Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Ked otroci pracuju na vykorisťovateľov.
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
hovado
Hifista


Založený: 29 jún 2015
Príspevky: 167

PríspevokZaslal: Št máj 25, 2017 12:56:23    Predmet: Odpovedať s citátom

N.A. napísal:
...nechápu jak Tě vůbec napadne se takhle ptát.

Minimálne preto, lebo silne zovšeobecňuješ (lekárom neverím lebo ma chcú zabiť liekami) a odvolávaš sa na net a zdravý rozum. lenže na nete je spústa informácii, ktoré sú úplne k hovnu, dokonca sú priam škodlivé (parazitárne blúznenia, SAVO kúry, bezlepkové či bezkazeínové diety pre zdravých ľudí, či podobné "radosti") a zdravý rozum je niečo, pod čím si každý predstavuje niečo iné. Ja napríklad si pod zdravým rozumom predstavujem určitú striedmosť pri preberaní informácii z NETu napríklad...

Preto mi napadla tá analógia s doktormi a trebárs s revizákmi, lebo keď takto bežne zovšeobecňujeme, tak potom asi fakt sú všetci, čo niečo študovali/vedia/robia, naprd. To, že napríklad kožný lekár nerieši celostnú medicínu je fakt, ale pre boha živého, prečo by mal? Hádam sú ľudia svojprávni a vedia sa objednať aj na celostnú medicínu, aby si dali urobiť prehľad, čo a ako. Len pokiaľ ku tým doktorom budú niektorí pristupovať hneď s dešpektom, či ako ku šarlatánom, tak sa moc ďaleko nedostanú, resp. nikde. Akurát potom nastupuje ten net s tým SAVOm, či podobnými chuťovkami...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
staffy
Nádejný hifista


Založený: 19 november 2011
Príspevky: 90
Bydlisko: Brno, občas Zvolen(SR)

PríspevokZaslal: Št máj 25, 2017 13:11:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Keď už sme pri téme, minule som narazil na článok, kde odporúčali pravidelný klystýr, že vraj pomáha na všetko možné, odporúčate? Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Št máj 25, 2017 13:31:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Samozřejmě Smile

https://www.youtube.com/watch?v=j_t8dfHBcXM
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
hovado
Hifista


Založený: 29 jún 2015
Príspevky: 167

PríspevokZaslal: Št máj 25, 2017 13:33:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Prípadne...

https://www.youtube.com/watch?v=YVSK5bme8gY
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Št máj 25, 2017 14:03:35    Predmet: Odpovedať s citátom

No na dohadování a přesvědčování jste si nenašli toho pravého, chápu, že se nudíte, Bartoli už skončil.
Takže jen krátce a naposledy k tomuto tématu.

To jean
I tito lidé nevědí jak se o zdraví postarat. Není to spiknutí, je to jen obyčejný byznys.

Komáre ohledně panostitidy je důležité:
„Příčina vzniku nebyla zatím prokázána a je tedy velkým otazníkem. Teorií vzniku je několik, spekuluje se dokonce, zda se na vzniku nepodílí i dědičné faktory, cévní abnormality, metabolické poruchy, autoimunitní reakce a samozřejmě i infekční agens – bakterie a viry.“
Takže není vůbec jisté jestli jsou na vině cizí agens bakterie a viry a na základě domněnek se asi léčit nemá. A pokud by za tím byly náhodou viry, tak na ty antibiotika nefungují, takže by za tím museli být bakterie. Protože se pes velmi rychle uzdravil bez antibiotik, tak je jasné, že nebyly potřeba.
Od lékaře jsem nikdy neslyšel nic o jídle, nikdo se mě neptal na to jak se stravuju, a ani nikdo z mého okolí takový zážitek s lékaři nemá.

Hovado
Že zevšeobecňuji, za 40 let s mýma nemocema jsem byl u mnoha doktorů. Pokud mě někdo 40 let léčí a výsledek žádný tak to není „pristupovať hneď s dešpektom“ ale vyhodnocení situace zdravím selským rozum. Nikdo se mnou neřešil co jím, každý mi dal mast, injekci nebo prášek, tedy to za co dostane zaplaceno a nic dlouhodobě neřešilo daný problém. Takže stále dokola čekání v ordinacích a průtok peněz ze zdravotního pojištění nás všech.

_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: Št máj 25, 2017 14:51:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstl to napsal krátce, leč poměrně výstižně. S lékaři mám bohužel podobnou zkušenost, jako NA. Nechtějte, abych vám popisoval, jak jsem byl léčen se svými téměř celoživotními potížemi s migrénou. Doba mého putování po nejrůznějších ordinacích je téměř shodná s NA. Myslím, že po těchto letitých neg. zkušenostech mám právo na určitou skepsi a hledání (alespoň částečné) nápravy mých zdrav. potíží trochu jinde, než jen u ofic. medicíny. Tím nechci říci, že klasickou medicínu zavrhuji en bloc. Mnohé vyšetřovací metody smysl mají a také je zhusta používám. Jen v oblasti medikace jsem opatrný a pečlivě zvažuji, jaký postup zvolím.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Pi máj 26, 2017 07:21:19    Predmet: Odpovedať s citátom

https://video.aktualne.cz/dvtv/umirame-na-nemoci-z-vyzivy-nad-plnym-talirem-jidla-uz-nevime/r~09c14ed8413411e7983b002590604f2e/?utm_source=volnyHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=recombee1&utm_term=position-0
_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist