Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Nové Volvo S90 a jeho aparatúra

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1898

PríspevokZaslal: Št december 03, 2015 22:02:36    Predmet: Nové Volvo S90 a jeho aparatúra Odpovedať s citátom

Vyzera, ze od Dynaudia sa posunuli dalej Smile








Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sasko
Hifista - pokročilec


Založený: 09 jún 2009
Príspevky: 413

PríspevokZaslal: Pi december 04, 2015 16:28:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Raz som pocul Dynaudio aparat v VW passat (priplatkova vybava stala skoro 100 000SK) ci co to bolo ale nebol som nejako ohureny teda z toho,..Vraj audio v aute ma najlepsie Lexus (Mark Lewinson), kamarat ho ma aj s tym priplatkovym audio ale este som nepocul.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Rob
Hifi expert


Založený: 13 december 2006
Príspevky: 1094
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Pi december 04, 2015 16:33:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Kamarad ma Citroen Grand Picasso model 2015 a tam dava priplatkove audio JBL vcetne subwooferu kdesi v utrobach palubovky, hraje to slusne, v ramci audia co jsem slysel v autech.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1898

PríspevokZaslal: Pi december 04, 2015 18:14:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Inak mozno by bolo zaujimave vlakno o automobiloch so znackovou aparaturou od znamych vyrobcov hi-fi. Ja som zatail zazil iba Alfu-Romeo s aparaturou od Bose ale bolo to iba na chvilu. Znamy ma GT, tak sa snad k tomu este dostanem Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1499

PríspevokZaslal: Pi december 04, 2015 19:00:47    Predmet: Odpovedať s citátom

uz nejaku dobu je trend ze sa do premiovejsich modelov aut dostali zavedene "High End" znacky. Volvo a Maserati B&W. Lexus Mark Levinson, VW Dynaudio,. Audi a Aston Martin, BMW Bang & Olufsen, Porsche a Mercedes Burmester., Bentley Naim..
Rovnako to zacalo uz aj u "lepsich" modelov notebookov - napr MSI pouziva Dynaudio. V mnohych autach to hra o dost lepsie ako v minulosti- asi prve vyborne hrajuce auto som pocul pred par rokmi Lexus ISF s Mark Levinsonom. Dnes je vyborne hrajucich top modelov viac ako pred 10tomi rokmi. S tymi notebookmi je to vsak podla mna trochu bublina. (do Dynaudia vstupil Cinsky vyrobca reprodurtocekov pre notebooky- cize skor len vycuchali dobru marketingovu investiciu- moct si za notebooky ktore maju na sebe nalepku Dynaudio pytat viac a mat tak vacsiu marzu...
Dynaudii to podla mna vobec nepomohlo... XC90 vraj hra este lepsie ako moja doterajsia referencia - Lexus ISF
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
hovado
Hifista


Založený: 29 jún 2015
Príspevky: 167

PríspevokZaslal: Št december 10, 2015 09:24:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Hej, pasú po drahých logách, ktoré potom lepia do svojich kočiarov, hentaký zvuk tam, hentaká koža onam a pod kapotu nastrkajú troj a štvorválce aj v premium class. To sme to dopracovali...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Št december 10, 2015 10:12:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Kazdemu predsa musi stacit maximalne 80 kW Laughing Ak ma silnejsie auto, tak je vyvrhel spolocnosti, mafian, vrah a musi za to platit Rotfl
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2318
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Št december 10, 2015 10:18:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Upřímně říkám, že nový Volvo bych nechtěl a to jsem Volvista.
Jsou sice krásný, ale dost věcí mi hodně vadí.
Přestali používat 5ti válce a co mě štve ještě víc (a je to u většiny současných aut),
je obří dotyková obrazovka. To podle mě do auta nepatří. Všichni koukaj na bezpečnost a spoustu zbytečných asistentů, ale tohle je co se týče bezpečnosti krok zpět. Není nad to poslepu nahmatat knoflík a zapnout co potřebuju.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1499

PríspevokZaslal: Št december 10, 2015 10:46:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Bastl: prve musim povedat ze rozumiem co si napisal a ze v podstate suhlasim. Druha vec je ta ze bezpecnejsie a rychlejsie bolo stlacit na telefone tlacitko a vyvolat z rychlej volby cislo, ale kolko ludi dnes pouziva na telefonovanie nieco ine ako smartphone? 5-10%. Druha vec je ta, ze to proste nezastavis a keby tam dali maly a malo vybaveny "infotainment" tak ako na jednej z prvych veci si skoro vsetci recenzenti na nich zgustnu ako zaspali dobu... Neda sa proste curat proti vetru. XC90 aj S90 musi proste byt extremne moderne a luxusne nadupane auto s obrovskym displayom- inak by to proste velmi rychlo na predajnych cislach pocitili. Malo objemove motory su pre nich tiez jedina cesta ako mozu plnit prisnu Euro enviro legislativu, hlavne ak to auto chcu predavat aspon 3-5rokov, aj tak sa uz velmi priblizila doba kedy budu piestove spalovacie motory minulostou. Tesla napriklad ukazuje ako by to mohlo funkcne vyzerat. Musim vsak konstatovat ze za pslednych 10rokov sa dramaticky zvysil doraz na kvalitu ozvucenia v autach. To je fakt a z toho sa mozme len tesit. Zaroven enoromne rastu ceny niektorych youngitmerov s charakterom. To odraza aj to kam sa vdaka downsizingu a strate charakteru niektorych ikon (napr. M-Power...) auta uberaju.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Pi december 11, 2015 09:31:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Všetko to smeruje k tomu aby si mal radosť z jazdy..... len inú ako doteraz. Budem sa zabávať, počúvať muziku, sťahovať filmy a vôbec mi nebude vadiť že 1,2 litrový trojvalec sa prevaľuje pri 1100 otáčkach.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1499

PríspevokZaslal: Pi december 11, 2015 10:42:31    Predmet: Odpovedať s citátom

bubuxin: presne tak, vacsinu beznych soferov-konzumentov skor vyrusuje popri premiestnovani sa, telefonovani, browsovani ci komunikovani cez nejaky mesenger nejake soferovanie auta mtore je pre ineho aspon trochu zabavne, zive, prejavuje sa dravym zvukom. Preto mam doma 4auta. jeden hlucny zabavyny oldchool, jedno velmi rychle a zabavne auto a dve svizne a pritom kazdodenne prijemne
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist