Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

regale do 550
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
mirostrelec
Hifi obsluha


Založený: 20 máj 2017
Príspevky: 24

PríspevokZaslal: So máj 20, 2017 14:22:17    Predmet: regale do 550 Odpovedať s citátom

Zdravim ,chcem sa spytat ci sa v mojom pripade oplati menit regale a ci sa posuniem o kusok k lepsiemu zvuku ? moja zostava je zosik denon pma 520ae + regale jamo e 800(1. stereo po 5.1 logitech z 5400:D).Investiciu planujem do ceny 550 za par regalov ,zosilovac neplanujem updatovat minimalne este rok dva.Uvazujem nad Dali zensor 3 ,monitor audio bronze 2 ,Wharfedale diamond 225 ak by stalo za to este som rozmyslal nad dynaudio emit m10(600 euro ) dalej mozno nejake Canton .Tiez nemam problem s bazarom ak sa to oplati .Miestnost ma do 14m2,farba regalov musi byt cierna aby my to ladilo k zbytku tv nabytok stojany. Neviem ako je to s posluchom tychto znaciek v BB asi nie ruzovo v Bis audio som bol raz ked som k jamo vyberal z dvoch zosikov Denon. Pocuvam vseho chut od trancu rock pop jazz acoustics soundtrack .Vopred dakujem za informacie ,berte ohlad som novacik v hifi Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11495
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So máj 20, 2017 16:22:08    Predmet: Odpovedať s citátom

a tieto mikro? http://vmaudio.cz/clanky_pokracovani/vma_2_mikro.php
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mirostrelec
Hifi obsluha


Založený: 20 máj 2017
Príspevky: 24

PríspevokZaslal: So máj 20, 2017 17:15:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Uprimne dizajn ma velmi neoslovil (to by som si pohorsil voci jamo e800)ako to hra v porovnani so znackami ktore som pisal ?ak mate skusenosti stymi regalmi .Ako su na tom v porovnani s bowersami 685s2 aj ked tie su o 100 drahsie?Lebo tie wm by tiez boli bez posluchu do ciech koli tomu nie
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
saboter
Nádejný hifista


Založený: 30 november 2015
Príspevky: 93

PríspevokZaslal: So máj 20, 2017 19:40:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Skús si vypočuť toto ak máš možnosť, čas a chuť:

http://www.bvaudio.sk/s1.htm


Naposledy upravil saboter dňa Ne máj 21, 2017 09:07:14, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sasko
Hifista - pokročilec


Založený: 09 jún 2009
Príspevky: 413

PríspevokZaslal: Ne máj 21, 2017 08:46:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Tiez som za tie BV audio S 1.2 alebo mensie, lepsie zvukovo za danu cenu nenajdes, VMA budu tiez bezkonkurencne ale tie som nepocul BV mam roky a zvuk sa mi paci, dizajnovo ale nemusia sediet lebo su take jednoduche klasickeho dizajnu.
Ak chces lepsi dizajn a to o dost s dobrym zvukom skus pachoaudio

http://www.pachoaudio.com/2857540-the-family-rodinka

Nepocul som ale videl a pocul ine od Fifi-ho, tiez robi aj BV audio Max (dizajn) a tam je uz kvalita dizajnu a povrchovky lepsia, samozrejme za viac penazi.
O zvuk sa bat nemesis, vyhybky robi BV audio.Cenovo je to ale trosku cez rozpocet ale nie nejako extremne podla mna sa oplati ak chces aj pekny dizajn.

Treba pochodit, vypocut, pokukat, co sa tyka tychto malych lacnych bedni tak by som vyberal od tychto "domacich" vyrobcov lebo velky vyrobcovia na tento segment kaslu a velmi setria naklady (nekvalitna vyhybka).

Este je tu jedna moznost a to nejake studiove monitory, hlavne ked pocuvas zblizka zabudovany koncak je fayn vec, usetris miesto, neriesis kable, jeden cas som mal male Acony a bolo to fayn akurat mi chybali basy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mirostrelec
Hifi obsluha


Založený: 20 máj 2017
Príspevky: 24

PríspevokZaslal: Ne máj 21, 2017 09:13:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Vdaka za reakciu tie pochaudio vyzeraju odost lepsie.ta vaha 10,5kg za tie najmensie je jeden kus ? To mam teraz par 11kg neviem ci nebudem musiet ine stojany aj riesit Very Happy .Inak este ta cena je aka tych regalov kolko nad rozpocet ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mirostrelec
Hifi obsluha


Založený: 20 máj 2017
Príspevky: 24

PríspevokZaslal: Ne máj 21, 2017 09:26:16    Predmet: Odpovedať s citátom

K tej vzdialenosti posluchovej moze byt kludne 3,5metra moja vzdialenost od repro .Izba nejakych 4,8m na dlzku 3m na sirku
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sasko
Hifista - pokročilec


Založený: 09 jún 2009
Príspevky: 413

PríspevokZaslal: Ut máj 23, 2017 23:27:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Ceny presne neviem , uzivatel fifi ich vyraba a predava, skus ho kontaktovat, myslim ze stoja okolo 700€.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1923

PríspevokZaslal: Št máj 25, 2017 13:15:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Čo tak skúsiť toto: http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=24564?
_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mirostrelec
Hifi obsluha


Založený: 20 máj 2017
Príspevky: 24

PríspevokZaslal: Št máj 25, 2017 13:26:14    Predmet: Odpovedať s citátom

vcera som si vypocul v BB enigma , Focal Chorus 706 a Focal Aria 906 .Velmi sa mi pacili oboje dizajnom mali v lesklej ciernej a zvukovo urcite by som si polepsil,aria hrala viac hlbsie tony (ale tie su aj tak nad rozpocet ,len uz ked som bol tam tak aspon dva pary pocut ) .Posluchova vzdialenost okolo 2 metre, miestnost vraj 40m2(aj vysoky strop ) tazko sa porovnava s mojou malou miestnostou .Chybali my spodky inak fajn stredy aj priestor.Pocul som tam nove zvuky oproti terajsim , prepojene to bolo repro kablamy okolo 130 euro (repro + porehravac zosik ) . prehravac tento Very Happy http://www.enigma-audio.sk/produkty.php?znacka=ta&produkt=emusicplayer .No nic este cakam kym pride do bis audio Canton chrono 512 a pojdem vypocut s mojim zosikom BaW685s2,Klipsh rp160 ale som nakloneny k chorusom neutralny zvuk .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mirostrelec
Hifi obsluha


Založený: 20 máj 2017
Príspevky: 24

PríspevokZaslal: Št máj 25, 2017 14:14:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano pisal my sukromnu spravu ale nemam moznost vypocutia najblizsie vlastne Nitra ,Praha je strasne daleko aj keby mam auto co nemam len vodicak 6rokov Very Happy tak by som tolko neprecestoval.Ale ak si najdem cas chcem aspon do tej Nitry previest regiojetom .Budu si rozumiet s mojim entry denonom?lebo dizajn ten focal vedie urcite aj nad pachoaudio ,kvalita menicov vyhybiek neviem.napriklad ten wmaudio cz ,repro dvojky mikro som nasiel ze menice su tam za cenu okolo 20 30 euro a este su aj skarede pre moje oko suche budky aj v ciernom prevedeni
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Reges
Hifi obsluha


Založený: 22 február 2016
Príspevky: 17

PríspevokZaslal: Št máj 25, 2017 18:18:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Mám zmiňované Focal Chorus 706 .Nehrajou špatně,možná méně basů.Nicméně mám ještě Q Acoustics 3020,tyto levné budky hrajou lépe.Přehrají mnohem dražší regálovky.Velmi kvalitní zvuk.K tomu denonu nic dražšího nemá smysl.Měl jsem ho ,vlastně silnější verzi 720 AE a nic moc.Prodal jsem ho.Až starý levný vintage zesilovač hraje s těmi Q acoustics přímo fantasticky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mirostrelec
Hifi obsluha


Založený: 20 máj 2017
Príspevky: 24

PríspevokZaslal: Pi máj 26, 2017 21:45:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Reges,tak uz som uplne domotany ztoho .Take male za polovicnu cenu proti Chorusom a hraju lepsie tie Q ? Tazko my je tomu verit stredobas mensi ozvucnica mensia .Ja uz neviem predpokladam ze vypocut sa nedaju niekde pobliz BB ,potom mam dilemu ako hraju monitoraudio bronze2 ,dali zensor3,wharfedale diamond 225a podobne
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Reges
Hifi obsluha


Založený: 22 február 2016
Príspevky: 17

PríspevokZaslal: Pi máj 26, 2017 21:56:02    Predmet: Odpovedať s citátom

No taky bych nevěřil že z tak malých bedniček poleze takovej dospělej zvuk.
S tím Denonem ,to nebylo až tak dobrý. V momentě kdy jsem je zapojil na Nordmende pa 1050 tak je zvuk skvělej.Taky jsem je testoval na Kenwoodu DA-9010 a to bylo velmi slušný.Co jsem někde četl tak Dali zensor 3 ve spojení s tvým Denonem je prý katastrofa.Přitom to jsou taky slušný regálovky.Ten zesilovač tě dost brzdí.Chtělo by to i jiný zesilovač,protože to nebude ono at koupíš cokoliv.
Např. ten Nordmende mě stál 2000 Kč + ty Q acoustics ,tak se vejdeš do těch 550
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mirostrelec
Hifi obsluha


Založený: 20 máj 2017
Príspevky: 24

PríspevokZaslal: Pi máj 26, 2017 22:26:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Chapem no zosik je entry level a myslel som si ze repro lepsie, skor zlepsi zvuk ako zosik do 500(viac za zosilnovac nedam,zas by repro jamo ostali ). No nic tak nejdem nic momentalne riesit skusim posetrit a aspon 1000ku dat dokopy, potom pripadne predaj co mam .Zas na druhu stranu do mojej miestnosti uplna zbytocnost rubat vysoko v enigma mali najlacnejsi zosik za 2k
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mirostrelec
Hifi obsluha


Založený: 20 máj 2017
Príspevky: 24

PríspevokZaslal: So máj 27, 2017 14:25:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Este otazocka ako je na tom marantz pm 6006 voci mojmu ?Oplati sa tam priplatit nad moj viac ako o100% o 250 euro,tie watt my pridu slabe to ma aj denon napisane viac:D.A casom by som lepsie regale riesil .Bude to lepsia kombinacia ako teraz, budem pocut rozdiel ci budem sklamany ? Vopred vdaka za info
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Reges
Hifi obsluha


Založený: 22 február 2016
Príspevky: 17

PríspevokZaslal: So máj 27, 2017 15:48:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Nechceš jít do bazaru?Za zlomek té ceny toho Marantze dostaneš mnohem lepší zvuk.Např. tento zesilovač toho Marantze roznese na kopytech.Hraje opravdu skvěle a nestojí mnoho.
http://www.ebay.de/itm/DUAL-CV-1460-Stereo-Vollverstarker-Class-A-Amplifier/172651853059

nebo tento Grundik a máš vystaráno
https://elektro.bazos.sk/inzerat/72089231/GRUNDIG-DUALMONO-SV-2000.php
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mirostrelec
Hifi obsluha


Založený: 20 máj 2017
Príspevky: 24

PríspevokZaslal: So máj 27, 2017 15:55:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Bazar zosilnovac moc nie a takyto uz vobec nie z kolkych rokov to je 80te ? Very Happy .To si radsej necham denon,ako niekomu sa mozu pacit stare kusky ale do mojho priestoru to nechcem a uz vobec nie nieco bez dialkoveho ovladania
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2954
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: So máj 27, 2017 17:43:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Názor, že základom sú bedne a na zvuk majú mnohonásobne väčší vplyv, než zosilňovač zdieľam...
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
maner
Hifista


Založený: 10 august 2013
Príspevky: 160

PríspevokZaslal: Ne máj 28, 2017 15:43:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Mirko, on ten tvoj Denon /ako aj niekolko dalších Denonov/ hrá štíhle, slabé, nevýrazné basy a preto ho treba skombinovať s basovo výraznými bednami, regálovky napr. nejaké HECO, DYNAUDIO DM 2/7, SONUS FABER VENERE 1.5, 2.0, MA RX 2, aj tie WHARFEDALE sú vraj také basovejšie /ale tie som nepočul/ atď., prečo nechceš stĺpy, ved to zaberie rovnako vela miesta, ak teda nemáš regálovky na nábytku.

MARANTZ, NAD, sú zvukovo podarené siliče, o ich spolahlivosti hlavne u NAD-ov to uz asi celkom neplatí, ak nepočúvaš hlasno alebo nejakú velmi dynamickú vážnu hudbu bude ti stačiť aj 2x40 W, tu je jeden MARANTZ za bazárovú cenu https://elektro.bazos.sk/inzerat/73802848/Predam-MARANTZ-CD-6005-a-Zosilnovac-PM-6005-oba-v-zlatom-pr.php , alebo možno bude v dohladnej dobe Ketos vypredávať NAD-y C 316,326,356,375, keďže NAD začal vyrábať novú modelovú radu.

P.S. keby si počul DENON PMA 2500 NE za 2000 € tak neuveríš, myslíš si, že je pokazený, tak nevýrazne hrá basy, ale zase k niektorým bedniam sa tento zvuk hodí.
poslal som ti aj SS
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mirostrelec
Hifi obsluha


Založený: 20 máj 2017
Príspevky: 24

PríspevokZaslal: Ne máj 28, 2017 17:26:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Maner ,regale mam na stojanoch ,stlpy nechcem z dovodu ze kvalitnejsie budu vela stat a myslim ze do mojej ani 15m miestnosti to netreba to by ma susedia nedali za nic Very Happy .Pouzity zosik moc nechcem a farbu preferujem ciernu, kedze mam nabitok v tej farbe.Tie Dynaudio dm 2/7 by sa mi pozdavali ale kde ich zozeniem uz sa nevyrabaju ,sonus faber mimo cena nemusim ani uvazovat ,Heco sa mi nepaci a to si myslim ze zvukovo by som si nepolepsil aj ked som ich nepocul.Nechcem dotoho davat velke peniaze za 3az 4k by som si uz kupil auto konecne ako stereo Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2954
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne máj 28, 2017 17:52:41    Predmet: Odpovedať s citátom

mirostrelec - vďaka Penjovi a TLU z vedľajšieho fóra mám 50 litrové dvojpásmové stĺpy, ktoré majú naozaj vynikajúci zvuk, vďaka inzerátom DAC Fiio, gramec Thorens, zosik a CD AKAI - celková cena...zhruba 600 eur a pocit fantastický. Dá sa to počúvať 24 hodín denne, neunavuje to, nepýta to pridať na hlasitosti, nepýta to žiadne korekcie, žiadne dodatočné nezmyselné výdavky a špekulácie so zatlmaním miestnosti, ilúzie s drahými káblami, všelijakými "práčkami, demagnetizérmi a inými *ootinami" - šum nula, brum nula, praskot nula, parazitné efekty a pazvuky nula.
Akurát ak moja počúva jedno rádio - do basreflexových otvorov strčím molitanové loptičky, no naša mladšia cica ich po chvíli vypapre Very Happy

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mirostrelec
Hifi obsluha


Založený: 20 máj 2017
Príspevky: 24

PríspevokZaslal: Ne máj 28, 2017 18:04:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Heh tak to je dost slusna cena ked ja tu hutam za regale tolko dat a vlastne moja aktualna zostava ma stala okolo 420 spolu(zosik kable repro stojany) .To nemam ziadny cd prehravac idem z pc cez externu zvukovku creative xfi .Ps a to tvoje bude lepsie hrat nez co mam ja Very Happy.Nejaku taku investiciu by som bral za nie vela ,dost muziky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2954
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne máj 28, 2017 20:51:34    Predmet: Odpovedať s citátom

"Káble" - moja obľúbená téma Very Happy
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mirostrelec
Hifi obsluha


Založený: 20 máj 2017
Príspevky: 24

PríspevokZaslal: Ne máj 28, 2017 21:14:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Preco tam mas 500 euro Very Happy?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mirostrelec
Hifi obsluha


Založený: 20 máj 2017
Príspevky: 24

PríspevokZaslal: Ut máj 30, 2017 17:04:56    Predmet: Odpovedať s citátom

tak dnes v Bis audio stlpy klipsch rp 250 f s denonom to bolo lepsie ako bowers 685s2 ,canton 436 ,sonus faber neviem tip 580 euro par a klipsch 150 regale (poradie mojich usi ).160ky az zajtra pridu .Potom to hralo s marantz pm 6006 a tam bowers najviac pozdavali
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mirostrelec
Hifi obsluha


Založený: 20 máj 2017
Príspevky: 24

PríspevokZaslal: Pi august 25, 2017 11:56:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak od vcera som vlastnikom Monitor Audio Silver2 v ciernom laku ,z bazosa ani nie rocne s blokom , spokojnost hra to lepsie ale asi sa nevyhnem upgradu zosiku denon pma520 ae .Ale po dovolenke v Alpach a po zlomenine nohy som na PN Very Happy takze financie sa budu tazko odkladat .Co By ste odporucili k tymto repro za zosik ?integrovany stereo .Moze byt aj bazar len tak ma nasmerovat aku znacku cenova predstava do 500,moje atributy su aby mal dialkove a cierna farba Very Happy zvysok je pre mna spanielska dedina
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Reges
Hifi obsluha


Založený: 22 február 2016
Príspevky: 17

PríspevokZaslal: So august 26, 2017 21:23:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokud nepůjdeš do bazaru,tak v té ceně NAD C 316BEE hraje velmi slušně nebo dražší
NAD C 338.V bazaru tam už to bude zajímavější. Třeba
https://elektro.bazos.cz/inzerat/78639366/Luxman-L-435.php
http://www.hifionline.cz/hifibazar/prodam/zesilovace/creek/creek-evolution-2/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mirostrelec
Hifi obsluha


Založený: 20 máj 2017
Príspevky: 24

PríspevokZaslal: Ne august 27, 2017 06:40:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Na excelia hifi je ten 316 Bee tesne nad mojim zosikom to by som si asi nepolepsil.Dalej ten Luxman a retro zosiky to sa my vobec nepaci ,zvysne dva ujdu.Inak co si myslis o cambridge audio ? Na bazosi su 550 a 640 azur po 250 euro no tazko povedat v akom su stave
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TigiGold
Hifista - pokročilec


Založený: 24 júl 2008
Príspevky: 429
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut august 29, 2017 10:46:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Uvažuješ-li o moderním integrovaném zesilovači, který by zvukově bez pochyby překonal tvůj Denon, podívej se třeba na BV Audio A300. Teď jej někdo nabízí v inzerci, byť ve stříbrné barvě:

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=24827

Z dobrých základních integráčů velkých firem bych vyzkoušel NAD C326. Na nějaké žebříčky přístrojů v časopisech se dívej s nadhledem jen jako na orientační přehled produktů, z hlediska srovnání zvuku pro tebe nemají skoro žádnou vypovídací hodnotu.

_________________
Audiolab 9000 CDT * RME ADI-2 DAC FS * Neumann KH310 * Sennheiser HD800 a HD650 * Beyerdynamic T1 * Avantone Planar * AKG K371 * Panasonic DMP-BDT380EG * Epson EH-TW5650
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist