Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

CFA zesilovač
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Tico
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 október 2012
Príspevky: 560

PríspevokZaslal: Po október 10, 2016 16:43:25    Predmet: Odpovedať s citátom

2 Bartoli: Odpoved na trivialni otazku asi nebude tak jednoducha, jak by se zdalo. Neni to tak davno, co hodil PMA do placu poslechovej test dvou souboru klasiky. Jedna ukazka pres jeden amp, druha pres jiny amp (Extrema vs. CFA?) I po pruchodu pres moji sestavu a mrdkoidni B&W se zkreslenim 0,1% jsem je dokazal rozeznat a to se povazuju za hodne skeptickyho a hlavne hluchyho hifistu. Ti duslednejsi to dolozili i screenshotama z ABX pluginu z Foobaru. A vcil muzeme mudrovat Wink
_________________
HTPC/Foobar/Esi Juli@/WaveIO -> BB-DAC -> Customworks HYPA1+Actidamp mk4 -> DPA222Mk3 SE + DPA386SE -> B&W704, Sony ST-SB920QS, Sony CDP-XB930QS, AKG K701mod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Po október 10, 2016 20:08:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Tico napísal:
2 Bartoli: Odpoved na trivialni otazku asi nebude tak jednoducha, jak by se zdalo. Neni to tak davno, co hodil PMA do placu poslechovej test dvou souboru klasiky. Jedna ukazka pres jeden amp, druha pres jiny amp (Extrema vs. CFA?) I po pruchodu pres moji sestavu a mrdkoidni B&W se zkreslenim 0,1% jsem je dokazal rozeznat a to se povazuju za hodne skeptickyho a hlavne hluchyho hifistu. Ti duslednejsi to dolozili i screenshotama z ABX pluginu z Foobaru. A vcil muzeme mudrovat Wink


Nesmysl ze maj tvoje mrdky BW zkresleni do 0,1%...ani nahodou nikde a nikdy pri jakkoliv malym SPL Laughing

To dalsi uz jsou jen "oko" imprese, nezvladnuta metodologie slepych testu, lhani nebo biblicky zazrak?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ut október 11, 2016 07:14:02    Predmet: Odpovedať s citátom

"Nezvládnutá metodologie" - kdokoliv si mohl sám pro sebe udělat test ABX ve foobaru. Někteří to slyší, někteří to neslyší.

S přípravou testů sem jsem skončil, je to velice technicky i časově náročné, je potřeba perfektní časové i amplitudové srovnání a výsledkem jsou pak tyto postřehy výše, kterými to jakýkoliv ignorant odstřelí s pětivteřinovým vynaloženým času. Máte to fórum kde jste chtěli, ať žije anarchie a narcismus, jejich kombinace nese úžasné ovoce.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12729

PríspevokZaslal: Ut október 11, 2016 07:42:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Co jsem ty testy ze začátku trochu sledoval, tak "metodologie" byla opravdu silně nezvládnutá. Spíš to zavánělo obvyklou narcistickou exhibicí, kde se vodí lidi sprostě za nos. Jak u těch pozdějších, nevím, sledovat jsem to znechuceně přestal. Je možné, že zrovna tohle bylo provedené korektně.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Ut október 11, 2016 09:03:26    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
"Nezvládnutá metodologie" - kdokoliv si mohl sám pro sebe udělat test ABX ve foobaru. Někteří to slyší, někteří to neslyší.

S přípravou testů sem jsem skončil, je to velice technicky i časově náročné, je potřeba perfektní časové i amplitudové srovnání a výsledkem jsou pak tyto postřehy výše, kterými to jakýkoliv ignorant odstřelí s pětivteřinovým vynaloženým času. Máte to fórum kde jste chtěli, ať žije anarchie a narcismus, jejich kombinace nese úžasné ovoce.


PMA máš pravdu. Je to tragédia ale je to tak. Thumbs up Thumbs up Thumbs up
Všetko vedia vysvetliť,všetko opluť,dehonestovať roky práce a nadšenie všetkých ludí čo ste zakladali prispievali pomáhali si a podporovali začinajucich blastičov a celkovo forum o HIFI.


https://www.youtube.com/watch?v=xnCWOK8OMRE

http://www.akordytexty.sk/index.php?id_skladby=zkpqur1d&act=detail

Naco su nam, hole zeny,
tac tac, tac tac,
ked sa na ne nezmozeme,
tac tac, tac tac,
Do ucha si pchaju chleba,
tac tac, tac tac.

Naco su nam, hole zeny,
tac tac, tac tac,
ked sa na ne nezmozeme,
tac tac, tac tac,
Do ucha si pchaju chleba,
tac tac, tac tac.

Naco su nam, hole zeny,
tac tac, tac tac,
ked sa na ne nezmozeme,
tac tac, tac tac,
Naco su nam, hole zeny,
tac tac, tac tac,
Do ucha si pchaju chleba,
tac tac, tac tac.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Homer Simpson
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 február 2012
Príspevky: 787

PríspevokZaslal: Ut október 11, 2016 09:22:16    Predmet: Odpovedať s citátom

To BB, tie tvoje karalke príspevky sú zo všetkých najduchaplnejšie. Very Happy Sú to perly na tomto fóre. Všetci ich určite hltavo čítajú. Very Happy

Naposledy upravil Homer Simpson dňa Ut október 11, 2016 09:23:40, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut október 11, 2016 09:23:30    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Co jsem ty testy ze začátku trochu sledoval, tak "metodologie" byla opravdu silně nezvládnutá. Spíš to zavánělo obvyklou narcistickou exhibicí, kde se vodí lidi sprostě za nos. Jak u těch pozdějších, nevím, sledovat jsem to znechuceně přestal. Je možné, že zrovna tohle bylo provedené korektně.


Uz je to delsi cas ale jeden aspekt te Macurovy dobre zvladnute "metodologie" jsem si zapamatoval ... a sice to ze Macura delal zavery o reprosoustavach na zaklade poslechovych testu na sluchatkach Question

To mi prislo nelogicke.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12729

PríspevokZaslal: Ut október 11, 2016 09:27:51    Predmet: Odpovedať s citátom

To by bylo ještě to nejmenší. Bylo to cílené překrucování úplně základních věcí, které mi vadilo, a s tím spojené naprosto nesmyslné a zavádějící interpretace. Ale už se k tomu nehodlám víc vracet, ostatně už jsem k tomu tehdy napsal dost, zjevně bez jakéhokoliv účinku. Ať žije anarchie a narcismus.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Ut október 11, 2016 09:28:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Vše je tam, kde to většina z vás chtěla chtěla mít. Nelze totiž pomáhat a školit začínající novou generaci návodama ve stylu Koloběžky první, čili " návodama " - nenávodama, to jest takovýma, kde chybí už to nejzákladnější, vlastní schema zapojení - co může z takových bastlířů vyrůst ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Ut október 11, 2016 09:43:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Matúš 7:6
Čo je sväté, nedávajte psom, ani svoje perly nehádžte sviniam, aby ich ne­pošliapali, neobrátili sa a neroztrhali vás!

https://www.youtube.com/watch?v=_SQPIAg04qM


Doska
Ska ska!
Skásnuť raz toľko aby som jedným dňom
mohol byť nemajetným Jamajčanom
konopný úsmev dlhé vlasy do korál
šaty farebné a baby farebné

Ska-patý ventilátor nad posteľou
kolotoč múch čo krájal by vzduch
na Malibu v tráve a pod palmami
vrastený walkman stále hráva mi

[Refren 2x]
Ska ska!
jamaican ska ska!

Bar dáždnikov nad zmrzlinou
kocky ľadu odtučňujú cestou do shakerov
chcem byť raz presvedčený že je mi cool
prasátko má hlad a mne chýba zopár núl

[Refren 2x]
Ska ska!
jamaican ska ska!

Ska-patý ventilátor nad posteľou
kolotoč múch čo krájal by vzduch
s Malibu v tráve a pod palmami
vrastený walkman stále hráva mi

[Refren 4x]
Ska ska!
jamaican ska ska!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Ut október 11, 2016 09:47:59    Predmet: Odpovedať s citátom

"Nehádžte perly sviniam"


http://www.duchovno.poznanie.sk/viewtopic.php?f=3&t=650

„Nehádzať perly sviniam“ je jedným z výrokov z Biblie. Zdá sa, že tento výrok je zrozumiteľný všetkým. V podstate znamená „neplytvať“ niečím, čo je vzácne pre ľudí, ktorí nevedia, o čo ide a mohli by tým pohŕdať, prípadne nebudú mať z toho žiadny úžitok. Niekedy ich môže to povedané, teda tá „perla“ pobúriť k agresivite voči človeku, ktorý ju ponúka. Ako teda spoznať, ktorí ľudia sú hodní „našich perlí“, a ktorým je úplne zbytočné niečo rozprávať? Koho vlastne Ježiš považoval za tú „sviňu“, v tomto výroku?
Ľudia používajú tento výrok vo svojom bežnom živote. Mnoho ľudí rado tento výrok cituje a používa, ako im to vyhovuje. Niektorí si týmto citátom ospravedlnia svoju ľahostajnosť k tým, ktorí sú iní, ako on sám. Prípadne je to dobrá obhajoba svojej nadradenosti voči ostatným a svojej sebaistoty.
V súvislosti s týmto výrokom sa taktiež píše: Nesúďte, nepovyšujte sa, akou mierou súdite, bude namerané i vám. Nabáda nás to k tomu, aby sme neboli povýšení sudci, aby sme boli k iným vrúcni. Aby sme sa pozreli v prvom rade na seba.
Koho vlastne Ježiš považoval ta tie „svine“? Nepovažoval za ne mnohých, za ktorých by ich označilo mnoho ľudí žijúcich v tej dobe, alebo ľudia súčastnosti. Na veľmi „nízkych“ stupienkoch spoločenského rebríčku boli napríklad ľudia inej farby pleti, bezdomovci, neviestky, rôzni hriešnici. To boli tí, s ktorými sa mnohí odmietali rozprávať. Nie je tomu inak v dnešnej dobe. Ježiša naopak vidíme, ako sa s takými ľuďmi stretáva, s mnohými aj sedí za jedným stolom. Rozpráva sa s mnohými, s ktorými by žiadny slušný človek neprehovoril. Zdá sa, že Ježiš bol jediný, kto sa s takými ľuďmi bavil. Pre takýchto ľudí bolo práve stretnutie sa s Ježišom jedinou možnosťou záchrany. Takže ľudí takéhoto typu Ježiš za „svine“ nepovažoval. Colníci boli ďalší ľudia, ktorí boli považovaní za opovrhnutia hodných, lebo vyberali dane pre Rimanov. Nenávideli ich aj z náboženských dôvodov, v podstate slúžili rímskej moci. No Ježiš rozprával aj so Zacharom, colníci boli aj medzi Jeho učeníkmi. Takže ani takýchto ľudí Ježiš za „svine“ nepovažoval.
Človek by teda zrejme povedal, že tou „sviňou“ boli zákonníci a farizeji. Často mávali „spory“ medzi sebou, priam by sa zdalo, že rozhovory s nimi k ničomu nevedú. Že sa nedajú poučiť. Aj napriek tomu sa Ježiš s farizejmi a zákonníkmi rozprával. Ukazuje nám to, že s takzvanými „protivníkmi“ má cenu rozprávať sa. Takže ani takéto rozhovory za hádzanie „perlí sviniam“ Ježiš nepovažoval. Ako je to však u nás? Keď má človek iný názor ako my sami, napríklad koho voliť za prezidenta, považujeme ho za nepriateľa. Nepriateľa nás samých, alebo aj celej vlasti.
Ak chceme skutočne nájsť tých, ktorých Ježiš považuje za tie „svine“, musíme hľadať ďalej. Až v posledných dňoch svojho života odmieta rozprávať s tými, ktorí mu napríklad kladú otázky, no v skutočnosti nechcú poznať odpoveď. Prípadne sú otázky na Ježiša výsmechom, ako ho napríklad Herodes posmešne žiada urobiť nejaký zázrak.
Ježiš v takýchto prípadoch buď úplne odmieta rozprávať, prípadne odpovie protiotázkou. Taktiež mlčí na obvinenia z rôznych zločinov. Na žaloby neodpovedá. Aj rozhovor s Pilátom je dobrým príkladom takého rozhovoru. Ježiš vedel, že v stavoch, keď bol už dav ľudí vo veľkom vytržení, v očakávaní Jeho ukrižovania, bolo zbytočné niečo rozprávať. Tu už Ježiš rezignoval na nejakú možnosť dorozumenia sa, pretože tu už človek prestal byť človekom.


Abdrushin písal niečo v tom zmysle, že nemáme dávať Slovo tým, ktorí o to nejavia záujem (vnucovať Slovo iným), ale pokiaľ vidíme niekde záujem, máme ochotne Slovo každému hľadajúcemu poskytnúť. Písal dokonca o tom, že je to to najvyššie, čo môžeme pre druhých urobiť. Samozrejme osobný príklad žitím Slova v bežnom živote je nutnosť.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ut október 11, 2016 09:49:19    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Vše je tam, kde to většina z vás chtěla chtěla mít. Nelze totiž pomáhat a školit začínající novou generaci návodama ve stylu Koloběžky první, čili " návodama " - nenávodama, to jest takovýma, kde chybí už to nejzákladnější, vlastní schema zapojení - co může z takových bastlířů vyrůst ?


Kdo to dělal, že by dával návody k projektům nebo stavebnicím bez schémat? Na to jsem nenarazil.

Podle mě je to jinde. Vymizela nutnost suplovat nedostatky na trhu a přirozená touha stavět něco sám se silně zredukovala.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ut október 11, 2016 09:53:42    Predmet: Odpovedať s citátom

BlackBerry napísal:

PMA máš pravdu. Je to tragédia ale je to tak. Thumbs up Thumbs up Thumbs up
Všetko vedia vysvetliť,všetko opluť,dehonestovať roky práce a nadšenie všetkých ludí čo ste zakladali prispievali pomáhali si a podporovali začinajucich blastičov a celkovo forum o HIFI.




Je to přesně tak, navíc se navážejí do všech vláken a to téměř výhradně a off topic. Co třeba takový Bartoli dokáže přinést ve vlákně o zesilovači???

Velký podíl má na tom nevedení fóra. Svoboda a anarchie není totéž, tady není svoboda, ale anarchie. 3 anarchisti dokážou rozvrátit jakoukoliv diskusi.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....


Naposledy upravil PMA dňa Ut október 11, 2016 09:57:24, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Homer Simpson
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 február 2012
Príspevky: 787

PríspevokZaslal: Ut október 11, 2016 09:56:20    Predmet: Odpovedať s citátom

BB, tak šetri svojimi karalke perlami, aby ich ne­pošliapali, neobrátili sa proti tebe a neroztrhaliťa. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ut október 11, 2016 10:00:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:

Uz je to delsi cas ale jeden aspekt te Macurovy dobre zvladnute "metodologie" jsem si zapamatoval ... a sice to ze Macura delal zavery o reprosoustavach na zaklade poslechovych testu na sluchatkach Question

To mi prislo nelogicke.


To je zase co????

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12729

PríspevokZaslal: Ut október 11, 2016 10:06:30    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
BlackBerry napísal:

PMA máš pravdu. Je to tragédia ale je to tak. Thumbs up Thumbs up Thumbs up
Všetko vedia vysvetliť,všetko opluť,dehonestovať roky práce a nadšenie všetkých ludí čo ste zakladali prispievali pomáhali si a podporovali začinajucich blastičov a celkovo forum o HIFI.




Je to přesně tak, navíc se navážejí do všech vláken a to téměř výhradně a off topic. Co třeba takový Bartoli dokáže přinést ve vlákně o zesilovači???

A můžeš vysvětlit, proč jsi tu ty neustále strkal ten svůj povýšenej rypák do beden? Co dokážeš přinést ty tam?? Vážně míněný dotaz.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut október 11, 2016 10:28:53    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Bartoli napísal:

Uz je to delsi cas ale jeden aspekt te Macurovy dobre zvladnute "metodologie" jsem si zapamatoval ... a sice to ze Macura delal zavery o reprosoustavach na zaklade poslechovych testu na sluchatkach Question

To mi prislo nelogicke.


To je zase co????


Dlouhodobe se PMA o zesilovacich vyjadruje dle meho zcela nesmyslne ze nizkozkreslujici zesilovace s THD+N na urovni 0,0nic% hraji pri zvukovem porovnani na reprobednach /treba i lowcost quadraly co ma doma/ rozdilne + jednim dechem k tomu PMA dodava ze to sotva jde zmerit a ze to cele zesilovacove snazeni neni o honbe za THD+N =0,005 vs 0,001%.

Ja v te tve sade "hifi axiomu" co tady tlacis bez jakekoliv empiricke opory v slepych poslechovych testech nevidim nic axiomatického/proc mame bez dukazu verit?

Abys takhle mohl Macuro poucovat o zesilovacich musel bys mit nejake solidni vedecky podlozene argumenty.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Ut október 11, 2016 10:40:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli & MaBat

https://www.youtube.com/watch?v=bgJ0tLBdXyU

Brďokoky - text


Zastavil ma policajt, hneď
pokuta tri stovky.
Ty brďo, fakt? Ti vravím...
No, ty koky!
Odbočil som od témy, ja somár
bez smerovky.
Ty brďo, fakt? Ti vravím...
No, ty koky!

Teraz točím reklamu
na súťaž o Ford Sierra.
Ty brďo, fakt? Ti vravím...
No, ty koky!
Pošli 20 trubiek od
hajzlového papiera.
Ty brďo, fakt? Ti vravím...
No, ty koky!


Jaj sedlák, sedlák nasadil stromy,
kvety a ktomu iné veci
stupídne,
a preto, preto my chlapci
z
Bratislavy,
starý môj nemáme kam
stúpiť, ne?

Sedlák, sedlák nasadil stromy,
kvety a ktomu iné veci
stupídne,
a preto, preto my chlapci z
Bratislavy,
starý môj nemáme kam
stúpiť, ne?



V Poluse si kúpim veci,
ktoré sa mi zídu.
Ty brďo, fakt? Ti vravím...
No, ty koky!
Na didžinu do Boccacia
babenky tam prídu.
Ty brďo, fakt? Ti vravím...
No, ty koky!

Sústavne ma obletujú,
neviem čo mám robiť.
Ty brďo, fakt? Ti vravím...
No, ty koky!
Starý môj, asi tam nadobro
prestanem chodiť.
Ty brďo, fakt? Ti vravím...
No, ty koky!


Jaj sedlák, sedlák nasadil stromy,
kvety a ktomu iné veci
stupídne,
a preto, preto my chlapci z
Bratislavy,
starý môj nemáme kam
stúpiť, ne?

Sedlák, sedlák nasadil stromy,
kvety a ktomu iné veci
stupídne,
a preto, preto my chlapci z
Bratislavy,
starý môj nemáme kam
stúpiť, ne?


Točí ma telka.....! Točí ma telka.....!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Ut október 11, 2016 10:50:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Táto akcia kde som sa zučastnil v 2008 po oba dni bola pekná a slušná ,vydarená a super zorganizovaná.

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=1403&postdays=0&postorder=asc&start=30

Vtedy ludia nadšený pre HIFI si urobili velku párty. Thumbs up

Každý kdo chcel si to vydiskutoval osobne a bol klídek a pohoda.

Bartoli & MaBat skuste zorganizovať podobnu.
Rolling Eyes Cheers 2 thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11486
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut október 11, 2016 11:39:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Nejak sa tu nahromadili stare krivdy a vsetko to tu vybuchlo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12729

PríspevokZaslal: Ut október 11, 2016 11:52:39    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA se urazil Smile Jen nechápu proč. Pochopil bych, kdyby to byla vůči němu nějaká křivda (to dělají malé děti), ale tady se nepsalo vůbec nic takového. Jen se připomnělo, že on je ten poslední, kdo tu může takhle házet na druhý špínu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11486
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut október 11, 2016 11:55:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak minimalne preto, ze ma teraz sprasene vlakno. Napis Trotonovi, nech to tu precisti. I ked v poslednej dobe je Troton dost zaneprazdneny a kto vie kedy sa k tomu dostane.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12729

PríspevokZaslal: Ut október 11, 2016 11:55:53    Predmet: Odpovedať s citátom

No to se toho stalo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11486
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut október 11, 2016 11:57:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Nie kazdy to vnima tak ako ty...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12729

PríspevokZaslal: Ut október 11, 2016 11:58:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Nemá sem psát takový kydy. Bartoliho mohl poslat úplně obyčejně do prdele, nebo na něj nereagovat. Namísto zase těch žvástů o narcismu. On! A pak napíše "3 anarchisti dokážou rozvrátit jakoukoliv diskusi." Jako by sám neměl toho másla na hlavě dost.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11486
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut október 11, 2016 12:02:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Posielat nezvykne, a minule ked nereagoval si sa mu pre pripomenutie vysmieval, ze zaliezol do ulity ci take nieco.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11486
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut október 11, 2016 12:04:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Si proste tu na fore agresivny hulvat. Uz si to priznaj, a sprav s tym nieco :D
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12729

PríspevokZaslal: Ut október 11, 2016 12:04:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Hele buď to odcituj tak, jak to bylo, nebo si tohle odpusť. Jakmile tu zrovna Macura začne nabubřele žvanit o tom, jak tu narcismus nese své ovoce, tak se prostě ozvu, protože to se mi opravdu ekluje.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11486
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut október 11, 2016 12:10:20    Predmet: Odpovedať s citátom

OK.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Št september 21, 2017 07:47:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Update titulního příspěvku vlákna.

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=22126

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Ďalšia
Strana 11 z 12

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist