Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Nový protipirátský zákon???

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
ZIM
Hifista - pokročilec


Založený: 28 november 2006
Príspevky: 275

PríspevokZaslal: St máj 28, 2008 13:05:08    Predmet: Nový protipirátský zákon??? Odpovedať s citátom

Amikum už asi fakt hrabe
http://technet.idnes.cz/novy-zakon-znicime-vam-ipod-pocitac-i-mobil-a-zaplatite-pokutu-za-nelegalni-obsah-gph-/tec_denik.asp?c=A080527_232858_tec_denik_kuz

By mě fakt zajímalo jak zjistí že v mp3 přehrávači mám legální nelegální mp3 Hammer
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: St máj 28, 2008 13:24:01    Predmet: Odpovedať s citátom

To je jen čajíček. Pokud má v USA policie podezření, že jsi terorista nebo přechováváš drogy, může ti vyrazit dveře u bytu a dělat si tam co chce. A nemusíš být u toho ani ty. Dá se předpokládat, že něčeho podobného se taky dočkáme, neboť americké hovno náš vzor.

Podívej se na Zeitgeist a pochopíš.

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ZIM
Hifista - pokročilec


Založený: 28 november 2006
Príspevky: 275

PríspevokZaslal: St máj 28, 2008 13:43:41    Predmet: Odpovedať s citátom

velky bobo napísal:
To je jen čajíček. Pokud má v USA policie podezření, že jsi terorista nebo přechováváš drogy, může ti vyrazit dveře u bytu a dělat si tam co chce. A nemusíš být u toho ani ty. Dá se předpokládat, že něčeho podobného se taky dočkáme, neboť americké hovno náš vzor.

Podívej se na Zeitgeist a pochopíš.

JJ to je jen další krok za chvíli fakt amíky budou čipovat jak psy
Very Happy a potom i ostatní
Crying or Very sad k Zeitgeistu nedávno bylo na nově ve střepinách nebo kde něco k Iluminátům ale viděl jsem jen konec, to oko které je i v Zeitgeistu Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Donuts
Hifista


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 228

PríspevokZaslal: St máj 28, 2008 13:52:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Uz zase Zeitgeist? Jediny dokument, ktery ve stupidite prekonal i dila toho zasranyho komouse Michaela Moora.
_________________
Můžu z toho udělat článeček na titulku?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: St máj 28, 2008 14:17:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Donuts napísal:
Uz zase Zeitgeist? Jediny dokument, ktery ve stupidite prekonal i dila toho zasranyho komouse Michaela Moora.


Mohl bys trochu konkrétněji vyložit, co ti na tom tak vadí?

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ZIM
Hifista - pokročilec


Založený: 28 november 2006
Príspevky: 275

PríspevokZaslal: St máj 28, 2008 14:21:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Donuts napísal:
Uz zase Zeitgeist? Jediny dokument, ktery ve stupidite prekonal i dila toho zasranyho komouse Michaela Moora.

tohle neni Zeitgeist tohle chcou fakt schválit njn ještě, že nejezdim do ameriky Very Happy
Když už jsme u toho tak Moora nemusím, ale ještě horší je podle mě Al Gore - Nepříjemná pravda za což defakto dostal nobelovku (nechápu). Neříkám že to není zajímavé, ale ta forma je hrozná říká tam jen to co se mu hodí.Ale to že CO2 bylo před několika tisíci lety mnohonásobně vyšší už ne. A vlastně tam ani neřešil aktivitu slunce (nedávno na ČT2 byl velice zajímavý dokument a vlivu aktivity slunce na globální počasí).Sry pokuď to tam bylo viděl jsem to před půl rokem, ale vůbec si nepamatuju, že bych tam o něčem takovém slyšel. Za to plakání nad tím, že taje led tam bylo habaděj.
Ale nechci říct, že člověk nemá žádný vliv, to vůbec ne.Jen se některým lidem hodí, že bude co největší.

Všechny tyto díla se musí brat s rezervou protože tvůrci vždy sledují převážně své vlastní zájmy. A u politiků to platí obzvlášť.

Když už jsem to zmínil tak zajímavá "recenze"
http://www.blisty.cz/art/32738.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
stephunk
Hifi expert


Založený: 23 december 2006
Príspevky: 1133
Bydlisko: Pobrežie Slotoviny

PríspevokZaslal: Pi máj 30, 2008 19:30:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Čím mi to len pripomína matrix???
Legalizujú si špionáž, tak to beriem ja. Hon na teroristov, pirátov, kedy sa začnú opakovať hony na čarodejnice?? Confused
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist