Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Topping D50
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 23, 24, 25  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> DAC
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Jiri
Hifista - pokročilec


Založený: 01 apríl 2007
Príspevky: 291

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2018 13:29:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli

Tak ten tvůj historický zvastuokobiasovy poslech Sroll Rhythm a SPaudio A200 jsem nenašel ale objevil jsem asi stejně vtipnou historku zde:

duben 21, 2014 19:26:25
Bartoli napísal:

PMA - pokud se srovnaval Bryston BP25 tak to bych veril protoze i novy BP25 stal velmi malo /cca50000/, pak je tady komerce co resim aktualne ja - ML380 a podobne komercni stare veci ktere byly pred lety ultradrahe /nad 150 000/ ale dnes jsou po 10 letech second hand za 50 000. Tam by to bylo zajimave porovnat na vlastni ucho. Vpodstate ale s PMA souhlasim ze nalesteny celni panel nehraje atd.. Akorat ted me v Nemecku neprijemne zaskocilo jak ta komerce /ML432 + focal utopia BE/ muze fantasticky ciste hrat...takze tu komerci nemohu splachnout do zachodu jako jmd ktery tu komerci sice neslysel ale ma jasno. A nemyslete si taky bych moc rad usetril spoustu penez za nalestene celni panely a koupil neco za 1/2 co hraje lip. Zatim to pro sebe tedy bez poslechoveho srovnani povazuji za otevrenou otazku.


Hele ten tvůj názorový veletoč ("prozření") přišel když ses přestal kamarádit s Brněnskou klikou a začal s Mabatem?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2018 13:53:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslim ze zlom u me nastal s pochopenim zakladu oko biasu - to co rika Floyd Toole, jakmile jsem si pustil tohle video tak jsem vsechny ty okobiasblaboly ala Jiri opustil.

Tohle byl pro me opravdu bod obratu:

https://www.youtube.com/watch?v=zrpUDuUtxPM

Pochopitelne pochopeni jak funguje bias to spustilo, ta prednaska je komplexni a je zakoncena definici state of the art zvuku - tedy JBL M2 / 1518.

Na zaklade toho jsem zacal stavet 1518, protoze je to objektivne state of the art reprobedna.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5941
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2018 14:05:35    Predmet: Odpovedať s citátom

2 catman
citácia:
ak unisono majitelia zosilňovačov tvrdia že ten zosilňovač nehreje, tak by som chybu nehľadal v chladení, ale skor v tom aký je reálny vykon toho zosilňovača.

S tým sa dá súhlasiť.. Wink A bude asi dosť "underbiased" (inak by sa zohrieval), takže by bolo zaujímavé vidieť "rozvoj harmonických".
2PMA
citácia:
Rozdíl je v tom, že BV použil CFP zapojení konce, které má optimální klidový proud pár mA, ale ostřejší přechod a tudíž více vysokých harmonických.

Nie je to pravda, je to 3EF, 2 konce s Re =0,1R paralelne. Ale kľudový prúd je len cca 20mA na tranzistor , napriek tomu to meria takto , pre 1W ,pre 10W , pre 100W. Je to o type kompenzácie ("output inclusive"). Žiadne mimoriadne vyššie harmonické sa nekonajú. Debata o tom už bola dávnejšie..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11503
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2018 14:57:03    Predmet: Odpovedať s citátom

BV, vzhladom na to ako zriedka sa BV audio zosilnovace vyskytuju v bazare, tak sa zda, ze su ich majitela s nimi velmi spokojni.

A az bude hotovoa ta pozlatena Anniversary Edition[1], tak si snad uz konecne na zvuku "posmaknu" i okobiasnici :-)

[1] http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=305835#305835
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jiri
Hifista - pokročilec


Založený: 01 apríl 2007
Príspevky: 291

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2018 15:02:00    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
BV, vzhladom na to ako zriedka sa BV audio zosilnovace vyskytuju v bazare, tak sa zda, ze su ich majitela s nimi velmi spokojni.


Vůbec nechápu jak se může vůbec nějaký BVa produkt objevit v bazaru...vždyť je to konečná.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2018 15:08:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Ono osobnostny vyvoj na zaklade ziskavania poznatkov a skusenosti je jedna z peknych veci pribudajuceho veku. Len je fajn si pritom zachovat aj davku pokory a prupustit, ze to stale nemusi byt konecny stav poznania a tiez pripustit ze nie vsetci naokolo su blbci len preto ze doma maju stale nieco ine ako “svaty gral”. Iste ono vela toho neodovodneneho a predrazeneheo “nalasteneho” vie az iritovat ako je mozne ze ludia za to su ochotni platit a stoji za to na to upozornovat, len netreba to prehanat. Iste na praktiky ako drevena nalestena krabicka v ktorej je zbastleny RLC clen a zapatlany tavnou pistolou za kludne vyse 1000,- Eur, povazujem uz za trestuhodne a proti dobrym mravom. Len treba to rozlisovat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20456

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2018 15:12:22    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:

Nie je to pravda, je to 3EF, 2 konce s Re =0,1R paralelne. Ale kľudový prúd je len cca 20mA na tranzistor , napriek tomu to meria takto , pre 1W ,pre 10W , pre 100W. Je to o type kompenzácie ("output inclusive"). Žiadne mimoriadne vyššie harmonické sa nekonajú. Debata o tom už bola dávnejšie..


OK. Ani v minulosti jste nepoužíval CFP? Nebo to byly jen teoretické úvahy (Lopuch)?

Věřím tomu, že i s underbiased koncem ve třídě AB dosáhnete na celku velmi nízkého zkreslení, díky silné zpětné vazbě a jejímu vhodnému průběhu na vyšších kmitočtech. Nic to nemění na tom, že samotný underbiased koncový stupeň zkresluje víc, než při optimálním kl. proudu a má v rozvoji více vysokých harmonickýc. To je fyzika. Na blackboxu to samozřejmě hned vidět není.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11503
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2018 15:20:23    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA, tato debata tu uz aspon raz bola (r.2014) :-)
BV napísal:
Nie, CFP som nikdy nepoužíval, aj z vyššie uvedených príčin (okrem sklonu k nestabilite.)

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=215325#215325
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20456

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2018 15:27:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Jiri napísal:

Vůbec nechápu jak se může vůbec nějaký BVa produkt objevit v bazaru...vždyť je to konečná.


Bez ohledu na ironii v příspěvku, není to konečná. Pokud bude mít zákazník bedny, které padají impedančně pod 2 ohmy (a že jich je opravdu dost), tak 2 páry tranzistorů při možném rozkmitu na výstupu PA300 nemohou stačit a nutně bude muset zabírat proudová ochrana, aby koncové tranzistory přežily. A limitace proudovou ochranou opravdu není zvukomalebná.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5941
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2018 16:08:21    Predmet: Odpovedať s citátom

2 PMA
Iste, nejaké harmonické tam sú. Ale ak sú -110dB pod signálom, vyššie (4. a viac) ešte menej , nezávisle na výkone, tak ma to netrápi... CFP som použil len raz, pokusne v tom module čo s ním laboroval JMD.
Nikdy som netvrdil že je to "konečná" , zvlášť nie pre boxy s impedanciou padajúcou pod 2 ohm. Že ich je veľa neznamená , že je to správne, je to len chyba ich konštruktérov (alebo ľahostajnosť, eventuálne prejav príslušnosti k "hochendu"). Podobne veľa je aj drahých zosilňovačov s mizernými parametrami, často aj v triede A , s tepelným výkonom v stovkách W, pritom sú tam prieniky siete a rozvoj harmonických do aleluja..Aby sa skutočne prejavili výhody vyššieho kľudového prúdu v AB, prípadne v A, musí byť všetko ostané (vstup, VAS, PSR..) optimalizované do mrte, koniec bez záťaže by mal byť minimálne takýto. Inak je to len nezmyselný marketing.


Naposledy upravil BV dňa Št júl 19, 2018 16:43:43, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
davidhighend
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 júl 2008
Príspevky: 502

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2018 16:21:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Jiri napísal:
Bartoli

Tak ten tvůj historický zvastuokobiasovy poslech Sroll Rhythm a SPaudio A200 jsem nenašel ale objevil jsem asi stejně vtipnou historku zde:

duben 21, 2014 19:26:25
Bartoli napísal:

PMA - pokud se srovnaval Bryston BP25 tak to bych veril protoze i novy BP25 stal velmi malo /cca50000/, pak je tady komerce co resim aktualne ja - ML380 a podobne komercni stare veci ktere byly pred lety ultradrahe /nad 150 000/ ale dnes jsou po 10 letech second hand za 50 000. Tam by to bylo zajimave porovnat na vlastni ucho. Vpodstate ale s PMA souhlasim ze nalesteny celni panel nehraje atd.. Akorat ted me v Nemecku neprijemne zaskocilo jak ta komerce /ML432 + focal utopia BE/ muze fantasticky ciste hrat...takze tu komerci nemohu splachnout do zachodu jako jmd ktery tu komerci sice neslysel ale ma jasno. A nemyslete si taky bych moc rad usetril spoustu penez za nalestene celni panely a koupil neco za 1/2 co hraje lip. Zatim to pro sebe tedy bez poslechoveho srovnani povazuji za otevrenou otazku.


Hele ten tvůj názorový veletoč ("prozření") přišel když ses přestal kamarádit s Brněnskou klikou a začal s Mabatem?


Jiri, vytahuješ tady nějaké prahistorické výplody v té době zkušeného hifisty, něco jako jsi dneska ty. Co je však důležité je to, že Bartoli se od té doby něco naučil a nastudoval si a dokonce i vyrobil narozdíl od tebe, který s těmi kokotinami pořad dal pokračuje a nedá pokoj. To, že jsi utratil hromadu prachu za své budky, koupil jsi zesilovač a DAC, bez jakéhokoliv známého měření od výrobce malé garažové výroby s diskutabilním designem, tě ještě neopravňuje k tomu, na všech fórech ze sebe dělat Hi-Fi odborníka. Pokud něčemu nerozumíš po technické stránce, nebo ti to dělá problém, něco si vyhledat a nastudovat, proč se raději slušně nezeptáš lidi, kteří na rozdíl od tebe věcem trosku rozumí. Nemusíš přece pořad kolem sebe kopat jako malé děcko.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jiri
Hifista - pokročilec


Založený: 01 apríl 2007
Príspevky: 291

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2018 17:04:38    Predmet: Odpovedať s citátom

davidhighend

Prosímtě přečti si celé vlákno od stránky č.1 kde jsem poprvé reagoval nad objevem Michala"1518" jak rezolutně prohlásil čínský DAC za 250USD za naprostou referenci bez konkurence. Něco už mám taky za sebou tak jsem se postupně slušně vyptával jak k takovému kategorickému zjištění dospěl.

A postupně jsem se dozvěděl, že:
- mekka vývoje zesilovačů leží v Trnavě a máme to štěstí, že BVa je lidumil a prodává to levně (s tou cenou souhlasím)
- Bartoli vytáhnul jakou mám sestavu a dozvěděl jsem se, že jsem hloupý protože "1518" je lepší a levnější než Vivid (je mi to fuk)
- Sroll Rhythm je zcela špatně zkonstruován a jsem opět hloupý, že jsem si ho koupil (je mi to fuk)

Od tebe se dozvím, že jsem si žádné bedny sám nepostavil tak jsem vlastně taky hloupý a dělám ze sebe "HIFI odborníka" (já se se za něho nepovažuji) a kopu kolem sebe.

Takže 11 stránek popsaných a stále jsem se nedozvěděl racionální odpověď na svoji první otázku...ale zase jsem se dozvěděl, co všechno je u mě špatně Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2018 17:16:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Jiri napísal:
Tak zpět k Topping D-50

Proč třeba v SPaudio zbytečně utrácí za kvalitní napájecí zdroj když to potom není slyšet??


Spotřeba dnešních DACů je pár watů , obrovský naddimenzovaný toroid nejenom že nemá žádný význam, ale má i nevýhodu v tom že lépe propustí vf rušení ze sítě, díky větší kapacitě primár/sekundár.
Proto echt DACy používají bud R-core trafo (Wadia), GredAudio má třeba 3 malá EI trafa... https://www.gredaudio.com/

Ale chápu že toroid vypadá víc hájendově, je to těžší a bedna je plnější Smile

K té D-50 není problém analogový zdroj dodělat nebo dokoupit, na trhu je výběr velký. Stejně tak se dá "pomoct" jiným DACům (Project S2)

_________________
LutaDAC, SPX2010, DPA330 modif.Danhard, Shan E520


Naposledy upravil roberto dňa Št júl 19, 2018 18:50:39, celkom upravené 4 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11503
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2018 17:18:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Jiri: tento DAC ma zda sa tak dobre parametre, ze az je treba hladat dovody, preco by nemal patrit k top DACom. Idealne poukazat na konkretny nedostatok a podporit ho slepym testom oproti lepsiemu DACu. To, ze ini vyrabaju drahe pristroje, este neznamena, ze tento lacny musi byt pre ucho preukazatelne horsi nez drazsie alternativy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20456

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2018 17:22:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Podle me se neda o Topping rici nic, dokud bych to nedostal na stul. Z par obrazku mereni se neda soudit. Provedeni se mi nelibi vubec.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20456

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2018 17:41:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Jiri napísal:
davidhighend

Prosímtě přečti si celé vlákno od stránky č.1 kde jsem poprvé reagoval nad objevem Michala"1518" jak rezolutně prohlásil čínský DAC za 250USD za naprostou referenci bez konkurence. Něco už mám taky za sebou tak jsem se postupně slušně vyptával jak k takovému kategorickému zjištění dospěl.

A postupně jsem se dozvěděl, že:


Jiri, jsou to takové ekvivalenty "Auta za rozumnou cenu" z Top Gear. Tam ale nikdo nepopírá, že právo na existenci mají i Bentley, Jaguar, Maserati atd. Bohužel, zde je velká část členů militantních a nedá se s nimi rozumně a klidně diskutovat.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11503
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2018 18:21:08    Predmet: Odpovedať s citátom

To ako vazne sa neda o D50 povedat nic z obrazku osadenej DPS a zverejnenych merani???

Podotykam, ze toto je 316. prispevok v tomto vlakne...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11503
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2018 18:39:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Co napriklad porovnanie s tymto?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2018 18:48:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale ta S2 stojí jednou tolik..
_________________
LutaDAC, SPX2010, DPA330 modif.Danhard, Shan E520
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11503
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2018 18:53:59    Predmet: Odpovedať s citátom

To je sice mozne, ale S2 nema lepsie merania:
- https://audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/review-and-measurements-of-pro-ject-pre-box-s2-digital.2370/
- https://audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/review-and-measurements-of-topping-d50-dac.2403/

... aspon teda bez linearneho zdroja. Amir pisal, ze s napajanim po USB i s dodanym adapterom boli merania rovnake. Zial to pred odoslanim zabudol zmerat aspon s powerbankou.

A este tam pisal, ze u S2 sa po zapnuti THD compensation sa merania zhorsili. Takze je mozne, ze to vyrobca vobec nenakalibroval...


Naposledy upravil miero dňa Št júl 19, 2018 19:10:33, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2018 19:10:15    Predmet: Odpovedať s citátom

roberto napísal:
Ale ta S2 stojí jednou tolik..

... no ale treba si uvedomiť, že S2 má naviac slušný sluchátkový zosilovač, optimal transient filter a MQA ! Wink

_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11503
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2018 19:11:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Zabudol si este na prilozene plastove dialkove ovladanie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2018 19:18:31    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Zabudol si este na prilozene plastove dialkove ovladanie.
... a vídíš, to som si ani nevšimol, že nemá DO ... tak to je potom za tie prachy D50 vyložená sračka! Laughing
_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5941
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2018 19:22:31    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Tam ale nikdo nepopírá, že právo na existenci mají i Bentley, Jaguar, Maserati atd. Bohužel, zde je velká část členů militantních a nedá se s nimi rozumně a klidně diskutovat.

Tam ale nikto nehovorí o Bentley, Jaguar, Maserati atd., ktoré majú výkon starého Oltcita, jazdné vlastnosti fúrika (kolečko), spotrebu tanku a emisie ako zaoceánska loď. V "highende" je to úplne obvyklé pre kvalifikáciu do "top-endu". S druhou časťou o nemožnosti rozumnej diskusie súhlasím.. Wink
Toto je žiarivý príklad
citácia:
A postupně jsem se dozvěděl, že: ...

Ako sa hovorí, hrach na stenu..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11503
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2018 19:30:28    Predmet: Odpovedať s citátom

bacil, u toho Toppingu si priplacas za znacku... :-D
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2018 19:35:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing

... mimochodom keby niekto nemal predstavu, že čo je to ten "optimal transient filter", ktorý Pre Box S2 má a D50-ka ho nemá, tak si dovolím sem dať nejaké obrázky z osciloskopu ... ten Pro-Ject som si totiž doma aj trochu "prepískol"


_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11503
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2018 19:38:08    Predmet: Odpovedať s citátom

To ze zvuk s nim bude malinko iny nepochybujem, ale... pocul si jasny rozdiel v prospech toho filtra?

Zdroj obrazku: https://audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/review-and-measurements-of-pro-ject-pre-box-s2-digital.2370/post-66245



Pre Box S2 Digital - FR-per-Filter.small.jpg
 Description:
 Filesize:  80.35 KB
 Viewed:  83 Time(s)

Pre Box S2 Digital - FR-per-Filter.small.jpg


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5941
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2018 19:41:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Jiri
citácia:
Takže 11 stránek popsaných a stále jsem se nedozvěděl racionální odpověď na svoji první otázku...ale zase jsem se dozvěděl, co všechno je u mě špatně

Prvú otázku si položil tu , odpoveď si dostal za hodinu. Že ti také odpovede "nejdú pod nos", to je druhá vec..Predtým aj potom si len "konštatoval", a naopak my sme sa dozvedeli akí sme neskúsení, bez relevantných posluchových skúseností, že počúvame všetci na málo rozlišujúcej aparatúre a podobné reči vyčítané z PR materiálov.. Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2018 19:45:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Nedávno tu bola referencia na Slovanete DAC Cambrige audio magic plus a prešlo pár rokov a už je nová. Very Happy Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl

A aké ódy sa tu na ten DAC spievali. https://sk.wikipedia.org/wiki/%C3%93da

Shocked Very Happy Rotfl Rotfl


Naposledy upravil BlackBerry dňa Št júl 19, 2018 19:49:30, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2018 19:46:34    Predmet: Odpovedať s citátom

miero: počul som s daným nastavením celkom pozitívny rozdiel hlavne oproti drahšej konkurencii ... napr. ako je Chord Hugo Wink
_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> DAC Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 23, 24, 25  Ďalšia
Strana 11 z 25

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist