Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Audiobuffer - OT

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Ne november 13, 2016 07:43:36    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
... Pak se to samozřejmě přejde, to nařčení z kmitání. Běžné zdejší móresy.

PMA napísal:
Realita pro Gedlee Nathan naměřená nezávislým měřením v Princetonu v bezodrazové komoře (ne doma na otočném stolku) je tato a to má IMO daleko k proklamované vyrovnané výkonové charakteristice s kmitočtem. Celé to působí jako masivní propagace od autora.

Snad není problém si ta měření na stránkách Princetonské univerzity rozkliknout.

Opravdu příšerný móresy.

_________________
www.at-horns.eu | "ATH - the best waveguide designs possible" - Earl Geddes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ne november 13, 2016 16:28:09    Predmet: Odpovedať s citátom

https://www.princeton.edu/3D3A/Directivity/GedLee%20Nathan/index_H.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Ne november 13, 2016 20:52:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Další takovej, kterej nechápe základní grafy, pro změnu.

A potom napíšou, že pak se to samozřejmě přejde, to nařčení - běžné zdejší móresy Rolling Eyes Hifisti Puke
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne november 13, 2016 21:14:46    Predmet: Odpovedať s citátom

a nie je lepsie sa divat na tento graf?
https://www.princeton.edu/3D3A/Directivity/GedLee%20Nathan/images/Plots/Horizontal/GedLee%20Nathan%20H%20Freq%20Resp%20Plot%20Q1.png
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Ne november 13, 2016 21:16:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokud chápeš souvislosti, tak jistě. PMA se za to nařčení, jakkoliv absurdní, dodnes neomluvil, a u jiných tu takhle držkuje - o to tu jde (pokud už to vůbec pochopil, to já nevím). Největší tragedie hifi je, že se vždy najde dostatek idiotů a různých přihýkávačů, kteří tomu ještě zatleskají.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Po november 14, 2016 08:21:49    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Pokud chápeš souvislosti, tak jistě. PMA se za to nařčení, jakkoliv absurdní, dodnes neomluvil, a u jiných tu takhle držkuje - o to tu jde (pokud už to vůbec pochopil, to já nevím). Největší tragedie hifi je, že se vždy najde dostatek idiotů a různých přihýkávačů, kteří tomu ještě zatleskají.


Batíku upaluj s těma svejma OT někam, tohle není vlákno o tvý konstantně uražený ješitnosti. Když nemáš co říci k bufferu, tak drž hubu!!!

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Po november 14, 2016 08:24:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Lépe bys udělal, Macuro, kdyby ses prostě jen omluvil za ty sprostý hemzy. Aspoň tak to dělají slušní lidé. Brání-li ti v tom tvá ješitnost, budiž.

Naposledy upravil MaBat dňa Po november 14, 2016 08:29:36, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Po november 14, 2016 08:29:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Souhlasím, toto vlákno je plné něčí ješitnosti Very Happy
_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
LJM
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 marec 2016
Príspevky: 828
Bydlisko: Kobe

PríspevokZaslal: Po november 14, 2016 11:12:02    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Lépe bys udělal, Macuro, kdyby ses prostě jen omluvil za ty sprostý hemzy. Aspoň tak to dělají slušní lidé. Brání-li ti v tom tvá ješitnost, budiž.


Mabate... Prošel jsem tady stovky příspěvků, ale tak nevychované a nesmyslně nadřazené lidi jako jsi Ty a Tobě podobní jsem jakživ neviděl. To tady na druhém konci drátu čumíme všichni, kterým jsem to ukázal. Nemá to obdobu. Osobně tudíž nevidím jediný důvod aby se v celé téhle slovaneťácké stoce Tobě kdokoli za cokoli omlouval. A pokud ano, tak nejdříve by ses měl omluvit Ty a Tví kuřbuřti (v tom jste si vzájemní) za nespočet urážek a ponížení těch s nimiž "diskutujete". Omluva by ale určitě nestačila.
Nikdo na světě nepotřebuje vaše vědomosti pokud je za nimi blbec. Mají tím pádem nulovou hodnotu jako vy. Smile Kdyby nebylo tohle fórum, neznamenáte nic. Kdybyste zítra přestali existovat, nikdo si toho nikdy nevšimne. Tak být vámi, brzdil bych. Potkat vás tak vás výchovně kopu před sebou až do Dunaje a dalších pět let byste na zádech nosili kýble s vodou. Pokora by přišla, na to vem jed.
Pokud chceš aby se ti někdo za něco omluvil, nesměl by ses chovat jako vymazaný český kokot z hospody. Komunikace je hlavně o nadhledu a nedělat z lidí blbce. Ty a ostatní podobní nemáte na to abyste byli chtění anebo snad oblíbení. Vás má snad ráda jenom vaše máma.
A klidně se z toho poser. Chyběly ti opravdové sprosté "hemzy", tak je máš mít! Občas je potřeba říct pravdu a ta nikdy není milosrdná. Nemám ponětí jaký jsi v reálu člověk, ale podle toho jak vystupuješ tady jsi jen blbec, nic víc. Zkus se na to podívat očima jiného člověka a pobliješ se. Někdy je potřeba aby nám někdo nastavil zrcadlo. Takže tu máš!

Sere mě, že lidi jako Ty mě vždy donutí napsat co si myslím i když se mě to netýká, a není mi pak z toho fyzicky dobře. Jednim slovem, je mi z vás tady na blití, ale někdo Ti/vám musí říct pravdu. Klidně svou kůži vemu na "trh", protože chlapi vymírají a zůstavají jenom parodie na chlapy.
Ty slušný člověku, který potřebuje omluvu! Very Happy To snad není pravda...

_________________
Lubomír Joshua Mojzes
http://www.lmatelier.cz | https://www.facebook.com/LMAtelier/?ref=bookmarks

V hifi záleží pouze na tom co je příjemnější pro uši. Také na dobrém jídle a jiných požitcích.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Po november 14, 2016 11:20:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Kdybys měl IQ vyšší, než houpacího koně, pochopil bys, že Macura nedluží omluvu mně, ale nějakému Geddesovi, o jehož bednách nemluvil pravdu s arogancí jemu vlastní a beze slova to přešel, zatímco druhé tu za to nabubřele, navíc opět lživě, kritizuje. To jsi vážně tak tupej, že tohle nechápeš?

Naposledy upravil MaBat dňa Po november 14, 2016 11:43:00, celkom upravené 5 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po november 14, 2016 11:20:23    Predmet: Odpovedať s citátom

LJM: tym, aby si ukazal, ze MaBat je z tvojho pohladu neslusny clovek, tak si sa stal este horsi. Gratulujem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
LJM
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 marec 2016
Príspevky: 828
Bydlisko: Kobe

PríspevokZaslal: Po november 14, 2016 11:28:14    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
LJM: tym, aby si ukazal, ze MaBat je z tvojho pohladu neslusny clovek, tak si sa stal este horsi. Gratulujem.


Ja viem... To je už taký údel...

_________________
Lubomír Joshua Mojzes
http://www.lmatelier.cz | https://www.facebook.com/LMAtelier/?ref=bookmarks

V hifi záleží pouze na tom co je příjemnější pro uši. Také na dobrém jídle a jiných požitcích.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po november 14, 2016 11:50:45    Predmet: Odpovedať s citátom

LJM napísal:
Komunikace je hlavně o nadhledu a nedělat z lidí blbce.

Problem je, ze tuto dobru radu si tu kazdy vylozi inac. Niekomu tu chyba slusnost, inemu rozum, dalsiemu diplomacia a mne napr. snaha o porozumenie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
LJM
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 marec 2016
Príspevky: 828
Bydlisko: Kobe

PríspevokZaslal: Po november 14, 2016 11:54:03    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
LJM napísal:
Komunikace je hlavně o nadhledu a nedělat z lidí blbce.

Problem je, ze tuto dobru radu si tu kazdy vylozi inac. Niekomu tu chyba slusnost, inemu rozum, dalsiemu diplomacia a mne napr. snaha o porozumenie.


Uprimne, je mi to jedno. A dalej sa uz o tom bavit nebudem. Uplne mi staci, ze tie sracky musim stravit a bude mi trvat pol dna. Ale stalo to za to!

_________________
Lubomír Joshua Mojzes
http://www.lmatelier.cz | https://www.facebook.com/LMAtelier/?ref=bookmarks

V hifi záleží pouze na tom co je příjemnější pro uši. Také na dobrém jídle a jiných požitcích.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Po november 14, 2016 11:54:52    Predmet: Odpovedať s citátom

LJM napísal:
... Ale stalo to za to!

No když myslíš. Pokud myslíš.
Mně přijde neuvěřitelný, že sem může nějakej tupec tohle vůbec napsat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: St november 16, 2016 19:08:17    Predmet: Audiobuffer - OT Odpovedať s citátom

OT.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist