Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Richard Muller - Sociální síť - VAROVANIE!

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Odporúčané nahrávky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
freeface
Hifista


Založený: 21 marec 2007
Príspevky: 117

PríspevokZaslal: Po november 09, 2015 21:20:36    Predmet: Richard Muller - Sociální síť - VAROVANIE! Odpovedať s citátom

Vlastne by som to sem ani nemal písať, ale ... skrátka musím. Osobne som fanúšik R.M., avšak po vypočutí jeho nového albumu ma zachvátilo absolútne rozčarovanie, tak som si ten album prehral ešte niekoľkokrát a verdikt sa nezmenil: TENTO ALBUM SA FAKT NEVYDARIL! Recenziu som nikdy žiadnu nenapísal, a ani teraz sa o to nebudem pokúšať. Tu je jedna od kompetentného človeka, ktorá vystihuje môj dojem z albumu Sociální siť: http://kultura.zpravy.idnes.cz/socialni-sit-richard-muller-recenze-dbr-/hudba.aspx?c=A151011_025950_hudba_vha
_________________
/// Andrej Šeban : 1. „Hudba tu bola stovky rokov aj bez hitparád.” 2. „Hudba sa vždy počúva srdcom, ušami sa len dostáva do tela, a ten stav, v ktorom sa telo ocitne, by som nazval hudbou.” ///
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado222
Hifi expert


Založený: 10 február 2011
Príspevky: 1135

PríspevokZaslal: Po november 09, 2015 22:12:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Každý si môže spraviť úsudok sám--> https://www.google.sk/search?site=&source=hp&q=youtube+richard+muller+socialni+sit&oq=youtube+richard+muller+socialni+sit&gs_l=hp.3...2036.19682.0.20248.35.26.0.9.9.0.216.2698.16j9j1.26.0....0...1c.1.64.hp..7.28.2078.ZVJ1WAn5Rbw

Som tiež fanda týchto 3 chlapíkov. Ešte som to nepočúval, tak som zvedavý.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: Ut november 10, 2015 09:01:26    Predmet: RM - ako ďalej? Odpovedať s citátom

Podobne uletený album ako bol Baal, ale s príchuťou politického vzdoru a skepsy ala Karel Kryl, na ktorého však Richard nemá, lebo nie je ani originálny, ani nejde s kožou na trh. Hudobne nezáživné, umelecky podpriemerné, unavené. Obľúbená čeština ako bonus - OK, keby ju tak ešte ovládal a očividne sa pri nej nedorábal. Tomuto alternatívnemu, kvazirockovému "dielu" dávam tri z desiatich. Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2097
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: Ut november 10, 2015 21:10:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Muller nikdy nevedel spievat...howgh Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
freeface
Hifista


Založený: 21 marec 2007
Príspevky: 117

PríspevokZaslal: St november 11, 2015 19:53:55    Predmet: Odpovedať s citátom

A ešte jedna malá pikoška k tomuto albumu: na obale na zadnej strane aj v booklete je chybne uvedené priezvisko Kataríny Knechtovej, premenovali ju totiž na Knechtlovú Laughing
_________________
/// Andrej Šeban : 1. „Hudba tu bola stovky rokov aj bez hitparád.” 2. „Hudba sa vždy počúva srdcom, ušami sa len dostáva do tela, a ten stav, v ktorom sa telo ocitne, by som nazval hudbou.” ///
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zapa
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 344
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St november 11, 2015 21:20:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Počul som z toho (youtube) pár skladieb (4), ale podľa mňa to nie je také zlé. V rádiach hrajú oveľa horšie veci. Pavlíček to dal celkom dobre, a hostia to celkom dobre oživili. Muller nie o nič horší, ako na iných albumoch.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Peťo
Hifista


Založený: 30 apríl 2009
Príspevky: 193
Bydlisko: Senec

PríspevokZaslal: Št november 12, 2015 16:41:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Na obale Svetlana Rymasenko, asi chyba, nie náhodou Svetlana Rymarenko? !
_________________
Uč sa, aby si neumrel sprostý!
BVa PA300SE x 2+P1SE+F3B, BVa Headamp+Denon AH-D2000, NTB-M2TECH hiface-H/K HD-990, Oppo DV-983H, BVa/Proel/Neutrik cables, odd. trafo a la Bubuxin, Plazma Samsung PS50A756
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
freeface
Hifista


Založený: 21 marec 2007
Príspevky: 117

PríspevokZaslal: Pi november 13, 2015 22:42:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Peťo napísal:
Na obale Svetlana Rymasenko, asi chyba, nie náhodou Svetlana Rymarenko? !


ano, zrejme aj to bude chyba

_________________
/// Andrej Šeban : 1. „Hudba tu bola stovky rokov aj bez hitparád.” 2. „Hudba sa vždy počúva srdcom, ušami sa len dostáva do tela, a ten stav, v ktorom sa telo ocitne, by som nazval hudbou.” ///
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Odporúčané nahrávky Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist