Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Monster HTS 2600 skúsenosť

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zdroje, filtre, ochrany ...
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Wolf
Nádejný hifista


Založený: 29 február 2012
Príspevky: 68
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut február 19, 2013 10:00:55    Predmet: Monster HTS 2600 skúsenosť Odpovedať s citátom

Po zapojení tohto filtra sa prejavil jeho vplyv najviac na basoch. Staly sa pevnejšie,idú hlbšie. Myslím , že táto zmena je najvýraznejšia. Počutelné ale trochu menej výrazné je ostatné spektrum . Nástroje sa oddelili od seba, farba zvuku je prirodzenejšia , upokojilo sa pozadie . Pri počúvaní gramafónu som pred tým počul slabý brum ( subwoofer ). Po zapojení flitra je brum preč.
Zapojil som na filter aj plazmu Panasonic , obraz je lepší . ale ťažko definoavť v čom , myslím , že je trochu ostrejší. farby sa mi vidia sýtejšie...
Filter od Monsetr Power , splnil to čo som o ňom čítal na webe, za tie peniaze je to podla mňa dobrá volby.
Na Slovensku ho predáva spoločnosť Basys.sk, sídlia na Starej Vajnorskej
v Bratislave.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
calvus
Nádejný hifista


Založený: 12 január 2008
Príspevky: 73
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: Ut február 19, 2013 10:30:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Gratuluji ke spokojnosti.
Mám jej cca 5 let a taky naprostá spokojnost.
Mám i Belkina PF50-ku a oba zapojeny do sebe, tak že mi jeden spíná druhý.
Monstera používám spíš na stereo komponenty a Belkina na multikanál+plazma taky panasonic.
Nejdůležitejší ale je, nezapomenout na to, prohnat těmito filtry taky všechny modem,koax sat tv a rádio kabeláže, jinak hlavně v oblasti ochrany může nastat velká chyba. Mě tyto dva filtry při přepětí krásně všechny komponenty odpojují od sítě, dokonce při hodně podobném přepětí v síti. Stáva se to tak 3-5x do roka zrovna když jsem doma a něco poslouchám či sleduji. Když to udělá, když nejsem doma, poznám tento fakt tak, že se mi vyresetuje nastavení dipleje na BELKINU.
Jsem rád, když občas někdo k tomuto komponentu napíše svoji osobní zkušenost. Dost lidí tyhle filtry taky odsuzuje, že žerou dynamiku apd. podle mě kraviny. Moje osobní zkušenosti a to již cca 5-6 leté ukazuji jen samé klady, viz např. spínané zásuvky a jejich možnost nastavení spoždění u Belkinu 5,10,15 vteřin, což se hodí hlavně u sterea, kde tyto zásuvky vypíná první a zapíná poslední a to časově s takovým spožděním, jaké si nastavím. Spínané zásuvky jsou taky dobré u těch komponent, které chci v době nepřítomnosti či spánku mít naprosto odpojeny od sítě, aniž bych vytahoval kabel ze sítě. To dělám ať už z důvodu úspory energie funkce standby, která často byvá taky pěkně žravá, nebo z důvodu například těch, že gramec či jeho předzesilovač používám průměrně jednou týdně nebo za deset dnů několik hodin v kuse a pak zase 10 dnů nic.
Tady například jsou spínané zásuvky hodně dobrým nadstandartem, protože zdroj od gramofonu zapojený stále do sítě (zbytečně), je tím pak často cíleně vypnutý. Stejně tak mám zapojenou na spínanou zásuvku plazmu, takže u ní žádnou standby nikdy nepoužívám, buď zapnu AVR a to mi spustí plazmu a na ni zobrazí implicitně nastavený vstup bez jakékoli práce nebo při vypnutí AVR, mi po 10 vteřinách vypne úplně ze sítě tv a já mám zde nastavený časovač proto, abych za těch deset vteřin nešel po tmě od všech aparátu, takže mi ještě 10 vteřin plazma svítí na cestu a když dojdu do ložnice (nejčasteji v té době) Very Happy ,uslyším jen CVAK a tma.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
suman
Ready2Die
Ready2Die


Založený: 02 august 2013
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Pi august 02, 2013 12:50:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Škoda že neukážu čo je schované vo vnútri škatuliek "power systems".
Káble budú pracovať ako ostatné káble. Zaujímavá je tiež poznámka v cenníku, "Realistically calcutated prices without a buffer for huge trade level sales discounts". Ani nechcem pomyslieť koľko by to ináč stálo....

_________________
Braindumps Braindumps
Certkiller 640-802 dumps Certkiller 640-802 dumps
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rrart
Nádejný hifista


Založený: 28 október 2013
Príspevky: 76

PríspevokZaslal: Pi február 12, 2016 08:22:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Je vhodné vymeniť na tomto monštre prívodný napájací kábel za tienený, alebo to nemá význam?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zdroje, filtre, ochrany ... Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist