Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

DENON PMA 700AE + DCD 700AE

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Radix
Hifi obsluha


Založený: 07 január 2008
Príspevky: 6

PríspevokZaslal: Po január 07, 2008 15:44:09    Predmet: DENON PMA 700AE + DCD 700AE Odpovedať s citátom

Dobrý deň.
Uvažujem o kúpe DENON PMA 700AE + DCD 700AE.Repro ešte nemám vyhliadnuté (s tým by ste mohli tiež poradiť)..Skôr ma zaujímajú tipy a posterhy PRE a PROTI tejto zostave,prípadne iné alternatívy.Cena nie je až tak dôležitá (tým ale myslím že mi nerobí problém priplatiť pár tisíc,prípadne počkať mesiac-dva a zaistiť si viac peňazí na kúpu niečoho kvalitnejšieho.Musím ale poznať význam toho prečo si nekúpiť to,alebo prečo si radšej priplatiť za tamto).Osobne som uvažoval 20000 zosík + 20000 prehrávač + cca 30-40000 bedne.Samozrejme podľa potreby niekde pridať,niekde ubrať.
Ďakujem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Merk
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 november 2006
Príspevky: 754
Bydlisko: Praha (ne od narození! ;-))

PríspevokZaslal: Po január 07, 2008 17:15:40    Predmet: Odpovedať s citátom

A tyhle Denony chceš proč? Líbí se ti jajich krabičky? Nebo jsi zarytý Denonista? To není rejp, jen by mě to zajímalo. A bez toho Ti stejně asi nikdo neporadí Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Po január 07, 2008 17:22:39    Predmet: Re: DENON PMA 700AE + DCD 700AE Odpovedať s citátom

Radix napísal:
... 20000 zosík + 20000 prehrávač + cca 30-40000 bedne.Samozrejme podľa potreby niekde pridať,niekde ubrať.
Ďakujem

Jeď do Olomouce, do Adost Audia a kup si jejich Budcy A360. Větší bednu asi nemá moc smysl pořizovat vzhledem k částkám za zbytek (nenakrmíš je). Jiné bedny IMHO za ty peníze taky nemá moc smysl kupovat, budou horší (ptačí budky určitě, o jiných srovnatelných sloupech nevím). A co k tomu za těch 20+20 až 25+25? To už nevím, nech si poradit třeba v tom Adost Audiu ...

Minimálně bych si je jel na tvém místě aspoň poslechnout.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5962
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po január 07, 2008 17:50:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Radix
Stav sa u nás v Trnave, predvediem Ti "zvuk"(zostavu) v udanej cenovej hladine.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jaraba
Nádejný hifista


Založený: 23 júl 2007
Príspevky: 59

PríspevokZaslal: Po január 07, 2008 19:10:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlavne chod do obchodu kde je 10 reproduktorov a 10 zosilnovacov a nie jedny...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Radix
Hifi obsluha


Založený: 07 január 2008
Príspevky: 6

PríspevokZaslal: Po január 07, 2008 20:56:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Merk napísal:
A tyhle Denony chceš proč? Líbí se ti jajich krabičky? Nebo jsi zarytý Denonista? To není rejp, jen by mě to zajímalo. A bez toho Ti stejně asi nikdo neporadí Wink


Davno pred rokmi som sa tejto problematike trochu venoval a Denon mi utkvel v pamati,ale z toho som uz davno vypadol..podla toho co tu citam mam poriadne medzeri tak si necham radsej poradit..a mozno mas aj trochu pravdu-dizajnovo mi naozaj sedia..este som rozmyslal nad Marantz-om,ale urcite to treba pocut na vlastne usi aby sa clovek vedel rozhodnut..chcem si len spravit nejaky obraz o tom co je momentalne na trhu a za co sa oplati vyhodit peniaze..ak by mal niekto skusenost s danym modelom pripadne znackou(ci uz pozitivnu alebo negativnu),dost by mi to pomohlo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Po január 07, 2008 21:22:30    Predmet: Odpovedať s citátom

nekolik Denonu CD i kombajnu jsem mel doma, vysledek je ze ke mne uz nesmi. Aby zvukove kombajn za 40k prehrala mrdka za 4k mne tak rozcertilo, ze tu znacku nemam rad. Uz jim proste neverim.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Rowing
Nádejný hifista


Založený: 03 september 2007
Príspevky: 64
Bydlisko: Olomouc

PríspevokZaslal: Ut január 08, 2008 08:33:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Radix
Jestli pojedeš do Olomouce poslechnout si v Adost Audiu ty Budcy tak dej vědět. Nabízím ti poslech uvedených Denonů spolu s B&W 685. Kdo chce ať zatracuje, ale mě se zatím zvuk i po poslechu výrazně dražších sestav stále líbí. Neříkám, že je perfektní ale v dané cenové je OK a baví.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Obšák
Hifista - zaslúžilec


Založený: 08 november 2007
Príspevky: 720
Bydlisko: Moravský Beroun

PríspevokZaslal: Ut január 08, 2008 16:17:26    Predmet: Odpovedať s citátom

No vida,jsem nevěděl,že je v Olomouci nějaké "nové" studio Shocked .Může někdo(např. Hlava) napsat,jakými repro jsou ty Budcy A360 osazeny?Dík
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Ut január 08, 2008 16:33:15    Predmet: Odpovedať s citátom

To není nové studio Smile
Adost Audio

Jinak ty "budky" jsou osazeny měniči Vifa, velmi na nich pochvaluji kalotovej střeďák, který je velmi rychlý a velmi detailní, basák je tuším 21 cm. Bedna je výborně naladěná, takže i když jsou bassreflexové, není ten bassreflex v podstatě vůbec slyšet. Já s nima žil asi rok doma a stále je považuju za jedny z nejlepších beden za rozumný/levný peníz.
Navíc jsou ty bedýnky velmi pěkné, není to žádná obluda, někomu by snad mohla chybět přední mřížka, která se nevyráb(ěla? nevím jestli to nějak třeba nepokročilo)

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
seas
Hifi expert


Založený: 25 október 2006
Príspevky: 1236

PríspevokZaslal: Ut január 08, 2008 18:50:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Pfizer Spolu UA forum

Naposledy upravil seas dňa So december 24, 2022 00:09:05, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Radix
Hifi obsluha


Založený: 07 január 2008
Príspevky: 6

PríspevokZaslal: Ut január 08, 2008 18:55:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Nuz,vyzeraju skutocne dobre ale Olomouc trochu daleko pre mna..Som sa v tom tak trochu rypal a bol som si vypocut NAD C 325 + C542..musim uznat ze po zvukovej stranke to nemalo chybu,ale dizajnovo to nebola moja salka kavy..tiez som mal moznost pozriet (zial nie vypocut) HARMAN/KARDON HK 970 a HD 970..Moja otazka znie: co si myslite o tejto zostave s reprom JBL studio L880,pripadne bolo by mozne a (efektivne) zapojit na tuto zostavu repro CANTON Chrono 507 DC???
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Obšák
Hifista - zaslúžilec


Založený: 08 november 2007
Príspevky: 720
Bydlisko: Moravský Beroun

PríspevokZaslal: St január 09, 2008 14:01:24    Predmet: Odpovedať s citátom

To Hlava:dík za odpověd.Ten basák jsem si podle fotky myslel,že je Vifa,u výškáče jsem si nebyl jistej a střeďák-to už jsem nevěděl vůbec Laughing .No až pojedu do Ol, a budu mít trochu času,tak se do toho studia půjdu mrknout a poslechnu si to,abych věděl,jak má hrát bedna v téhle cenové kategorii(já mám totiž ptačí budky-Dynaudio Contour 1.1 Smile )
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist