Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
http://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Vintage oprava u Sinclaira(Leoše Malaníka)

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Staré stroje
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Koliens2
Hifi obsluha

Založený: 10 apríl 2017

PríspevokZaslal: Po apríl 10, 2017 16:49:17    Predmet: Vintage oprava u Sinclaira(Leoše Malaníka) Odpovedať s citátom

Zdravím, máte zkušenosti z poslední doby. Jakožto úplně neznalý jsem koupil starý zesilovač který potřeboval opravit. Našel jsem si na netu právě electronicservis. Po telefonu i osobně v jeho dílně se bavil celkem seriózně ale mám s ním problém, že mi nebere telefony nebo na sms odpoví po 1-2 týdnech a oprava jednoho zesilovače už se táhne přes 2 měsíce. Co mám dělat?
Naposledy co jsem s nim mluvil bylo že je to někde nechtěně ukostřené že to musí prolezt a od té doby už je to 14 dní.
Co si mám o tomhle myslet?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jupi
Hifista - zaslúžilec

Založený: 31 august 2011

PríspevokZaslal: Po apríl 10, 2017 17:19:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Niečo bližšie: http://www.audioweb.cz/viewtopic.php?id=21239
Návrat hore
Koliens2
Hifi obsluha

PríspevokZaslal: Po apríl 10, 2017 17:23:21    Predmet: Odpovedať s citátom

To jsem už četl a zděsil se. Ale je to už celkem dávno a zase někteří jsou s jeho prací spokojení. Proto se ptám na zkušenosti z poslední doby.
Návrat hore
Kozousch
Hifi inventar

Založený: 09 máj 2009

PríspevokZaslal: Po apríl 10, 2017 17:23:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Z poslední doby ne. Ale pokud mám správné informace, tak sinclair na tom po zdravotní stránce není moc dobře. A bohužel je to chronické, takže to, co platilo před lety, asi platí i v současnosti - zřejmě je na tom "jako na houpačce". Když je na tom hůř, tak opravdu nějaký čas nekomunikuje. Kamarád měl u něj zesilovač na opravu přes půl roku. Takže se budeš muset obrnit trpělivostí a shovívavostí. Fachman je dobrý, takže až na tom bude líp, tak ti zesilovač určitě opraví dobře a pošle ti ho.
Koliens2
Hifi obsluha

PríspevokZaslal: Po apríl 10, 2017 17:39:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Znad ano, ale mohl dát aspoň nějak vědět. Mám to k jeho dílně 15 min. autem, jednou mě ukazoval co už na zesilovači vyměnil a při zaloze mě vypsal i listek o složení zalohy tak proto se radši ptám než abych ho hned začal obviňovat že se mě pokouší s opravou natáhnout.
Návrat hore
Kozousch
Hifi inventar

Založený: 09 máj 2009

PríspevokZaslal: Po apríl 10, 2017 18:40:36    Predmet: Odpovedať s citátom

To je právě ten problém - když je na tom opravdu mizerně, tak asi nezvládá ani komunikovat. Nebo se může snažit komunikovat a pak ta komunikace může vypadat řekněme zvláštně. Navíc kdy bude mít špatné období si samozřejmě nedokáže naplánovat. Možná si toho taky bere moc a pak při dlouhotrvajících potížích samozřejmě nestíhá. Ale že by chtěl někoho natáhnout - to si fakt nemyslím.
kamilek5477
Hifi obsluha

PríspevokZaslal: Po apríl 10, 2017 22:20:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Ze své zkušenosti můžu říct že panu Malaníkovi je "opravdu mizerně tak,že nezvládá komunikovat" už asi dva roky. To je doba před kterou jsem mu zaslal zesilovač na opravu. Od té doby přestal zvedat telefony. Občas komunikoval sms zprávami a to perly jako že, díly zůstaly viset na celnici v Ruzyni protože celníci mají průjem (to když se do vodovodu na Praze 6 dostala nějaká infekce). Nato se na delší dobu odmlčel úplně a nakonec jsem ho k vůbec nějaké reakci vyprovokoval až tím, že jsem ho obvinil ze zpronevěry. Po té se mi opět ozval něco mi nasliboval a odmlčel se až dodnes. Podotýkám, že to co popisuji se stalo přbližně mezi květnem a srpnem roku 2015. Poté jsem ztratil sílu dále ho urgovat a on se dodneška neobtěžoval mě jakkoliv kontaktovat natož mi vrátit můj zesilovač ať už opravený či nikoliv o což jsem jej požádal sms zprávou v lednu letošního roku. Takže v souvislosti s panem Malaníkem jsou namístě spíše slova jako podvodník a lhář ať už zdravý či nemocný. Nakonec o nemoci víme také jen od něho,takže to může být další z jeho příběhů. A i kdyby byl pravdivý tak ho to nepravňuje k tomu brát do opravy další přístroje a pak je nevracet
Návrat hore
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Staré stroje Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: