Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

mrba OT - Budúcnosť I
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 11:13:21    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:

Odpovědi si nelze vynucovat, je to svobodná vůle, na co odpovídat a na co ne. Někdy je to z důvodu nechuti pokračovat v diskusi, jindy i třeba z důvodu nepřítomnosti a dalšího nečtení tématu. Každopádně, odpověď je svobodnou vůlí pisatele.
...


Samozrejme sa odpoveď nedá vynucovať, ale ak sa 2-3 týždne o niečom bavíme a potom to uzavrieš s tým, že si to riešil inak a ani nedopovieš ako, tak to za moc korektné nepokladám, ak si neviem vôbec predstaviť, ako by tá odpoveď mohla v čomkoľvek mať negatívny vplyv.

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=20160&postdays=0&postorder=asc&start=279

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=20160&postdays=0&postorder=asc&start=321

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R


Naposledy upravil mrba dňa Št november 17, 2016 11:35:08, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 11:22:42    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Co mrba, nic? A, to nie je jeho úlohou.


Samozrejme že nezodpovedám za odpovede ani chovanie niekoho iného.
S PMA si riešim jeho odpovede voči mojim otázkam.

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 11:46:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Pochop, že dokud nebude vyvíjet tlak víc lidí i ve věcech, které se jich bezprostředně netýkají (a to platí ve všem), bude ti srát na hlavu úplně přesně tak, jako to dělá teď. Ale rozhodně to nic nevypovídá o té osobě...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 11:53:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Nechápem, mám iný názor. Možno nie najsprávnejší, ale vyrástol som už z toho, aby som riešil všetko. Riešim to, čo uznám sám za hodné riešenia.
A vlastný názor si už každý musí vytvoriť sám.

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R


Naposledy upravil mrba dňa Št november 17, 2016 11:56:24, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 11:55:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak good luck! Thumb up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 11:58:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Dík. Za dvadať rokov budeš mať možno viac pochopenia aj pre iné názory Smile
_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
LJM
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 marec 2016
Príspevky: 828
Bydlisko: Kobe

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 12:36:34    Predmet: Odpovedať s citátom

mrba napísal:
Dík. Za dvadať rokov budeš mať možno viac pochopenia aj pre iné názory Smile


mám 51 a tvrdě zastávám názor (a praktikuji ho když můžu), že elementární výchova přímo diktuje abychom odpověděli vždy! Někdy to z časových a zdravotních důvodů nejde obšírně, ale stručně se omluvit anebo vysvětlit že odpovím později, je elementární slušnost a jde to vždy! Demokracie ani svoboda zdaleka neznamená, že si můžu dělat co chci a jak chci!
To jen tak na okraj.

_________________
Lubomír Joshua Mojzes
http://www.lmatelier.cz | https://www.facebook.com/LMAtelier/?ref=bookmarks

V hifi záleží pouze na tom co je příjemnější pro uši. Také na dobrém jídle a jiných požitcích.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
bedo
Hifista - pokročilec


Založený: 01 november 2013
Príspevky: 440

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 13:04:56    Predmet: Odpovedať s citátom

mrba napísal:
MaBat napísal:
Jestli nechápeš, co už jsem napsal, tak nemůžu víc sloužit. A klidně to ber jako "útočný styl pod vlivem okolí" Rolling Eyes


Naozaj nemá význam slovíčkariť a kedže uznávam, že v začiatkoch a aj neskôr si mi veľmi pomohol (multisub, akustika v miestnosti, MMM,...) a som Ti za to naozaj vďačný, nerád by som skončil našu diskusiu v zlom. Je ale fakt, že už v začiatkoch som mal výhrady k forme Tvojej komunikácie. Zo začiatku som sa nad to preniesol, ale neskôr pri Tvojom sústavnom obhajovaní Bartoliho sa to už nedalo, tak som tu plánoval viac-menej končíť. Je mi veľmi ľúto, že s Mierovou registráciou na novom fóre je problém, lebo jeho vyjadrovanie som vždy považoval za korektné a nemyslím si, že by to bolo tým, že si nechce nikoho pohnevať.

pekne si to napísal, vidím to podobne...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 13:21:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Dovolil bych si připomenout dva výroky, které tady nedávno napsal MaBat:
MaBat napísal:
A čo je také hrozné na vulgaritách? I ty vznikly z nějakého důvodu a jsou IMO důležitou, svébytnou a hodnotnou solí našeho krásného jazyka. Tohle není žádná formální konference, ale kecárna na úrovni hospody, tak se s tím smiřte.
MaBat napísal:
Přijmi jako fakt, že tohle celé tady je jen nezávazné tlachání o hovně, provokování a víceméně přátelské pošťuchování.
Ve světle těchto tezí jsou jakékoli apely na elementární slušnost apod. absurdní a zcela zbytečné.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 13:45:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Sekale, mluvit příležitostně sprostě nebo někomu napsat v hecu "blbečku", tak jak to i v jádru slušný a hlavně rovný lidi někdy dělají, a soustavně ješitně lhát, podsouvat a ignorovat, jsou dvě velmi různý věci. Krom toho ty výroky jsem snad napsal v nějaký souvislosti, ale chápu, že zrovna tobě ty souvislosti moc nejdou.

A tím svým podpisem taky soustavně lžeš, mimochodem. To slušné opravdu není.

Navíc jsou situace, kdy jsou i ty vulgarity víc než na místě, a za to, že jsem se udržel a v tomto příspěvku žádnou nepoužil, jsem na sebe opravdu pyšnej. Potřeboval bys totiž už taky řádně nakopat do řiti.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 14:29:07    Predmet: Odpovedať s citátom

O jakých souvislostech to mluvíš, jestliže napíšeš tohle celé tady apod. formulace? Ostatně tvé dosavadní vystupování zde je jen potvrzením výše uvedených citací. Já si myslím, že právě na Slovanetu se v plné nahotě ukázalo, co jsi vlastně zač a o co ti jde. Značnou měrou k tomu přispěla i naprostá pasivita zdejšího admina, díky níž se tvé charakterové deviace projevily zcela otevřeně a v plném světle. Pro mě jsi prototypem jednoho z nejnechutnějších lidí, se kterými jsem se kdy, byť jen virtuálně, setkal. A to nejsem zrovna žádná citlivka. Puke
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 14:32:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Respektovat souvislosti znamená, že nevytrhneš jednu větu nebo dokonce jen formulaci z ní, a nestavíš na tom svou ad hoc "argumentaci". Stejně, jako s tím podpisem. Souvislosti jsou to, co ti ve tvé slepé nenávisti zcela uniká.

Můžeš se ale v klidu odebrat na nové forum, tam tě nikdo nebude za tvůj hloupý podpis kritizovat - tamní admin ho tu pak začal používat taky, asi jako výraz solidarity Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 15:51:57    Predmet: Odpovedať s citátom

LJM napísal:
mrba napísal:
Dík. Za dvadať rokov budeš mať možno viac pochopenia aj pre iné názory Smile


mám 51 a tvrdě zastávám názor (a praktikuji ho když můžu), že elementární výchova přímo diktuje abychom odpověděli vždy! Někdy to z časových a zdravotních důvodů nejde obšírně, ale stručně se omluvit anebo vysvětlit že odpovím později, je elementární slušnost a jde to vždy! Demokracie ani svoboda zdaleka neznamená, že si můžu dělat co chci a jak chci!
To jen tak na okraj.


To je to, že tvrdě zastávaš svuj názor. Keď to bude robiť každý a neuzná, že môžu byť aj iné, tak je diskusia ťažká. Skús pripustiť, že pre niekoho ten názor nie je správny, dôležitý, zásadný,...

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
LJM
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 marec 2016
Príspevky: 828
Bydlisko: Kobe

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 16:13:18    Predmet: Odpovedať s citátom

mrba napísal:
LJM napísal:
mrba napísal:
Dík. Za dvadať rokov budeš mať možno viac pochopenia aj pre iné názory Smile


mám 51 a tvrdě zastávám názor (a praktikuji ho když můžu), že elementární výchova přímo diktuje abychom odpověděli vždy! Někdy to z časových a zdravotních důvodů nejde obšírně, ale stručně se omluvit anebo vysvětlit že odpovím později, je elementární slušnost a jde to vždy! Demokracie ani svoboda zdaleka neznamená, že si můžu dělat co chci a jak chci!
To jen tak na okraj.


To je to, že tvrdě zastávaš svuj názor. Keď to bude robiť každý a neuzná, že môžu byť aj iné, tak je diskusia ťažká. Skús pripustiť, že pre niekoho ten názor nie je správny, dôležitý, zásadný,...


To ja samozrejme pripustam Smile Ale o tom o com som sam presvedceny diskutovat nebudem. Smile Neni dovod.
Pokial mi niekdo neodpovie aspon v skratke "chod do riti, nemam zaujem ti odpovedat", tak som pre neho menej nez nula a okamzite mam jasno.

_________________
Lubomír Joshua Mojzes
http://www.lmatelier.cz | https://www.facebook.com/LMAtelier/?ref=bookmarks

V hifi záleží pouze na tom co je příjemnější pro uši. Také na dobrém jídle a jiných požitcích.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 16:39:18    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat :
Mé citace výše jsou naprosto jednoznačné a nějaké souvislosti jsou zcela nepodstatné. To je jen trapný a hloupý alibismus. Ty jsi prostě Slovanet pojal jako svou verbální žumpu a taky se tady dle toho setrvale chováš. Důsledkem této tvojí (a také Bartoliho) sociopatické ingerence je maximální znechucení mnoha lidí ze zdejší členské základny a vznik nového fóra. (To je i odpověď Mierovi, pro vzniklo další fórum).
A moje animozita vůči tobě není slepá, ale zcela konkrétní a podložená. Jsi skutečně velmi odpudivá karikatura člověka, a že jsem na něco zvyklý.Megapuke
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 17:04:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Nemám ti to za zlé, beru to prostě tak, že na víc nemáš. I tohle je způsob, jak se někteří vyrovnávají s kritikou. Je třeba být shovívavý...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 18:35:01    Predmet: Odpovedať s citátom

LJM napísal:
...
Pokial mi niekdo neodpovie aspon v skratke "chod do riti, nemam zaujem ti odpovedat", tak som pre neho menej nez nula a okamzite mam jasno.


A to nemusí byť pravda. Niekto môže byť vychovaný tak, že ako niekomu odpovedať "chod do riti,..." je vhodnejšie neodpovedať vôbec.
Aj mlčanie je jeden druh odpovede.

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 18:44:06    Predmet: Odpovedať s citátom

sekal napísal:
... Pro mě jsi prototypem jednoho z nejnechutnějších lidí, se kterými jsem se kdy, byť jen virtuálně, setkal. A to nejsem zrovna žádná citlivka. Puke

Můj osobní názor na MaBata je "trošku" jiný:

- v odborné rovině je to jeden z mála erudovaných členů fóra

-z hlediska argumentačního potenciálu těžko hledá soupeře - a to jak v debatě odborné, tak osobní

- s přihlédnutím k počtu osobních útoků vůči němu je v množství vulgarit rozhodně v normě

Jen ho trošku podezřívám, že když se z něj někdo s prominutím zesere tak jako sekal, tak má z toho škodolibou radost ... Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 18:48:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Kozousch napísal:
...
Jen ho trošku podezřívám, že když se z něj někdo s prominutím zesere tak jako sekal, tak má z toho škodolibou radost ... Wink

Věř mi, že ne. Ani nevíš, jak rád bych se tu bavil prostě o reprobednách, protože mě to fakt baví, ale copak to jde? Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 19:01:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Než som stihol Kozouchovi odpovedať, že posledná veta asi nebude správna, si ma predbehol. Ja Ti to verím. Ale skús uveriť Ty mne (alebo sa nad tým aspoň zamyslieť), že k tomu aby sa tu dalo baviť len o reprobednách (prip. iných témach hifi), by si mohol prispieť aj Ty tým, že budeš oponovať len názory a vynechal by si osočovanie osôb
_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R


Naposledy upravil mrba dňa Št november 17, 2016 19:02:41, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 19:02:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokud někdo začne o někom sprostě lhát, tak s ním jednám jako se sprostým lhářem Evil or Very Mad

Tam jaksi nastupuje osobní rovina ať chceš, nebo nechceš. Nevím, jak jinak bys to chtěl řešit. Tichou modlitbou? Nechat to být?? To je to nejhorší, co lze udělat. To se tu radši s váma budu tejden dohadovat a předkládat důkazy, že ten druhej opravdu lže, když to nevidíte sami hned.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 19:11:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokiaľ je pre Teba prioritnejšie riešiť vlastnosti členov fóra verejne na hifi fóre, pred hifi témami, nedá sa s tým nič robiť, ale potom viac-menej nemoderované fórum dopadá tak, ako to je v súčasnosti Sad

Podľa mňa, ak to naozaj pokladáš za potrebné, na mieste, kde vzniklo klamstvo, označiť to v príspevku za klamstvo, najlepšie aj s dôkazom (citáciou) a vystačiť si s týmto jedným príspevkom. A neosočovať osobu (mohlo prísť k omylu, nepozornosti,...). Podľa mňa je to dostatočný spôsob. Ak sa takéto príspevky u niekoho budú opakovať častejšie, celé fórum si to všimne-uvedomí a netreba na to poukazovať častejšie a ešte k tomu v osobnej rovine.

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R


Naposledy upravil mrba dňa Št november 17, 2016 19:17:22, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 19:14:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Vlastnost "lhář" mi opravdu vadí, zvlášť když to je namířený i proti mně. Tak to sorry! Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 19:27:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Lenže odhadujem, že 99% členov fóra nezaujíma, čo sa popísalo pred x rokmi, a keď potom podstatná časť Tvojich príspevkov je aj v rovine osobnej, si Ty ten, koho pokladajú za ničiteľa úrovne fóra Sad
_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 19:43:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Reaguju na to vždycky hned, tak na mě laskavě nechoď s nějakými x roky. Nezačínej lhát, mrbo Evil or Very Mad

A že tě nezajímá ani to, když tu bude lhát někdo teď, už jsem si všiml Rolling Eyes


Naposledy upravil MaBat dňa Št november 17, 2016 19:48:54, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1479
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 19:46:24    Predmet: Odpovedať s citátom

"Kristova noha"
Pri slovnom spojeni "nicitel urovne fora" tuhne krv v zilach a nedycha pri tom cele Slovensko ako s oblubou vravia na narkoze.
To myslis fakt ,ze tu dakto nici uroven? Toto forum uz iba sporadicky citam a ako zistujem tak uroven stratilo uz davno.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 19:48:08    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat rozhodne nenici odbornu uroven fora. Sice nici "socialny poriadok" a spochybnuje "autority", ktore sa ale nedokazu branit na odbornej urovni a vyhybaju sa odpovediam odvolavanim sa na porusovanie spolocenskych noriem.

Cough si zalozil forum pre jemu blizkych ludi, rozhodnutie moderovat uz registraciu clenov chapem - je to sice trochu zbabele, ale usetri si tym kopu nervov.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 19:50:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Smutné je jen to, že lháři mu tam nevadí a tebe tam nepustí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 19:52:44    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Reaguju na to vždycky hned, tak na mě laskavě nechoď s nějakými x roky. Nezačínej lhát, mrbo Evil or Very Mad

A že tě nezajímá ani to, když tu bude lhát někdo teď, už jsem si všiml Rolling Eyes


Ak si dobre pamätám, vaše prvé nezhody s PMA začali pred viac ako 2 rokmi, odhad cca 2009-2010, ale to si nie som celkom istý.

A že ma to nezaujíma, to Ty nemáš ako vedieť, zase prechádzaš do osobnej a čiastočne aj útočnej pózy Smile

Že na to nereagujem, je iná vec ako to, či ma to zaujíma.

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R


Naposledy upravil mrba dňa Št november 17, 2016 19:57:01, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 19:55:44    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat, kazdy ma nieco, co mu extremne vadi. Tebe, ked niekto klame, jemu ked ludia navzajom na seba utocia, mne zas ked sa protistrany navzajom nechapu a ani nechcu pochopit...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Strana 3 z 6

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist