Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Audio Video Show 2016
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
avspraha
Hifi obsluha


Založený: 09 apríl 2015
Príspevky: 18

PríspevokZaslal: Pi november 06, 2015 15:26:56    Predmet: Audio Video Show 2016 Odpovedať s citátom

Rádi bychom vás tímto pozvali na 2. ročník výstavy Audio Video Show Praha, která už zná svůj termín a místo:



Těšíme se na viděnou již za 126 dní! Více novinek již brzy na www.audio-video-show.cz.

tým Audio Video Show

_________________
výstava Audio Video Show Praha
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
avspraha
Hifi obsluha


Založený: 09 apríl 2015
Príspevky: 18

PríspevokZaslal: So november 07, 2015 12:29:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Chcete vědět víc? Novinky, fotografie i všechny další detaily o výstavě najdete na novém webu http://www.audio-video-show.cz
_________________
výstava Audio Video Show Praha
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
avspraha
Hifi obsluha


Založený: 09 apríl 2015
Príspevky: 18

PríspevokZaslal: Pi január 22, 2016 09:59:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Na webu Audio Video Show Praha je k nalezení (ještě ne zcela definitivní) soupis vystavovatelů a jejich pozic v hotelu:

Více na http://www.audio-video-show.cz/vystavovatele-a-znacky

Na viděnou v pátek 11.3. a sobotu 12.3. se těší tým AVS!

_________________
výstava Audio Video Show Praha
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
avspraha
Hifi obsluha


Založený: 09 apríl 2015
Príspevky: 18

PríspevokZaslal: Pi február 19, 2016 10:45:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Výstava Audio Video Show Praha se blíží a proto je dobré vědět aktuální informace:

KDY A KDE: http://www.audio-video-show.cz/misto-a-cas/

KOHO UVIDÍTE: http://www.audio-video-show.cz/vystavovatele-a-znacky/

CO SE DOZVÍTE: http://www.audio-video-show.cz/prednasky-a-workshopy/

CO MŮŽETE VYHRÁT: http://www.audio-video-show.cz/soutez-pro-navstevniky/

Těšíme se na vás v pátek 11.3. od 10.00 do 20.00 a v sobotu 12.3. od 10.00 do 18.00!

tým Audio Video Show

_________________
výstava Audio Video Show Praha
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
avspraha
Hifi obsluha


Založený: 09 apríl 2015
Príspevky: 18

PríspevokZaslal: Št február 25, 2016 14:25:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Stáhněte si vzorky z alba "Feelings" od Aanonymous Band, připravené speciálně pro demonstrace na Audio Video Show a poznejte rozdíly různých v různých souborových formátech, různých bitových hloubkách a různých vzorkovacích frekvencích. Tyto soubory budou použity též na výstavě v rámci workshopu, praktické ukázky rozdílu na low-end a high-end sestavě.

Více na http://www.audio-video-show.cz/novinky

_________________
výstava Audio Video Show Praha
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
avspraha
Hifi obsluha


Založený: 09 apríl 2015
Príspevky: 18

PríspevokZaslal: Pi marec 04, 2016 14:46:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Sledujte během týdne od 7.3. do 10.3. Facebookový profil výstavy a vyhrajte 10 vstupů ZDARMA:

https://www.facebook.com/HighEndPraha/

_________________
výstava Audio Video Show Praha
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2312
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: So marec 12, 2016 21:57:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Nějaký fotky z výstavy.
http://basstl.rajce.idnes.cz/AV_Praha_2016
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
britishaudio
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2009
Príspevky: 778
Bydlisko: Dunajská Streda

PríspevokZaslal: Ne marec 13, 2016 00:49:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstl napísal:
Nějaký fotky z výstavy.
http://basstl.rajce.idnes.cz/AV_Praha_2016


vďaka za fotky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ALEX
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 386

PríspevokZaslal: Po marec 14, 2016 10:02:29    Predmet: byli jste tam někdo? Odpovedať s citátom

já jen narychlo...na klasickou hudbu se mi líbila sestava Tykon, Audio Research a nějaké obrovské Sonusy snad... až na tu cenu, určitě 3/4 mega za tu sestavu... pak, taky na klasiku, snad se to jmenovalo Gaia, jihoafrické šneky taky za pul mega? nepamatuji zbytek aparatury...taky super na klasickou hudbu.

Slyšel jsem nějaké vyšší Focaly, mně zvuk těch Focalů odjakživa neseděl přijde mi to takové kovové na výškách...ale je to asi o preferenci někdo po tomto druhu detailu prahne.
bohužel do prostor Šroll jsem se dostal pozdě, už jsem byl ulítanej...vypadá a zní to ale zajímavě a cena už není tak astronomická jako u Lyricu. Nové produkty, Rythm zesilovač a nějaký DAC...zjevně nějak spolupracují s Caseou, byli tam vystaveny i věci od Casea.
zajímavá byla expozice malých hraček na streaming a PC audio... byl tam streamer Aurender což snad je streamingová špička ale nejvyšší produkty stojí staticíce, tak nevím . Z neznámých firem mi dobře zněl nějaký Vienna Audio...mělo to image spojené s Vídní, produkty měly názvy podle rakouských křestních jmen, Johann, Anton atd... pouštěl klasickou hudbu a znělo mi to dobře.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Po marec 14, 2016 12:38:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Píšte další ako bolo na výstave a viac rozpíšte čo Vás tam zaujalo a ako to tam hralo.
Aj foto ak má niekdo dalšie.

Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11412
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po marec 14, 2016 18:56:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Nejake fotky od vystavovatelov Kii Audio: https://facebook.com/musicstudio.tomanek/albums/963535460362121/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1386

PríspevokZaslal: Po marec 14, 2016 21:28:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Snad jsem něco nepřehlédl, ale expozice zn. MERMAID nikoho nezaujala ? Nikde o tom není ani slůvka..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ipyks
Hifista - zaslúžilec


Založený: 17 október 2008
Príspevky: 810

PríspevokZaslal: Po marec 14, 2016 21:33:25    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Nejake fotky od vystavovatelov Kii Audio: https://facebook.com/musicstudio.tomanek/albums/963535460362121/


Tak zrovna prezentace Kii byla úděsná Smile - byli jsme tam v sobotu dvakrát, pán u počítače to tavil tak, že basáčky lítaly centimetr sem tam, pokoj holá miniratejna, bedýnky kus od zadní stěny, nepříjemné odrazy od stěny za posluchačem. Ale třeba se to tak má dělat a je všechno v nejlepším pořádku a jen tomu nerozumím, radši se asi optám Bartoliho Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ipyks
Hifista - zaslúžilec


Založený: 17 október 2008
Príspevky: 810

PríspevokZaslal: Po marec 14, 2016 21:40:57    Predmet: Odpovedať s citátom

sekal napísal:
Snad jsem něco nepřehlédl, ale expozice zn. MERMAID nikoho nezaujala ? Nikde o tom není ani slůvka..


V expozici MERMAID mne zaujal převodník GredAudio, bohužel nezapojený.
Amphory by si určitě zasloužily pro prezentaci odpovídající prostor, v tom pokojíčku se nedá usuzovat vůbec na nic...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11412
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po marec 14, 2016 22:03:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Kolko vlastne stoji taky pokojicek?

Navstivili ste aj ten salonik na najvyssom poschodi?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Po marec 14, 2016 23:04:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Navštívili, ale nie nadlho. Nerozumiem prečo by som mal na celkom veľkých stĺpových bedniach a aparáte za ...... prachov počúvať jednu ženskú, chlapa s dvomi prstami na base a druhého s jedným prstom na klavíri akože sprievod. Len dúfam že taká riedka muzika sa tam nepúšťala stále.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Ut marec 15, 2016 09:30:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Samozřejmě, že se tam takováhle muzika pouštěla většinu času.Bylo úplně zbytečný tam chodit.Dole to bylo mnohem zajímavější.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2312
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ut marec 15, 2016 09:37:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Ještě že jsem tam nešel. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut marec 15, 2016 10:39:07    Predmet: Re: byli jste tam někdo? Odpovedať s citátom

ALEX napísal:
já jen narychlo...na klasickou hudbu se mi líbila sestava Tykon, Audio Research a nějaké obrovské Sonusy snad... až na tu cenu, určitě 3/4 mega za tu sestavu... pak, taky na klasiku, snad se to jmenovalo Gaia, jihoafrické šneky taky za pul mega? nepamatuji zbytek aparatury...taky super na klasickou hudbu.

Slyšel jsem nějaké vyšší Focaly, mně zvuk těch Focalů odjakživa neseděl přijde mi to takové kovové na výškách...ale je to asi o preferenci někdo po tomto druhu detailu prahne.
bohužel do prostor Šroll jsem se dostal pozdě, už jsem byl ulítanej...vypadá a zní to ale zajímavě a cena už není tak astronomická jako u Lyricu. Nové produkty, Rythm zesilovač a nějaký DAC...zjevně nějak spolupracují s Caseou, byli tam vystaveny i věci od Casea.
zajímavá byla expozice malých hraček na streaming a PC audio... byl tam streamer Aurender což snad je streamingová špička ale nejvyšší produkty stojí staticíce, tak nevím . Z neznámých firem mi dobře zněl nějaký Vienna Audio...mělo to image spojené s Vídní, produkty měly názvy podle rakouských křestních jmen, Johann, Anton atd... pouštěl klasickou hudbu a znělo mi to dobře.


Ty ses z lacinyho kraje, za 3/4 mega dnes nekoupis ani ty sonusy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut marec 15, 2016 10:41:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstl napísal:
Ještě že jsem tam nešel. Very Happy


Presne tak, ja bych tam nesel ani kdybych bydlel v Praze.

Je to totalni ztrata casu koukat na tyhlety hifi produkty - co se tam vystavuji jsou tristni prehlidkou marnosti bez ohledu na ty cenovky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2312
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ut marec 15, 2016 11:14:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
Basstl napísal:
Ještě že jsem tam nešel. Very Happy


Presne tak, ja bych tam nesel ani kdybych bydlel v Praze.

Je to totalni ztrata casu koukat na tyhlety hifi produkty - co se tam vystavuji jsou tristni prehlidkou marnosti bez ohledu na ty cenovky.

Špatně jsi mě asi pochopil. Na výstavě jsem byl, nešel jsem do nejvyššího poschodí.
Vlastně ani nevím co tam bylo, ale prý nic moc... Smile
Jako největší slabinu akce bych označil většinu vystavovatelů. O svých produktech nic neví, na technickou otázku nedokáží odpovědět. Další velká slabina byla akustika. V těch malých pokojích to byla tragédie. Ti chytřejší si tam alespoň dali matrace. Naopak velký plus byla spousta pěkných děvčat. Když už to moc nehrálo, tak aspoň bylo na co koukat. Very Happy¨

Jako ztrátu času bych to rozhodně nebral. Pro mne to byla spíš společenská akce. Viděl jsem spoustu známých, pokecal...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut marec 15, 2016 11:29:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstl napísal:
Bartoli napísal:
Basstl napísal:
Ještě že jsem tam nešel. Very Happy


Presne tak, ja bych tam nesel ani kdybych bydlel v Praze.

Je to totalni ztrata casu koukat na tyhlety hifi produkty - co se tam vystavuji jsou tristni prehlidkou marnosti bez ohledu na ty cenovky.

Špatně jsi mě asi pochopil. Na výstavě jsem byl, nešel jsem do nejvyššího poschodí.
Vlastně ani nevím co tam bylo, ale prý nic moc... Smile
Jako největší slabinu akce bych označil většinu vystavovatelů. O svých produktech nic neví, na technickou otázku nedokáží odpovědět. Další velká slabina byla akustika. V těch malých pokojích to byla tragédie. Ti chytřejší si tam alespoň dali matrace. Naopak velký plus byla spousta pěkných děvčat. Když už to moc nehrálo, tak aspoň bylo na co koukat. Very Happy¨

Jako ztrátu času bych to rozhodně nebral. Pro mne to byla spíš společenská akce. Viděl jsem spoustu známých, pokecal...


Moje chyba - jsem to spatne pochopil.

BTW na nekolika vystavach jsem pred lety byl, driv jsem byl celkem pozitivne naladeny na tenhle highendbusiness.

Dneska se mi ten highendbusiness hodne zprotivil, racionality a kvality je tam fakt jako safranu, cenovky nad milion bezne, oblbujici marketingove hlouposti na kazdem kroku...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1498

PríspevokZaslal: Ut marec 15, 2016 12:10:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli: oblbujuce marketingove sprostosti sa na teba tlacia v kazdom segmente- namatkou napr na zdravie. Ked ti je blbo nieco si kupis a casto aj ked to odmietas podvedome si ovplyvneny tym marketingom co nakoniec kupis na bolenie hlavy, ci na sracku, ci na nieco vaznejsie... Do hifi teraz ale nejak viac vidis tak si na to citlivejsi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ALEX
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 386

PríspevokZaslal: Ut marec 15, 2016 16:26:02    Predmet: Sonusy Odpovedať s citátom

btw ví někdo co to tam byly zač ty Sonusy, největší? Il Cremonese? jj ty stojí asi mega...ale pro mně hrály úžasně teda.
jj z marketingu lze dostat průjem Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut marec 15, 2016 17:10:56    Predmet: Re: Sonusy Odpovedať s citátom

ALEX napísal:
btw ví někdo co to tam byly zač ty Sonusy, největší? Il Cremonese? jj ty stojí asi mega...ale pro mně hrály úžasně teda.
jj z marketingu lze dostat průjem Smile


...
No jo zase kalotove 3,5 pasmo za mega se stredakem 180mm a kalotou 25mm. Rolling Eyes

Nebylo to zapojeno s lampaci, lampy nekdy umi vytvorit takovy krasny barevny zvuk Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ALEX
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 386

PríspevokZaslal: Ut marec 15, 2016 17:19:51    Predmet: bartoli Odpovedať s citátom

asi byli Very Happy ja si to ani neuvedomil.
to je dobrý pravidlo...čím více cm, tím lepší Smile)) to si to dovolujou chtít tolik prachů za tak málo cm...
měli by převzít business model Roberta Rosenberga Razz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1498

PríspevokZaslal: Ut marec 15, 2016 17:28:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Alex vsak ty si pisal ze to bolo na Audio Resarch a tie su az na vinimky lampove (z tych najpodarenejsich) Pacilo sa ti to a teraz relativizujes?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ALEX
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 386

PríspevokZaslal: Ut marec 15, 2016 17:31:01    Predmet: Odpovedať s citátom

mne sa to pačilo, to neodvolávam, zabudol som že to je lampové. Necítil som tam tú stratu detailu, zamazanie, zagulatenie a dofarbovanie, ktoré si normálne spojujem s lampami... asi ide aj o to aký to je lampový zosák .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut marec 15, 2016 17:32:59    Predmet: Re: bartoli Odpovedať s citátom

ALEX napísal:
asi byli Very Happy ja si to ani neuvedomil.
to je dobrý pravidlo...čím více cm, tím lepší Smile)) to si to dovolujou chtít tolik prachů za tak málo cm...
měli by převzít business model Roberta Rosenberga Razz


No u 3p. setapu je prave tech 180mm spatne moc ale to je jedno.

To co se ti na tom libilo je z 80% sound kvalitniho lampace.

Mam s tim zkusenosti, tuhle iluzi umi lampac udelat, a proto se to taky dodnes tak dobre prodava tyhle lampovy silice. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut marec 15, 2016 17:39:36    Predmet: Odpovedať s citátom

ALEX napísal:
mne sa to pačilo, to neodvolávam, zabudol som že to je lampové. Necítil som tam tú stratu detailu, zamazanie, zagulatenie a dofarbovanie, ktoré si normálne spojujem s lampami... asi ide aj o to aký to je lampový zosák .


V pohode, lampy hraji za jistych okolnosti velmi prijemne, sam s tim mam dost osobnich zkusenosti Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Strana 1 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist