Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Aké (cenovo dostupné) reprosústavy?
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2978
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Pi september 02, 2016 21:22:06    Predmet: Aké (cenovo dostupné) reprosústavy? Odpovedať s citátom

Otázka
Aké reprosústavy na hudbu (s čím lepším zvukom "od spodku" a dynamikou) do obývačky 4x5,5 metra vrátane bazároviek a "Vintage"?
Ďakujem

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Karel S.
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 jún 2010
Príspevky: 610
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi september 02, 2016 21:58:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Co to znamená "cenově dostupné"?
Co to je "na hudbu"? (Je značný rozdíl v dynamice zvuk. konzervy popu/rocku a symfonie - jiná multimédia, jako filmy, jsou zcela "JINÁ")
Jaká je ta místnost (zatlumené členité doupátko / haluzna bez nábytku)... A jseš ochoten ji případně akusticky přizpůsobit? Co manželka (či zvíře tomu podobné) - Budeš nucen řešit WAF, nebo je to jedno?
...atd...
Za sebe doporučuji sloupky B&W nějaké vyšší střední třídy spíše než nějakou neověřenou extravaganci. Každopádně si to předem poslechni. Ujasni si své vlastní preference a potom už si do toho nenech nikým kecat. Nikdo Ti nevidí do hlavy (častá chyba).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2978
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Pi september 02, 2016 22:28:50    Predmet: Odpovedať s citátom

-Co to znamená "cenově dostupné"?
500-550 eur max

-Co to je "na hudbu"?
Folk, tramp, pesničkári, československé stariny, Shanti, Knopfler atd...dcéra vážnu hudbu...no aj symfonický metal Sad

-Jaká je ta místnost
6x4 členitá, nábytok, výklenky, nie hladká omietka, jedna-dve strana(y) otvorené do ďalších priestorov, repro po stranách (180°) s možnosťou premiestnenia na uhol 30 alebo 150°

-A jseš ochoten ji případně akusticky přizpůsobit?
nedá sa

- Co manželka (či zvíře tomu podobné)
Zmierená s vrtochom, že chcem Tesla AKR153 (jedna v 100% technickom-nie povrchovom stave je doma, pravda nejaké "Joint stereo" neočakávam ani od dvoch no má to fakt zaujímavý zvuk)
Mačky neprotestujú ani teraz Very Happy

No zvažujem rozumnejšie riešenie - amplifier je AKAI AM-69

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zdeny
Hifista - pokročilec


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 377

PríspevokZaslal: So september 03, 2016 04:35:50    Predmet: Odpovedať s citátom

tatko Tom napísal:
-Co to znamená "cenově dostupné"?
500-550 eur max

-Co to je "na hudbu"?
Folk, tramp, pesničkári, československé stariny, Shanti, Knopfler atd...dcéra vážnu hudbu...no aj symfonický metal Sad

-Jaká je ta místnost
6x4 členitá, nábytok, výklenky, nie hladká omietka, jedna-dve strana(y) otvorené do ďalších priestorov, repro po stranách (180°) s možnosťou premiestnenia na uhol 30 alebo 150°

-A jseš ochoten ji případně akusticky přizpůsobit?
nedá sa

- Co manželka (či zvíře tomu podobné)
Zmierená s vrtochom, že chcem Tesla AKR153 (jedna v 100% technickom-nie povrchovom stave je doma, pravda nejaké "Joint stereo" neočakávam ani od dvoch no má to fakt zaujímavý zvuk)
Mačky neprotestujú ani teraz Very Happy

No zvažujem rozumnejšie riešenie - amplifier je AKAI AM-69


Tady je jen jediná cesta - 1518. Kdybys četl toto forum, tak bys zjistil, že nemáš jinou cestu, jak nakoupit to nejlepší v galaxii. Ale nesměl by ses jich v noci bát Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2978
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: So september 03, 2016 07:45:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Very Happy Very Happy Very Happy
Tak za tú cenu by mi museli variť kávu, obed a ukladať ma spať Very Happy Very Happy Very Happy
A vážne - hľadať medzi "Vintage", bazárom, novými? Viem, blbá otázka.
Pretože som okrem trojich trojpásmových tesloviek a kinobedne veľa rokov nepočul nič kvalitnejšie, skúsim inak:
Práve tá moštrózna kinobedňa má akosi plnší zvuk, počuť z nej v skladbách aj detaily, ktoré z ostatných nie. Aj pri hlasitosti pod hlasitosťou bežného hovoru zvuk "cítiť" Smile
20 Hz na "normálnych" Teslovkách hýbe membránou no z kinobedne ide aj zvuk (iste s veľkým poklesom). Navyše ona hraje bezo zmeny (basy, výšky, dynamika) aj celkom potichúčky čo si o ostatných napočúvaných teslovkách netrúfam tvrdiť Smile
Pretože nemám možnosť správneho rozmiestnenia a počúvam popri činosti na PC, priestorová dokonalosť zvuku je menej dôležitá. Čítal som inde: "k týmto bedniam sa hodí tento zosik, k tomuto takéto bedne...", bol som si s rodinou vypočuť jedny vychválené nemecké - zvuk bol des... (žeby nerozohrané?)
Len práve je moc veľká(é) do našej obývačky.
Zopakujem otázku - aké hoci 30-ročné, bazárové atd bedne by mohli hrať dostatočne kvalitne, od 20-30 Hz, aj potichu a s dobrou dynamikou?
Ďakujem Smile

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11525
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So september 03, 2016 08:18:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Znamy je spokojny s tymito:
http://www.revoxsammler.ch/Testberichte%20Lautsprecher/Lautsprecher%20Symbol%20B%20MKII%201987.pdf

Myslim, ze ho stali cca tych 500 EUR, ale siel po nich do Nemecka.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2978
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: So september 03, 2016 08:28:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Vyzerajú podľa parametrov naozaj zaujímavo, len ich teraz niet ani na ebay.de no odložím si pre úvahy Smile
Ľudia chvália i niektoré staršie Cantony, GrundigBoxy atd, možno to začas nechám koňovi než sa viac rozkukám Smile

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
misog
Hifista - zaslúžilec


Založený: 08 apríl 2013
Príspevky: 614
Bydlisko: Vajkovce

PríspevokZaslal: So september 03, 2016 14:27:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Jedny sa prefavaju na audimarkte ale nie tie iste kuk

http://www.audio-markt.de/_markt/

http://audio-markt.de/_markt/uploaded/7634146538_4_g.jpg

Cena 680
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2978
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: So september 03, 2016 14:38:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Vďaka - nezvládam ich cez net zakúpiť, ísť po ne, hoci suma a kvalita je ok Smile
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Karel S.
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 jún 2010
Príspevky: 610
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne september 04, 2016 12:04:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Za 500€ moc slávy nenaděláš - alespoň u nových beden. Tedy z druhé ruky - dá se. Ale tady je problém doporučovat cokoli konkrétně (stav). V tomto případě se stává kontrola při převzetí prakticky nutností (u beden více než u jiných komponent) - budeš si pro to muset dojet. Použitý zesilovač nebude mít v tomto případě podstatný vliv na výsledek (slušný - který uvádíš) - tedy ho neřeš.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ne september 04, 2016 12:22:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Kúpa starých reproduktorov je svojim spôsobom lotéria. Nikdy totiž nevieš ako ich kto prevádzkoval. Slušný stav dyhy a povrchu svedčí o tom, že majiteľ bol opatrný, ale pravdepodobne sa nedozvieš s akým zosilovačom (akého výkonu) boli prevádzkované. Ak niekto tlačí do búdiek relatívne veľký výkon, určite sa to prejaví na vyťahanosti závesov a zaťažované membrány sú "vyšísované". Druhá vec je stav elektrických komponentov výhybky. Pokiaľ boli použité svitkové kondenzátory a vzduchové cievky (kľudne sem priradím aj tie na železe a veľké na ferite), tak sa to asi moc nezmenilo. Ale pre istotu by som skontroloval to či sú hodnoty aspoň v prijateľných toleranciách. Elektrolyty po čase potrebujú výmenu. Takže treba dobre zvážiť, či je 500 eur konečný výdavok a či sa za krátky čas búdky kvôli neopraviteľnosti alebo cene opravy neobjavia v inzercii "predaj za výhodnú cenu"
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11525
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne september 04, 2016 12:34:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Stare veci so servisom a za prazske ceny predava pan Krizovsky:
- https://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail=33004&telefon=608304000&jmeno=M.K.
- https://www.firmy.cz/detail/1969818-mk-elektro-praha-karlin.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2978
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne september 04, 2016 14:56:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Vďaka, že medzi novými do ~500 nenájdem, som sa dočítal a zčasti presvedčil (Heco VictaPrime 702 bol zvukový šok...des) Jedny iné s prijateľným zvukom som počul v jednej NAY no nezapísal-nezapamätal značku Sad
Viem, že nové bedne zrejme potrebujú rozohrať a počuť ich kdesi a doma je neporovnateľné.
Praha je krásna ale ďaleko.
Predpokladám iné, nie z novo predávaných, nemám prehľad, "napočúvané" mám troje 3pásma Tesla a kinobedňu, tá ma zvukovo zaujala najviac! Very Happy
Naše 32-ročné Tesla ARS 1038 majú dýhu a plátna pobiednejšie no nikdy nezažili viac, než 2x26w/4ohmy (teda ~15w)
Pôjdem si vypočuť niečo a budem múdrejší (menej hlúpy) Smile

Sumár: Hľadám niečo dostupné, z čoho lezú aj najspodnejšie basy (nie iba dunenie okolo 50-100Hz) neziape to v stredoch a nemusí to hrať do 50Khz, aj tak nad 12 nepočujem už vzhľadom k veku - zjane dačo staršie-staré Smile

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
misog
Hifista - zaslúžilec


Založený: 08 apríl 2013
Príspevky: 614
Bydlisko: Vajkovce

PríspevokZaslal: Ne september 04, 2016 20:02:25    Predmet: Odpovedať s citátom

https://elektro.bazos.sk/inzerat/64724146/infinity-kappa-62i.php

a mas poriesene mas dve moznosti bud stlpi alebo vtacie budky ale ktomu treba subwoofer a mas obmedzeny rozpocet.

Skade si ak smiem vediet?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2978
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne september 04, 2016 20:19:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Subu sa rozhodne vyhnem - nemám na to zosik a mám presvedčenie, že na HUDBU klasika stereo Smile
Vďaka

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
misog
Hifista - zaslúžilec


Založený: 08 apríl 2013
Príspevky: 614
Bydlisko: Vajkovce

PríspevokZaslal: Ne september 04, 2016 20:30:54    Predmet: Odpovedať s citátom

predsudky na sub zosik nepotrebujes Very Happy treba si to vypocut a potom sudit Wink a dobra rada ked ti radia skuseny nechaj si poradit hehe Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Ne september 04, 2016 21:05:05    Predmet: Odpovedať s citátom

tatko Tom napísal:
Very Happy Very Happy Very Happy
Tak za tú cenu by mi museli variť kávu, obed a ukladať ma spať Very Happy Very Happy Very Happy

To Cecilka bez problémov zvládne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2978
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne september 04, 2016 21:16:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak sorry - predsudky naozaj nie, len poznanie.
Presne - "treba si to vypocut a potom sudit"
Sú skúsení - a "presvedčení"... Sám som totálny laik.
Možno ani dokonalá linearita 20-20 nieje v skutočnosti taká výhra, ako vyzerá na grafe, ľudské ucho nepočuje lineárne Smile Z pár napočúvaných v podstate starín mám poznanie, že čosi hraje rovnako basy-výšky-dynamika zvuku bez ohľadu na hlasitosť, iné iba nahlas. Loudness (mám vypnuté) ak je aj spravené tak, že klesá-zruší sa pri trebárs tretine-polke hlasitosti je k..., pretože každé bedne hrajú s inou hlasitosťou z konkrétneho výkonu.
Sumu, za ktorú by snáď bolo prínosné riešenie so SUBom myslím je lepšie doložiť do lepších bední. Nehľadám čím väčšie dunenie (50-100Hz).
Vídam názory, že na a pod 50Hz nepoznať, odkial ide zvuk. Neviem s tým súhlasiť. Skúsil som, poznať. A hodne, na bedniach umiestnených viac, ako bránky na ihrisku, než ideálne, inak sa mi moc nedá. Iste - priestorové umiestnenie speváka, nástrojov nieje bohviečo, no je. Niekto chce dokonalý priestor, iekto zvuk odspodu.
Dobre vybrať, nastaviť...atd SUB zrejme tiež nieje jednoduché. Mne je jednoduchšie a z časti logickejšie pobabrať softwarový EQ vo Foobare, ktorý začína na 20Hz...hoci by ma za to niektorí kameňovali Very Happy
Apropo - dozvedel som sa, že v miestnosti 6x4 metre nieje šanca uhrať a počuť tých 20-30 Hz. No nevedeli o tom súdruhovia, keď navrhli a vyrobili Tesla AKR153 alebo 1pf06771 (ona tá AKR má hodne zaujímavý prednes, i keď šáhnutý akoby maličkým echom-skrz rozmery??? Avšak ľudský hlas, mužský, ženský atd z nej znie najvernejšie k originálu), ani výrobci kvalitných zosilňovačov, začínajúcich kdesi od 5-10Hz.
Pravda je, že z kompu a starej veže s integráčom to akosi neliezlo hoci sa membrány hýbali a žiarovka ako záťaž svietila. Cez DAC a inú vežu/zosik hoci isto so značným poklesom...HRAJE teda počuť od 20-25 Hz.
Zrejme aj tu platí - lepšie raz skúsiť, ako tisíckrát čítať Smile
Čítal som kde-kade: K tým bedniam sa hodí tento zosik, k tomuto zosiku tamtie bedne - to ako fakt? Ak má zosik a bedne (aspoň časť) priebeh v tolerancii "±autobus" - prečo? Ony i te jedny moderné hecovky, čo som bol vypočuť majú aj podľa meraní výborný tolerančný priebeh a boli napájané solídnym zosikom, prečo majú zvuk ako spod plastového kýbla? Možno pokazený sluch za roky počúvania nekvalitných-neviem.
Iste zatiaľ viem o tom "H", preto si pôjdem vypočuť bedne cenovej kategórie na ktorú nemám, možno by to chcelo začas počúvať na hodne kvalitných slúchadlách a potom porovnávať Smile

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zorg
Hifi expert


Založený: 13 september 2008
Príspevky: 1287

PríspevokZaslal: Po september 05, 2016 10:16:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Jsou to děsný pindy, taťko Tome. Nesmíš věřit každýmu hlupákovi, co kde napíše nějaký "moudro".
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1902

PríspevokZaslal: Po september 05, 2016 10:29:46    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Stare veci so servisom a za prazske ceny predava pan Krizovsky:
- https://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail=33004&telefon=608304000&jmeno=M.K.
- https://www.firmy.cz/detail/1969818-mk-elektro-praha-karlin.html


Hej, chodievam okolo a mava tam toho mega vela Smile

_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2978
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Po september 05, 2016 14:58:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Ved prave - uz prestavam verit aj vlastnym usiam... Smile
Preto lutujem, ze som nezasiel na tu posluchovku

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11525
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po september 05, 2016 15:33:41    Predmet: Odpovedať s citátom

A odkial si? Mozno sa najde niekto v tvojom okoli, co by ti ukazal na com hra a ake to je.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2978
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Po september 05, 2016 16:09:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Prievidza. (doma iba cez vikendy)
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
misog
Hifista - zaslúžilec


Založený: 08 apríl 2013
Príspevky: 614
Bydlisko: Vajkovce

PríspevokZaslal: Po september 05, 2016 16:13:25    Predmet: Odpovedať s citátom

a ked niesi doma? Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2978
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Po september 05, 2016 17:08:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Tyzdnovky... Momentalne nad Lazmi pod Makytou, noclahy v Puchove na ubytovni.
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1902

PríspevokZaslal: Po september 05, 2016 17:18:14    Predmet: Odpovedať s citátom

tatko Tom napísal:
Tyzdnovky... Momentalne nad Lazmi pod Makytou, noclahy v Puchove na ubytovni.


Tak to treba potom pocas tyzdnoviek skocit do Streženic Wink

_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2978
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Po september 05, 2016 17:24:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Za kym alebo kam?
V piatok chcem zajst do ZA pozriet a asi aj zobrat jedno gramo skrz dceru hlavne.
Odbehnutie po praci nevidim moc realne no nevylucujem.

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
matulo_g
Hifista


Založený: 02 august 2010
Príspevky: 189

PríspevokZaslal: Po september 05, 2016 17:42:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak by som mal riesit zostavu pod 500 EUR a vybrat z dostupnej spotrebky, tak by som asi pouzil riesenie 2 x regalovky + 2 x sub, napr.:

JAMO S 622
https://www.nay.sk/jamo-s-622-black-ash
cena za par 119 EUR

JAMO SUB 210
https://www.nay.sk/jamo-sub-210-black
cena 2 x 149 EUR

Este aj zvysi na nejake stojany (suby dat do rohov).

Ale nie je to ziaden hajend Wink

M.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
hugo2
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 august 2010
Príspevky: 579
Bydlisko: Zilina

PríspevokZaslal: Po september 05, 2016 19:01:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Možno by ťa uspokojil Visaton , tam však treba vyrábať ozvučnice.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2978
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Po september 05, 2016 19:25:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Smile
Strezenice-kam(za kym) zajst?

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Strana 1 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist