Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Special poistky
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 23, 24, 25  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Ne december 31, 2017 07:08:33    Predmet: Odpovedať s citátom

boxer napísal:
naďalej sa tľapkajte po pleciach, akí ste geniálny vo svojej nekonečnej múdrosti

No nejvíc to hovoří o té vaší naivitě a blbosti a múdrosti, že tlacháte o věcech, kterým vůbec nerozumíte a snažíte se to maskovat pouze přiblblými odkazy ostružiny nebo Aretaxovými výmysly, že on to tak počuje. Přesvědčovat blba o tom, že je blb je stejně sysifovská práce jako přesvědčit slepýho, že žluté jablko je červené.

Aretaxi, kdy ti dojde, že jsi šašek a jen se zesměšňuješ. Ale to ti zjevně něvadí. Piš to na tom vašem slavným HIEND fóru. Takových vás tam je víc. Tam si jako kvočny kvokáte unisono.

Ale nelez mezi normální lidi. Už jste oba opravdu děsně otravný a měli byste mít sem vstup zakázán.


Dúfam, že seba medzi nich nepočítaš...Ozaj, dokedy ti dali u Chocholouškov dovolenku?

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne december 31, 2017 08:18:55    Predmet: Odpovedať s citátom

*ebte sa, bude Vás viac Very Happy
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Ne december 31, 2017 13:41:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Aretax

Přeji ti do nového roku konečně plnou hrst rozumu a také , abys vyměnil svůj zkreslující aparát. Kdo ví co máš, tak vidí, že máš všechno samý zkreslující kriply.
I když drahý.

Zkus si fakt poslechnout pořádnou muziku na nezkreslující ( lépe řečeno na co nejméně zkreslující) sestavě a pak sem kydej ty svý potřehy.

Jinak jsi mi, ač se to nezdá, fakt ukradenej. Jen sem raději nic nepiš.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Ne december 31, 2017 13:54:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Aj ja prajem všetkým člnom všetko najlepšie v novom roku, bez ohľadu na to, ako to na fóre vyzerá. Jedna vec sú reakcie na fóre, iný je človek v skutočnosti. Nikdy nebudeme mať všetci rovnaké názory (našťastie), ale to neznamená, že by sme si mali priať niečo zlé. Naopak. Kto chce, nech si mení poistky, kto chce merať, nech si merá. Dokonca aj Tebe, Boxer, prajem v súkromnom živote všetko najlepšie. Iba malá poznámka - nehnevaj sa (alebo sa aj hnevaj), Teba sa nebudem pýtať, ani nikoho iného, kde a o čom mám písať. Ani ja nikomu nepredpisujem, čo má robiť. Nikto Ťa nenúti čítať, čo sa Ti nepáči.
Tak ešte raz prajem všetkým to najlepšie v súkromnom aj pracovnom živote. Nech ste všetci zdraví a nech sa vám všade darí, nie iba v hifi.

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Ne december 31, 2017 13:55:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Takových nesvárů kvůli zcela neškodné pojistkové autosugesci ... No
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Ne december 31, 2017 13:55:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Krásný příspěvek Aretaxi.. Díky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Ne december 31, 2017 18:43:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Ešte niečo: my si tu navzájom nadávame, obhajujeme svoju pravdu, ale pre nezainteresovaných ľudí sme blázni všetci. Skúste niektorému známemu povedať, že máte zosilňovač za 3000 €, reprosústavu za 5000 €, káble a pod. Čo vám asi povie? Čo vám asi povie, keď mu poviete, že ste si kúpili televízor s veľkou uhlopriečkou za 1000 € (čo je bežná spotrebka). Pravdepodobne sa otočí a zaťuká si na čelo...Pre väčšinu ľudí je stereo za 1000 € premrštená suma a televízor nad 500 € tiež. Je to niečo podobné, ako keď napr. železničný modelár si kúpi model rušňa za 5000 € a ostatní modelári sa doťahujú, či má zmysel dorábať zariadenie kabíny z plastu, alebo kovu. Tiež sú to pre nezainteresovaných "blázni". Ešte sa vám nestalo, že vám manželky, alebo príbuzní či susedia povedali to isté?
_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne december 31, 2017 18:50:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Ono by nebolo od veci si častejšie uvedomovať, že toto je VEREJNÉ fórum Smile
Tiež, že dobrým zvykom aspoň vo vyspelom svete je (bývalo) nechať každému právo na jeho názor Smile

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jasnap
Hifista


Založený: 13 jún 2011
Príspevky: 225
Bydlisko: Česká Třebová

PríspevokZaslal: Ne december 31, 2017 22:21:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Někomu hrají pojistky jako víno:
https://www.novinky.cz/muzi/459107-proc-drazsi-vino-lepe-chutna-podle-vedcu-nas-obelhava-nas-mozek.html Smile

_________________
NAD 5120+Sumiko BP2+OpenAmp 1, Marantz CD 65 DX, NTB-USB-CA DacMagic Plus, Hypa 1, Hypa 17, VMA III, Sub.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Po január 01, 2018 14:57:39    Predmet: Odpovedať s citátom

aretax napísal:
Aj ja prajem všetkým člnom všetko najlepšie v novom roku, bez ohľadu na to, ako to na fóre vyzerá. Jedna vec sú reakcie na fóre, iný je človek v skutočnosti. Nikdy nebudeme mať všetci rovnaké názory (našťastie), ale to neznamená, že by sme si mali priať niečo zlé. Naopak. Kto chce, nech si mení poistky, kto chce merať, nech si merá. Dokonca aj Tebe, Boxer, prajem v súkromnom živote všetko najlepšie. Iba malá poznámka - nehnevaj sa (alebo sa aj hnevaj), Teba sa nebudem pýtať, ani nikoho iného, kde a o čom mám písať. Ani ja nikomu nepredpisujem, čo má robiť. Nikto Ťa nenúti čítať, čo sa Ti nepáči.
Tak ešte raz prajem všetkým to najlepšie v súkromnom aj pracovnom živote. Nech ste všetci zdraví a nech sa vám všade darí, nie iba v hifi.


Dakujem a naozaj si to pekne napísal aretax a želám tiež všetkým hlavne zdravie a potom zase zdravie a aj štastie a peniaze.

Ja som štastne vymenil poistku vo vnutri zosilnovača a aj inu som dal ako je prívodná šnura. Shocked Ak to takto zvukovo ostane už nemusím asi nič skušať ani otáčať.Ale ešte ju otočím či z druhej strany to nebude zvukovo lepšie ak bude potom už ostáva len počuvať. A prišiel Happy End.

http://slovnik.azet.sk/pravopis/slovnik-sj/?q=happy+end

Thumbs up



Cheers
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Ne január 14, 2018 18:38:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Téma nejak utíchla:
https://www.hifitest.de/test/zubehoer_hifi/hifi-tuning-supreme_feinsicherungen_4790

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne január 14, 2018 18:43:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Very Happy

http://www.hifiaktiv.at.xserv08.internex.at/

Tvoj zmysel pre humor je výnimočný. Oebeš aj vcelku rozumne uvažujúcich - aj s ďalšími ladičmi atómov - no nie všetkých Very Happy

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Ne január 14, 2018 19:06:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokud ty "značkové" pojistky skutečně mají oproti standardním pojistkám třetinový odpor a současně plní normy z hlediska jejich "bezpečnostní" funkce (což podle měření splňují), tak by určitým přínosem být opravdu mohly.

Pokud jsem to správně přepočítal, tak např. standardní pojistky z tohoto katalogového listu jsou ještě horší než ty standardní měřené v tom testu:
www.ok1cjb.cz/pdf/pojistky.pdf
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djrix
Hifi expert


Založený: 15 marec 2010
Príspevky: 1833

PríspevokZaslal: Ne január 14, 2018 19:31:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Podle toho grafu měření úbytku, kdy jedna pojistka při 600mA shořela a druhá zřejmě až při 1,25A zcela určitě netestovali pojistky stejné třídy nebo typu. Ty průběhy jsou definované normou i pro trubičkové pojistky. Víc se mi z toho testu v němčině a ještě na stránkách kde při kliknutí na graf se otevře přes něj na celou stránku nějaká pojebaná reklama študovat nechce. Jak jsem psal už jinde, u 5A pojistky je už větší problém při tomto proudu spolehlivost kontaktu v pouzdru, než vlastní úbytek na pojistce.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne január 14, 2018 19:43:06    Predmet: Odpovedať s citátom

ARETAX - 100+ Very Happy
Hoši - fakt ste potratili zvyšky zdravého rozumu...???
Ak je norma 230V plus-mínus 10% - kurva aký vplyv má pár stotín voltu, stratených na poistke pred zdrojom???
Schválne si "kdesi" nájdite osciloskopický priebeh sieťového "sínusového" napätia (bez kvalitnej sračky - pardón práčky alebo korektnej UPS) a potom meditujte Very Happy

Apropo - neraz som čítal ako sa prejaví zapnutie chladničky, pračky...čohokoľvek lupnutím v repro...nezažil som ani raz.

Prvoradou podmienkou aby to malo šancu normálne makať je ODPOR ZEMNEJ SLUČKY v prívode napájania - elektriny, čo Vám lezie z rozvodnej siete do chalupy - bytu, kvalita uzemnenia. Zvyšok je "až za tým" Smile

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Ne január 14, 2018 20:40:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Tatko Tom: Nič v zlom, bez ohľadu na to, čo píšu v Hifiteste o ich zvukovom prínose, jednoznačne potvrdili vplyv poistiek na zvuk. Mne sa nejedná o to, aby som "zabodoval". ako to tvrdíš, iba sa snažím poukázať na to, že bez toho, aby sa niečo vyskúšalo nemá zmysel všetko okamžite poprieť. Pochybujem, že všetci, okrem Teba "potratili zvyšky rozumu". Vplyv poistiek na zvuk neznamená iba to, že sa zvuk zlepší. Často dochádza aj k opačnému - zvuk sa zhorší. Ale vplyv tam rozhodne je !!! Keby to tak nebolo, pochybujem, že by sa do tejto diskusie pustilo tak renomované médium, ako je Hifitest. Ale naozaj si kvôli tomu nemusíme nadávať a osočovať sa. Ty skúšať nič nebudeš, ja to rešpektujem. Preto Ťa nebudem obviňovať, že všetkých oje.ávaš. Je to Tvoj názor proti môjmu. To je všetko, nič viac. Ja mám svoj názor podložený vlastnými skúsenosťami. A ty?
_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne január 14, 2018 20:55:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja mám svoje POZNANIE, že niektorí ľudia by nemali mať občiansky preukaz a volebné právo.
Najmä by nemali mať za žiadnych okolností žiadnu možnosť akokoľvek rozhodovať o (osudoch) iných vzhľadom k ich totálnej debilite.
Pekný večer.

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: Ne január 14, 2018 21:57:05    Predmet: Odpovedať s citátom

tatko Tom napísal:
Apropo - neraz som čítal ako sa prejaví zapnutie chladničky, pračky...čohokoľvek lupnutím v repro...nezažil som ani raz.
Já ano. V hliníkových rozvodech (TN-C) panel. bytů celkem častý jev.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne január 14, 2018 22:09:47    Predmet: Odpovedať s citátom

sekal - mne sa to prejaví v LED osvetlení, dokonca aj rýchlovarná kanvica (to nevravím čo to robilo na klasických wolfrámových žiarovkách) no NEPREJAVILO sa mi to počas 33 rokov na žiadnom "zvukobudiči".
Ostatne - výrobca, ktorý vyrobí čosi (naozaj mi je proti srsti pomenovať to spôsobom zabanovaného Bartoliho) a najmä chu(ma)j, čo si to za akúkoľvek cenu kúpi - je mi tak leda na posmech...
Zvyšok - POD ČIAROU

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1920

PríspevokZaslal: Ne január 14, 2018 23:48:11    Predmet: Odpovedať s citátom

aretax ak niekto problematiky znalý napíše, že je to nemožné a v podstate to čo píšete, odporuje fyzike, tak nemôžeš očakávať, že tvoje tvrdenie "Ja to počujem.", zoberieme vážne. Proste kým nemáš slepý test, tak je to boj s veterným mlynom.

Ja mám skúsenosť, že častokrát počujeme to, čo chceme počuť.

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Po január 15, 2018 06:14:18    Predmet: Odpovedať s citátom

tatko Tom napísal:
Ja mám svoje POZNANIE, že niektorí ľudia by nemali mať občiansky preukaz a volebné právo.
Najmä by nemali mať za žiadnych okolností žiadnu možnosť akokoľvek rozhodovať o (osudoch) iných vzhľadom k ich totálnej debilite.
Pekný večer.

A Ty si už občiansky dostal? Ak Ti ho nechcú vydať, doporučujem kúpiť nejaký od Vietnamca. Takých, čo mali svoje POZNANIE bolo a je viac. Pred pár rokmi jeden z nich v USA vyvraždil celú komunitu. Aj on mal svoje poznanie.
Soaron: dnešnej fyzike odporuje aj stavba pyramíd a vidíš - stoja dodnes. Veľa vecí sa vysvetliť nedá a predsa fungujú.

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Po január 15, 2018 06:40:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Hm, co je tak fyzikálně nereálného na stavbě pyramid?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po január 15, 2018 06:55:28    Predmet: Odpovedať s citátom

K tomu "hifitestu.de".. Čítal som (PR) tvrdenie výrobcu, že poistka musí byť orientovaná podľa symbolu diody v smere pretekajúceho prúdu, vtedy funguje najlepšie.. A včil babo raď, ako to urobiť v sieťovom prívode Laughing ..
citácia:
niektorí ľudia by nemali mať občiansky preukaz a volebné právo.

Niektorí by mali aj vrátiť titul Exclamation (asi z nejakej "modernej" fakulty ). Alebo získaný podľa rady"doporučujem kúpiť nejaký od Vietnamca". Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zapa
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 344
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po január 15, 2018 15:04:05    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
A včil babo raď, ako to urobiť v sieťovom prívode Laughing ..

Najlepšie spýtať sa nejakej baby so sieťou pri vode, hádam niečo poradí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Po január 15, 2018 15:45:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Podle toho symbolu diody by mohla navrhnout Graetzův můstek:

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Po január 15, 2018 15:52:27    Predmet: Odpovedať s citátom

"Niektorí by mali aj vrátiť titul"
Vraví taký kamarátovi:
"Kua - keď si uvedomím ako som sa stal inžinierom mám panický strach ísť k doktorovi..."

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Po január 15, 2018 16:09:30    Predmet: Odpovedať s citátom

To je bohužial pravda a nie vtip.
Vieš čo robí "klasický doktor" ?
Sype prášky a nehladá pričinu len tlmí následky.
To je tá naša medicia ,len peniaze nahánaju čo najviac pacientov a aby stále chodili na kontroly kolečko po dalších doktoroch kolegoch.
Udržuju človeka pri živote a cucaju ho z penazí. Mad
Stane sa ale niekedy že občas sa pozabudnu a aj človeka vyliečia. Cesť takým doktorom. Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Po január 15, 2018 16:15:44    Predmet: Odpovedať s citátom

"Obvoďák" má najlepšie ak má čím viac ľudí v stave a prázdnu čakáreň.
Vtedy najviac zarobí.
No k poistkám a zdravému rozumu - netreba skúšať otáčať aj všetky drôty v zosiku???
A vlastne samotné natočenie zosiku podľa svetových strán by tiež mohlo mať vplyv - neskúsi to niekto otestovať?

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Po január 15, 2018 16:20:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Samozrejme že to má vplyv ked je akusticky kvalitne postavená a nasmerovaná miestnosť. Vyskušaj tu si natočiť podla https://sk.wikipedia.org/wiki/Feng_%C5%A1uej

Ty jeden Ch.. Very Happy

http://www.pluska.sk/ipeknebyvanie/architektura/foto-architektura-podla-feng-suej-kazdy-detail-tohto-krasneho-domu-je-dotiahnuty-do-dokonalosti.html

https://lepsiebyvanie.centrum.sk/feng-shuei/877355/byvanie-podla-feng-suej-co-s-nedokonalym-podorysom


Naposledy upravil BlackBerry dňa Po január 15, 2018 16:25:23, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Po január 15, 2018 16:24:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Najlepší vplyv na vyčistenie zvuku má deci Borovičky Very Happy
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 23, 24, 25  Ďalšia
Strana 14 z 25

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist