Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Ear-in slúchadlá s mikrofónom pre Android cca 100-150€

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
mikeborecek
Hifi obsluha


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 9
Bydlisko: Kežmarok

PríspevokZaslal: Ne február 21, 2016 12:27:31    Predmet: Ear-in slúchadlá s mikrofónom pre Android cca 100-150€ Odpovedať s citátom

Rád by som si dal poradiť od skúsenejších pri výbere slúchadiel pre počúvanie hudby a telefonovanie cez mobilný telefón s Android systémom. Aby sa dalo zastaviť prehrávanie hudby, ale aj preskočiť skladbu (3 tlačítka alebo 1 multi-funkcionálne tlačítko). Momentálne mám štandardne dodávané slúchadlá k xperiaZ1c s 1 multi tlačítkom.
Cena cca 100-150€.
Nejde mi o to, aby to bol nejaký značkový výrobok za 150€, ak nejaký neznačkový s rovnako kvalitným spracovaním môže stať 60€.
V skratke cena/výkon

Za rady vopred Ďakujem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hopp
Hifista


Založený: 18 december 2007
Príspevky: 201
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Ne február 21, 2016 12:57:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Celkom fajn su Fidue A65
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mikeborecek
Hifi obsluha


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 9
Bydlisko: Kežmarok

PríspevokZaslal: Ne február 21, 2016 15:20:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Celkom fajn? Radšej by som investoval o ničo viac za lepšie slúchadlá, ako celkom fajn. V nejakom návode som sa dočítal, že tieto slúchadlá sú určené pre apple prístroje

Pred chvíľou som narazil na tieto slúchadlá akg n20u - má s nimi niekto skúsenosť?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
hrabeX33
Hifista


Založený: 21 november 2006
Príspevky: 129
Bydlisko: Zlin

PríspevokZaslal: Pi február 26, 2016 05:13:25    Predmet: Odpovedať s citátom

jedno tlačítko je kompatibilní se vším. Vícetlačítková sluchátka vzájemně mezi firmami kompatibilní nejsou. Tak bud MH1 od Sony s více tlačítky, ale zvukově se posuneš hodně dál s Fidue A73. Jsou taky oproti tšm sony citlivější, což je při průměrné kvalitě výstupu smartfounů důležité. Do androidu jsou aplikace pomocí kterých s jedním tlačítkem získáš víc funkcí. Funguje to v podstatě jako morzeovka. Nic lepšího než A73 asi neseženeš. Jsem spokojeným uživatelem asi čtvrt roku a vřele doporučuju.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mikeborecek
Hifi obsluha


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 9
Bydlisko: Kežmarok

PríspevokZaslal: Pi február 26, 2016 14:27:02    Predmet: Odpovedať s citátom

hrabeX33 napísal:
jedno tlačítko je kompatibilní se vším. Vícetlačítková sluchátka vzájemně mezi firmami kompatibilní nejsou. Tak bud MH1 od Sony s více tlačítky, ale zvukově se posuneš hodně dál s Fidue A73. Jsou taky oproti tšm sony citlivější, což je při průměrné kvalitě výstupu smartfounů důležité. Do androidu jsou aplikace pomocí kterých s jedním tlačítkem získáš víc funkcí. Funguje to v podstatě jako morzeovka. Nic lepšího než A73 asi neseženeš. Jsem spokojeným uživatelem asi čtvrt roku a vřele doporučuju.

Ďakujem za typ. Celkom ma zaujali tieto slúchadlá. Len čo by možno mohlo prekážať je to, že som krátkozraký a nosím okuliare - čo by mohlo byť asi nepraktické...
Mám ešte jednu otázku. Vie mi niekto porovnať tesnosť okrúhlych a ovalných špuntov (značka klipsh) - teoreticky, ovalné by mali sedieť lepšie, len či to sedí aj s praxou....?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
hrabeX33
Hifista


Založený: 21 november 2006
Príspevky: 129
Bydlisko: Zlin

PríspevokZaslal: So február 27, 2016 20:10:53    Predmet: Odpovedať s citátom

tyto sluchátka se mají omotat kolem uší aby byly správně usazené. Brýle používám na čtení a není žádný problém. Náušníky já vždy používám ty největší - nejlíp těsní.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mikeborecek
Hifi obsluha


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 9
Bydlisko: Kežmarok

PríspevokZaslal: Po február 29, 2016 08:58:43    Predmet: Odpovedať s citátom

hrabeX33 napísal:
tyto sluchátka se mají omotat kolem uší aby byly správně usazené. Brýle používám na čtení a není žádný problém. Náušníky já vždy používám ty největší - nejlíp těsní.


Teraz som si uvedomil, že ja vlastne potrebujem niečo cez ucho (a keďže to nevadí pri nosení okuliarí), pretože teraz mám handsfree, kde k jednému slúchadlu ide dlhší kábel, ktorý je za krkom a keď idem platiť niekde v obchode, tak si to slúchadlo "vyvesím" cez rameno. A keď by som mal vlastne nejaké klasické, tak sa mi niekde zvesí a možno stihne aj druhé slúchadlo ktoré by bolo v uchu
Tak to mám asi na 95% favorita. Ďakujem za typ.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist