Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

vazba v reproduktoroch po pripojeni Bluetooth prijimaca

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Poradňa
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
carver11
Hifi obsluha


Založený: 29 jún 2017
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Št jún 29, 2017 11:38:13    Predmet: vazba v reproduktoroch po pripojeni Bluetooth prijimaca Odpovedať s citátom

Zdravim, ospravedlnujem sa, ak uz toto niekto riesil, ale podobnu temu som nenasiel. Som v hifi problematike uplny zaciatocnik a potreboval by som radu s nasledovnym problemom.

Zacalo to tak, ze som sa dostal k zbierke LP platni z rodiny a kedze som nemal ziadny prehravac, trochu som hladal a nakoniec kupil Technics SL-QD33, ktory napajam cez Marantz MP440 s phono vstupom pripojenym na jednoduche pasivne reproduktory Genius. Tie planujem vymenit za nieco solidnejsie, ale zaroven som chcel system doplnit o moznost prehravania aj hudby cez Bluetooth stream. Kupil som Logitech Bluetooth Audioadapter. Nie je to najuzasnejsi prenos hudby, ale ako Bluetooth doplnok starsieho zosilnovaca staci. Mam vsak problem, ze ked ho pripojim k zosilnovacu napriklad na AUX vstup (zapojenie je riesene cez 3.5mm jack na strane adaptera a RCA na zosilnovaci), po prepnuti na phono pocut v reproduktoroch sum. Ten Bluetooth adapter nema vypinac, da sa len vytiahnut zo zastrcky, to jedine pomoze. Sum je v reprakoch len vtedy, ked prepnem vstup na phono, pri prehravani cez Bluetooth to hra cisto.

Podotykam, ze momentalne je vsetko zapojene na jednej predlzovacke, ani jedno zo zariadeni nema trojkolikovu zastrcku a gramofon nie je uzemneny (ako ho vlastne uzemnit?). Pomohlo by uzemnenie gramofonu, pripadne zapojenie adaptera na nezavislu predlzovacku?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Poradňa Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist