Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

LFE zapojenie subwoofer 2žila

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
fatboy.zelo
Hifi obsluha


Založený: 16 jún 2018
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: So jún 16, 2018 13:14:39    Predmet: LFE zapojenie subwoofer 2žila Odpovedať s citátom

som amater ale neviem uz koho sa opytat.
Chcem sa opytat ked aktivny subwoofer sa zapaja vstup cez LFE cinch kábel je mozne ho nejak nahradit 2zilou cez cinch koncovku? jedna sa mi o to ze v obyvacke mam uz natiahnutu dvojzilu cez sadrokarton dole cize je skryte a je to na opacnej strane obyvacky ako mam zosilovac a pri prerabani ma to nenapadlo dat tieneny kabel . ide mi zvuk ale velmi mi to bruni . zapojil som aj to uzemnenia do zastrcky trosku menej to bruni ale aj tak ked dam volume subwoferu na max tak to bruni nie tak ako ked je cez cinch kabel ked nepocut nic ani pri maxime. je nejaka moznost?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jasnap
Hifista


Založený: 13 jún 2011
Príspevky: 225
Bydlisko: Česká Třebová

PríspevokZaslal: So jún 16, 2018 19:33:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Přes dvoužílu to brumí protože není stíněná - chová se jako anténa a nic s tím neuděláš. Dá se to omezit hustým zkroucením dvoulinky. Při takové délce použij kabel s kvalitním stíněním.
_________________
NAD 5120+Sumiko BP2+OpenAmp 1, Marantz CD 65 DX, NTB-USB-CA DacMagic Plus, Hypa 1, Hypa 17, VMA III, Sub.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: So jún 16, 2018 20:28:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Repro dvojlinka ve zdi pro SW je klasický problém. U šváry stačilo ze SW vyšroubovat krabici se zesilovačem, nechat ji připojenou standardně koaxem u AVR, reprák táhnout přes tu dvojlinku a díru po zesíku v SW zatěsnit pevnější překližkou.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
fatboy.zelo
Hifi obsluha


Založený: 16 jún 2018
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: Ne júl 22, 2018 12:12:37    Predmet: . Odpovedať s citátom

dakujem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist