Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Onkyo ht-s9700thx

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Poradňa
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Toudy5587
Hifi obsluha


Založený: 29 marec 2016
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Ut marec 29, 2016 22:27:36    Predmet: Onkyo ht-s9700thx Odpovedať s citátom

Zdravim.
Mal by som otazku. Pred tym ako som sa rozhodol zalozit tuto temu som skusal vyhladavat ale nic som nenasiel ku horeuvedenej zostave. Ma niekto nejake skúsenosti s tymto kompletom. Chcel by som nieco dobre domov na filmy hry aj pocuvanie hudby. Nechcem za to dávať ťažké tisice a toto vyzera celkom slusne. Aspon teda podla mojho nazoru. Uz len podla hmotnosťi to vyzera na nieco poctivejsie ci sa mýlim? Som laik a moj hudobný sluch nie je az tak hudobny sluch skor hluch ☺. Chcem hlavne aby to hralo cisto nie zasumene. Bude to dobra volba? Co sa zvuku tyka aaj poruchovosti. Nieco som sa dočítal o hdmi portch. Ako to vlastne je?
Vopred dakujem.
Este link na zostavu
https://www.alza.sk/onkyo-ht-s9700thx-cierne-d2644496.htm
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Poradňa Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist