Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Otázka pro zkušené HIFI harcovníky - historie se opakuje?!?
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> História hifi v Česko-Slovensku
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Pi apríl 13, 2007 12:28:41    Predmet: Otázka pro zkušené HIFI harcovníky - historie se opakuje?!? Odpovedať s citátom

Prosím starší, zkušenější, ovšem duchem mladé a akční, české hifi legendy o odpověď na následující dotaz:

Proč lidi stále mají stejné otázky okolo hifi? Proč nelze vysvětlit věci hned tak, jaké ve skutečnosti jsou, ale každý z tazatelů to musí zažít? Pokolikáté už to vnímáte?

Chápu, že takový je život, ale v tak technické záležitosti, kterou hifi ve skutečnosti je, by to mohlo býti jinak. Samozřejmě pokud neberu v potaz emotivní záležitosti, které vyvolává sama hudba či film.

Asi by opravdu stálo zato sepsat malou historii českého hifi. Třeba jen proto ať lidé bezmezně neobdivují časopis HER nebo mají větší úctu ke gramofonu nebo prostě jenom tak.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20443

PríspevokZaslal: Pi apríl 13, 2007 13:52:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Přesně z toho důvodu je nesmysl a bláhovost se věnovat popularizaci, Sysifos hadr. Clověka to může přivést tak leda do blázince.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
zelenac
Hifista - pokročilec


Založený: 13 december 2006
Príspevky: 260
Bydlisko: pri Piešťanoch

PríspevokZaslal: Pi apríl 13, 2007 17:54:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Silne OT ale princip rovnaky: Preco ludia stale volia komunistov?
Ako pravil klasik- Sucet inteligencie vsetkych ludi ne zemeguli je konstanta, pocet ludi vsak rastie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Pi apríl 13, 2007 19:54:57    Predmet: Odpovedať s citátom

To je projev určité univerzální infantility v kognitivních schopnostech (která je snad méně výrazná u jedinců s vyšším IQ). Známý efekt - harantovi můžeš stokrát vysvětlovat, že kamna jsou horký, dokud si o ně nespálí packu, nepochopí, co to znamená. A v hifi je to ještě horší, poněvadž tam není o co se spálit a kromě toho si z něj lidé dělají náboženství.

Ještě k tomu I.Q. - ono vlastně nejde ani tak o I.Q. jako spíš o obecnou inteligenci, jejíž jednou základní komponentou je schopnost a ochota učit se. Jelikož cca polovina lidstva má inteligenci podprůměrnou, znamená to, že vysvětlovat někomu něco s padesátiprocenbtní pravděpodobností znamená hučet do blba, přičemž o té druhé polovině ani zdaleka neplatí, že už jsou schopni přijímat a zpracovávat nové myšlenky - to platí dle mé zkušenosti stěží o jedné čtvrtině z té lepší poloviny.

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Pi apríl 13, 2007 20:22:23    Predmet: Odpovedať s citátom

OK

Ale proč většina lidí, co o něčem ví hodně, mlčí? Proč se nechají relativně snadno znechutit a odradit?

Nemluvím o nějakém hučení či popularizaci, to chápu, že smysl příliš nemá. Proč ale například někdo nesedne a nenapíše článek o panu Jandovi a jeho přínosu českému hifi? Nebo neshrne historii vydávaného hifi tisku v českých zemích?

To má přece větší váhu a smysl než hučení, nesmyslnému dohadování a bonmotům na podobných fórech jako je toto.

Troufám si tvrdit, že minimálně 10% z tohoto fóra by pak přestalo otravovat, včetně mne s blbostma, co tady všichni vědí, protože jsou zkušení.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20443

PríspevokZaslal: Pi apríl 13, 2007 20:54:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Omyl.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi apríl 13, 2007 21:28:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Víš Kubo, ono je to asi tak : V dřívějších dobách mohl publikovat svý názory jen člověk, který o věci něco věděl, jinak by mu v odborným časopise nic neotiskli. I v tý době se samozřejmě našly v časopisech hovadiny, ale jejich frekvence nebyla tak častá. V dnešní době, kdy může díky internetu " publikovat " každý idiot, to vede k tomu, že dříve nebo později jsou podobná fóra zahnojená sračkama a protože idioti mají pocit, že mají na to právo, dříve nebo později tě přestane bavit se s nima hádat, neboť jsou v přesile a zpravidla taky drží při sobě...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20443

PríspevokZaslal: Pi apríl 13, 2007 21:54:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Ještě funguje taková zajímavá "reciprocita", můžou na tebe pořvávat jak chtějí, ale ty na oplátku nesmíš nic říci. Jojo, volnost, rovnost, .... a jakže je to třetí? Laughing

Jenže marná sláva, ono se to nakonec vždycky ukáže. V měřicí technice /profi/ je to OK, tam se to nedá okecat, ale v dojmologii i krám, který nic neumí, může být klidně ten pravý.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: So apríl 14, 2007 01:36:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Historický článek o Jiřím Jandovi by zajímal i mne. Docela rád bych se dozvěděl víc o tom, jak se tento - mimochodem jinak velmi milý a hodný - pán se svými značně omezenými znalostmi elektroniky dostal tam, kam se dostal. Samozřejmě mu v tom pomohl fuj-komunistický Svazarm, fuj-komunistický VÚST a podobně - jeho genialita nepochybně spočívala především ve schopnosti využít jistých specifických neschopností bolševického systému. A o tom všem bych se právě rád dověděl víc, čistě ze zvědavosti, neboť jeho specifické dovednosti by v současné české žumpdžungli asi těžko nalezly uplatnění - i když, kdoví ... Dalo by se říci, že JJ je zářným příkladem toho, jak málo o perspektivě uplatnění v kterémkoli společenském systému rozhodují odborné způsobilosti jedince. Ale to už jsem asi OT. Trotone, co takhle vlákno "Historie hifi v Česko-Slovensku" ???
_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20443

PríspevokZaslal: So apríl 14, 2007 08:28:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Přeloženo - Janda dal širšímu okruhu lidí v nedostatkovém systému téměř jedinou možnost, jak si za dostupné peníze pořídit tehdy slušné vybavení, lepší, než nabízela produkce n.p. Tesla. Gramofony SG s řemínkovým pohonem talíře + Shure byly díky jednoduchosti lepší, než tehdejší NC a stejně tak TW zesilovače byly lepší, než AZS.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: So apríl 14, 2007 09:07:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Úplný začátky hifi tady si už pamatuje jen Jirka Burdych. Já začal chodit do hifiklubu na Filosofický fakultě v roce 67, ale to už vše několik let běželo ... ale bylo to i tehdy zajímavý...Trojka Transiwatt ( ten byl zcela jiný než ty pozdější ), první gumáky z Valmezu, Transiwat 70 ( křemíkový ), bedny z Expo 58, prototyp gumičkofonu...byla to pěkná doba, plná nadšení, ne to zívání jako teď..." Times was not so hard, when I was young.. " zpíval tehdy Eric Burdon... Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ne apríl 15, 2007 17:57:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Já jsem začal hifinu vnímat až tak v roce 1970, po příchodu na pardubickou spše a taky na tu dobu rád vzpomínám i když tehdejší možnosti byly tisíckrát menší než dnes, tak na druhou stranu, taková ta sdílená radost z každého krůčku v kvalitě kohokoliv z okolí, to se dnes nenosí ani omylem ...

Dodnes si pamatuju, kdo z kámošů měl jaký magič, gramec, bedny, kdy a kde jsem slyšel první šůrku, první kazeťák s dolby, první lepšejší kotoučák 377 ... jak první dvě výplaty padly na gramec ... jak se přenášela elpíčka sem a tam a nahrávalo se kolektivně ... nebo poslechovky gottwaldovského hifiklubu, kdy 200-300 lidí zaplňovalo sál knihovny i s přilehlýma chodbama ... nebo pardubický obchod s hudebninama, kde jsem koupil první indické dumdumky a kde měly teslácké bedny s laťkovým plotem coby krycí mřížkou a první tuzemský grames s velkým talířem, co jsem viděl a strašně placatej tesla zesák ... nebo kdo ještě pamatuje magazín Hudba a zvuk, kde tuším Láb atd. kupříkladu rozebírali schémata zahraničních zesáků, magičů ...

A dnes když si chci s vrstevníkama spolužákama apod. hifisticky zavzpomínat, na těch různých abiturienťákách, tak zjišťuju, že 99% z nich už dávno na své tehdejší sny a nadšení zapomnělo a že já si pamatuju líp jak oni co kdy měli a co poslouchali ... a že jim stačí bedna, domácí kino a cosi v autě ...

Nevím, jestli je to tak všude ve světě, ale mně ta většinová rezignace na koníčky mládí docela sere ...

Těch pár co nás u hifi zůstalo, se zná už jako posádka malé ponorky ...

Já jsem si v 80.letech psával s panem Svobodou, co působil v 602 organizaci Svazarmu, v hifiklubu ... on mně přivedl k tomu, že jsem si koupil dbx 128 II, což byla na svou dobu naprosto kouzelná mašinka, která z mých cívkáčů tesla b43a a b100 udělala bezšumový zázrak, kterým jsem deptal kamarády ... pak jsem se s ním setkal, když jsme jeli k němu domů na výzvědy ohledně půjčování CD, které 602 spustila a my hned po ní ... pamatuju si, že měl doma v obýváku dva sloupy, od podlahy po strop o průměru víc jak půlmetru, a to byly bedny .... nevíte někdo z Pražáků, pamětníků více o jeho dalších osudech ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ne apríl 15, 2007 19:34:47    Predmet: Odpovedať s citátom

velky bobo napísal:
Historický článek o Jiřím Jandovi by zajímal i mne. Docela rád bych se dozvěděl víc o tom, jak se tento - mimochodem jinak velmi milý a hodný - pán se svými značně omezenými znalostmi elektroniky dostal tam, kam se dostal. Samozřejmě mu v tom pomohl fuj-komunistický Svazarm, fuj-komunistický VÚST a podobně - jeho genialita nepochybně spočívala především ve schopnosti využít jistých specifických neschopností bolševického systému. A o tom všem bych se právě rád dověděl víc, čistě ze zvědavosti, neboť jeho specifické dovednosti by v současné české žumpdžungli asi těžko nalezly uplatnění - i když, kdoví ... Dalo by se říci, že JJ je zářným příkladem toho, jak málo o perspektivě uplatnění v kterémkoli společenském systému rozhodují odborné způsobilosti jedince. Ale to už jsem asi OT. Trotone, co takhle vlákno "Historie hifi v Česko-Slovensku" ???


Ak bude dost obsahu na samostatne forum, preco nie Smile
Vdaka za napad, zalozil som to.

Info / História hifi v Česko-Slovensku

Mam zatial taku predstavu, ze jednotlive temy mozu byt ci uz konkretne osobnosti, alebo aj vyrobky z minulej CZ/SK produkcie. Pripadne popis "udalosti" z historie hifi.

Takze pamatnici - mozete zacat Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Ne apríl 15, 2007 19:46:07    Predmet: Odpovedať s citátom

4 Troton

Mnoho vláken, které založím, překopeš. A téma se pak hezky rozdrolí. Confused

Počítej, že do tisícovky končím.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ne apríl 15, 2007 20:07:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Kuba4 napísal:
4 Troton

Mnoho vláken, které založím, překopeš. A téma se pak hezky rozdrolí. Confused

Počítej, že do tisícovky končím.


Nejak nerozumiem, akych mnoho vlakien ?
Ved "Otázka pro zkušené HIFI harcovníky - historie se opakuje?!?" s tym az tak moc spolocne nema a v jednej teme je na to malo priestoru (neviem, ci zrovna v Poradni ...). Na to treba ist o uroven vyssie a spravit forum.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20443

PríspevokZaslal: Ne apríl 15, 2007 20:17:03    Predmet: Odpovedať s citátom

A propos, co Jindřich Kučera? Smile

Nebo 1. HiFi Expo 1969 U Hybernů? Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
coffee
Hifi expert


Založený: 04 október 2006
Príspevky: 2324
Bydlisko: různě

PríspevokZaslal: Ne apríl 15, 2007 22:25:29    Predmet: Odpovedať s citátom

je to všechno jen obyčejná lidská hloupost a lenost, jako ohledně za vším
_________________
“And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.” ― Friedrich Nietzsche


Naposledy upravil coffee dňa Št jún 03, 2010 08:37:50, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
coffee
Hifi expert


Založený: 04 október 2006
Príspevky: 2324
Bydlisko: různě

PríspevokZaslal: Ne apríl 15, 2007 22:43:35    Predmet: Re: Otázka pro zkušené HIFI harcovníky - historie se opakuje Odpovedať s citátom

...
_________________
“And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.” ― Friedrich Nietzsche


Naposledy upravil coffee dňa Št jún 03, 2010 08:38:10, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Ne apríl 15, 2007 23:04:23    Predmet: Odpovedať s citátom

To je špatná úvaha : uvažuješ, že lidi mají jakousi průměrnou inteligenci a v jejím rámci se kloní k tomu či onomu vysvětlení...skutečnost je ale jiná, vezmeš-li v potaz lidi blbé...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ne apríl 15, 2007 23:08:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Hifi se nedá zúžit jen na techniku a technickou erudici ... to by potom jediní praví hifisti mohli být technici, že ... a to není pravda ...

Hifi má spoustu mimotechnických "emočních" přesahů, například vztah k hudbě, kultuře obecně, estetice, žebříčku hodnot ...

Racionální vztah k hifi považuju u uživatele za stejný nonsens, jako mít racionální vztah k hudbě ...

Racionální vztah k hifi samozřejmě musí mít konstruktér a i ten jen při konstruování ... jakmile i u něj do dění vstoupí muzika, které snad veškeré hifi slouží a pocity z ní, tak jaképak racio ... kdo takhle "racionálně" i poslouchá muziku, toho je mi líto ...

A hloupost a lenost bych do toho opravdu, ale opravdu netahal ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
coffee
Hifi expert


Založený: 04 október 2006
Príspevky: 2324
Bydlisko: různě

PríspevokZaslal: Ne apríl 15, 2007 23:19:48    Predmet: Odpovedať s citátom

...
_________________
“And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.” ― Friedrich Nietzsche


Naposledy upravil coffee dňa Št jún 03, 2010 08:38:43, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
coffee
Hifi expert


Založený: 04 október 2006
Príspevky: 2324
Bydlisko: různě

PríspevokZaslal: Ne apríl 15, 2007 23:23:58    Predmet: Odpovedať s citátom

...
_________________
“And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.” ― Friedrich Nietzsche


Naposledy upravil coffee dňa Št jún 03, 2010 08:39:00, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Yradak
Hifista


Založený: 17 január 2007
Príspevky: 134
Bydlisko: Olomouc

PríspevokZaslal: Ut apríl 17, 2007 15:12:29    Predmet: Odpovedať s citátom

www.inzine.sk
Možno nie najväčšia,ale rozhodne dokonalá zbierka kopy a kopy článkov o hudbe, krátka reklama
rozhovor s P.Dudek-om
http://www.inzine.sk/article.asp?art=3385
"Dudek? Všetci na neho čakali, a keď konečne prišiel, s nikým sa nebavil, všetko nám tu popľuval a zase zmizol! Smile"
hľadaný profil Janda-u
http://www.inzine.sk/article.asp?art=2178

všeobecný prehľad technických článkov
http://www.inzine.sk/section.asp?sec=160

Všeobecne však sú články už trošku staršie.

_________________
ALC883 toslink out - Sony TA-F650ESD - Mission 771E
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Ut apríl 17, 2007 18:00:35    Predmet: Odpovedať s citátom

coffee napísal:
Já samozřejmě vůbec nic nepamatuju, nebyl jsem ani na světě,

ale nestačím se neustále divit, že lidi jako masa vlastně všechny tyhle negativní jevy týkající se technické (ne)osvěty a neschopnosti racionálního uvažování a jednání v sobě vlastně samy podporují.
Raději, než pro ně technicky složitým věcem, které považují za ošklivé a neosobní, a kdovíco ještě, věří pohodlným tezím různých existencí, které jsou pro ně daleko lépe a snáze přijatelné za vlastní a zdají se být (i přesto kolik jsou naprosto technicky nesmyslné) tak logické.....

největší problém v hifi IMHO je, že je to často čistá dojmologie

je to všechno IMHO jen obyčejná lidská hloupost a lenost, jako ohledně za vším že


Na každou sebesložitější a sebeobtížnější otázku existuje jednoduchá a snadno pochopitelná nesprávná odpověď.

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
luikas
Hifista


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 194

PríspevokZaslal: Ut apríl 17, 2007 19:07:18    Predmet: Odpovedať s citátom

to je napsany moc pekne Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20443

PríspevokZaslal: Ut apríl 17, 2007 19:12:53    Predmet: Odpovedať s citátom

luikas napísal:
to je napsany moc pekne Very Happy


Neboj, budeš to číst ještě mnohokrát Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
stephunk
Hifi expert


Založený: 23 december 2006
Príspevky: 1133
Bydlisko: Pobrežie Slotoviny

PríspevokZaslal: Ut apríl 17, 2007 20:08:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Prečítal som zrnká múdrosti a milé kraviny podobného rázu ale táto veta sa vidí raz za život! Laughing Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
coffee
Hifi expert


Založený: 04 október 2006
Príspevky: 2324
Bydlisko: různě

PríspevokZaslal: Ut apríl 17, 2007 20:52:38    Predmet: Odpovedať s citátom

tyhle "hlody" VB by se měly někam tesat, sou to fakt perly Thumbs up
_________________
“And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.” ― Friedrich Nietzsche
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20443

PríspevokZaslal: Ut apríl 17, 2007 20:57:40    Predmet: Odpovedať s citátom

stephunk napísal:
Prečítal som zrnká múdrosti a milé kraviny podobného rázu ale táto veta sa vidí raz za život! Laughing Thumbs up


To je jen začátek, čtu ji aspoň podesáté a její výskyt lze s poměrně vysokou pravděpodobností predikovat Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Ut apríl 17, 2007 22:46:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano, s oblibou jí cituje, ale pokud vím, autorem není... Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> História hifi v Česko-Slovensku Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Strana 1 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist