Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

AKG 701 ma nekdo co nejbliz Opavy, Ostravy ???

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Pi január 04, 2008 20:10:04    Predmet: AKG 701 ma nekdo co nejbliz Opavy, Ostravy ??? Odpovedať s citátom

Mel bych zajem vyzkouset a porovnat. Mam MB QUART 90x...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Pi január 04, 2008 22:08:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Kdybys nebyl takový cholerik. Laughing

K701 nejsou problém a rád bych je taky s MBQ porovnal. A máme to všechno pěkně na Severní Moravě. Domluvíme se nebo mně zase pošleš do prdele?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Pi január 04, 2008 22:17:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale ja te do prdele neposlal, ja jen napsal ze mi to nestoji za to hledat -) To je krapet rozdil -)

Bylo by to super, docela by mne to zajimalo, i kdyz nejradsi bych u sebe doma. Ale neni to podminkou, jsem mobilni a PC s dacem taky uvezu...

Nedelam si prilis iluze o tech MB, ale mne docela vyhovujou, nejcasteji na syntak kdyz si chci vecer zahrat. Mam je jen chvilku, byla to takova koupe z nostalgie, kdysi jsem je mel, ale po tech letech a pujcovani vzaly za sve po mechanicke strance.Tyto druhe jsou nove, ale holt pamatujou uz nejaky patek co se vyrabely.Jde mi o to kam se to posunulo, kdysi jsem si chtel pujcit HD 600, no po primem srovnani s nesrovnatelnym ( Shan E550, dva Dudko-fety v biampu a SCD 777ES) ty sluchatka hraly jak z hajzlu...

To se proste nedalo a ani jsem si je nepujcoval...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Pi január 04, 2008 22:19:36    Predmet: Odpovedať s citátom

No a kdyz jsem je ted videl, tak pomalu i slza ukapla -))))Ted mi zrovna hrajou mp-trosky z PDAcka -))))

Proste jsem nemohl odolat, pripominaji mi kus meho mladi co nenavratne v hajzlu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Po január 07, 2008 11:33:01    Predmet: Odpovedať s citátom

TomasT napísal:
Ale ja te do prdele neposlal, ja jen napsal ze mi to nestoji za to hledat -) To je krapet rozdil -)


V prvni zprávě ses zeptal a ve druhé (za 5min.) si napsal, že Tě to vlastně nezajímá??? Čili beru to tak, že si mně z odpovědí poslal někam. A zrovna v té době byl jako první v pořadí přízpěvek, kde to bylo všechno napsané??? Žádné hledání nehrozilo! Laughing

Ale to je jedno, určitě se domluvíme. Píšu Ti SZ.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Po január 07, 2008 12:55:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Cau, co mas vlastne za sluchatka ??? Myslim svoje vlastni

Hledej.

To mi za to nestoji, vlastne uz je mi to i jedno.



Odpoved na jednoduchou vetu jednim slovem hledej mi prisla jak to rict, malinko arogantni a ve smyslu ze nejak neni moc snaha se vybavovat Laughing V pohode... Nejsme v zadnem sporu, je to problem internetove komunikace a to myslim vazne. Protoze kdyby jsme se bavili po telefonu, tak intonace hlasu napovi jak je to mysleno, da se to rict mnoha zpusoby, napsat jen jednim. Z cehoz jsem usoudil ze proste neni zajem ...


Jinak do prdele bych si ackoliv jsem cholerik dovolil poslat pouze lidi ktere znam osobne a nejaky ten cas, nikdy nevis kdo za kterym nickem je a nejaka vrozena slusnost mi to moc nedovoli pokud si o to dotycny vyslovne nekoleduje -))) Uz toho nechame, jsme domluveni. A jsem tomu i rad, protoze 90x jsou docela stara zalezitost a tak jsem zvedavy jak si povedou.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist