Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Koncovy zosilovač k Onkyu 809

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
3M
Hifista


Založený: 27 marec 2016
Príspevky: 194

PríspevokZaslal: Po jún 27, 2016 12:16:46    Predmet: Koncovy zosilovač k Onkyu 809 Odpovedať s citátom

servuste, neviem ci je dobra voľba spojit Onkyo 809 a koncovy zosilovač (napr Hitachi HMA 6500) mate stým skusenosti a myslite ze to je dobrá voľba ? Prípadne poradit nejaký fajn koncak do cca 400-500 Eur. Počuť som to este nepočul ale skusit urcite skúsim.. Onkyo je celkom fajn "DAC prevodník" z ktorého chcem dostat signal.. okrem LP a CD ktoré počúvam menej.

Skúšam to na KEFoch xQ40
Dakujem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
maner
Hifista


Založený: 10 august 2013
Príspevky: 160

PríspevokZaslal: Po jún 27, 2016 14:19:18    Predmet: Odpovedať s citátom

SERVUS 3M, alebo hrá sa Wimbledon tak radšej SERVIS Very Happy , nikto tu nebude mať skúsenosť s tým "spojením" ONKYO-HITACHI, to by bola náhoda jak prase, ale k veci, ty chceš kúpiť to staručké HITACHI HMA 6500 k ONKYU TX-NR 809 ? Rozumiem tomu dobre ?, ak áno tak na čo ?, myslíš, že cca. 35-37 ročný koncový silič zn. HITACHI /2x50 W/ urobí so zvukom nejaký zázrak ?, ja som tie KEFY XQ 40 raz dávno počul a bolo to také nemastné neslané, ani rici ani pici, bez basov, bez výšok, alebo skôr s jemnými, štíhlymi basmi a "normálnymi" výškami, ja by som k takýmto bedniam hladal prezentný, výrazne, povedzme ľúbivo hrajúci silič, napr. NAD, ROTEL, možno MARANTZ, VINCENT.

P.S. ako ti hrajú KEFY s ONKYOM ? čo ti na tom zvuku vadí, chýba ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
3M
Hifista


Založený: 27 marec 2016
Príspevky: 194

PríspevokZaslal: Po jún 27, 2016 17:59:46    Predmet: Odpovedať s citátom

maner napísal:
SERVUS 3M, alebo hrá sa Wimbledon tak radšej SERVIS Very Happy , nikto tu nebude mať skúsenosť s tým "spojením" ONKYO-HITACHI, to by bola náhoda jak prase, ale k veci, ty chceš kúpiť to staručké HITACHI HMA 6500 k ONKYU TX-NR 809 ? Rozumiem tomu dobre ?, ak áno tak na čo ?, myslíš, že cca. 35-37 ročný koncový silič zn. HITACHI /2x50 W/ urobí so zvukom nejaký zázrak ?, ja som tie KEFY XQ 40 raz dávno počul a bolo to také nemastné neslané, ani rici ani pici, bez basov, bez výšok, alebo skôr s jemnými, štíhlymi basmi a "normálnymi" výškami, ja by som k takýmto bedniam hladal prezentný, výrazne, povedzme ľúbivo hrajúci silič, napr. NAD, ROTEL, možno MARANTZ, VINCENT.

P.S. ako ti hrajú KEFY s ONKYOM ? čo ti na tom zvuku vadí, chýba ?


ano to mas pravdu, pravdepodobnost nulova..

presne ako si napisal odradza ma to ze su to dva rozdielne rocniky .. takze nie moc verim ze to bude hrat. Skusal som aj Marantz PM-78 ale tam mi chybalo niečo.. Onkyo hraje surovšie, ale zas pekne detailne. K XQ40 mam teraz aj na posluchovku Sub z tej istej rady... zvuk je omnoho hutnejši.

Možno stoji za vymenu a doplatit ak by som onkyo predal a siel do cisteho sterea, aj ked teraz pocuvam na 98% na direct /stereo/ .. ale dalsie prachy by sli do DAC prevodnika
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist