Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Ozvucenie k PC a TV do 500 eur

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Poradňa
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
vartoooza
Hifi obsluha


Založený: 10 január 2011
Príspevky: 40

PríspevokZaslal: Št apríl 13, 2017 07:46:58    Predmet: Ozvucenie k PC a TV do 500 eur Odpovedať s citátom

Caute, par prispevkov nizsie bola podobna tema ale nic moc tam nebolo popisane. Mam TV + k tomu HTPC a riesim zvuk do 500 eur. Co by v tejto cenovej hladine mohlo hrat najlepsie ? Studiove monitory alebo zosik + stlpy alebo zosik + regalovky ? Chcem len stereo. Vsetko by som riesil bazarovo. Napr. viem kupit stereo receiver HK 3490 okolo 250 eur co podla mna nie je zle a k tomu nejake stlpy alebo regalovky. Ci monitory by hrali lepsie v mojom cenovom limite ? Chcem to hlavne na muziku. Asi tazka otazka ale kludne sa vyjadrite ze co mate na dusi Very Happy Diky moc za podnetne rady!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Št apríl 13, 2017 08:05:33    Predmet: Odpovedať s citátom

HK 3490 můžeš koupit minimálně o 100 euro levněji

http://www.ebay.de/itm/Harman-Kardon-HK-3490-2-120-Watt-Empfaenger-/122441276489?clk_rvr_id=1199808297214&rmvSB=true

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-hk-3490/k0

Pokud bys chtěl starší čistě zesík, ten vyjde na desítky euro. Např. zrovna kupuji (již zaplaceno) https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/kenwood-hifianlage-bausteine-ca-45-cm-breit-schwarz/624680953-172-1061 , kde zesík je Kenwood KA-7090 s DO https://www.hifiengine.com/manual_library/kenwood/ka-7090r.shtml .

Dopravu z DE do SK ti za cca 15eur zajistí např. https://www.mailboxde.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vartoooza
Hifi obsluha


Založený: 10 január 2011
Príspevky: 40

PríspevokZaslal: Št apríl 13, 2017 08:22:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som vedel ze sa mi oplati tu napisat Very Happy Dustin si chlapik !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Št apríl 13, 2017 08:34:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak samozřejmě to má svá rizika, nemůžeš si to dopředu vyzkoušet, doprava je dražší než po SK. Zatím jsem nenarazil na vyloženě průser, nedávno jsem musel pohrozit online bonzovacím formulářem severorýnské policie, prodejce byl s odesíláním laxní, ale to byla výjimka. Do hodiny od odeslání zprávy s linkem na formulář byla bedna na poště a prodávající se dušoval, že není žádný podvodník.

Na ebayi úplně v pohodě, tam to řeší přímo ebay, na obvykle levnějším ebay-kleinanzeigen je dobré prodávajícímu zavolat, trochu s ním promluvit a posoudit, jak moc je důvěryhodný. Ale i tam jsem toho už koupil docela dost a vždy to dorazilo.

Platba obvykle převodem, z české/slovenské FIO to mají na účtu nejpozději druhý den, někdy i ten samý.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vartoooza
Hifi obsluha


Založený: 10 január 2011
Príspevky: 40

PríspevokZaslal: Št apríl 13, 2017 12:15:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak som rovno objednal cez ebay ten HK 3490 + regaly Wharfedale 10.2 a som zvedavy Very Happy Zosik 130 a regaly 125 eur tak este mi ostane aj na pivo Very Happy
Zas taky narocny posluchac nie som ale nejake celkom sunty tiez nechcem. Za take ceny by som to na SVK nekupil ani nahodou! Ked tak predam a ide sa dalej Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Št apríl 13, 2017 12:33:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Super, držím palce, kšunty jsi rozhodně nekoupil.

Mně před chvílí dorazil ten zesík s vyhrůžkou, za 57 euro vč. dopravy dvoutrafová 15kg obluda. Jdu koupit nějaký čistič plošňáků Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vartoooza
Hifi obsluha


Založený: 10 január 2011
Príspevky: 40

PríspevokZaslal: Pi máj 05, 2017 07:31:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak uz to mam vsetko doma a napisem tu par veci, ak by to niekoho zaujimalo Smile V prvom rade, nemci balia baliky velmi diletantsky az tak ze by si zasluzili "par facek". Objednaval som si napr. z Polska bazarove cinely a poliaci zabalili tak, ze som to mohol hodit z okna a nic by sa tomu nestalo. Od nemcov som cakal este vyssiu uroven a dostal som presny opak...Nemec zobral tenku krabicu, do nej len tak polozil reproduktory, medzi ne vlozil kus kartonu, krabicu zavrel a poslal... Ak by som vedel po nemecky tak mu volam a aspon na dialku povedal par "teplych slov" Evil or Very Mad . Podobne ten zosilovac. To ze je vsetko funkcne je podla mna zazrak Very Happy
Kazdopadne za tu cenu, tzn. 125 € za Wharfedale Diamond 10.2 a 130 € za Harman Kardon 3490 je zvuk neskutocny a na Slovensku by som za tu cenu ani bazarovo urcite nevyskladal nic podobne. Vcera som poslal zenu s babom na prechadzku a ja ze si idem pokorigovat vysky basy atd. Skoncilo to tak ze nicoho som sa nemusel ani dotknut, len som browsoval oblubene skladby a slintal nad zvukom Very Happy Este raz velka vdaka dustin Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Pi máj 05, 2017 09:23:28    Predmet: Odpovedať s citátom

S balením jsem zatím měl vždy dobrou zkušenost, ale hlavně že to dobře dopadlo. Užívej si to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1898

PríspevokZaslal: Pi máj 05, 2017 14:31:54    Predmet: Odpovedať s citátom

vartoooza zavolaj im a povedz im, ze su arschlochovia a oni uz budu vediet Wink
_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Poradňa Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist