Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Sroll Lyric - konstrukcia
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: So september 24, 2016 20:36:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Měli byste se domluvit, jestli má být zesilovač "hudební nástroj" nebo blbec co "jen" zesiluje Very Happy
_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
petrL
Nádejný hifista


Založený: 05 december 2006
Príspevky: 50

PríspevokZaslal: Ne september 25, 2016 11:44:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Teda 3 poruchy zmíněné zalité desky za 9 let, jak píše p. Sroll, mi nepřipadá jako kdovíjaká spolehlivost. Předpokládám, že tak relativně drahé zesilovače jsou u výrobce vyzkoušené a přeměřené tzn. zahořené, takže nešlo o "dětskou" úmrtnost. No a kolik se jich prodalo? Možná 30 nebo ještě méně? To je poruchovost 10 %, což je hodně.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Ne september 25, 2016 11:55:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale je to o hodně lepší, než masová čínská produkce Laughing
_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
petrL
Nádejný hifista


Založený: 05 december 2006
Príspevky: 50

PríspevokZaslal: Ne september 25, 2016 12:33:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Tam ale dělá první zapnutí až zákazník a kromě toho je to už poměrně přesně počítané na životnost 2,5 roku (přesnost té životnosti je svým způsobem obdivuhodná).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Po september 26, 2016 10:50:02    Predmet: Re: Lyric upgrade Odpovedať s citátom

Matrix napísal:
Tož se musím pochlubit. Po několika letech jsem se dočkal plnohodnotného zprovoznění svého Lyricu, a to implantací zcela nových koncových stupňů, které technologicky vychází z nového modelu Rhythm.
Zvukově jsem o několik mil dále, s původním modelem Lyric je to zcela nesrovnatelné. Staré, špatné a tupé repro B&W M800 najednou nabízí zvukový obraz, který si, troufám tvrdit, nezadá s žádnou současnou reprosoustavou podobné konstrukce. Nebo alespoň mé slechy to tak vyhodnocují.

Luďku, ještě jednou velké díky!!!


A co myslis, slysel bys rozdil pri slepem testu a se srovnanou hlasitosti a s prepnutim zesilovacu 1 sekunda?

Takhle s biasem na oko to slysi kazdy hifista i hmyzi sukani, protoze slepa vira ve znacku i hory prenasi Embarassed
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Po september 26, 2016 11:08:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli, nezapomeň, že u zesilovačů Sroll "obvodové řešení a jeho geometrie je přizpůsobena také určitým přírodním zákonům pro podporu léčivých účinků hudby". Sice se nezdá, že by to zabíralo, ale nelze se omezovat pouze na faktickou stránku věci. Pokud se někdo po poslechu cítí lépe, težko mu to budeš rozmlouvat...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po september 26, 2016 13:11:56    Predmet: Odpovedať s citátom

cough sa niekde flaka, dam textik co sa sem hodi:
citácia:
Oddaný?" Pan Kaplan zavřel oči. Zavrtěl lítostivě hlavou. "Oddaný je krásný slofo, pamprésor - ale nevystíhá mýho cita."
"A co upřímný?"
"Učimný je moc opyčejnský - cha! Už mám ho! Krásný! Špíčkový! To je slofo!"
"Povězte nám," žebronil Sam Pinsky.
"Superlatývní!" řekl Hymie Kaplan.
Třída oněměla. Tvůj superlativní bratr Hymie. Výkon vskutku mistrovský.
. . .
"Kaplan," zubil se pan Pinsky. "Dneska ste byl úžasnej. Kde ste slyšel takový bezva slovo?"
"Superlatývní?" vychutnával pan Kaplan ty zvučné slabiky. "Krásný slofo . . ."
"To bych řek!" lebedil si pan Pinsky. "Parátní. Šůžový! Ale jak ste ho našel?"
"Jak? Já dívám a čemýšlím. A dyš vidím, jaký lidi moh muj prátr mít za prátry - tak mezi nima su perla . . ."

Zdroj: http://www.databazeknih.cz/knihy/pan-kaplan-ma-stale-tridu-rad-35511?c=all
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Po september 26, 2016 13:42:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Cough se neflaka asi jen posloucha doma ty sve trumpety + 12W Acko ktery ma velkou vyhodu - nestoji astronomicke penize Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Po september 26, 2016 14:09:28    Predmet: Odpovedať s citátom

sekal napísal:
Bartoli napísal:
Dynaudio Consequence Mk II - vynikající čistota zvuku, dle mého bedna perfektně neutrální, celkový přednes spíš agresivní a navýškovaný (bylo slyšet maximum detailů, byl slyšet každý ruch v nahrávce), velká dynamika.
Bartoli napísal:
Uznávám že každý má preference úplně jiné na zvuk a každému se líbí nelíbí něco jiného....a nepřipadá mi moc zajímavé se dokrve hádat o to že když má někdo preference x tak je tetřev a kdo má preference y tak je netopýr.
(Zdroj stejný, jako u předchozí citace)


Muzes dohledat i 10 let stary nadseni nad audiomatem solfege s flaskama?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Po september 26, 2016 14:58:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Audiomat Solfege se mi líbil koncepcí Smile
Ale o koncepcích se tady těžko s někým pobavím Laughing

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Po september 26, 2016 15:16:53    Predmet: Odpovedať s citátom

danhard napísal:
Audiomat Solfege se mi líbil koncepcí Smile
Ale o koncepcích se tady těžko s někým pobavím Laughing


Ty jsi rebel.

Co se ti muze libit na 4 rozzhavenych flaskach 6550 a 2 trafech?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: St september 28, 2016 06:20:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Jděte s tím off-topicem do háje a radši mi už konečně někdo řekněte, čeho všeho to podporuje léčbu. Jako potenciálního zákazníka mě to přirozeně zajímá. Nebudu kupovat něco, co mi pak bude k ničemu, nebo to nanejvýš bude užitečný asi tak jako každej jinej zesilovač. Nežádám žádný konstrukční detaily ani vyzrazování know-how o přírodních zákonech, to mě až tak nezajímá. Mě zajímá výsledek. Jaké, pokud, máte zkušenosti s tou "podporou léčivých účinků"?

"Obvodové řešení a jeho geometrie je přizpůsobena také určitým přírodním zákonům pro podporu léčivých účinků hudby."

Nebo o tom se nemluví?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St september 28, 2016 06:57:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Nieco malo bolo tuto: http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=167818 + archive.org
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: St september 28, 2016 06:59:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Mně jde o to, jestli to není něco jako klamavá reklama. To by se ale přece v hifi netrpělo, tak tomu budu věřit.

Jen člověka tak napadne, kde pak asi končí ta fantasmagorie a začíná novátorská obvodařina. Tím neříkám, že se to nedá skloubit, třeba i takový Newton byl zapálený alchymista.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: St september 28, 2016 08:19:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Jestli je to používáno jako "léčebný přístroj", tak by to mělo mít registraci SÚKL Very Happy
_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: St september 28, 2016 09:22:59    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Mně jde o to, jestli to není něco jako klamavá reklama. To by se ale přece v hifi netrpělo, tak tomu budu věřit.

Jen člověka tak napadne, kde pak asi končí ta fantasmagorie a začíná novátorská obvodařina. Tím neříkám, že se to nedá skloubit, třeba i takový Newton byl zapálený alchymista.


http://www.psychiatriepropraxi.cz/pdfs/psy/2010/01/08.pdf

http://wanda.atlas.sk/zazracny-vplyv-muzikoterapie/zabava/pele-mele/565000.html

http://www.ananda.sk/clanky/muzikoterapia/

http://www.sapience.sk/muzikoterapia-v-praxi/

http://www.mb-muzikoterapie.cz/muzikoterapie/

http://www.muzikohrani.cz/tag/muzikoterapie/

http://www.muzikoterapia.eu/muzikoterapeuticke-podujatia/odborne-publikacie/

https://cs.wikipedia.org/wiki/Muzikoterapie
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št september 29, 2016 06:31:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Zeptal jsem se úplně obyčejně, čeho všeho ten zesilovač, podle slov jeho konstruktéra, tedy dokáže podporovat léčbu, když už se to tam píše (takže všeho, čeho hudba?). A podívejte se zas na ty reakce. Odpovědi jsem se prozměnu nedočkal. Přitom to byla otázka zcela k věci, k deklarovaným vlastnostem produktu.
O lodích a blitkách si můžete jít dál filozofovat někam jinam, tady se bavme věcně o vlastnostech zesilovače Lyric. Jednou z nich je geometrické uspořádání jeho obvodového řešení, které podporuje léčebné účinky hudby. Tak jak to je? Není to tak trochu fantasmagorická duchařská píčovina? Jak moc je tento konstrukční přístup prostoupen celou tou konstrukcí? Ví to někdo?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jiri
Hifista - pokročilec


Založený: 01 apríl 2007
Príspevky: 291

PríspevokZaslal: Št september 29, 2016 07:55:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Ohledně konstrukce zesilovače samotné se musíš obrátit na konstruktéra protože nikdo jiný to prostě neví jak je to navržené.
Co se týká léčebných účinků tak třeba na "audiophilia neurózu" ten zesilovač zabírá spolehlivě a majitel již nemá potřebu něco dalšího zkoušet a porovnávat.
Navíc zatím nevím o jediném majiteli zesilovače Sroll, který by se z distingovaného posluchače opery změnil v psychopata na všech CZ/SK HIFI fórech poté co si pořídil reprobedny, které "měří" lépe než veškerá komerční produkce ale přesto měl potřebu si pořídit ještě novější mnohem lepší bedny (tam už prakticky není s čím srovnávat). Chraň nás HIFI pán bůh až se jednou B2 objeví v inzerci ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
altea
Hifista


Založený: 26 december 2013
Príspevky: 136

PríspevokZaslal: Št september 29, 2016 10:34:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokud pri poslechu nic neresim, jenom posloucham, relaxuju, zazivam stav uplneho uvolneni, relaxace - tak tento prokazatelne ma lecive ucinky.

V tvem svete je to asi jinak, ale v mem je psyche 90% zdravi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jurasato
Hifista


Založený: 30 január 2014
Príspevky: 226
Bydlisko: Slovácko

PríspevokZaslal: Št september 29, 2016 11:51:34    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Tak buď tak hodnej a toleruj taky mé chyby.

To nemohu! Nejsem totiž tak chytrý, jako ty. A to myslím opravdu upřímně. Dcera je špičková filatelistka a za ty roky, co se tomu věnuje, jsem se díky tomu opakovaně setkal s filatelisty- doktory, profesory z fakult, manažery a řediteli velkých firem a ti všichni se chovali opravdu jinak, než ty. Umí tolerovat chyby druhých. Proto mně to pořád nejde do hlavy. Mám pocit, že se to jednou v tvém soukromém životě obrátí proti tobě. Ale možná, že si toho asi ani nevšimneš (nepřiznáš). Jinak co se týče toho rozporování výrazu " léčebný", tak to by měl vysvětlit Luděk Šroll ne? Proč by sem měl, ale chodit něco vysvětlovat? Dle jeho názoru, nemá čas číst takové hovadiny, takže ani neví, co se tu už týden řeší za fantasmagorie. No a jede se dál. Můj dědeček by řekl:"Kdo si na to za sto roků vzpomene....?!"
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jiri
Hifista - pokročilec


Založený: 01 apríl 2007
Príspevky: 291

PríspevokZaslal: Št september 29, 2016 13:05:27    Predmet: Odpovedať s citátom

MABATe, mně osobně vadí, když někdo prohlašuje, že majitelé tohoto přístroje jsou tak nekompetentní protože si koupili zesilovač ke kterému nejsou grafy a na stránkách výrobce je popis takový jaký tam je.
Věř tomu, že nikdo z majitelů zesilovače SROLL si ho nekoupil poté co si přečetl konstruktérův popis přístroje ale na základě vlastního porovnání tohoto přístroje s konkurenčníma na své aparatuře a ve své poslechové místnosti. Přiznám se, že nebýt tvého upozornění ohledně deklarovaných "léčivých účinků" na stránkách výrobce tak jsem o tom vůbec nevěděl a i teď když jsem o tom byl informován tak mi je to úplně jedno protože to nebylo kritérium pro moji volbu.

Prostě jsou lidi co mají reprobedny na kterých je výměna zesilovače slyšet. Na tvých konstrukcích (podle Bartolli) hrají všechny zesilovače stejně což taky asi každému nemusí vyhovovat.

To že L.Sroll na tvé dotazy nereaguje naprosto chápu stejně tak jako když jiní konstruktéři a výrobci reprosoustav nemají potřebu reagovat na dehonestace ze strany Bartolli.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št september 29, 2016 13:11:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Jiri napísal:
MABATe, mně osobně vadí, když někdo prohlašuje, že majitelé tohoto přístroje jsou tak nekompetentní protože si koupili zesilovač ke kterému nejsou grafy a na stránkách výrobce je popis takový jaký tam je.
Věř tomu, že nikdo z majitelů zesilovače SROLL si ho nekoupil poté co si přečetl konstruktérův popis přístroje ale na základě vlastního porovnání tohoto přístroje s konkurenčníma na své aparatuře a ve své poslechové místnosti. Přiznám se, že nebýt tvého upozornění ohledně deklarovaných "léčivých účinků" na stránkách výrobce tak jsem o tom vůbec nevěděl a i teď když jsem o tom byl informován tak mi je to úplně jedno protože to nebylo kritérium pro moji volbu.

Prostě jsou lidi co mají reprobedny na kterých je výměna zesilovače slyšet. Na tvých konstrukcích (podle Bartolli) hrají všechny zesilovače stejně což taky asi každému nemusí vyhovovat.

To že L.Sroll na tvé dotazy nereaguje naprosto chápu stejně tak jako když jiní konstruktéři a výrobci reprosoustav nemají potřebu reagovat na dehonestace ze strany Bartolli.


Ty to posouvas jinam, co a jak na zesilovacich je a neni slyset - o tom ty ani ja nic nevime, protoze slepe testy nebyly provedeny a neni o tom zadna seriozni prace.

Co ty doma na oko impresivne slysis na svych focalech je irelevantni Twisted Evil
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št september 29, 2016 14:46:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Jurasato napísal:
Holka je moderátor na sběratelském foru. Každý den, se tam X lidí zeptá na hovadinu. Pokaždé tam vloží obrázek úplně bezcenné známky a myslí si, že mají doma milion. Pokaždé však dostanou adekvátní klidnou odpověď. Tobě by se z toho tam rozskočila hlava. Proč by to nešlo i tady?

Ano, a já se tedy ptám, jestli skutečně zesilovač Sroll podporuje nějaké léčivé účinky hudby (oproti jiným zesilovačům) a případně na nějaké další podrobnosti, pokud s tím má někdo vlastní zkušenost. Protože tak se praví v propagačním textu, a mě to zajímá. Tak mi prosím v klidu odpověz(te). Nic jiného nechci Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Dago
Hifi obsluha


Založený: 27 jún 2016
Príspevky: 39
Bydlisko: cz

PríspevokZaslal: Št september 29, 2016 15:00:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Reklamní kecy jakých je spousta-nikdo si nepůjde koupit Sroll když má vředy-zubní pasta ti taky nevybělí zuby po týdnu používání-a stejně ji kupuješ(tady ti lživá reklama taky nevadí jako u spousty dalších věcí....),
Prostý reklamní obrat,možná myšlený trochu jinak než je napsaný,když si čtu tu větu na jeho stránkách tak stačí 1-2 slova a má to trošku jiný význam,tak jako věta o pár řádek výše
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jurasato
Hifista


Založený: 30 január 2014
Príspevky: 226
Bydlisko: Slovácko

PríspevokZaslal: Št september 29, 2016 15:01:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Vlastní zkušenost s léčivým účinkem hudby je nepřenosná. Myslím, že to dobře víš a prostě tě zajímá, jak se ta věta dostala do propagačního textu k zesilovači. Docela tě (při tvém vzdělání a koumání) chápu, že tě to sere, ale odpověď zde nedostaneš. Tu zná je Luděk (a Bůhví, jestli to vůbec psal on) a dostáváme se opět na začátek. Od něj zde vysvětlení nečekej. Jinak jsem rád, že jsem si s tebou v rámci možností a hlavně v klidu, mohl vyměnit těch pár vět. Anonymita internetu je dvousečná. Spoustu těch pitomých a neurvalých poznámek, by si u piva zdejší přispěvatelé určitě neřekli.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št september 29, 2016 15:04:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Dago napísal:
Reklamní kecy jakých je spousta

Aspoň díky za jasně sdělený názor. Vůbec první. Asi nebudeš majitel?

Osobně nemyslím, že je v tom nějaký nečestný úmysl, spíš prostě osobní přesvědčení. Proti tomu žádná. Mě by zajímalo, jestli si tu někdo myslí, že to skutečně funguje, resp. "něco dělá", abych bych přesnější.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Dago
Hifi obsluha


Založený: 27 jún 2016
Príspevky: 39
Bydlisko: cz

PríspevokZaslal: Št september 29, 2016 15:25:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Já osobně k výrobkům Sroll a Casea mám kladný postoj,při výběru toho co chci poslouchat se řídím sám sebou,a ne tím jestli mě zesilovač jako vedlejším účinkem zbaví chronické nemoci-tohle není na rozumnou debatu jestli takto funguje hifi-to stejně dobře víš a pořád to tam stáčíš jako nejdůležitější funkci zesilovače.
mě víc zajímá tato věta-Hudba nepřestane bavit./copy Sroll/
Až budu mít pocit že chci napsat co poslouchám u sebe doma tak to napíšu
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: Št september 29, 2016 16:58:15    Predmet: Odpovedať s citátom

A proč to tady donekonečna rozebíráte, Basstle ? Každému, jen trochu příčetnému člověku je jasné, o co jde. (Tedy, že se jedná o klasické PR žvásty jednoho dosti sebevědomého konstruktéra, které mají podpořit prodej jeho rel. značně drahých zesilovačů). Nač to neustále "analyzovat" a ztrácet čas. Nemáte co dělat, hoši ? Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št september 29, 2016 18:07:46    Predmet: Odpovedať s citátom

O postpravdivej ere ste uz citali?
citácia:
„Hovoriť pravdu neprináša žiadnu výhodu.“
...
„účinnosť pravdy ako nástroja na riešenie spoločenských problémov bude trvalo obmedzená“
...
Vecná, faktami a argumentmi podložená kritika bludných predstáv spôsobuje niečo, čo sociológovia nazvali spätný efekt –v zástancoch nezmyslov upevní ich pôvodné presvedčenie. Vzniká tak bludný kruh, v ktorom uviazlo príliš veľa ľudí, aby to nemalo svoje dôsledky.

Zdroj: http://www.etrend.sk/trend-archiv/rok-2016/cislo-38/doba-postpravdiva.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Dago
Hifi obsluha


Založený: 27 jún 2016
Príspevky: 39
Bydlisko: cz

PríspevokZaslal: Št september 29, 2016 18:29:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Slyšel,a může někdo říct že Sroll Rhythm hraje v tom a v tom nedostatečně,kromě jasného sdělení že má slabý výkon,
-že zes. ten a ten za cca podobné peníze,nebo ještě lépe za menší peníze hraje lépe?
Místo bezobsažných a teoretických sdělení o ničem?Ne - vážně mě to zajímá
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Ďalšia
Strana 11 z 14

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist