Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Audio-Video Show Praha 2015 (oživená výstava High-End Praha)
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
KomarD-jeay
Hifista - pokročilec


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 309
Bydlisko: Michalovce

PríspevokZaslal: Ne marec 29, 2015 19:39:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Vystava parada, vcera som tam bol od 9.30 do 18.50 a aj tak som nestihol vsekto pocut Smile
Kamrliky, ktore predstavovali poslucharne boli vo vacsine pripadov katastrofa, to audio si ich nezasluzilo.
Satna mi nechybala, hoci nosit tasku, dazdnik a vetrovku bola ostara.

Soulution + Vidid Audio Giya hrali znacne horsie ako Sroll+ Vivid ( o stupen mensie), mozno mali nejake kurvitko vo zvuku, ale zvuk bol plochy, nezazivny, postradal poriadny bas na velkost bedny a cele to bolo postavene do vyskoveho pasma.
U Srolla akoby bedne niekto uplne vymenil, zvuk parada.

Zaujimavo tiez hrali Genesis 5.3 a vacsinu dna by som stravil asi u Audiovector Arrete krmenym Primare.

Cena vykon sklamali Zingali, no prekvapilo ma mnozstvo basov z 6.5"basrepra, ktory vyzeral ako PA.

Uplne divne hrali Audio Physic Avantera. Cenu nemali sancu obhajit, asi problem so zdrojom signalu alebo co, lebo vysky divne so skreslenim, basy podpriemerne a cena astronomicka.

Najvacsia parada bola vsak po vystave, ked na pozvanku som isiel do studia Audioego a tam mi pustili Martin Logan elektrostat. Aj ked to necinka ako daktore klasicke reprosustavy, ci neponuka dojem extra detailneho zvuku; vyrovnanu, homogennu a plnu scenu, ktoru to vytvori je nieco famozne. Proti tomu nemali sancu ziadne repra na vystave.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Po marec 30, 2015 11:24:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Jak hrály nové Xaviany?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11411
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po marec 30, 2015 11:34:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako to videli novinari:

http://tech.ihned.cz/c1-63759360-audio-video-show-vystava-high-end-nautilus-xavian

http://technet.idnes.cz/to-nejzajimavejsi-z-audio-video-show-dv8-/tec_reportaze.aspx?c=A150327_192214_tec_reportaze_nyv

Ako to ohodnotili navstevnici:
citácia:
NEJLEPŠÍ ZVUK:

1. Bowers&Wilkins
2. Grimm Audio
3. XAVIAN
4. Sonus Faber
5. McIntosh
6. Accuphase
7. Zingali
8. Sroll
9. Dynaudio
10. Focal

Zdroj: http://www.audio-video-show.cz/novinky


Naposledy upravil miero dňa So apríl 04, 2015 12:31:12, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
KomarD-jeay
Hifista - pokročilec


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 309
Bydlisko: Michalovce

PríspevokZaslal: Po marec 30, 2015 23:31:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Xaviany som zmeskal asi o 5minut, poslednu chodbu som uz nestihol prejst celu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: So apríl 04, 2015 12:18:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Na výstavě byla poprvý prezentována švýcarská firma FM Acoustic. Já jsem si svůj obraz udělal ( a praticky se nelišil od předem předpokládaného ), rád se ale zeptal i na váš dojem...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So apríl 04, 2015 17:40:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Aj mna by to zaujimalo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
perys
Hifista - pokročilec


Založený: 04 marec 2011
Príspevky: 401

PríspevokZaslal: So apríl 04, 2015 21:39:01    Predmet: Odpovedať s citátom

AVShow - letos jsem si to vyzkoušel z druhé strany než doposud, ne jako obvykle pohodička s dvěma CDčky a foťákem, ale hezky za pult:-)
proto si netroufám vynést jakákoli hodnocení expozic, ale každopádně se zpětně omlouvám všem těm z minulosti, kde jsem třeba psal něco jako "zvuk nezaujal", "divné basy" atd. Sladit aparát v novém prostoru během pár hodin, které jsou od rozbalení krabic do příchodu prvních návštěvníků k dispozici, není žádná sranda. Fakt.
Ale jinak bylo velmi zajímavé a poučné sledovat reakce posluchačů, občas to bylo i docela miléSmile

_________________
vždyť vlastně o nic nejde.
CaryAudioCD300-SupraSwordAnniversary / AudioGd-OehlbachXXL1 / PerJadisJA30-OehlbachAirBlue5star-ShanSněhulákManII-MojeUcho
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: St apríl 08, 2015 18:17:38    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Na výstavě byla poprvý prezentována švýcarská firma FM Acoustic. Já jsem si svůj obraz udělal ( a praticky se nelišil od předem předpokládaného ), rád se ale zeptal i na váš dojem...

Zdá sa že si to nikto nevšimol. Tak napíšte aspoň Vy ako ste to počul.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: St apríl 08, 2015 19:41:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Bubuxin : OK, nikoho tady tato firma nezaujala a já tedy tady budu působit zase jako kazišuk, jako už mnohokrát předtím, ale nedá se nic dělat....
Propaganda této firmy mě zaujala už před léty, ale během let můj první dojem poněkud pobledl.Firma totiž zdůrazňovala extrémně dlouhé zahořování při plném výkonu již během vlastní výroby, což vypadalo jako by se chystala bavit astronauty běbem cesty na Mars, kdy servis nebude k dispozici. Této snaze proto také odpovídala cena výrobku, ale to mě osobně už tak moc nevadilo. Z různých publikovaných testů jsem se ale dozvěděl, že vlastní zapojení je dosti konzervativní, neb se jedná o kvazikomplement. Tím mé nadšení značně ochladlo a bohuželmi to nyní poslech potvrdil, Zvuk se hodně podobal Naimu, ovšem při několikanásobně vyšší ceně a mě tedy nijak nenadchl. Zkoušel jsem také zavést o tom hovor s člověkem, který to tam předváděl, ale ten se naprosto nechytal, což svědčí o tom, že ani konstruktéři ve fimě nic nepozorují a tak jsem to vzdal. Toť vše, víc nemám co bych dodal....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St apríl 08, 2015 22:37:21    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel
Taktiež ma prekvapila schéma zapojenia a s ňou hlavne kvazikomplementárny koncový stupeň. Napriek tomu aj v tej schéme zapojenia sa dá nájsť zopár jedinečných prístupov. Nakoniec však silnou stránkou zostane spoľahlivosť, odolnosť a história.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Št apríl 09, 2015 13:23:44    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Na výstavě byla poprvý prezentována švýcarská firma FM Acoustic. Já jsem si svůj obraz udělal ( a praticky se nelišil od předem předpokládaného ), rád se ale zeptal i na váš dojem...


V pokoji týhle firmy jsem poseděl a poslouchal asi pět minut.Hrálo to hezky, ale ničím jiným, než zvláštním designem mě to nezaujalo.Až podle fotek na Hifinázorech sem zjistil, cože to bylo za značku.

Spíš než kvalita zvuku (hezký, ale nic zvláštního) mě zaujaly ty čtyři krabičky mezi reprobednama.A taky to, že nevidím žádnej zdroj hudby.K těm krabičkám musely teda výst dost dlouhý dráty (asi symetrika), protože gramec Kuzma Kuzmič a další strojky byl na poličce u dveří.

A taky mě zaujal jinak prázdej pokoj.Žádný bannery, žádný nápisy, žádná reklama, prostě nulovej marketing.
Asi chudá firma...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Št apríl 09, 2015 13:45:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale hovňajs, vůbec to nehrálo hezky, nýbrž jako typickej kvazikomplement, holt musíš se ještě hodně učit....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Št apríl 09, 2015 13:59:45    Predmet: Odpovedať s citátom

To si jenom nerozumíme.Hezky to hrálo, ale mě osobně to nijak neoslovilo.

Hezky to hrálo i v pokojíčku s Naimem a Harbethama Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Št apríl 09, 2015 14:04:38    Predmet: Odpovedať s citátom

JJ, holt někdy je " hezky " setsakra širokej pojem.....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Št apríl 09, 2015 15:26:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Byl jste někdo v pokojíčku, kde vystavoval po slovensky hovorící pán svoje samodomo robené PA reprosoustavy a "převratnou" filozofii analogový úpravy zvuku ?

http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1724&t=1226270&start=45

Můj popis události je ve spodní třetině vlákna.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1376
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: Št apríl 09, 2015 16:13:54    Predmet: Odpovedať s citátom

šeďour asi 2 minuty, ve chvíli kdy ten pán pustil příboj moře a začal mluvit, se v té místnosti nedalo vydržet.
_________________
www.facebook.com/SPaudioCZ
www.SPaudio.cz
www.CustomWorks.cz
www.revize-hc.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Pi apríl 10, 2015 09:59:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak to jsem tvrdší Cool

Poslechnul sem si teorii o reprobednách bez vyhybek, využívajících volnou energii...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Merlin39
Hifi obsluha


Založený: 10 apríl 2015
Príspevky: 7
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Pi apríl 10, 2015 10:43:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Z toho co se dalo slyšet, se mi líbil Naim a Harbethy, Sroll byl taky vynikající. co mě nejvíce zklamalo byly Xaviany, čekal jsem mnohem více. Zvuk přikrytý igelitem.

Pro mě nejlepší zvuk výstavy Zingali, Zingali Twenty a zesík pro mě neznáme značky Orchestra. Poměr výkon cena fantastický. Tahle sestava strčila do kapsy vše co se na výstavě dalo poslechnout.

Regálovky hrály famozně.

a v těch šílených krcálkách, no ruku na srdce, hrálo to tam na ty podmínky nejlíp!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi apríl 10, 2015 10:55:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Merlíne, všichni tě znají a tvůj názor má úžasnou váhu... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Merlin39
Hifi obsluha


Založený: 10 apríl 2015
Príspevky: 7
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Pi apríl 10, 2015 11:04:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing ano pane Kazateli Laughing můj názor není pro tvé uši Laughing protože ti zjevně nevoní Laughing a taky není, proto se věnuj svým myšlenkám a svému egu Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Pi apríl 10, 2015 11:43:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Me na fotkach zase zaujaly vivid audio bedny, protoze vypadaji hodne futuristicky a topmodel G1 ma i velke rozmery. Jake byly dojmy ze zvuku? Kupodivu to teda i pres velke rozmery G1 nema basaky...jsou tam jen 280mm.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi apríl 10, 2015 14:28:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Čím větší prd, tím musí bejt hlasitější, že ? Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Merlin39
Hifi obsluha


Založený: 10 apríl 2015
Príspevky: 7
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Pi apríl 10, 2015 15:44:53    Predmet: Odpovedať s citátom

tak přestaňte prdět Mistře Kazateli Very Happy Diskutuj o tématu a přestaň se chovat jakoby ti to tu patřilo. nevím na co si tu hraješ. Jestli chceš mít privátní kroužek tak se odloguj a diskutuj na privátním fóru jinde. Pokud vím, tak tato diskuze je otevřená všem a kdokoli může vložit svůj komentář a názor a jestli tě to nezajímá, tak si nových komentářů nevšímej. nemusíš se za každou cenu ukazovat jako jeliman.

teď k tématu. U Srolla jsem trávil dost času, zvuk se mi hodně líbil, ale jsem přesvědčený že v lepších podmínkách bude hrát ještě lépe. Vividy nezapřely zvuk zesilovače Sroll, docela jim to sedlo. Krásný, čistý a detailní přednes. trochu jsem postrádal dynamiku a život, to mohu ale přičítat prostoru. Z toho co bylo ale vystaveno tak pořád vynikající. Těším se až si Srolla poslechnu někde ve studiu, snad to bude i s vividama.

Extrémně živý, čistý a detailní přednes Zingali beden vividy se Srollem ale nepřekonaly Smile taky se k nim chystám do studia, musím je ještě jednou slyšet!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi apríl 10, 2015 17:53:00    Predmet: Odpovedať s citátom

To je obvyklej problém internetovejch for - kdokoliv neznámej může přijít a protože je demokracie, může pindat veřejně svoje moudra...když je mu pak řečeno, že jeho slovo má pranepatrnou váhu, protože jeho znalosti a zkušenosti nikdo nezná, je pak nakonec uraženej a ohání se svobodou projevu...já pamatuju doby, kdy internet nebyl a vše se odehrávalo formou tištěnou a žádnej nounejm se ani nesnažil něco publikovat, protože by ho hnali v redakcích svinským krokem...bohužel teď je všechno jinak a mě to krapet irituje...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20443

PríspevokZaslal: Pi apríl 10, 2015 18:30:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak nerozváděj řeči o blbostech a máš po problému.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1498

PríspevokZaslal: Pi apríl 10, 2015 19:02:45    Predmet: Odpovedať s citátom

nemyslim ze ta doba minula bola tak idealna. Mozno chvilu na zaciatku boli Audio Video Stereo a Video a Watt o nadsenectve a uprimnosti. Velmi skoro (hlavne ked k nim pribudol casopis High End) o bonitnych zadavateloch reklamy. Dnes si ti rozumnejsi mozu vyskladat a vykomparovat svoj nazor nielen z tak obmedzeneho zdroja informacii. Cast hifi-stov pritom dodnes papagajuje ako skvele su niektore komponenty z minulosti co si pamataju ako skvele hodnotene (v tych marketingovych clankoch). Hlavne ich zaujima aby kupili povodne co najdrahsi geret za co najmenej. maju z toho akysi svojsky sposob uspokojenia. Pritom to mohol byt vtedy a este viac dnes sotva priemerny strojcek
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ipyks
Hifista - zaslúžilec


Založený: 17 október 2008
Príspevky: 810

PríspevokZaslal: Pi apríl 10, 2015 19:14:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Merlin39 napísal:
tak přestaňte prdět Mistře Kazateli Very Happy Diskutuj o tématu a přestaň se chovat jakoby ti to tu patřilo. nevím na co si tu hraješ. Jestli chceš mít privátní kroužek tak se odloguj a diskutuj na privátním fóru jinde. Pokud vím, tak tato diskuze je otevřená všem a kdokoli může vložit svůj komentář a názor a jestli tě to nezajímá, tak si nových komentářů nevšímej. nemusíš se za každou cenu ukazovat jako jeliman.

teď k tématu. U Srolla jsem trávil dost času, zvuk se mi hodně líbil, ale jsem přesvědčený že v lepších podmínkách bude hrát ještě lépe. Vividy nezapřely zvuk zesilovače Sroll, docela jim to sedlo. Krásný, čistý a detailní přednes. trochu jsem postrádal dynamiku a život, to mohu ale přičítat prostoru. Z toho co bylo ale vystaveno tak pořád vynikající. Těším se až si Srolla poslechnu někde ve studiu, snad to bude i s vividama.

Extrémně živý, čistý a detailní přednes Zingali beden vividy se Srollem ale nepřekonaly Smile taky se k nim chystám do studia, musím je ještě jednou slyšet!


Zingali - jak to může někdo nazvat "extrémně živým, čistým a detailním přednesem" nějak nechápu - asi mám jiný uši nebo co Smile. Napadá mně jiný výraz " - uchořez Smile
Navíc zesilovač v době, kdy jsme tam byli, byl vzhledem k tomu přívalu decibelů, co z něj lezlo do beden, na pokraji zhroucení a zkresloval jak zákon káže...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Merlin39
Hifi obsluha


Založený: 10 apríl 2015
Príspevky: 7
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Pi apríl 10, 2015 20:45:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Jak to někdo může nazvat??? Very Happy Uchořez? Zesilovač před zhroucením??? ty mě bavíšVery Happy tak vzhledem k tomu, že když jsem tam byl já a dav lidí, kteří se cpali do malinké místnosti jen proto, aby si Zingali poslechli, si nemyslím, že by to byl uchořez. Prolezli jsme celou výstavu a u Srolla a Zingali jsme byli ke konci pořád a byly to snad dvě expozice, kde lidí bylo hafo. Konkrétně u Zingali jsme se tam houfně shodovali na nejlepším zvuku výstavy. To, že tam hraje něco živého, čistého a detailního, šlo slyšet už od dveří...ale to zřejmě tvoje ucho neregistrovalo:-D Nevím kde jsi ve skutečnosti byl, ale zřejmě sis spletl pokoj a zabrousil jsi někam jinam Very Happy Hodnocení umístění Zingali vypovídá o tom, že to vlastně řezalo uši ano...
Já bych to viděl spíše asi tak... máš opravdu jiný uši Very Happy a nevím jestli je to pro tebe minus nebo plus:-D nalož si s tím jak ucho ráčí Very Happy a nepiš tady prosím kraviny o tom, že někde něco řezalo uši, ponižuješ tím svůj zřejmě vyjímečný sluch Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Pi apríl 10, 2015 20:53:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Merlin, si borec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2312
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Pi apríl 10, 2015 20:59:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Merline, jsi tu novej, víš hovno jak kdo slyší, nebo ne a jaký má zkušenosti.
Jestli se tobě Zignali líbí, neznamená vůbec nic...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Strana 2 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist