Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

AC konektory, silova kabelaz metraz

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kabeláž
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1499

PríspevokZaslal: Po január 15, 2018 22:45:16    Predmet: AC konektory, silova kabelaz metraz Odpovedať s citátom

Z dovodu vymenu filtracie siete a “ucesania” silovej kabelaze, som si chcel na porovnanie vyrobit z metraze VDH druhy kabel VDH Mainsstream Hybrid (jeden doma mam). Kedze viem ze tuto kabelaz roky predava Platan, tak som zasiel po nejakej dobe do tohto “High End” obchodu v BA.
Aby som to skratil, kabel mali len v Hlohovci, takze som nepochodil, co je v poriadku, nemusia mat vsetko skladom v BA, ale to ako pohrdlivo so mnou komunikoval dlhorocny predajca (ktoreho si odtial pamatam od 90-tuch rokov) bolo neprijemne. Nebol som mu sice asi moc po chuti, ked som chcel kus prenho lacneho kabla (v cene 80,- Eur/m). Ponukal mi nejaky hotovy za 300E s tym ze nema za kazdu cenu zmysel skrtit na kabloch a ze ten za 300,- E je uz “inde”. Ja som tam prisiel s tym ze viem co presne chcem, to ze to nemali to sa stava, to chapem. Ale aby som sa mal citit ako socka co tomu hovno rozumie, ked chcem skrtit na napajacom kabli a nekupim si aspon 300,-Eurovy. Ved “kabel je komponent” a ty si v High End studiu a ha tak to teda je. Aspon by si mohli umyt sklo na vstupnych dverach. Verim tomu ze by som na nom nasiel este svoju daktyloskopiu z 90-tych rokov.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1898

PríspevokZaslal: Po január 15, 2018 22:54:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som tam bol este kedysi davno a chcel som vediet, ci nemaju nejake pekne zastrckove konektory pre strykov TAG Mclaren (kupovali sme ho s bratrancom a bola na nom britska vidlica). Tiez mi ponukol nejaku "supu", co sa cenovo blizila samotnemu AV procesoru, tak som iba pekne podakoval. Vravel, ze hentaka masina by si zasluzila nieco lepsie (nakoniec to vyriesil klasicky Schurter) a tiez si asi myslel svoje ale inak bol v pohode. Spraval sa slusne a nemam pocit, ze by bol nejaky povysenecky. Ale mozno to nebol ten isty manik Very Happy
_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kabeláž Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist