Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

rychlost a radary , antiradary , trestne body a podobne ...
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
ciba
Hifista - pokročilec


Založený: 03 december 2006
Príspevky: 356

PríspevokZaslal: Pi január 25, 2008 19:33:35    Predmet: rychlost a radary , antiradary , trestne body a podobne ... Odpovedať s citátom

kdyz jsem tak narazil na tuto problematiku pred planovanou cestou na slovensko , nebylo by spatne sem prispet s poznatky a zkusenostmi , ktere se tohoto tematu nejak tykaji .
_________________
Vždy je lepší hovořit s rozumným člověkem o něčem hloupém, než s hlupákem o něčem rozumném . Paul-Louis Courier
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ciba
Hifista - pokročilec


Založený: 03 december 2006
Príspevky: 356

PríspevokZaslal: Pi január 25, 2008 19:36:04    Predmet: Odpovedať s citátom

velmi zajimavy prispevek od pasula Very Happy
Pasul
Hifista


Joined: 20 Nov 2006
Posts: 229
Location: Frýdek-Místek

PostPosted: Fri Jan 25, 2008 19:23:37 Post subject: Reply with quote
Taky bych se rád kouknul za BVaudio.Proč až v květnu???

Mimochodem-rychlost- Valentine One.U nás ve firmě už to má každý!Fakt to hodně ušetří a lehce ztěžkne noha.Mám odzkoušeno. Embarassed

http://valentine-one.net/antiradar-valentine-one/
_________________
Klid a nohy v teple....

_________________
Vždy je lepší hovořit s rozumným člověkem o něčem hloupém, než s hlupákem o něčem rozumném . Paul-Louis Courier
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stephunk
Hifi expert


Založený: 23 december 2006
Príspevky: 1133
Bydlisko: Pobrežie Slotoviny

PríspevokZaslal: Pi január 25, 2008 19:36:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak ťa niečo odfotí, a rýchlosť je v norme, skontroluj si či máš zapnuté pásy Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Pi január 25, 2008 21:08:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Neni levnější nejezdit jako prase? Smile
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ciba
Hifista - pokročilec


Založený: 03 december 2006
Príspevky: 356

PríspevokZaslal: Pi január 25, 2008 21:44:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Frantrax napísal:
Neni levnější nejezdit jako prase? Smile


Very Happy Very Happy levnejsi to urcite bude ..zas na druhou stranu .. jde i o ten adrenalin .. (napr. bunjee jumping , rafting pri povodnich az ruska ruleta atd. ) Very Happy

_________________
Vždy je lepší hovořit s rozumným člověkem o něčem hloupém, než s hlupákem o něčem rozumném . Paul-Louis Courier
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Pi január 25, 2008 21:48:59    Predmet: Odpovedať s citátom

S tím moc nesouhlasím - jezdím rád v Německu, jezdil jsem rád i v USA, kvůli snadnosti v neznámém prostředí. Velmi gentlemanské chování je na silnicích v Japonsku. Primitivismus na silnicích v ČR IMHO je věrným odrazem mnohem širších souvislostí, bohužel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi január 25, 2008 22:00:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Koupit si antiradar za 16 tisíc, abych mohl někoho zabít bezohlednou jízdou, tomu říkám výhodná investice. No
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ciba
Hifista - pokročilec


Založený: 03 december 2006
Príspevky: 356

PríspevokZaslal: Pi január 25, 2008 22:16:46    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
S tím moc nesouhlasím - jezdím rád v Německu, jezdil jsem rád i v USA, kvůli snadnosti v neznámém prostředí. Velmi gentlemanské chování je na silnicích v Japonsku. Primitivismus na silnicích v ČR IMHO je věrným odrazem mnohem širších souvislostí, bohužel.


s tim nemeckem mas pravdu (v usa a japonsku jsem neridil) , protoze jsem tam zil a pracoval nekolik roku mam jiste zkusenosti , nevim presne cim to bylo dane , ale vzdycky jsem se tam citil za volantem bezpecneji .. ano priznavam jedine pokuty ktere jsem tam musel platit , byly za rychlost - samozrejme vzdy na konci mesta , radar v rosti a 100m k ceduli konec obce ..a namerena rychlost okolo 68 km/h cili 70 euro Sad

_________________
Vždy je lepší hovořit s rozumným člověkem o něčem hloupém, než s hlupákem o něčem rozumném . Paul-Louis Courier
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: So január 26, 2008 09:55:16    Predmet: Odpovedať s citátom

A je ten radar legální?Někde jsem četl,že i když máte radar pasivní,tak vás můžou potáhnout až k soudu. Question
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Roman114
Hifista


Založený: 05 december 2006
Príspevky: 144
Bydlisko: Jihlava

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 06:29:10    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
S tím moc nesouhlasím - jezdím rád v Německu, jezdil jsem rád i v USA, kvůli snadnosti v neznámém prostředí. Velmi gentlemanské chování je na silnicích v Japonsku. Primitivismus na silnicích v ČR IMHO je věrným odrazem mnohem širších souvislostí, bohužel.


Neni USA jako USA ... dneska ma papiry kdejakej Mexikan a je to tady docela o hubu Confused
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 08:08:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Tento antiradar je zcela legální.Má patřičné atesty.A je opravdu nejlepší.

Je tam ovšem jedna funkce ,která se nesmí používat-tento antiradar dokáže poznat ty ruční pistole a po zaměření vysílá zpětný paprsek do této pistole.Takže policista prý podle zpráv nevidí vůbec nic.Tyto vysílací čidla se dávají do přední masky a používají se jako parkovací senzor!Opravdu tak fungují.

Co se týká 16 tisíc za antiradar-překročení rychlosti o víc než 40km/hod v obci.Jde na některých úsecích velice snadno.Kdo víc jezdí tak určitě zná.Policisté samozřejmě tyto úseky vyhledávají!Trest při změření-max.25 tisíc a 1 rok papíry v úschovně.Po následném odvolání to jde zkrátit na 6 měsíců.Zkuste říct v práci ,že teď máte od ježdění půl roku voraz...

Je to opravdu hooodně citlivé a varuje to hooodně dopředu.Já se velice snažím nepřekročit více než o 30Km/hod.To se dá ještě rozdýchat a ustát.

Rychlá jízda-já celkem souhlasím-nic se nesmí přehánět!!Když už člověk jezdí často na adrenalin ,tak se musí něco přisrat.

Spíš se ptám proč neřvete po takových jako-mám protaktory na autě už osm let a mám na nich najeto 70 tisíc heč.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kecinot
Hifista


Založený: 14 apríl 2007
Príspevky: 118
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 09:35:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Souhlas s Pasulem,
pro někoho je řidičák obživa - a v tom případě není částka za antiradar vůbec špatná investice. Kdo víc jezdí ví, že značky v ČR to je kapitola sama pro sebe, takže to že někde překročím rychlost vůbec nemusí znamenat že jezdím jako prase.... Stačí jedna zapomenutá 30km Smile
Navíc logika typu jezdím pomalu = jezdím bezpečně je dle mého názoru nepřípustné zjednodušení! Podstatně víc než slepé dodržování rychlostních limitů by pomohla větší ohleduplnost a předvídavost řidičů.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 13:01:36    Predmet: Odpovedať s citátom

jenze lidi jsou hovada, nenajezdim toho extra moc, ale neco preci. Neni tydne aby nedoslo k nejake krizove situacinebo mne nekdo hrube neomezil. Jakakoliv cesta po D1 je ruska ruleta, protoze vetsina magoru kdyz chce predjet hodi blinkr a jede. Nezajima je co se deje za nema. Dodrzovani pravidel v nasi republice nema kdo vymahat. Policajty jsem nevidel u nas ani nepamatuju. Na cyklisty nema absolutne nikdo, obcas leda nejaky sofer co nejakeho sejme protoze jedou bez svetla, nebo vedle sebe, pripadne ozrali.Bodovy zakon je absolutne k nicemu, je to jenom strasak na lidi kteri toho moc nenajezdi a ti jsou pak mnohdy pricinou ze tem zkusenejsim povoli nervy.

A je nutno brat v potaz i kvality auta, na tom totiz bezpecna jizda taky velmi silne zavisi. Nejde rict globalne ze ten ktery jede o tricet rychleji nez jiny musi zakonite riskovat a ohrozovat druhe.

Tretine obyvatel bych ridicak sebral a hybaj zpatky do autoskoly. K tomu pravidelne vikendove akce na chlast a drogy pro nase dydžeje a mladez. Neverim tomu ze by to bylo ztratove, protoze by to do statni kasy muselo prinest nemalou sumu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 13:17:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Jo, ty akce pro mládež bych bral.. Kdyby tam teda byl matroš zadara Laughing
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 13:38:42    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil Slimak dňa St júl 25, 2012 09:22:41, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 15:03:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Slimak napísal:
Zakon treba dodrziavat, nech je akykolvek. Je uplne jedno, ci ma niekto bezpecnejsie alebo menej bezpecne auto, nazor ze mam bezpecnejsie auto, mozem ist rychlejsie je spatny. Presne toto si myslel aj pan podnikatel - mal bezpecnejsie auto, isiel len trocha rychlejsie, co na tom ze ignoroval stopku a doslova ma zmietol z hlavnej cesty a urobil mi skodu na aute za 130 000,-. Za 15 rokov co jazdim som este pokutu neplatil a jazdim podla predpisov, bez ohladu na to, co si o limitoch myslim.



Myslis si ze tu stopku prehledl protoze si myslel ze ma bezpecnejsi auto ??? V tom pripade nechapu tve myslenkove pochody.

Jinak tema kvalitama auta jsem myslel to, ze je NEMOZNE aby jeli stejnou rychlosti ve stejnem useku treba Daewo Matiz a jakekoliv BMW ze stejneho roku STEJNE BEZPECNE. Protoze treba 130km/h na dalnici je pro toho matize rychlost kde se stava neovladatelnym, nepredvidatelnym a hrozbou pro ostatni, staci k tomu bocni vitr, koleje po kamionech a spousta dalsich aspektu. Dalsi vec, brzdna draha. Na prvnim aute rozmer pneu 245/45/17 a 4 kotoucove brzdy s ABs a TCS, na druhem 185/65/15 dva kotouce a dva bubny a 5 roku stara brzdova kapalina. Pri beznem mestskem provozu a odstupech pokud prvni ridic pujde nenadale tezce po brzdach, toho druheho ma v kufru. Jen proto ze ma lepsi auto. Toto jsem myslel kvalitou auta, ne bezpecnost.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kecinot
Hifista


Založený: 14 apríl 2007
Príspevky: 118
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 15:12:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Slimak: NESOUHLASÍM s tím, že zákon je třeba dodržovat, ať je jakýkoliv!! Ale to je na dlouhou debatu, která se do tohoto fóra opravdu nehodí....
To, že podnikatel jel trochu rychleji asi není hlavní chyba. Ale nevšimnout si STOPKY, to je průšvih... Proto si myslím, že kdyby se peníze místo do radarů dávaly do kvalitního značení, údržby silnic atd.. bylo by to lepší. Třeba takový nájezd na dálnici přímo do pomalého pruhu pro kamiony je lahůdka za kterou bych věšel....
Ve velké míře se ztotožňuji se sdružením http://www.osbid.org/. A vůbec, pojďme se radši bavit o HiFi Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 15:30:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Tady souhlasím s Tomášem.Je to přesně tak.Stačí sednout do něčeho lepšího a hned se posouvá práh pocitu bezpečné rychlosti.

Ale nemám rád když se někdo z kategorie těch lepších vozů cítí jako král a velitel dopravy kde mu všichni musí dávat přednost a uhýbat z cesty.A do té kategorie patřím taky ,ale tohle nedělám.Kvalitní brzdy,gumy a perfektní stav vozu je u těchto novějších vozů mnohem lepší a při koupi jsem s tím počítal-další mnohem vyšší investice než u starého krámu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 15:31:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Roman114 napísal:

Neni USA jako USA ... dneska ma papiry kdejakej Mexikan a je to tady docela o hubu Confused


Moje zkušenost byla z r. 2002, Columbus, Ohio. Excesy jsou určitě všude, ale "average level" - no zkus to tady.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 15:32:16    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil Slimak dňa St júl 25, 2012 09:23:03, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 15:40:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Slimak: přesně tak, zákon je potřeba ctít; současně je nutné značky rozmísťovat rozumně a pracovat na tom - ne alibisticky. V tom je rozdíl mezi Ger, USA vs. ČR, tam nikdo zcela nesmyslné třicítky neumisťuje.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 15:43:01    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil Slimak dňa St júl 25, 2012 09:23:31, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kecinot
Hifista


Založený: 14 apríl 2007
Príspevky: 118
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 15:43:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Slimak: Tak jak to píšeš s Tebou souhlasím. Ano, zákon má platit jak pro řidiče BMW tak Matizu. V tom není sporu. Jde o to, že pokud ten zákon nastaví nesmyslná a nelogická omezení a zákazy, u kterých pak stejně není možné kontrolovat efektivně jejich dodržování, začnou na to lidi kašlat...

A ještě reakci na to nedodržování zákonů...... Úmyslně nedodržuji zákon třeba při předjíždění cyklisty. Podle zákona mám vždy dát blinkr a neřeší se jestli je přede mnou odbočka vlevo. Ty opravdu v tomto případě, a navíc je li za Tebou nalepené auto blikáš doleva??
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Merk
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 november 2006
Príspevky: 754
Bydlisko: Praha (ne od narození! ;-))

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 16:01:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Pasul napísal:
Tento antiradar je zcela legální.Má patřičné atesty.A je opravdu nejlepší.


Legálnost antiradaru a atesty jsou dvě spolu přímo nesouvisející záležitosti. Když zákon zakazuje (zakáže) antiradary, může mít antiradar klidně milion atestů a stejně zůstane nelegální.

Pasul napísal:
Co se týká 16 tisíc za antiradar-překročení rychlosti o víc než 40km/hod v obci.Jde na některých úsecích velice snadno.Kdo víc jezdí tak určitě zná.Policisté samozřejmě tyto úseky vyhledávají!Trest při změření-max.25 tisíc a 1 rok papíry v úschovně.Po následném odvolání to jde zkrátit na 6 měsíců.Zkuste říct v práci ,že teď máte od ježdění půl roku voraz...


Tomuhle neoruzmím. Překročit v obci rychlost o 40 a víc km/h znamená, že na padesátce mám na tachometru 95. A nebo na nesmyslné třicítce (ano, tu můžu přehlídnout) 75. Tohle se nedopatřením nikomu nestane. Kdo překročí rychlost v obci o 40 a více km/h je dle mého názoru prase. Že za to neumí nést odpovědnost je jen další důkaz o tom, že prase skutečně je. Evil or Very Mad Jinak pokuta za tento přestupek je bohužel maximálně jen 10 tisíc. Zákaz řízení na 6 měsíců až 1 rok naštěstí platí. Thumbs up

Pasul napísal:
Rychlá jízda-já celkem souhlasím-nic se nesmí přehánět!!Když už člověk jezdí často na adrenalin ,tak se musí něco přisrat.


Na adrenalin ať si jezdí na uzavřeném okruhu, ne na silnici. A už vůbec ne v obci.

Pasul napísal:
Spíš se ptám proč neřvete po takových jako-mám protaktory na autě už osm let a mám na nich najeto 70 tisíc heč.


Řveme. Jsou to úplně stejný prasata. Evil or Very Mad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 16:31:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Urcite sa zhodneme na tom, ze max. povolenu rychlost, keby to na useku just bola aj 30-tka musi dodrzat aj to bmw aj ten matiz.

Nemusi, mel by...Pokud nebude hrozi mu za to postih podle zakona. Kdyz ho nikdo nevymaha, nikdo te nepostihne. Jednoduche pocty.


Inak ten podnikatel siel na octavke a siel rychlejsie nez mal, stopku ignoroval zamerne, videl ma, myslel si ze to stihne, lebo on ma octaviu.....
a dve mlade stoparky v nej, tak frajeril. to ze mi skoro zabil rodinu v aute ho nestvalo.

Jednim slovem, kokot... A presne o tom to je, plno takovych pičusu na cestatch. Mimochodem vcera se mi stalo to same, ale bez nasledku. Vecer jsem byl na maly vylet, jedu po kruhaci a na nej se riti dvojkovy golf. jenze ja na tom kruhaci jel padsat plus minus neco, nesledoval jsem to presne. Taky si myslel ze to stihne. Kdyz jsem videl jeho zablokovane kola, horici gumy a grimasu v ksichtu protoze to bylo na knap doufal jsem ze si to zapamatuje. Neuhnul jsem mu... Kdyby mi tam vlitnul objedu ho, netrefil bych ho.

Jenze debilovi co ma v aute cizi zenske to nikdy nedojde predem, vzdycky az potom. A to byva pozde. A to byl duvod proc jsem vymenil lehke rychle auto za tezke a bezpecnejsi. Protoze se takovych bojim. Jezdim uz taky hodne dlouho, 23 roku, za tu dobu jedna havarka z moji viny, mikrospanek. Presto ze nejezdim dle predpisu, jezdim velmi bezpecne a predvidave. Ostatni ridice neomezuju svoji jizdou, ale totez vyzaduju od druhych. mam li na ceste prekazku nebo cyklistu, objedu ji tak abych neomezil ty za mnou, ne stylem blinkr a sup tam. A v tom je ten rozdil, ne v tom jedu li v padesatce padesat, nebo 80.

A tady jeste perlicka Laughing padesat neprekrocil, jede ve svem pruhu a velmi dobre ovlada sve auto. Doporucuju nenapodobovat.

http://www.youtube.com/watch?v=b7bkket0lKs
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 16:49:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Silnice ktera je od mho domu vzdalena par desitek metru, 4 pruhy, po blizkem okraji zadne domy. Bohuzel v obci. Takze padesat. Naprosto nesmyslne. Ale zlaty dul na pokuty. Nikdy jsem nevidel ze by merili pred skolou nebo opravdu na nebezpecnych usecich. Vzdycky si vyberou mistecko kde si pekne naryzujou.

Dalsi pripad dalnice D1. Umele zbrzdeni provozu prenosnyma znackama a nasledne mereni. V useku kde nic nehrozilo, ale aby byla vetsi uspesnout.

Absolutne zadne postihy za zdrzovani provozu, proc musim jet tam kde muzu jet padesat jenom 35. No protoze v jednom pruhu jede trolejbus a v tom druhem pani co se boji. Pokud se boji nemam ji to za zle, ale na ceste nema co delat, dle meho nezvladla autoskolu a neprislusi ji vlastnit ridicske opravneni. Ani ji kravu zasranou nenapadne ze by mohla jet za tim trolejbusem a ne vedle nej. A za ni kolona jako krava...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ciba
Hifista - pokročilec


Založený: 03 december 2006
Príspevky: 356

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 17:10:44    Predmet: Odpovedať s citátom

TomasT napísal:
Silnice ktera je od mho domu vzdalena par desitek metru, 4 pruhy, po blizkem okraji zadne domy. Bohuzel v obci. Takze padesat. Naprosto nesmyslne. Ale zlaty dul na pokuty. Nikdy jsem nevidel ze by merili pred skolou nebo opravdu na nebezpecnych usecich. Vzdycky si vyberou mistecko kde si pekne naryzujou.

Dalsi pripad dalnice D1. Umele zbrzdeni provozu prenosnyma znackama a nasledne mereni. V useku kde nic nehrozilo, ale aby byla vetsi uspesnout.

Absolutne zadne postihy za zdrzovani provozu, proc musim jet tam kde muzu jet padesat jenom 35. No protoze v jednom pruhu jede trolejbus a v tom druhem pani co se boji. Pokud se boji nemam ji to za zle, ale na ceste nema co delat, dle meho nezvladla autoskolu a neprislusi ji vlastnit ridicske opravneni. Ani ji kravu zasranou nenapadne ze by mohla jet za tim trolejbusem a ne vedle nej. A za ni kolona jako krava...

ahoj tome - uz jsem zacal .. koukam take , ze mas minimalne stejne pocity za volantem jako ja z nasich silnic , viz dneska - byl jsem v chrudimi a kdyz jsem se vracel a jedu po hlavni silnici ve meste , pianko tak 35 -40 km rychlost najednou z nicehonic prede mnou jedna pani s peugeotem na krizovatce nedaleko meho domu , opravdu prudce a necekane dala prednost vozidlu prijizdejicimu z prava .. a moc nechybelo .. . no hold nekteri ridici jsou nebezpecni i kdyz jezdi vsude o 30 km pod limitem .

_________________
Vždy je lepší hovořit s rozumným člověkem o něčem hloupém, než s hlupákem o něčem rozumném . Paul-Louis Courier
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 17:23:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Máš předvídat,ne?
Vidíš babu za volantem,je neděle,kua,radši držím odstup 1/2 kilometru Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 17:24:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Mimochodem,to že měla pežota,mělo na situaci nějaký vliv ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
ciba
Hifista - pokročilec


Založený: 03 december 2006
Príspevky: 356

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 17:32:23    Predmet: Odpovedať s citátom

dhfool napísal:
Mimochodem,to že měla pežota,mělo na situaci nějaký vliv ?

ted si me zaskocil .. asi ne Smile

_________________
Vždy je lepší hovořit s rozumným člověkem o něčem hloupém, než s hlupákem o něčem rozumném . Paul-Louis Courier
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Strana 1 z 5

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist