Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Vyber HiFi stojanu
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Iné
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
vivi
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1054

PríspevokZaslal: St január 02, 2008 23:26:40    Predmet: Vyber HiFi stojanu Odpovedať s citátom

Cafte.

Hladam si pre hifi stojan. Predbezny kandidat je NORSTONE EPUR 4


ktory sa mi javi idealny (8mm sklo, 4 police, nosnost 80kg) za zaplatitelnu cenu (cca 10t).


Z dalsich kandidatov :

- StandAUdio - vylucil som ho pre vysoku cenu a 3 nozicky.

- Vincent - fajn, ale ma nezaoblene sklo



mate nejake vlastne (negativne) skusenosti s NORSTONE EPUR, popr. tipy na ine stojany?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
Skipy
stepná kengura


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 1290
Bydlisko: Zsolna

PríspevokZaslal: St január 02, 2008 23:55:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Vivi -
môj tip je z dielne townshendaudio http://www.townshendaudio.com/home/products/stands/vsss/vsss.htm
kedysi robili modely bez skla - tie boli imho krajšie - je to samozrejme skôr pre inšpiráciu ak by Ti to niekto vyrobil ako repliku - nakoľko je to kapánek predražené ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vivi
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1054

PríspevokZaslal: Št január 03, 2008 02:29:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Skipy> Podla tych obrazkov to vyzera dost mohutne, ako na 50kilove McIntoshe. Moj styl to zial nieje.

Skor nieco elegantnejsie, co by sa dalo dat do obyvacky a manzelka by neprotestovala. Tipy, ktore som uvidedol v prvom prispevku tymto poziadavkam vyhovuju.

V kazdom pripade - vdaka za tip.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Št január 03, 2008 10:40:13    Predmet: Odpovedať s citátom

AQ Rack 8/4

V této rubrice jsme představili řadu AV receiverů, zesilovačů, DVD rekordérů a dalších komponentů pro poslech domácího kina i hudebních nahrávek. Nikdy jsme se však na rozdíl od reproduktorů nezabývali otázkou, jakým způsobem tyto komponenty optimálně umístit.

Pro mnoho posluchačů není překvapením, že se vyrábí zvláštní HiFi nábytek. Ten však znají spíše z výstav, protože v běžných prodejnách nebo sítích specializovaných prodejen jej zpravidla nenajdou.

Jedním z nejlepších příkladů HiFi nábytku, který lze v České republice zakoupit, zůstává AQ Rack 8 / 4. Splňuje všechny nároky a působí luxusním dojmem, i když estetický dojem z HiFi nábytku není podstatný - jeho zásadní vlastností totiž zůstává funkčnost.

Konstrukce regálů vychází z požadavku, aby jednotlivé modely, především zesilovače a AV receivery, získaly dostatek prostoru pro odvětrávání přístroje, protože to má nezanedbatelný vliv na životnost komponentů pro poslech hudby i domácího kina.

Nábytek zároveň musí být dostatečně tuhý, aby zabraňoval přenášení otřesů na přístroje. Při pohledu na konstrukci AQ Rack 8 / 4 výše uvedené vlastnosti potvrzují masivní kovové sloupy v chromovém provedení. Police jsou z kouřového skla nebo tuhé dřevotřísky. Běžná výška jednotlivých sloupků - spojek - dosahuje 185 mm, lze si ale pořídit i menší o výšce 100 mm. Na regály je možné umístit přístroje, jejichž šířka nepřesahuje 465 mm, což bohatě stačí, protože šířka jednotlivých modelů pro domácí kino se u jednotlivých výrobců zpravidla pohybuje mezi 420 a 435 mm.

Na ilustrační fotografii (v tištěné verzi TT) vidíme AQ Rack 8 / 4 se čtyřmi policemi, ale tato konfigurace není závazná. Předností tohoto systému je skutečnost, že jednotlivé díly si můžeme pořídit samostatně a s tímto typem HiFi nábytku zacházet jako se stavebnicí.

Sami si určíme nejen materiál (kromě spojek z lesklého chromu můžeme zvolit i černý povrch s matným provedením) a sami rozhodneme o počtu regálů i velikosti sloupků. Místo čtyř regálů nám mohou stačit tři, ale můžeme jejich počet prakticky libovolně zvýšit. Zvolit lze i rozdíl ve výšce mezi jednotlivými regály, protože móda DVD přehrávačů nebo DVD rekordérů v tenkém provedení Slim Line stále trvá.

Poslední výhodu dobře řešeného HiFi nábytku, o které je třeba se zmínit, představuje možnost snadného přístupu k jednotlivým komponentům. Otevřený koncept AQ Rack 8 / 4 to na rozdíl od běžného nábytku nebo některých televizních stolků umožňuje. U takto pojatého univerzálního HiFi nábytku zbývá vyřešit jedinou věc: co umístíme na jeho horní polici. Dříve to bylo ideální místo pro gramofon, který býval v luxusní podobě korunou sestavy.

http://www.aq.cz/index.php?status=vyrobek&idv=49&ids=12&name=Stojany



aq0027.gif
 Description:
 Filesize:  13.69 KB
 Viewed:  815 Time(s)

aq0027.gif


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Št január 03, 2008 10:54:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Mě jednu dobu pod komponenty zaujalo toto - http://www.standaudio.sk/sphinx.htm
Akorát mi na tom vadilo trochu to sklo (pro mě zbytečné), že to má jen jeden šuplík na 138 CD (dnes už nedostatečné) a v neposlední řadě cena, neb je to ukrutně drahé.

Nicméně něco podobného, bez skla, se dvěma šuplíky, do kterých se vejde nějakých 424 CD, jsem našel asi za 1/2 cenu u fy. Jelínek Valašské Meziříčí. Jmenuje se to komoda Rachel, je to z masivu. Viděl jsem to prvně na Mobitexu, no už se asi 3/4 roku chystám si to koupit ...

Je to vidět na tomto obrázku - http://www.jelinekvm.cz/userfiles/fotoprodukt/rachel-stena_big.jpg - ty dvě větší komody vzadu u rohu.
Vyjde to akorát mezi bedny Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Št január 03, 2008 13:07:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Co třeba Spectral

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
fotolaik
Hifista


Založený: 06 marec 2007
Príspevky: 131
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št január 03, 2008 13:19:35    Predmet: Odpovedať s citátom

to vivi : ten AQ 8/4 jsem kdysi mel - sklo neni idealni a je takovy "dětský" ....ale je to levny stojan - to je fakt, ja v nem tehdy mel poskladane DK, tak to bylo vcelku jedno, ze to neni nic s dobrou stabilitou a antirezonanci - probehnuti cloveka po parketach bylo urcite znat ...na dobre stereo bych asi radeji hledal neco lepsiho - samozrejme idealni by bylo finite elemente http://www.finite-elemente.de/en/products - ale to je pekelne drahe a pro me nezaplatitelne - nicmene perfektni - maji tu technologii žebřinového rámu a antirezonančních "zaležitostí" dobře vyřešenou ...sam ted resim podobnou vec - potrebuji pevnou "zakladnu" pro gramo + komponenty - mam rozpocet zhruba jako ty - tedy 10 -20 tis a za ty penize je pro me lepsi nechat vyrobit podle sveho navrhu ...
par linku na hifi nabytek
http://www.overture.co.uk/newproducts/furniture.htmhttp://www.loftsound.com/loftshop/index.php?cat=c107_Hifi-Racks.html&XTCsid=ab7eda41481eb67679f22ad7d8565bff
a tady link na chlapika, co si sam delal pagodu od Finite - to je treba navod pro sikovne kutily, nikoliv pro me Very Happy http://www.hifi-forum.de/viewthread-117-114.html

_________________
tom_fotolaik

nic - s hifi jsem radeji skoncil....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vivi
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1054

PríspevokZaslal: Št január 03, 2008 18:25:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Vdaka za tipy.

ten AQ8/4 nevyzera tiez zle a cenovo to vychadza podobne ako NORSTONE
SPECTRAL tam ma tiez zaujimave kusky, skusim zistit, ci to niekdo dovaza, popripade nejaky cennik.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
Rowing
Nádejný hifista


Založený: 03 september 2007
Príspevky: 64
Bydlisko: Olomouc

PríspevokZaslal: Pi január 04, 2008 09:01:03    Predmet: Odpovedať s citátom

vivi napísal:
Vdaka za tipy.

ten AQ8/4 nevyzera tiez zle a cenovo to vychadza podobne ako NORSTONE
SPECTRAL tam ma tiez zaujimave kusky, skusim zistit, ci to niekdo dovaza, popripade nejaky cennik.


Spectral (Německo) má opravdu hezké kousky, ale je výrazně dražší než Norstone (Francie).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
vivi
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1054

PríspevokZaslal: Pi január 04, 2008 11:28:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Rowing> zial tak to byva. Staci sa pozriet na ceny StandAudio. Tam takyto stojan (s viac poschodiami ako na obrazku)

vyjde 2-3x viac. Sice hrubsie sklo (na vyber 10mm alebo 15mm), ale za to mi to nestoji.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
gabik
Hifista - pokročilec


Založený: 26 november 2007
Príspevky: 369
Bydlisko: Usti nad Labem/Praha

PríspevokZaslal: Pi január 04, 2008 11:42:03    Predmet: Odpovedať s citátom

vivi
Na E-shopu melissy maji mimo jine stojany Norstone a Vincenta. Vypadaji celkem fajn. Taky se po necem poohlizim.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Donuts
Hifista


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 228

PríspevokZaslal: Pi január 04, 2008 12:11:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Mam StandAudio, je pravda ze jedno patro v nejlevnejsim provedeni vyjde tak na 3000, ale stalo mi to za to. Smile
_________________
Můžu z toho udělat článeček na titulku?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gabik
Hifista - pokročilec


Založený: 26 november 2007
Príspevky: 369
Bydlisko: Usti nad Labem/Praha

PríspevokZaslal: Pi január 04, 2008 13:29:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Chtel bych se optat na to, kdyz je takovy patrovy stojan (hodne se mi libi Stand Audio Staus 3), jestli staci 0.5m propojovaci kabel? Mluvim o pristrojich nad sebou, paklize jsou obpatro, tak je jasny ze je potreba delsiho kablu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Donuts
Hifista


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 228

PríspevokZaslal: Pi január 04, 2008 13:38:32    Predmet: Odpovedať s citátom

gabik napísal:
Chtel bych se optat na to, kdyz je takovy patrovy stojan (hodne se mi libi Stand Audio Staus 3), jestli staci 0.5m propojovaci kabel? Mluvim o pristrojich nad sebou, paklize jsou obpatro, tak je jasny ze je potreba delsiho kablu.


Mam Status3, takze ti muzu rict ze staci a to i pri te vyssi variante pater.

_________________
Můžu z toho udělat článeček na titulku?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vivi
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1054

PríspevokZaslal: Pi január 04, 2008 13:47:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Donuts> ono je to otazne, ci to za to stoji, hlavne ked niektore konponenty nedosahuju ani zdaleka cenu stojanu Very Happy


Updated: Predajca SPECTRALu je Bisaudio. Tu je cennik


Naposledy upravil vivi dňa Pi január 04, 2008 14:59:45, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
ondra
Hifi obsluha


Založený: 10 január 2007
Príspevky: 24
Bydlisko: kosek od Brna

PríspevokZaslal: Pi január 04, 2008 14:08:39    Predmet: Odpovedať s citátom



http://www.stolky.com/audio-boxy/a-205/

Ale jen do 15 kg zatížení Confused
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
gabik
Hifista - pokročilec


Založený: 26 november 2007
Príspevky: 369
Bydlisko: Usti nad Labem/Praha

PríspevokZaslal: So január 05, 2008 19:17:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Diky Donuts, to je dobra zprava.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: So január 05, 2008 21:15:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Musí to bejt skleněný?

Co si třebas něco postavit?

Neviděl bych v tom moc problémů...

_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Skipy
stepná kengura


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 1290
Bydlisko: Zsolna

PríspevokZaslal: So január 05, 2008 21:37:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Frantrax napísal:
Musí to bejt skleněný?

Co si třebas něco postavit?

Neviděl bych v tom moc problémů...


pridávam prvý inšpiračný link http://www.tnt-audio.com/clinica/flexye.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stephunk
Hifi expert


Založený: 23 december 2006
Príspevky: 1133
Bydlisko: Pobrežie Slotoviny

PríspevokZaslal: So január 05, 2008 22:02:19    Predmet: Odpovedať s citátom

skipy: čo keby si tu vpálil fotku toho tvojho stolíka-stojí to za povšimnutie, ja ako vieš, som bol z neho mierne povedané unesený. Keď tak aj presne spredu, nech je pekne vidno to zavesenie, čo ty na to?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Skipy
stepná kengura


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 1290
Bydlisko: Zsolna

PríspevokZaslal: So január 05, 2008 22:12:48    Predmet: Odpovedať s citátom

stephunk napísal:
skipy: čo keby si tu vpálil fotku toho tvojho stolíka-stojí to za povšimnutie, ja ako vieš, som bol z neho mierne povedané unesený. Keď tak aj presne spredu, nech je pekne vidno to zavesenie, čo ty na to?

zatiaľ len tento ústrižok (musím si priniesť foťák - potom to vylepším)
už som to chcel urobiť - vivi ale nemá rád townshendaudio Wink
...dizajn nič moc - ide skôr o to ako to pjekne pruží...



stojan.jpg
 Description:
 Filesize:  67.71 KB
 Viewed:  741 Time(s)

stojan.jpg


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Skipy
stepná kengura


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 1290
Bydlisko: Zsolna

PríspevokZaslal: So január 05, 2008 22:30:06    Predmet: Odpovedať s citátom

inšpirácia č.2: http://www.audiostereo.pl/stolik.html
a nižšie je starý model škaredých stojanov nemenovanej angl. firmy Cool



stojan.2.jpg
 Description:
 Filesize:  136.84 KB
 Viewed:  776 Time(s)

stojan.2.jpg


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vivi
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1054

PríspevokZaslal: Po január 07, 2008 11:10:15    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Musí to bejt skleněný?


1) Skor ano. Farba nabytku v obyvacke by totiz mala byt zladena (v tomto sa priklanam na stranu 1/2cky) a hladat este aj stolik v odtieni dreva, ktory je identicky sa mi zrovna nechce.

2) Sklo je nadcasove - ked zmenis nabytok, sklo ostane.

3) V pripade ze by neskor nevyhovovalo, lahsie ho presunies (pop predas) niekam inam, bez problemov s nevhodnostou farebneho odtiena.


all> chlapi neblbnite, to je stolik pre hifi, nie ochrana pred zemetrasenim. Je pravda, ze jedno uz rastie, a ked to zacne chodit, tak by som mal byt pripraveny Laughing .

Z vyssie uvedenych ma oslovil SPECTRAL, na ich webe su zaujimave kusky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
fotolaik
Hifista


Založený: 06 marec 2007
Príspevky: 131
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po január 07, 2008 11:36:40    Predmet: Odpovedať s citátom

to vivi : musim opakovat - sklo katastrofa - ja jsem si prosel podobnou nesmyslnou cestu s podobnym uvazovanim jako Ty...rack na hifi musi byt kvalitni - k cemu Ti bude stolek, ktery Ti sice bude ladit barevne a vim ja cim vsim s nabytkem, kdyz kolem probehne potomek, nebo rychle jdouci manzelka a vsechno se zacne "klepat " ?? to je na nic....ja nevim, zda to dobre pisu a nazyvam, ale "mechanicky jitter" nebo jak to rict ?? je take pekna slozitost - urcite povolani kolegove a technici podaji vysvetleni...ale je to Tva cesta - tedy kup si sklo ..jinak Spectral dela designove vydarene kousky, to je pravda...ale je to drahe - pokud nemyslis ty lowendy za par korun - to zase nema smysl...to si to postav klidne na bedynky od rajcat /paradajek/ - efekt bude stejny Very Happy
tom_fotolaik

_________________
tom_fotolaik

nic - s hifi jsem radeji skoncil....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stephunk
Hifi expert


Založený: 23 december 2006
Príspevky: 1133
Bydlisko: Pobrežie Slotoviny

PríspevokZaslal: Po január 07, 2008 19:13:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Dizajnovo sa mi kedysi náramne páčil stolík od Naimu. To im vyšlo presne podľa môjho gusta, Zarážala ma jeho rozsypateľnosť a cena(asi 70tisíc) Exclamation
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
vivi
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1054

PríspevokZaslal: Po január 07, 2008 23:44:52    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
...kdyz kolem probehne potomek, nebo rychle jdouci manzelka a vsechno se zacne "klepat "


no asi mame odlisne naroky, ale nikdy som si nic podobne u mna nevsimol (ani naznak niecoho podobneho) a pritom mam teraz svoje konponenty provizorne porozkladane na starsom nabytku vo vyske oci.

Ked nahlas uvazujem - cca vaha mojich konponentov + skleneneho stolika EPUR je cca 80kg. Myslis ze letme prebehnutie po podlahe sposobi "klepanie"?
To pochybujem. (ale mozem sa mylit, v praxi nemam overene)

Nejake kusky od Spectralu som si vybral aj ja, no su este celkom "prijatelne drahe". V kazdom pripade by to bolo treba vidiet osobne. Mne to ako nieco "EXTRA" odolne nepripada. (relativne sa mi pacia CUBE/KONKAV - ale to su asi tebou spominane low endy, kedze to nema aspon 15mm sklo a 5 kilovu kazdu nohu Cool )
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
587sk
Hifista


Založený: 19 december 2006
Príspevky: 161

PríspevokZaslal: Ut január 08, 2008 00:42:20    Predmet: Odpovedať s citátom




Usher SR-4

4 silné police - nosnost až 80kg
Celohliníkové masivní stojny
Odhmotňovací hroty
Rozměry: 60 x 50 x 85cm
Hmotnost: 41,2 kg

12.800 Kč

http://www.audiovision.cz/Usher/1141-Usher-SR-4.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
fotolaik
Hifista


Založený: 06 marec 2007
Príspevky: 131
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut január 08, 2008 10:29:23    Predmet: Odpovedať s citátom

to vivi . samozrejme, ze se to nebude klepat - tak jsem to ani nemyslel, ale bude hodne brat vibrace z podlahy a ty uz se ve zvuku projevit musi - proste Cd mechanika je nachylna - nevim, jaky mas CDP - obzvlast pokud to mas na parketach, nebo jine tvrde podlaze .. vaha 80kg na hifi rack je OK .. co me nejvic vadi, je sklo - pozeptej se fakt lidi, kteri rozumi problematice prenosu vibraci, rezonancim apod....sklo je peklo...to uz je daleko lepsi kvalitni drevo - mozna ten stolek co poslal 587 nebude spatny...nicmene neber to jako nejake "plivani" na stolky spectral a pod - ja jsem ti jenom psal svoji zkusenost a pak o tom, jake poznatky jsem se snazil ziskat od podstatne zkusenejsich kolegu, kteri ke svym poznatkum dosli delsi cestou / a museli ji postupne platit/ - ja to mel relativne levne...
tom

_________________
tom_fotolaik

nic - s hifi jsem radeji skoncil....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vivi
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1054

PríspevokZaslal: Ut január 08, 2008 10:38:46    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
...nevim, jaky mas CDP...

asi to bude tym, ze ziadny nemam (resp mam, ale nepouzivam) Smile
Nepredpokadam, ze budu preskakovat hlavicky na HDD Very Happy


Samozrejme vdaka za rady - viem, ze si to myslel v dobrom.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
Skipy
stepná kengura


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 1290
Bydlisko: Zsolna

PríspevokZaslal: Ut január 08, 2008 20:22:20    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.schroers.de/inhalt/english/schroers_e.html
http://plateaucorp.com/html/fixedshelves/sf-4a.htm
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Iné Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Strana 1 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist