - sám som bol ešte pred 2 mesiacmi skeptický - neveril som - ale po vlastnej skúsenosti už na nové stroje kašlem - dal by som ich na jedu kopu a zhrnul buldozérom zo skaly ! Aj tých "inžinierov" čo ich konštruujú aj tých čo vyrábajú tie papierové súčiastky. A teraz ma tu kludne ukrižujte alebo ukameňujte - bratstvo technokratov.
_________________
Keby dobrí a schopní vládli, je na svete raj.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Ut február 23, 2016 11:32:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Zjevně jsi stále nepochopil, že existují dva základní přístupy k reprodukci:

1) Poslech zvuku reprodukčního řetězce - tvými slovy:
Designer napísal:
...parametre sú naoko biedne, možno zapojenia vnútri sú podivné z dnešného pohľadu, no zvuk je úžasný...


2) Poslech nahrávky - tvými slovy:
Designer napísal:
...aj tak to 85% z týchto ľudkov bažiacich po milivoltoch a percentách nepochopí...



Ono totiž to tvoje:
Designer napísal:
parametre sú naoko biedne

v reálu znamená "zvuk je reálně zkreslený". To, že určité zkreslení může být někomu příjemné, je známý fakt. Takže to, že se tobě osobně líbí charakter zkreslení určitého přístroje, je fajn. V klidu si to užívej. Zkus ale konečně pochopit, že nejsme všichni stejní, takže jiným lidem se může líbit zvuk jiný. A to může znamenat:

a) líbí se jim zvuk zkreslený jinak než tobě

b) líbí se jim zvuk v rámci technických možností co nejméně zkreslený


Zjednodušeně řečeno: Začni místo nesmyslného
Designer napísal:
zvuk je úžasný
psát reálné
Kozousch napísal:
zvuk se MĚ OSOBNĚ ZDÁ úžasný
a bude po problému.


P.S.: Já osobně mám "malující" bedny od firmy Tannoy. Typ jejich zkreslení je mi příjemný a jsem s tím spokojen. Na rozdíl od tebe si jsem ale vědom toho, že poslouchám zvuk nějakým způsobem zkreslený a NIKDY V ŽIVOTĚ by mě nenapadlo tvrdit, že je to zvuk úžasný obecně. A taky by mě nenapadlo útočit na někoho, komu se líbí zvuk zkreslený jiným způsobem nebo na někoho, kdo hledá reprodukční řetězec se zkreslením co nejnižším.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Ut február 23, 2016 11:43:15    Predmet: Odpovedať s citátom

ja neviem prečo si všetci myslíte, že starý receiver MUSI !!! skreslovať ako prasa ... fakt som to nikde nepísal. Ten zvuk je naopak velmi reálne znejúci - nástroje znejú velmi blízko realite sú podané strhujúcim spôsobom - nikde nepíšem, že mám rád skreslený zvuk - ani nič podobné. Je zbytočné tu čokolvek písať - je to tu samý technokrat. Vy si zrejme predstavíte pri pojme "starý receiver" zvuk gramofonu - toho pri ktorom drepel čierno-biely psík ... jebem na to - čaute.
_________________
Keby dobrí a schopní vládli, je na svete raj.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Ut február 23, 2016 11:46:27    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
P.S.: Já osobně mám "malující" bedny od firmy Tannoy. Typ jejich zkreslení je mi příjemný a jsem s tím spokojen. Na rozdíl od tebe si jsem ale vědom toho, že poslouchám zvuk nějakým způsobem zkreslený a NIKDY V ŽIVOTĚ by mě nenapadlo tvrdit, že je to zvuk úžasný obecně. A taky by mě nenapadlo útočit na někoho, komu se líbí zvuk zkreslený jiným způsobem nebo na někoho, kdo hledá reprodukční řetězec se zkreslením co nejnižším.

na koho som útočil? však všetci sa tu navážajú a útočia na mňa - je ťažké ísť proti davu - už viem ako sa citil Kopernik

_________________
Keby dobrí a schopní vládli, je na svete raj.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Ut február 23, 2016 12:18:14    Predmet: Odpovedať s citátom

A na to, že má ten receiver nízké zkreslení, jsi přišel jak? Uchometricky?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Ut február 23, 2016 12:22:26    Predmet: Odpovedať s citátom

a stále dokolečka ... skreslenie, pičoviny ... percentá kokotiny ... počúvate vy vobec muziku?
_________________
Keby dobrí a schopní vládli, je na svete raj.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Ut február 23, 2016 12:33:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Designer napísal:
... počúvate vy vobec muziku?


A ty jsi pochopil rozdíl mezi poslechem muziky a poslechem zkreslení reprodukčního zařízení?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Ut február 23, 2016 12:39:58    Predmet: Odpovedať s citátom

ano - ale malo by ma to nejak trápiť? Ja si naopak myslím, že tí čo makajú na vývoji, by mali brať do uvahy aj zvuk a to ako sa počúva - o tom som písal aj pri Sasnui. Darmo to má 0,00001% skreslenie a výkon 2 x 2 MW - keď to má zvuk ako psí čumák. Ďakujem - neprosím.
_________________
Keby dobrí a schopní vládli, je na svete raj.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11427
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut február 23, 2016 12:45:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Mozno ta tvoja preferencia starsich pristrojov suvisi i so sirokopasmovym repro co mas uvedenym v podpise.

Rozhodne taketo repro nie v nasich koncinach bezne, takze tvoja skusenost moze byt na ostatnych neprenosna.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Ut február 23, 2016 12:48:03    Predmet: Odpovedať s citátom

OK. Preferuješ pro tvé ucho líbivě zkreslený zvuk před zvukem nezkresleným neboli zvukem věrným. V tom opravdu nejsi jediný a nelze proti tomu nic namítat. Zkus ale prosím tebe pěkně připustit, že tvoje osobní preference nejsou nadřazeny osobním preferencím jiných lidí. O nic jiného opravdu nejde.

Proti širokopásmům nic nenamítám. Třeba in-wall řešení s Fostexy, které má v poslechovce pan profesor Petřík, bych měl doma moc moc rád:

http://hifiart.cz/

On to ale fakt nekrmí nějakým historickým receiverem ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Ut február 23, 2016 12:53:42    Predmet: Odpovedať s citátom

NApokon ale sám si uznal, že sa ti páčia tvoje Tanoye - prečo si presvedčený že nejak výrazne skreslujú? Alebo viac ako iné repro. Napokon je to jedno. Mali by sme proste hľadať komponenty, ktoré nám hrajú tak, že spôsobujú radosť a emócie. Aby sme sa vždy tešili na ich posluch. Súhlas? Ja som sa len pri článku o Sasnui chcel podeliť s radosťou, že som našiel po rokoch ten správny zvuk (správny pre mňa) a nestálo to ani stovky alebo tisíce euro. A chcel som tým možno inšpirovať niektorých možno ďalších - že hifi neni o percentách alebo o peniazoch. Ale o radosti.
_________________
Keby dobrí a schopní vládli, je na svete raj.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Ut február 23, 2016 13:17:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Designer napísal:
NApokon ale sám si uznal, že sa ti páčia tvoje Tanoye - prečo si presvedčený že nejak výrazne skreslujú?


Já jsem nepsal výrazně, ale specificky (mají svůj typ zkreslení). Jejich měření mou "uchometrii" potvrzuje.

Designer napísal:
... že hifi neni o percentách alebo o peniazoch.


Hi-Fi je zkratka pro High fidelity - vysoká věrnost reprodukce akustického signálu neboli nízké zkreslení reprodukce akustického signálu. A toto moje bedny nesplňují. Přesněji - do definice té pravěké Hi-Fi normy by se asi vešly, ale o skutečné věrnosti na úrovni dosažitelné opravdu kvalitní technikou nemůže být řeč ani omylem.

To, že se lze radovat i ze specifického zkreslení (tedy z Low Fidelity), jsem už psal několikrát. Na to má každý právo. Tedy i ty. Rozhodně to ale nelze prezentovat jako univerzální návod na spokojenost se zvukem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Ut február 23, 2016 13:24:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Neviem no - otec hrá na gitaru, bol som na koncerte, kde sa hralo bez reprodukčnej techniky, chodím okolo hudobnej školy kde hrajú hudobné nástroje naživo - a tento sansui mi z toho všetkého čo som počul, znie k tým nástrojom najvieryhodnejšie (v kombinácii s tými repro Canton GLE50) - spolieham na svoje uši - keďže nemám meracie prístroje a ani nie je dôvod niečo merať. Proste je to veľmi prirodzene znejúci a veľmi živý a sugestívny posluch - oproti tým novším strojom. Čo viac si môže milovník reprodukovej hudby priať?
_________________
Keby dobrí a schopní vládli, je na svete raj.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Ut február 23, 2016 13:53:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Víc už snad zbývá jen popřát ti, aby ti ta tvoje víra v zázračnou a časově neomezenou akustickou paměť vydržela ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bedo
Hifista - pokročilec


Založený: 01 november 2013
Príspevky: 440

PríspevokZaslal: St február 24, 2016 19:52:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Designer napísal:
Napokon je to jedno. Mali by sme proste hľadať komponenty, ktoré nám hrajú tak, že spôsobujú radosť a emócie. Aby sme sa vždy tešili na ich posluch. Súhlas?
Súhlas. Ty si si svoje našiel a čo si o tom myslia ostatní môžeš mať kľudne na háku. Tak ako ja. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: St február 24, 2016 20:05:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Smile ano našiel som - konečne po rokoch - a nikdy predtým by som nepovedal, že to bude starý 40. ročný receiver -Smile Ale je to tak. Ja nikomu neberiem, keď mu dobre hrá tvrdý zvuk do uška - či ostrý. Hladal som niečo, kde bude hrať dobre aj jazz, aj rock alebo pop. Kde nebudem musieť oželieť nejaký druh muziky kvoli aparatúre. Kde ma bude baviť počúvať hocičo, lebo podla nálady si občas pustím organ, klavír, alebo gitarky, prípadne metal či niečo ľahšie na pozadí. A doteraz to bolo vždy o kompromisoch. Vždy niečo nehralo dobre. So Sansui hrá dobre hocičo ... baví to, má to neskutočne realistickú a pritom páčivú šťavu - detail, priestor - je to úžas. Fakt. Nikdy som tak reprodukovanú hudbu nevnímal.
_________________
Keby dobrí a schopní vládli, je na svete raj.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Značky, výrobcovia, hudobné projekty Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist