Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

JAMO

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
JHradec
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 998

PríspevokZaslal: Pi júl 28, 2017 07:01:56    Predmet: JAMO Odpovedať s citátom

Stala se mi taková nepříjemnost. Po přestavění obýváku mi nezbylo místo na reprobedny. Tedy zbylo mi na šířku 40 cm a do té škvíry bych opravdový repráky (15") dal leda nad sebe. Pokud musí být skříň do 20cm šíře a basák alespoň 10" (jinak to nemá cenu)- musí být ten basák do strany. Tak mi vyšla úzká bedna s d'Apolito středy + výšky a basy do strany. Jelikož jsem líný, hledal jsem něco hotového. Našel a koupil jsem JAMO S628. Je to hotové, je to dánské a je to vyrobené v Číně. Do boku hraje 10" basák a na přední straně jsou 3 střeďáky a výšková kalota. Na přání YL mám černé provedení.
Jak to hraje?? Celkový projev je prezecní - zřejmě kvůli těm střeďákům, na basech nic nechybí, ale nijak zvlášť se neprosazují, výšky taky OK. Bedny mají pěkně prokreslený prostorový zvuk, ale pouze ve sweetspotu, který je bohužel velmi malý. Krmím to AKÁIem AM 32 - hraju potichu. Do budoucnosti předpokládám přechod do aktivu, tak pokud víte o levnějším AM 32 - stříbrném- mám zájem.
Celkově bych ohodnotil, že JAMO S628 je bedna na kterou si zvyknu Smile Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi júl 28, 2017 07:35:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Prosím ta nevieš náhodou na ktorých frekvenciách sa delia jednotlive pásma? Nenašiel som to ani v testoch. Ten basák je aktívny a je samostatne pripojený k biwire konektorom? Vďaka.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
JHradec
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 998

PríspevokZaslal: Po júl 31, 2017 09:45:39    Predmet: Odpovedať s citátom

dělící frekvence nevím. Zatím jsem bedny ani neměřil. Basák není pasivní zářič, hraje asi pod 200Hz ( odhad ) a má basreflex.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist