Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Mám dotaz - je ta propouštěcí liknavost nutná ?
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Št máj 25, 2017 12:36:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Asi tak. Já jezdím denně a odhaduji, že tak jednou do týdne zažiju situaci, kdy někdo jiný něco neodhadne nebo přehlédne a já musím brzdit nebo se vyhýbat. A od oka 2x do roka je z takové situace tvrdá zkouška ABS a/nebo losí test. A já sám občas taky udělám chybu, kterou "na oplátku" dokáže "ohrožený" řidič vyřešit za mě. Jsou to situace, kdy v případech, že je "ohrožený" řidič nezkušený a/nebo nepozorný, tak je z toho dopravní nehoda. Rozhodně ale v těchto situacích nejsem přesvědčen, že chybující řidič měl v úmyslu mě těžce zranit - natož abych ho chtěl kvůli svému přesvědčení "pověsit na ráhno".

Na klasického vybrzďovače jsem už samozřejmě taky narazil. Ten ale před vybrzděním zcela standardně hystericky blikal a troubil, takže jsem nějakou další akci očekával. Vybrzdění ale bylo spíš naznačené. Rozhodně se ale nepokoušel sám roztočit jako vlček tím, že by mi bez varovaní bočně narazil svým zadním blatníkem do mého předního. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist