Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

rychlost a radary , antiradary , trestne body a podobne ...
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 22:20:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Slimak napísal:


Mrazik - porusil som len raz. parkoval som dvoma kolesami na trave, som si to nevsimol, musel som platit pokutu. tiez som nediskutoval ci je to tak alebo onak, zle som parkoval, porusil som, zaplatil som, preparkoval som.
Inak mas pravdu v tom, ze viaceri mi hovoria ze nie som clovek. Mozno preto, ze striktne vyzadujem dodrziavanie pravidiel a rovnako striktne sa ich snazim dodrziavat ja. Otazne je ci je to zle alebo dobre.


Co dodat. Nevim kolik ti je, ale pokud jsi za svuj zivot selhal jen jednou a to jeste v takove banalni zalezitosti, pokud jezdis na milimetr dle predpisu a ani o nanosekundu jinak.

Tak

jak jsem psal klobouk dolu. To je vykon hodny uznani. Nicmene je to vic nez k neuvereni.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 22:20:53    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil Slimak dňa St júl 25, 2012 09:26:22, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 22:25:25    Predmet: Odpovedať s citátom

jenze ja svou rychlejsi jizdou nikoho ani neomezim, ani neohrozim. Jen jedu o neco rychleji. Navic mnohdy bych chtel jet alespon povolenou rychlosti ale nemuzu, protoze mi to nedovoli ostatni ucastnici provozu. Je rozdil jet rychleji a jet jako debil. Argumentujes tady naprosto neadekvatne, myslim ze nikdo tady nejezdi po meste za provozu kilodvacet.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 22:26:49    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil Slimak dňa St júl 25, 2012 09:26:58, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kecinot
Hifista


Založený: 14 apríl 2007
Príspevky: 118
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 22:30:17    Predmet: Odpovedať s citátom

TomasT, Pasul: Chlapi, to je marný.....Právě jsem přijel z Jižní spojky - směr na Černý Most. Na "Bobový dráze" zapoměli přenosnou značku 30Km/h pro náklaďáky. Ale kde nic, tu nic - prostě to někdo zapoměl odnést...
Pokud někdo nepochopí, že když kamion to v tomhle místě BEZDŮVODNĚ zahamtne na 30!!!! je stokrát nebezpečnější než když někdo na rovné přehledné dvouproudé silnici jede 90 místo 80, pak není co řešit....
Naštěstí VŠECHNY kamiony porušily zákon a jely normálně.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 22:31:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Slimaku s Tebou je sranda. Az budes mit vlastni stat, tak dej vedet. Rad se stanu jeho obcanem a slibuju, ze budu dodrzovat zakony. I ty dopravni.
Samozrejme, ze obecne mas pravdu. Kdyby ten nedelal to a choval se dle kodexu a ostatni se pripojili, tak by se nam tu zilo jak v raji. Mozna bysme mohli i zrusit penize. Platili bychom si vzajemnou usluhou. Aach to by bylo zradlo ...
Souhlasim, ze jet za kazdou cenu rychle jen proto abych si dokazal jakej jsem geroj a ze moje kara je lepsi nez Tvoje, je kokotina. Nicmene alespon v mem pracovnim zivote jsou situace kdy zrychlim, protoze musim. Samozrejme jen tam a za podminek, ktere nejsou vyslovene rizikove pro mne ani pro ostatni.
Znovu opakuji mam najeto cca milion a to na osobaku! Krome jedne drobnosti, ktera nebyla zpusobena rychlosti, mam zatim ciste konto. Mam za to, ze krome jineho je to dukaz, ze rychle se da jet i bezpecne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 22:34:33    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil Slimak dňa St júl 25, 2012 09:27:22, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 22:35:22    Predmet: Odpovedať s citátom

A nejednou jsem zazil i takove co by chteli na ceste vychovavat zpusobem je tady sedumdesat, pojedu tedy padesat dva a nenecham se predjet. Vy ostatni se poserte, protoze zakon je na moji strane a vy ho nebudete porusovat. Nepatris k nim ??? Znam cloveka ktery je na tom podobne jako ty, nikdy neprekroci rychlost, presto je stylem jizdy nebezpecnejsi nez ja.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 22:43:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Jeste jedna zkusenost ze zivota. Pred vanoci jsem jel k veceru z Plzne do prace do Frydku-Mistku. U Berouna na D5 bylo zuzeni do jednoho pruhu a byla tam 80ka. Jel pepik ve Felicii, za nim jiny s nejakou dodavkou, ja a za mnou strudl kaminou. Ten blb ve felde jel 70, protoze byl asi mistni a nechvatal. Dodavka na nej nepretrzite blikala dalkovyma. cca po 5 km ten C...RAK ve felicii na fleku zastavil a sel tomu v dodavce vynadat. Zduraznuju, ze to bylo na dalnici D5 a ze za mnou bylo asi 5 kaminou. Ten kdo jezdi asi chape jak mi bylo. Behem 1 sekundy jsem byl durch zpocenej a modlil jsem se aby to ty Madari a Polaci za mnou ubrzdili. Nebylo kam uhybat, byli jsme v zuzeni.

A ted mam otazku pro Slimaka. Ten s tou Felicii dodrzoval zakon, tzn nejel rychle, ale temer mne zabil. Co ty na to pane mravokarce?

Je to marny, ale pro nektery lidi je asi slozity pochopit, ze jsou situace, kdy jet rychleji neznamena jet nebezpecne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Coques
Hifista - zaslúžilec


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 762
Bydlisko: CZ

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 22:52:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Pomala jazda sa ma trestat minimalne tak ako rychla.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 22:58:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Slimak: A preto je rozdiel v brzdnej drahe ci ides 50 alebo 70

Ano je. Ale pouze na stejnem aute. S feldou tu babku v padesati prejedes, v X5 ve stejne modelove situaci a 70km stihnes zastavit.

Pred nekolika lety jsme testovali za jak dlouhou dobu bezne auto zastavi ze sto kilometrove rychlosti na nulu. byla to totalne rozhrkana Regata ktera drzela taktak pohromade. Cas byl mezi 3 - 4 vterinama. Jezdim tak, abych stacil bezpecne zabrzdit na vzdalenost na kterou mam rozhled.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 23:06:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Coques napísal:
Pomala jazda sa ma trestat minimalne tak ako rychla.


Jenze nikdo ji nikdy nijak nepostihnul. Je to to same jake ze jezdit se ma vpravo co nejblize pravemu okraji vozovky. Kazdy na to sere. Toto jsem nechapal v nemecku, dalnice s trema pruhama v kazdem smeru. V nejpomalejsim jeli vsichni a jakmile jel nekdo rychleji, blinkr, predjel a zaradil se zpatky. I kdyz pred sebou par desitek metru mel auto. Kdyz ho dojel, dal blinkr a predjel ho a znova se zaradil. U nas se to proste nestane, ackoliv se tak chovam. Potom dojedu auto ve kterem je debil a ten mne nepusti...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 23:11:59    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil Slimak dňa St júl 25, 2012 09:27:45, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
frakan
Hifista


Založený: 16 máj 2007
Príspevky: 158
Bydlisko: Nové Mesto n/V

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 23:15:21    Predmet: Odpovedať s citátom

mrazik napísal:
Jeste jedna zkusenost ze zivota. Pred vanoci jsem jel k veceru z Plzne do prace do Frydku-Mistku. U Berouna na D5 bylo zuzeni do jednoho pruhu a byla tam 80ka. Jel pepik ve Felicii, za nim jiny s nejakou dodavkou, ja a za mnou strudl kaminou. Ten blb ve felde jel 70, protoze byl asi mistni a nechvatal. Dodavka na nej nepretrzite blikala dalkovyma. cca po 5 km ten C...RAK ve felicii na fleku zastavil a sel tomu v dodavce vynadat. Zduraznuju, ze to bylo na dalnici D5 a ze za mnou bylo asi 5 kaminou. Ten kdo jezdi asi chape jak mi bylo. Behem 1 sekundy jsem byl durch zpocenej a modlil jsem se aby to ty Madari a Polaci za mnou ubrzdili. Nebylo kam uhybat, byli jsme v zuzeni.

A ted mam otazku pro Slimaka. Ten s tou Felicii dodrzoval zakon, tzn nejel rychle, ale temer mne zabil. Co ty na to pane mravokarce?

Je to marny, ale pro nektery lidi je asi slozity pochopit, ze jsou situace, kdy jet rychleji neznamena jet nebezpecne.



Čo mal ten blb v tej Felde podľa teba robiť? išiel 70, kde mal ísť 80, možno mu to na tachometri 80 aj ukazovalo. Pustiť ho dopredu asi nemohol, tak
čo - mal na to dupnúť na 130 a riskovať, že za výlukou budú policajti / čo často bývajú / a príde o papiere len preto, že nejaký nadržaný cholerik má práve potrebu to vytočiť na 6000 obrátok?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 23:20:34    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil Slimak dňa St júl 25, 2012 09:28:00, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 23:31:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja to klidne priznam. Nejsem s tebou ve sporu. Vsichni co jedou rychleji vi, ze porusi zakon a v pripade ze budou prichyceni, jsou si i vedomi ze za to zaplati jak financne, tak ztratou bodu. Jedinne o co mi slo, je vyjadrit ze mnohdy je zakon nesmyslny a ucelovy a jeho dodrzeni brani zdravemu rozumu.

Pred par tydny opravovali cestu mezi ostravou a opavou,proti jedouci pruhy v poradku, na druhem ofrezovany povrch v useku cca 10km. A znacka 30km. nastesti na to kazdy prděl.

Taky jsem zabijel cas, protoze prace uz bylo dneska dost. Nemam potrebi omlouvat svoji rychlou jizdu a ver ze mnohdy jedu dle predpisu. Ale ne za kazde situace jen proto ze mi to narizuje zakon. A az neco poseru, coz se doufam nestane, budu za to muset nest odpovednost.

Na druhou stranu doufam ze i ty jsi pochopil ze jet rychleji a jet jako bezmozek je neskutecny rozdil. Bylo to trochu provokovani, ale myslim ze kdybys nekam se mnou jel, uznal bys ze nejsem nebezpecny.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 23:32:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Ani ja nemam nejlepsi hifi na svete, ale zase mam takove, ktere dostacuje mym narokum -)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gabik
Hifista - pokročilec


Založený: 26 november 2007
Príspevky: 369
Bydlisko: Usti nad Labem/Praha

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 23:50:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Slimak
U nas v CR je debil ten, co dodrzuje jakykoli zakony, borec je ten, kdo je porusuje, protoze se prece dorzovat nedaj. U vas to tak neni? Shocked
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 23:51:25    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil Slimak dňa St júl 25, 2012 09:28:15, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 23:56:00    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil Slimak dňa St júl 25, 2012 09:28:30, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gabik
Hifista - pokročilec


Založený: 26 november 2007
Príspevky: 369
Bydlisko: Usti nad Labem/Praha

PríspevokZaslal: Po január 28, 2008 00:02:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Slimak
Priznavam se bez muceni, je to spatne, souhlasim. Teda moc je neporusuju, jenom trochu a vyjmecne, nejsem zadnej stihaci pilot. U nas je hroznej problem s nesmyslnym znacenim a policacji jak uz tady zaznelo zasadne merej na pohodovejch a prehlednejch usecih. To neni vymluva nebo alibismus, to je fakt.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Po január 28, 2008 00:08:21    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil Slimak dňa St júl 25, 2012 09:28:48, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Po január 28, 2008 00:21:03    Predmet: Odpovedať s citátom

No spis s dcerou uz na predni a za dva roky na miste ridice -)
S tou agresivitou, myslim ze to nebylo agresivni, dokazu byt vic. Potiz je v tom, ze mne neutesena situace v doprave dost depta a mam o sebe strach. Nejvetsi v tom, ze jiny udela chybu za kterou ja budu nest nasledky. Malokdy se stava ze fakt specham, ale zase se rad projedu. Uplne nejradsi v noci, kdy neni provoz. A s klidnym svedomim napisu ze tomu sem tam i dam slusne napit. Kdyz si to vezmu, mam k benzinu vypestovany nejaky vztah, ridit jsem zacal asi v 5 letech kdy mi strejda postavil motokaru, motor tam byl ze stadionu, pametnici si vzpomenou, dve rychlosti...Jednou, to uz jsem byl o neco starsi mi ta potvora ujela, byl tam rucni plyn a musel se roztlacovat. Chytla a ja ji uz nedohonil... Odnesl to patnik a urvane predni kolo -)))

Dcera na to vubec neni, absolutne ji to nezajima. A ridicak si udela hned z donuceni a to jenom proto, ze az zacne chodit na diskoteky, nesnesl bych pomysleni ze sedne do auta s nejakym namachrovanym ozralym debilkem a nekde se rozplacnou. To bych nevydychal. I auto ji poridim, zadneho noveho krasavce, ale bytelnou karu ze ktere kdyz se neco podela bude mit velkou sanci ze vyvazne bez vetsich prusvihu.

Jedinny rozdil v tom ze kdyz jsem byl mlady ja, delali jsme taky pekne pikacoviny s autama, jenze my meli tak embecko a vrcholem byl zigul. Dnesni mladi maji rychle a hodne vykonne auta a ty nasledky jsou mnohem tragictejsi. O hustote provozu ani nemluvim.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Po január 28, 2008 00:38:46    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil Slimak dňa St júl 25, 2012 09:29:04, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kecinot
Hifista


Založený: 14 apríl 2007
Príspevky: 118
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po január 28, 2008 00:43:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Slimak: Ať máš radost Smile Jsem třetí. Ano, občas porušuji zákon.... Protože zákon je tu pro člověka a ne člověk pro zákon (Pokus o hooodně volnou parafrázi z Nového zákona). Jen dodám, že antiradar nemám a většinou jezdím podle předpisů. Prostě mě ale vytáčí to černobílé vidění - že překročení rychlosti je ten hlavní důvod současné neutěšené situace na našich silnicích. Je to jen důkaz toho, že na každý problém existuje jednoduché, přímočaré a bohužel ŠPATNÉ řešení. Howgh, to byl můj poslední příspěvek na toto téma.

A ještě poznámka pro Slimak - mám pocit, že oba víme v čem je problém a v zásadě bychom se shodli (I když to z tohoto vlákna třeba nevypadá). Hlavně je třeba mít za volantem oči na šťopkách a trocha té tolerance.....Dobrou Smile


Naposledy upravil kecinot dňa Po január 28, 2008 00:55:00, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Po január 28, 2008 00:49:21    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil Slimak dňa St júl 25, 2012 09:29:26, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Po január 28, 2008 07:23:34    Predmet: Odpovedať s citátom

[quote="frakan"


Čo mal ten blb v tej Felde podľa teba robiť? išiel 70, kde mal ísť 80, možno mu to na tachometri 80 aj ukazovalo. Pustiť ho dopredu asi nemohol, tak
čo - mal na to dupnúť na 130 a riskovať, že za výlukou budú policajti / čo často bývajú / a príde o papiere len preto, že nejaký nadržaný cholerik má práve potrebu to vytočiť na 6000 obrátok?[/quote]

To si delas srandu ne? To jako myslis vazne s tim promerovanim v rychlosti okolo 70km/h. A kdo psal o 130ce? Je snad logicke, ze je-li nekde 80, tak asi vetsina populace ocekava, ze kolona se bude pohybovat touto rychlosti.
Jsou dve moznosti
a) sis to poradne neprecetl a nepochopil, coz je omluvitelny
b) precetl, pochopil a schvalujes zastaveni na dalnici bez vystrahy, coz je-li tomu tak, tak prosim te na moje vypotky uz nereaguj, protoze bychom se driv ci pozdeji dostali do velmi ostre vymeny nazoru
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Po január 28, 2008 07:26:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Slimak napísal:
Nikto sa nepriznava... to je zle..... tak motivacia, ked sa niekto prizna, ze vedome porusuje dopravne zakony, tak sa ja priznam, ze nemam najlepsie hifi na svete....


Ty jsi fakt darecek. Ja se tedy priznavam, ze vedome porusuju dopravni predpisy o rychlostnich limitech, pokud to ma situace vyzaduje a pokud to neni riskatni pro mne ci okoli.

Muzes ted ty na oplatku a ciste ve fylozofickych rovinach uznat, ze jezdit rychleji nemusi znamenat chovat se nebezpecne?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Po január 28, 2008 07:29:48    Predmet: Odpovedať s citátom

zbytecny a ukvapeny prispevek - smazano. Vsem se omlouvam

Naposledy upravil mrazik dňa Po január 28, 2008 07:40:54, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Po január 28, 2008 07:32:55    Predmet: Odpovedať s citátom

gabik napísal:
Slimak
Priznavam se bez muceni, je to spatne, souhlasim. Teda moc je neporusuju, jenom trochu a vyjmecne, nejsem zadnej stihaci pilot. U nas je hroznej problem s nesmyslnym znacenim a policacji jak uz tady zaznelo zasadne merej na pohodovejch a prehlednejch usecih. To neni vymluva nebo alibismus, to je fakt.


Teda ted nechapu ten ten Tvuj predesly prispevek. Asi jsem se spletl. Promin.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Strana 3 z 5

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist