Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

mrba OT - Budúcnosť I
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: St november 16, 2016 12:49:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale vyvolávat pocit na zvracení mu jde dobře, to se mu musí nechat. Mohl by se na starý kolena nechat vozit sanitkou namísto pumpy na žaludek, k těm, co se chtěli něčím předávkovat. I když vidět ten jeho ksicht, nevím, jestli by se jim z toho nakonec udělalo líp.

mrba - sem se obracej s obviňováním z nějakého "dosírání"... Tenhle člověk se ti zamlouvá, tím jak tady roky vystupuje?


Naposledy upravil MaBat dňa St november 16, 2016 13:03:42, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Henri
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 marec 2015
Príspevky: 625

PríspevokZaslal: St november 16, 2016 12:55:51    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Uprimne, chcel som niecim prispiet do temy "český hifi malovýrobce vs. ceny secondhandu", a vlastne i vediet ci ma tam cough pusti. Zial neprekvapil a nepustil. Aspon mam potvrdene na com u neho (a dalsich) som.

A čo ti braní založiť podobne vlákno tu? Kludne aj s odvolávkou, aby sa zas niekto necítil dotknutý.Razz Ak bude vedené menej tendenčne ( - môj názor na úroveň väčšiny vintage geretotov ) mohlo by to byť prínosom Idea
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St november 16, 2016 13:19:03    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Cough tady psal dementní příspěvky. To je prostý popis skutečnosti, který ty nazýváš útočnějším stylem, který není nutný. Je to prostý popis reality, kterého nechápu, proč se bojíš. Kdyby je nepsal, nikdo to nebude psát.


To je Tvoj názor a Tvoj náhľad na skutočnosť. Môj je odlišný: bola to svojská reakcia na tie stovky Bartoliho príspevkov v každom druhom vlákne a ja som sa pri čítaní mnohých z nich aj pobavil, na rozdiel od tých príspevkov od Bartoliho.

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: St november 16, 2016 13:24:24    Predmet: Odpovedať s citátom

cough napísal:
MaBat napísal:
Když to bude horizontálně 90 a vertikálně 60, nebude to vůbec nic proti ničemu. Naopak, odstíní se tím lépe odrazy od podlahy a stropu. Ale nesmí to být na 1 kHz 160 a na 10 kHz 20... Rolling Eyes


Shocked

Ta jediná Víra pravá Geddesovská se otřásá v základech... Zapamatujme si dnešní datum, jednou o tom budou psát v učebnicích.

Rozumíš, o čem se tam píše, a jak strašně je to dementní reakce, nebo to potřebuješ vysvětlit? Nebo tak podle tebe vypadá sdělení odlišného názoru, který neumím přijmout?
Tohle bylo dlouho před "obdobím Bartoliho". Mám pokračovat? Je to dostatečně zábavné? Rolling Eyes

- Tak mi k tomu něco pověz z Tvého pohledu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: St november 16, 2016 15:03:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Jinak miero, na té druhé kecárně zdá se dostávají azyl ti, co zde vyfasovali ban (např. ten, jak tu naschvál tapetoval těmi velkými obrázky). To by pro tebe mohla být cesta, akorát dostat tady ban nebude snadný. Ale zkusit to můžeš, ty jsi vynalézavej Laughing

- Když budeš ještě navíc nějak škodit v "mých" vláknech, budeš mít jistě od tamního admina malé bezvýznamné plus a třeba tě ještě vezme na milost Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St november 16, 2016 17:50:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Cougha by asi "udobrilo", ak by som odvolal tento svoj nazor:
- http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=257868&highlight=prinosne#257868
Az takto sa ho to hlboko dotklo:
- http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=263866#263866

Keby bola pravda, ze sa snazim vsetkym zapacit, tak cough by bol asi prvy v poradi, a neobhajoval by som akychsi gaunerov, ktori maju iny nazor ako on.

A este pre uplnost dodam, ze sa pozname osobne i z hifi stretnuti. Napr. od Cougha som kupil dosku preampu od PMA.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: St november 16, 2016 18:04:24    Predmet: mrba OT Odpovedať s citátom

OT.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St november 16, 2016 18:15:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Troton, diky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: St november 16, 2016 19:39:44    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Cougha by asi "udobrilo", ak by som odvolal tento svoj nazor ...

No nevím, už ti ujelo, že psal dementní příspěvky, a přes to už se některý lidi nepřenesou, i kdyby to byla stokrát pravda. Tím sis IMO nadobro zavřel dveře do ráje Smile
Nezbude ti, než to tu vydržet s námi, "konstantně směrujícími psychopaty". Chjo.

Nejvtipnější je, že jedno z nejdelších vláken na novém svěžím foru je zas jen lživý plivání na Geddesovy bedny Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St november 16, 2016 19:57:49    Predmet: Odpovedať s citátom

asi to tu dj_rix uz nesleduje, ale urcite by ho zaujimalo to toto:
- http://www.diyaudio.com/forums/multi-way/103872-geddes-waveguides-254.html#post4849308

ta nova vec bude s DE500, ze? EDIT: asi to tak bude, neskor tam konkretne spomina tu DE500

http://www.bcspeakers.com/products/hf-driver/1-0/8/de500 (8 Ohm verzia)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: St november 16, 2016 20:56:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Nevím, co s tím má dj_rix, ale ano, DE500. Akorát je to nějaký moc dobrý. Čekal bych novej phase-plug, ale píše, že ne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St november 16, 2016 21:35:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Mozno si vsimol 1518 a este ich kus vylepsil :)

Zeby nejaka jemna zmena v zvukovode?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 00:59:08    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
It is the boundary condition of the termination into free space that tends to dictate the pattern NOT the size of the source (for a flat wave front at the aperture into an OS contour.)

ale zas neskor pise
citácia:
No new phase plug, newer DE500 driver.

Akurat nikde inde ziadna zmienka, zeby bol nejaky novsi DE500.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 07:53:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Můžeš se ho zeptat. Píše, že žádná nová verze DE500 není, tzn. že asi upgradoval nějakou starší konstrukci, nejspíš z DE250. To by ale znamenalo, že vstupní úhel nebude sedět a pak by se to asi mohlo zkrze takto vzniknuvší difrakci ještě trochu "rozevřít", ale kdo ví. Takhle to jede vyrovnaně fakt až do 20 kHz, což se zas úplně běžně nevidí, a z toho, co píše, je to trochu podezřelé Smile Anebo to opravdu takhle umí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 09:44:59    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
cough napísal:
MaBat napísal:
Když to bude horizontálně 90 a vertikálně 60, nebude to vůbec nic proti ničemu. Naopak, odstíní se tím lépe odrazy od podlahy a stropu. Ale nesmí to být na 1 kHz 160 a na 10 kHz 20... Rolling Eyes


Shocked

Ta jediná Víra pravá Geddesovská se otřásá v základech... Zapamatujme si dnešní datum, jednou o tom budou psát v učebnicích.

Rozumíš, o čem se tam píše, a jak strašně je to dementní reakce, nebo to potřebuješ vysvětlit? Nebo tak podle tebe vypadá sdělení odlišného názoru, který neumím přijmout?
Tohle bylo dlouho před "obdobím Bartoliho". Mám pokračovat? Je to dostatečně zábavné? Rolling Eyes

- Tak mi k tomu něco pověz z Tvého pohledu.


Nebolo to pred obdobím Bartoliho. O 25 príspevkov vyššie nad Tvojím odkazom sa už píše:

davidhighend napísal:
Prave, ze jsem ho videl a tvůj učeň ho postnul jeste jednou se stejným postřehem jako byl ten tvůj, proto ta reakce. Vy se jen radi vyjadřujete k poslechovým zážitkům jiných a předkládáte to stylem, jako by to byla vaše zjištění s vlastní poslechovou zkušenosti nula.

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 09:49:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Tím "obdobím" jsem myslel něco jiného. V té době Bartoli psal IMO úplně v normě a k věci (na rozdíl od jiných z tzv. "Boxer kolegia", nebo jak si říkali - proti tomu jsi tu někdy něco napsal?). Že už to se někomu nelíbilo, vůbec nic neznamená.
Ale jsem rád, že se shondem na tom, že ten příspěvek je dementní Rolling Eyes


Naposledy upravil MaBat dňa Št november 17, 2016 09:54:26, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 09:54:14    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Jinak miero, na té druhé kecárně zdá se dostávají azyl ti, co zde vyfasovali ban (např. ten, jak tu naschvál tapetoval těmi velkými obrázky). To by pro tebe mohla být cesta, akorát dostat tady ban nebude snadný. Ale zkusit to můžeš, ty jsi vynalézavej Laughing

- Když budeš ještě navíc nějak škodit v "mých" vláknech, budeš mít jistě od tamního admina malé bezvýznamné plus a třeba tě ještě vezme na milost Very Happy


Môžeš dať zoznam tých, čo tu dostali ban a sú na "druhé kecárně"?

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 09:55:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Jestli nechápeš, co už jsem napsal, tak nemůžu víc sloužit. A klidně to ber jako "útočný styl pod vlivem okolí" Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 09:57:15    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Tím "obdobím" jsem myslel něco jiného. V té době Bartoli psal IMO úplně v normě a k věci (na rozdíl od jiných z tzv. "Boxer kolegia", nebo jak si říkali - proti tomu jsi tu někdy něco napsal?). Že už to se někomu nelíbilo, vůbec nic neznamená.
Ale jsem rád, že se shondem na tom, že ten příspěvek je dementní Rolling Eyes


Pri Tvojich znalostiach z logiky si nevyvodil práve najsprávnejší záver Smile

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 09:57:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano Rolling Eyes

Proč vůbec pořád píšeš něco sem? Tvůj vzor slušnosti, korektnosti, pochopení a nadhledu Tě čeká někde jinde.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 10:10:47    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Jestli nechápeš, co už jsem napsal, tak nemůžu víc sloužit. A klidně to ber jako "útočný styl pod vlivem okolí" Rolling Eyes


Naozaj nemá význam slovíčkariť a kedže uznávam, že v začiatkoch a aj neskôr si mi veľmi pomohol (multisub, akustika v miestnosti, MMM,...) a som Ti za to naozaj vďačný, nerád by som skončil našu diskusiu v zlom. Je ale fakt, že už v začiatkoch som mal výhrady k forme Tvojej komunikácie. Zo začiatku som sa nad to preniesol, ale neskôr pri Tvojom sústavnom obhajovaní Bartoliho sa to už nedalo, tak som tu plánoval viac-menej končíť. Je mi veľmi ľúto, že s Mierovou registráciou na novom fóre je problém, lebo jeho vyjadrovanie som vždy považoval za korektné a nemyslím si, že by to bolo tým, že si nechce nikoho pohnevať. Tak to zatiaľ s tým končením nebude až také aktuálne. Ak máme ešte niečo nevyjasnené, rád odpoviem.

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R


Naposledy upravil mrba dňa Št november 17, 2016 11:47:00, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 10:19:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoliho a kohokoliv jiného se budu zastávat, dokud bude mít věcně pravdu, a tu měl mockrát, narozdíl od těch tzv. slušných, kteří mu od začátku jen nadávali, protože se jim jeho názory nelíbily - typicky když byly proti nim. Když pravdu nemá a poznám to, tak mu to taky napíšu, stejně jako jsem rád, když to někdo napíše mně - tak se člověk jaksi učí. O jeho pozdější formě a tom "manickém období" jsem se tu mockrát vyjadřoval a nesouhlasil jsem s tím - to je jeho věc a už s tím taky přestal. A teď mi dej opravdu svátek. Kolikrát jsi se tu ty věcně zastal třeba mě oproti boxerovi nebo PMA? Tím si nestěžuju, nejsem z cukru, jen ti nastavuju taky trochu zrcadlo. Ono je totiž těžký furt snášet takový svinstva a zachovat si u toho noblesu, zvlášť když tě nikdo nepodpoří. Udělal to třeba Zorg nebo Basstl, se kterými se letmo znám, a taky byli hned "správně" zaškatulkovaný, a možná toho i litujou. V tomto děkuji i mierovi, který mě zprvu sice často taky neskutečně vytáčel svou "korektností", ale je to aspoň člověk, kterej se dokáže ozvat, když je to potřeba, a hlavně je schopnej o věcech přemejšlet a bavit se otevřeně.

Jestli Ti ale ten coughův příspěvek výše skutečně nepřijde dementní (kapitola BV MAX je sama pro sebe, to se tu vybarvilo neskutečně "charakterů"), pak se obávám, že společnou řeč asi nenajdem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
LJM
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 marec 2016
Príspevky: 828
Bydlisko: Kobe

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 10:42:06    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Bartoliho a kohokoliv jiného se budu zastávat, dokud bude mít věcně pravdu, a tu měl mockrát, narozdíl od těch tzv. slušných, kteří mu od začátku jen nadávali, protože se jim jeho názory nelíbily. Když pravdu nemá a poznám to, tak mu to taky napíšu, stejně jako jsem rád, když to někdo napíše mně - tak se člověk jaksi učí. O jeho pozdější formě a tom "manickém období" jsem se tu mockrát vyjadřoval a nesouhlasil jsem s tím - to je jeho věc a už s tím taky přestal. A teď mi dej opravdu svátek. Kolikrát jsi se tu ty věcně zastal třeba mě oproti boxerovi nebo PMA? Tím si nestěžuju, nejsem z cukru, jen ti nastavuju taky trochu zrcadlo. Ono je totiž těžký furt snášet takový svinstva a zachovat si u toho noblesu, zvlášť když tě nikdo nepodpoří. V tomto děkuji mierovi, který mě sice často taky neskutečně vytáčel svou "korektností", ale je to aspoň člověk, kterej se dokáže ozvat, když je to potřeba, a hlavně je schopnej o věcech přemejšlet.

Jestli Ti ale ten coughův příspěvek výše skutečně nepřijde dementní, pak se obávám, že společnou řeč asi nenajdem.


To's napsal hezky.
Jen bych dodal, že přílišná korektnost je hnus a stejně tak i přílišný opak je hnus i když je asi většinou pravdivější. Chlap by měl dokázat říkat věci pořádně od huby a pojmenovat je pravými jmény, ale ne furt. Ono to ale někdy nejde dost dobře ukočírovat. Vím o čem mluvím. Jakmile se člověk pohybuje v komunitě "odborníků" (úvozovky proto, že ne každý v té komunitě je odborník) nebo i v jakékoli jiné komunitě, tak mnohokrát musí slevit z jakékoli korektnosti (která je v podstatě destruktivní) a donést kůži na trh.
Proto by jakékoli veřejné fórum mělo mít nepárný počet lidí (ale tři jsou už moc Very Happy ) jinak je víc frustrující než obohacující Smile

_________________
Lubomír Joshua Mojzes
http://www.lmatelier.cz | https://www.facebook.com/LMAtelier/?ref=bookmarks

V hifi záleží pouze na tom co je příjemnější pro uši. Také na dobrém jídle a jiných požitcích.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 10:53:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Nie je úlohou na fóre zastávať sa iných (miero je svetlá výnimka). Boxer v tom čase bol taký, že mi ani nestál za odpoveď. Zdá sa mi, že v posledných mesiacoch sa aj on menil k lepšiemu (na inom fóre). Žiaľ nedokázal by som sa zastať človeka, čo dokáže hulvátsky vynadať BVa, čo sa Tebe podarilo Sad . Kedže som si minulú zimu prezeral aj hlbokú históriu, viem, že vaše spory s PMA (tuším aj s coughom) sú hlboko v histórii, ked som ja ešte o týchto fórach ani nevedel. PMA sa podarilo neodpovedaním naštvať aj mňa, ale z toho sa ešte nedá vyvodzovať závery o osobe. A podľa mňa nie je cieľom nájsť spoločnú reč, ale prejavovať viac pochopenia a tolerancie aj k názorom iných, aj keď ich Ty na základe svojich znalostí pokladáš za chybné. A keby sa vždy oponovali len názory a nenapádali sa ich nositelia, boli by diskusie na fórach určite lepšie. Žiaľ uvedomujem si, že to je Utópia Sad
_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 11:04:45    Predmet: Odpovedať s citátom

mrba napísal:
A keby sa vždy oponovali len názory a nenapádali sa ich nositelia, boli by diskusie na fórach určite lepšie.


O tom to všechno je a v tom je hlavní rozdíl třeba proti diyaudio. Tady jsou všichni s jiným názorem, nebo třeba s určitou koncepcí reprobeden, nebo ti, kdo kupují drahé hifi komponenty, vyměňují kabely, okamžitě "idioti" (v příspěvcích některých uživatelů) apod. Jsem optimista, může se to zlepšit.

Odpovědi si nelze vynucovat, je to svobodná vůle, na co odpovídat a na co ne. Někdy je to z důvodu nechuti pokračovat v diskusi, jindy i třeba z důvodu nepřítomnosti a dalšího nečtení tématu. Každopádně, odpověď je svobodnou vůlí pisatele.

Pokud se nebude repektovat pravidlo "rozporuj názory, ale bez osobních útoků", tak nutně budou vznikat alternativní platformy, nebo lidé prostě odejdou.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....


Naposledy upravil PMA dňa Št november 17, 2016 11:07:24, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 11:07:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak dobře, teď to tady čteš, takže se nevymlouvej. Hodláš se už Geddesovi omluvit za to sprostý nařčení z toho, že lže o vlastnostech svých výrobků?

Nebo je tvá svobodná vůle to prostě přejít a pak si na to samé stěžovat u otstaních? Rolling Eyes


Naposledy upravil MaBat dňa Št november 17, 2016 11:09:37, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 11:08:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Takhle jsem to nikdy neformuloval.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 11:08:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Ty jsi neskutečná sketa.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 11:10:19    Predmet: Odpovedať s citátom

No comment.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 11:13:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Co mrba, nic? A, to nie je jeho úlohou.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Strana 2 z 6

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist