Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

JMLab Focal Cobalt 815, aký dojem ?
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Št marec 17, 2016 21:57:08    Predmet: Odpovedať s citátom

pripadne sa na na fora vysrat
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5941
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št marec 17, 2016 22:09:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Stačí na tých, čo všetko "rozoserú". Ignorovať.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
fifi
Hifista


Založený: 18 október 2010
Príspevky: 145
Bydlisko: nitra

PríspevokZaslal: Št marec 17, 2016 22:17:10    Predmet: JMLab Focal Cobalt 815, aký dojem ? Odpovedať s citátom

Možno by stačilo nereagovať na "jebkove" komentáre.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
WaVe_99
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 688

PríspevokZaslal: Št marec 17, 2016 22:29:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
miero napísal:
To ze vyhrala zostava ...+AR+SonusFaber este neznamena ze bola najlepsia, ale len ze ostatne zostavy v miestnostiach kde boli nehrali lepsie.


Muze byt.

Ale ja sazim na oko.

Co si pamatuju zpracovani sonusu bylo vzdy esteticke a lesk dyhy a lakovani vzorne prikladne a nalestene.

Jak pochopila i plechova hlava a makovice, hifi je zejmena o oku a na uchu nezalezi tak moc Wink

A lampovy zvuk hifisti miluji, ty magicky zhnouci elektronky, to je mlsotina Laughing


Bartoli, nechtěl bys vstoupit do politiky? Používáš takové podobné metody argumentace jako jistý nejmenovaný slovenský ministr Smile Všeci kradnů, jenom já jsem před osvícením poslouchal na lampách operu Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Št marec 17, 2016 22:52:35    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som tyzden doma len s detmi a kazdy vecer od cca 21:30 az cca do 2hej hodiny travim posluchom hudby. Momentalne si pustam Warpaint "Ther Fall" a je to velmi ocistne. Skuste to namiesto reakcie na nejaky prispevok co sa vam nepaci
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi marec 18, 2016 07:05:00    Predmet: Odpovedať s citátom

blesk666
pošli mi prosím link, nech si tiež vypočujem, vďaka
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Pi marec 18, 2016 07:14:58    Predmet: Odpovedať s citátom

JMD nejde o "ocistny" ucinok konkretnej hudby ale obecne na cele hodiny sa vnorit len do hudby. inak mas SS
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zdeny
Hifista - pokročilec


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 377

PríspevokZaslal: Pi marec 18, 2016 07:35:51    Predmet: Odpovedať s citátom

MaK napísal:
Bartoli napísal:
A ja treba znam osobne hifistu co prodal dynaudio temptation a ted ma doma ty predpotopni ACR400.

Hifisti jsou velmi naladovi a furt neco zkousi = tapou v temnotach.

A dále:
Bartoli napísal:
A co z toho vyvozujes smerem k dynaudio a ACR400?


Bartoli, ty musíš mít nějakou fobii z těch ACR, že je vidíš všude!?
Vždyť ani Machalík ani Zdeny vůbec o ACR 400 nepsali, psali o AR 400, což je zesilovač Audio Research... Very Happy

Jinak Zdeny kdysi u mě doma ACR velmi chválil, takže by o nich asi nepsal nijak špatně.


A chválím je dodnes, MaKu. Dokonce jsem je po audineci u tebe sháněl, ale tenkrát nebyly, proto jsem skončil u 801mkII. A ten kamarád, o němž píše Bartoli, má doma poslední verzi ACR400 a dost často je u něj poslochám. Za ty peníze nemají absolutně žádnou chybu. Temptation hrály úžasně, o tom žádná, ale ve vztahu k ceně už tak nadšený nejsem. ACR 400 je rozhodně výborná, byť stará, bedna.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Pi marec 18, 2016 07:56:07    Predmet: Odpovedať s citátom

blesk666: áno, funguje to. Po včerajšku som spokojnejší a bolo úplne jedno či mi hrali pochválené 4 pásma, alebo 3 pásmové jebky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Pi marec 18, 2016 09:02:30    Predmet: Odpovedať s citátom

bubuxin napísal:
blesk666: áno, funguje to. Po včerajšku som spokojnejší a bolo úplne jedno či mi hrali pochválené 4 pásma, alebo 3 pásmové jebky.


Bubu podle toho jake zde opakovane pises nesmysly k reprosoustavam lze duvodne predpokladat ze jednou kvalitni 4p. s 50mm kalotou vymenis za neco jineho horsiho (treba za kalotouvou 3p. jebku).

Notabene kdyz nevis proc tam tu 50mm kalotu v 4p. potrebujes Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sycak
Hifista - pokročilec


Založený: 22 január 2007
Príspevky: 401
Bydlisko: Brno, ČR

PríspevokZaslal: Pi marec 18, 2016 09:30:09    Predmet: Odpovedať s citátom

https://www.youtube.com/watch?v=rsRoREJCVHo
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Pi marec 18, 2016 10:13:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli, fakt si o tom presvedčený? Nikdy sme sa nestretli, vieš o mne prd. Súdiš ma len z príspevkov na fóre. Hlavné je že ty si presvedčený o správnosti svojho konania. Potom mi príde zvláštne že najlepšie bedne ti doma stoja a nikto ich nechce. Možno sú v tom tie bedne nevinne a chyba bude niekde inde, napr. v majiteľovi ktorý má všetkých (okrem možno troch) ktorých baví počúvať hudbu cez niečo iné za totálnych magorov ktorým treba zobrať aj občiansky.
Možno ťa to prekvapí, ale 4 pásmo som mal v aktíve zapojené aj ako 3 pásmo. Takže som si aj na ucho vyskúšal čo tam priniesol ďalší menič. To je to čo tebe chýba, pozrieš na graf, pozrieš na foto bední a máš jasno. Možno ťa to po pár rokoch opäť prejde a opäť si nájdeš niečo nové.
Ostatným čitateľom sa ospravedlňujem za trochu dlhší príspevok, z ktorého si ten pre koho bol určený aj tak nič nezoberie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Pi marec 18, 2016 10:20:33    Predmet: Odpovedať s citátom

bubuxin napísal:
Bartoli, fakt si o tom presvedčený? Nikdy sme sa nestretli, vieš o mne prd. Súdiš ma len z príspevkov na fóre. Hlavné je že ty si presvedčený o správnosti svojho konania. Potom mi príde zvláštne že najlepšie bedne ti doma stoja a nikto ich nechce. Možno sú v tom tie bedne nevinne a chyba bude niekde inde, napr. v majiteľovi ktorý má všetkých (okrem možno troch) ktorých baví počúvať hudbu cez niečo iné za totálnych magorov ktorým treba zobrať aj občiansky.
Možno ťa to prekvapí, ale 4 pásmo som mal v aktíve zapojené aj ako 3 pásmo. Takže som si aj na ucho vyskúšal čo tam priniesol ďalší menič. To je to čo tebe chýba, pozrieš na graf, pozrieš na foto bední a máš jasno. Možno ťa to po pár rokoch opäť prejde a opäť si nájdeš niečo nové.
Ostatným čitateľom sa ospravedlňujem za trochu dlhší príspevok, z ktorého si ten pre koho bol určený aj tak nič nezoberie.


Tim ze napises dalsi hloupy prispevek to jen vylepsujes.

Klidne ty sve 4p. poslouchej pro me za mne s vypnutym vyskacem a zkousej co to s tebou dela - pecuj o sebe Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zapa
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 344
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi marec 18, 2016 20:45:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli, asi by bolo vhodné, keby si sa už na chvíľu zamyslel (ak máš čím), než napíšeš tie kraviny. Začínam si myslieť, že máš tú hlavu len na to, aby si sa mal kade najesť a napiť. Tie Tvoje "príspevky" sú fakt tragédia.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Pi marec 18, 2016 21:07:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Zapa napísal:
Bartoli, asi by bolo vhodné, keby si sa už na chvíľu zamyslel (ak máš čím), než napíšeš tie kraviny. Začínam si myslieť, že máš tú hlavu len na to, aby si sa mal kade najesť a napiť. Tie Tvoje "príspevky" sú fakt tragédia.


Ukaz kde Wink
Ale aby ses neztrapnil jako Bubu kdyz vypojil reprak a udeal tu svoje zavery Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2337
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Pi marec 18, 2016 21:14:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli, i já se přimlouvám za to, nereagovat na každej 2. příspěvek a na lidi o kterých nic nevíš. Často míň je víc a už je to dost únavný.
Proti Bubuxinovi nic nemám a fandím mu.
Nemůžeš ho moc brát moc vážně, on píše často dost ironicky a v nadsázce, ale to nemůžeš vědět, když ho neznáš... Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11503
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi marec 18, 2016 21:15:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Pisal bubuxin niekde, ze len vypojil reprak? Ja som tam cital cosi o aktivnej vyhybke... ta sa asi da prekonfigurovat, ze?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Pi marec 18, 2016 21:16:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstl napísal:
Bartoli, i já se přimlouvám za to, nereagovat na každej 2. příspěvek a na lidi o kterých nic nevíš. Často míň je víc a už je to dost únavný.
Proti Bubuxinovi nic nemám a fandím mu.
Nemůžeš ho moc brát moc vážně, on píše často dost ironicky a v nadsázce, ale to nemůžeš vědět, když ho neznáš... Smile


V pohode Bubu je fajn i kdyz pise kraviny uz pochopil ze si velky 4p ma cenu udelat doma, nemuze byt uplne dementni Laughing

Musi mit vice rozumu nez hifianalfabetni majitele ultradrahych nehrajicich beden a ze jich tady je hafl . Cool


Naposledy upravil Bartoli dňa Pi marec 18, 2016 21:35:53, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Pi marec 18, 2016 21:30:26    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Pisal bubuxin niekde, ze len vypojil reprak? Ja som tam cital cosi o aktivnej vyhybke... ta sa asi da prekonfigurovat, ze?


Nezazlivam ti ze si neumis predstavit jaky mrdky se staly z bubu 4p kdyz to prekonfiguroval na 3p. a vypnul 50mm kalotu.

Jen se zeptej Bubaka jakou ma delicku nahore na raven pasek 25x30mm?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2337
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Pi marec 18, 2016 21:37:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:


Jen se zeptej Bubaka jakou ma delicku nahore na raven pasek 25x30mm?


velky bobo napísal:
Raven PointSource je bezkonkurenční výškáč, membrána je cca 15 x 18 mm a vzhledem k mechanice pohybu pásku se vyzařování podstatně liší od kaloty.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Pi marec 18, 2016 21:46:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstl napísal:
Bartoli napísal:


Jen se zeptej Bubaka jakou ma delicku nahore na raven pasek 25x30mm?


velky bobo napísal:
Raven PointSource je bezkonkurenční výškáč, membrána je cca 15 x 18 mm a vzhledem k mechanice pohybu pásku se vyzařování podstatně liší od kaloty.


Tak ok a kde je delici fekvence kterou snese tak malinkaty menic a jeste pasek?

Ja to nevim.

Odhaduju 5kHz a jeste to spali kdyz to trochu zesili a kdyz hraje trochu nahlas a neodpali to tak to bude zkreslovat jako prase.

To jsou moje predpoklady Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2337
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Pi marec 18, 2016 21:47:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Tuším že 3,5k
http://loudspeakershop.eu/glosnik-raven-point-source-p-133.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Pi marec 18, 2016 22:05:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstl napísal:
Tuším že 3,5k
http://loudspeakershop.eu/glosnik-raven-point-source-p-133.html


Muze byt 3,5k - pak to utavi proste jen velmi brzo a pri nizkem SPL.

Je to propojene, zatizitelnost, vychylka, delici frekvence, rozmer pasku, atd.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zorg
Hifi expert


Založený: 13 september 2008
Príspevky: 1287

PríspevokZaslal: Pi marec 18, 2016 22:08:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstl napísal:
Bartoli, i já se přimlouvám za to, nereagovat na každej 2. příspěvek a na lidi o kterých nic nevíš. Často míň je víc a už je to dost únavný.
Proti Bubuxinovi nic nemám a fandím mu.
Nemůžeš ho moc brát moc vážně, on píše často dost ironicky a v nadsázce, ale to nemůžeš vědět, když ho neznáš... Smile
+1
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ravenman
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 február 2009
Príspevky: 875
Bydlisko: Martin

PríspevokZaslal: St apríl 27, 2016 10:38:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Stal som sa vlastníkom už spomínaných Dynaudio Contour 1.3 Mk 2 aj so stojanmi STAND 4, aká by bola vhodná náhrada riečeného piesku na antirezonančné vyplnenie stojanov? nakoľko potok na blízku nemám a ani dlhosiahle sušenie nemám kde realizovať , existuje niečo vhodné o sa dá kúpiť v stavebninách ? uvažovals om na keramickým pieskom ktorý sa predáva v rôznych jemnostiach používaný pri pokládkach nivelačných podláh.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
tm_watch
Hifi obsluha


Založený: 17 február 2015
Príspevky: 39

PríspevokZaslal: St apríl 27, 2016 11:41:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Křemičitý písek z hobby marketu (OBI, Hornbach, Bauhaus....) bude na zátěž O.K. Sušit jej netřeba, pokud ho neskladují venku na dešti. Mám aktuální zkušenost s výrobou bedny pod gramofon vyplněnou tímto pískem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Henri
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 marec 2015
Príspevky: 625

PríspevokZaslal: St apríl 27, 2016 11:49:12    Predmet: Odpovedať s citátom

ravenman napísal:
Stal som sa vlastníkom už spomínaných Dynaudio Contour 1.3 Mk 2 aj so stojanmi STAND 4, aká by bola vhodná náhrada riečeného piesku na antirezonančné vyplnenie stojanov? nakoľko potok na blízku nemám a ani dlhosiahle sušenie nemám kde realizovať , existuje niečo vhodné o sa dá kúpiť v stavebninách ? uvažovals om na keramickým pieskom ktorý sa predáva v rôznych jemnostiach používaný pri pokládkach nivelačných podláh.

olovene broky Laughing pripadne mletý Baryt - plnivo Shocked (merná hmotnosť min. 4,2 g/cm3) http://www.sabar.sk/Baryt/Barytova-drvina.aspx

-ten piesok musi byť prany, inak to može časom zapachať, možu ho mať napr. akvaristickych predajnach. jemný keramický piesok je tiež ok.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: St apríl 27, 2016 12:07:51    Predmet: Odpovedať s citátom

V piesku, ktorý vznikol rozdrvením horniny, nemá čo zapáchať. To by musel byť kontaminovaný nejakým biologickým odpadom (korienky, či iné zbytky rastlín...).

Vhodný bude takmer akýkoľvek suchý a neznečistený piesok, ktorý sa dá nasypať do stojanov - často je k dispozícii len malý otvor (otvor v závite...).
Nevhodný je vápenatý piesok. Vápno je dosť agresívne a môže spôsobovať koróziu stojana. Takže ideálne kremičitý piesok.
Keramický piesok nepoznám, ale nevidím v jeho požití žiaden problém. Hlavne aby bol suchý a nespôsoboval koróziu.

Ja som v minulosti preosial a vysušil piesok určený do betónu (asi kremičitá hornina). Do betónu je vápenatý piesok nevhodný, takže väčšinou vyhovuje.
Ak je slnečný deň, bežný piesok v potrebnom množstve presušíš za jeden deň. Stačí vysypať na vhodnú podložku v tenkej vrstve (na viackrát).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Henri
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 marec 2015
Príspevky: 625

PríspevokZaslal: St apríl 27, 2016 12:34:09    Predmet: Odpovedať s citátom

MaG napísal:
V piesku, ktorý vznikol rozdrvením horniny, nemá čo zapáchať. To by musel byť kontaminovaný nejakým biologickým odpadom (korienky, či iné zbytky rastlín...).

Vhodný bude takmer akýkoľvek suchý a neznečistený piesok, ktorý sa dá nasypať do stojanov - často je k dispozícii len malý otvor (otvor v závite...).
Nevhodný je vápenatý piesok. Vápno je dosť agresívne a môže spôsobovať koróziu stojana. Takže ideálne kremičitý piesok.
Keramický piesok nepoznám, ale nevidím v jeho požití žiaden problém. Hlavne aby bol suchý a nespôsoboval koróziu.

Ja som v minulosti preosial a vysušil piesok určený do betónu (asi kremičitá hornina). Do betónu je vápenatý piesok nevhodný, takže väčšinou vyhovuje.
Ak je slnečný deň, bežný piesok v potrebnom množstve presušíš za jeden deň. Stačí vysypať na vhodnú podložku v tenkej vrstve (na viackrát).


trochu OT. :rozdrvením horniny v lome nevznika piesok, ale kamenná múčka... vapno a kamenivo z vapenca nie je to iste... vapenec ma vyššiu objemovú hmotnosť ako kremeň... a dnes sa už dava aj do betónu
-ja hlasujem za tie olovené broky Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tantito
Hifista - pokročilec


Založený: 24 február 2013
Príspevky: 335
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: St apríl 27, 2016 12:38:50    Predmet: Odpovedať s citátom

ravenman napísal:
Stal som sa vlastníkom už spomínaných Dynaudio Contour 1.3 Mk 2 aj so stojanmi STAND 4, aká by bola vhodná náhrada riečeného piesku na antirezonančné vyplnenie stojanov? nakoľko potok na blízku nemám a ani dlhosiahle sušenie nemám kde realizovať , existuje niečo vhodné o sa dá kúpiť v stavebninách ? uvažovals om na keramickým pieskom ktorý sa predáva v rôznych jemnostiach používaný pri pokládkach nivelačných podláh.


ahoj tak ja som pouzil kremicity piesok co sa dava do akvaria,kupis v kazdom petshope a spokojnost asi po cca roku som trosku doplnil ked to sadlo a mas to za babku...
A inak ako spokojny s tymi 1.3kami...?to si kupil tie z MT co boli na bazosi.?

_________________
Technics SL1200GR/Project Tube Box DS2/Topping D90/Denafrips Athena/Hypex Nilai 500/Mabat Little Sandhorn
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Strana 4 z 5

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist