Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Napájací kábel
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kabeláž
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
janusinko
Nádejný hifista


Založený: 30 júl 2012
Príspevky: 64

PríspevokZaslal: So jún 30, 2018 12:03:52    Predmet: Napájací kábel Odpovedať s citátom

Už niekoľko dní čítam diskusie a názory o tejto problematike na rôznych hifi fórach, ale nikde sa nedošlo k jednoznačnému záveru, preto som sa rozhodol oprášiť túto tému a snáď sa posunúť niekam ďalej.

Nezodpovedaných otázok je viacero:
- je lepší tienený alebo netienený sieťový napájací kábel,
- ak sa použije tienený, tak ako zapojiť tienenie (spojiť ho s uzemňovacím vodičom na jednej strane/na oboch/nezapájať ho vôbec,
- aká by mala byť dĺžka kábla (pod 1,5 metra sa vraj neodporúča),
- ak sa použije na kábel ochranný kovový flex oplet https://www.techflex.com/prod_ssl.asp zmení to nejakým spôsobom jeho charakteristiky/parametre?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: So jún 30, 2018 12:36:55    Predmet: Re: Napájací kábel Odpovedať s citátom

janusinko napísal:

- aká by mala byť dĺžka kábla (pod 1,5 metra sa vraj neodporúča),


1,5m včetně drátů v baráku a venku až k transformátorové stanici?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zelený
Hifista - pokročilec


Založený: 11 február 2018
Príspevky: 434
Bydlisko: Podkrkonoší

PríspevokZaslal: So jún 30, 2018 12:43:46    Predmet: Odpovedať s citátom

dustin: Počítal bych to až ke generátoru v elektrárně. Samozřejmě celé vedení až do elektrárny stíněné.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
janusinko
Nádejný hifista


Založený: 30 júl 2012
Príspevky: 64

PríspevokZaslal: So jún 30, 2018 12:48:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Jasnééé, vtipálci musia byť, inak by to tu nemalo šťavu Laughing
Ale popri žartíkoch by ste sa mohli aj konštruktívne vyjadriť Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: So jún 30, 2018 12:49:13    Predmet: Odpovedať s citátom

A to uhlí, které v elektrárně pálí, musí být zcela čisté, bez síry. Škoda že to hoření nemůže být bezkyslíkatý proces, hned by to líp hrálo...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: So jún 30, 2018 12:54:40    Predmet: Odpovedať s citátom

janusinko napísal:
by ste sa mohli aj konštruktívne vyjadriť Wink


Co chceš konstruktivního na takových dotazech? Ve zdi máš taky stíněný vodič? Proč právě alespoň 1,5m, jaký to má smysl?

Pro klid duše si tam dej stíněný, stínění připoj na straně zdroje, tj. na PE v zástrčce. Je to nesmysl, před tím ve zdi a kilometr v přívodu i za tím v přístroji k vypínači je to nestíněné, ale budeš mít dobrý pocit. A o tom to je.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janusinko
Nádejný hifista


Založený: 30 júl 2012
Príspevky: 64

PríspevokZaslal: So jún 30, 2018 13:09:16    Predmet: Odpovedať s citátom

dustin:

Na istom fóre to odôvodnili tým, že pri dĺžke cca 1,5 metra a viac sa tienený napájací kábel chová aj ako filter. Čo je na tom ale pravdy, netuším. Veď z toho dôvodu som tu nadhodil tie otázky, aby tí, čo s tým majú skúsenosti napísali svoje poznatky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So jún 30, 2018 13:15:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Dovolim si poukazat na debatu o kabloch k "expertom" na hifinazory. Napr. toto relativne cerstve vlakno na "profikom" podomacky vyrobeny kabel s predajnou cenou okolo 10 tis. Kc:
- https://www.hifiroom.cz/kabely/sitovy-kabel-model-roth-orfeo-t18682.html

Zial na ziadnu releventnu otazku tam nikto odpovedat nechce, napr.:
- aka je optimalna dlzka hifistickeho napajacieho kablu, tak aby bol dosiahnuty zvuk najlepsi
- preco pouzit hifisticky napajaci kabel, ked sietovy filter ma meratelnym ucink
- preco i za sietovym filtrom pouzivat hifisticky napajaci kabel, ak uz rusenie odfiltroval filter
- preco sa uspokojili u toho kabla len s trojitym tienenim, ak s kazdou dalsou vrstvou tienenia "poculi" prinos

Pozor: kto kabel nepocul a prispieva tam nezelanymi otazkami, bude oznaceny za trola. A ak si ho uz aj nejaky kablofil pozicia a napise potom na neho zlu recenziu, tak mu tam potom pohania jehu aparaturu :-D
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So jún 30, 2018 13:24:13    Predmet: Odpovedať s citátom

janushinko, toto ciastocne odpoveda na tvoju otazku, ale pise ju vyrobca/predajca tienenych kablov do stien:
citácia:
It is important to note that the screens of all cables need to be connected serially or in a star shape and only one screen be connected to PE or to the building's seperate grounding. Loops are to be avoided. When constructing new buildings (or when renovating), ALL rooms should be equipped with these emc cables, as otherwise, strong radiation from unscreened neighbouring rooms or ceilings/floors can occur!

Zdroj: https://www.aaronia-shop.com/products/abschirmungen/geschirmte-kabel/geschirmtes-kabel-50m

Tzn. pri beznych instalaciach s neoddelenim vedenim tienenia asi zapajat len jednu stranu k PE. No ci bude lepsie tu u zasuvky, alebo u pristroja... to je otazka asi na experimentovanie a meranie :D
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: So jún 30, 2018 17:10:15    Predmet: Odpovedať s citátom

janusinko - neurážaj sa na "divné" odpovede ľudí, ktorí VEDIA, že na napájacích kábloch nezaleží (pokiaľ nemajú niekde zlý kontakt a neiskrí to).
No ak sa nemáš čím iným zapodievať - kľudne skúšaj, testuj Podvedomie Ťa možno presvedčí (ako mnoho iných), že "drahší predsa MUSÍ byť lepší" ...

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janusinko
Nádejný hifista


Založený: 30 júl 2012
Príspevky: 64

PríspevokZaslal: So jún 30, 2018 18:54:59    Predmet: Odpovedať s citátom

tatko Tom napísal:
janusinko - neurážaj sa na "divné" odpovede ľudí, ktorí VEDIA, že na napájacích kábloch nezaleží (pokiaľ nemajú niekde zlý kontakt a neiskrí to).
No ak sa nemáš čím iným zapodievať - kľudne skúšaj, testuj Podvedomie Ťa možno presvedčí (ako mnoho iných), že "drahší predsa MUSÍ byť lepší" ...


Ale veď ja sa neurážam, práveže ma celkom pobavili reakcie dotyčných a na všetko by sa malo pozerať s nadhľadom Smile
Musím sa ale verejne priznať, že si neskutočne zakladám aj na úplných maličkostiach a som až chorobný detailista, a preto sa snažím ísť vo všetkom až na úplný vrchol ako je len možné, preto tie moje otázky Very Happy
Netvrdím, že čo je drahšie je aj lepšie, ale držím sa príslovia, že keď dvaja robia to isté, tak to nikdy nie je to isté. Tomu, že nebude počuteľný zvukový rozdiel medzi obyčajným napájacím káblom za 5€ a káblom za 500€ by som ešte uveril, ale pri presných meraniach by určite boli nejaké tie odchylky a presne o tom to je, aj to malinké nepodstatné zlepšenie ma fascinuje.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: So jún 30, 2018 19:07:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Mne unika zmysel.
Pozri co mam "pod ciarou" Smile

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janusinko
Nádejný hifista


Založený: 30 júl 2012
Príspevky: 64

PríspevokZaslal: So jún 30, 2018 19:38:23    Predmet: Odpovedať s citátom

tatko Tom napísal:
Mne unika zmysel.
Pozri co mam "pod ciarou" Smile


A to je presne ten zásadný rozdiel medzi hifistom a audiofilom Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: So jún 30, 2018 19:45:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja neviem kto je "hifista" ani "audiofil".
Hudbu počúvam - nemeriam, nevážim.
Vážim si seba - tak nemienim zo seba (nechať) robiť blba Very Happy
Možno namerateľné rozdiely, ktoré nemožno z biologicko-fyzikálnych dôvodov žiadnym spôsobom rozoznať mám skutočne u prdele a s ich zúrivých obhajovateľov mám srandu Smile

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: So jún 30, 2018 19:51:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Nejslabším článkem sítového rozvodu (zvýšený odpor- tedy to co by mohlo mít vliv na zvuk), je obvykle pojistka, ojiskřený vypínač nebo různé násuvné fastony. Sítový kabel z 2,5- 4- nebo 6mm2 různých exotických konstrukcí je pro blbce co nevedí co s penezma..a určitě tam zafunguje placebo efekt.

btw k čemu má ten kabel být? Koncák,DAC?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: So jún 30, 2018 19:58:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Zrovna v týždni nám menili pri revízii elektro...istič, silne obhorené kontakty.
Žiarovky nemáme už no LED napojené za ním blikali dávnejšie, menili nepravidelne intenzitu svetla atd. Nechelo sa mi tým prv zapodievať, navyše dosku za ktorou sú elektromery a ističe má rozvodný podnik pod blombou. A po ťažkej týždňovke už vôbec.
Paralelne cez druhý istič...oba sú za zhodným elektromerom - mám z toho miesta komp, zosilňovač atd - ani raz ŽIADNA porucha vo zvuku.
Zlatá UPS...za ňou mám nielen komp no aj audio. Kam sa hrabú "pračky..."
Smile

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stano30
Hifista


Založený: 10 november 2013
Príspevky: 239

PríspevokZaslal: So jún 30, 2018 20:00:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Zatiaľ ten rozdiel nikto nikdy objektívne nepreukázal a väčšinu tohto fóra, reči zasvätených audiofilov o kábloch a počutelných rozdieloch nezaujimajú. Miero, ťa odkázal na správne fórum ak chceš míňať peniaze za káble, alebo skus ešte highendforum.cz, tam to tiež každý počuje. V slepom teste to ešte nikto nepočul, ale sú aj takí čo tvrdia že to počuli, len to nevedia preukázať.
Skús to sám, požičaj si, urob si test či budeš niečo počuť, kábel nech ti mení ne-audiofil aby si nevedel čo máš zapojené, potom napíš.
Elektrónky skreslujú, reproduktory skreslujú, gramofón skreslujú, ale káble to vylepšila Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janusinko
Nádejný hifista


Založený: 30 júl 2012
Príspevky: 64

PríspevokZaslal: So jún 30, 2018 20:05:45    Predmet: Odpovedať s citátom

tatko Tom napísal:
Ja neviem kto je "hifista" ani "audiofil".
Hudbu počúvam - nemeriam, nevážim.
Vážim si seba - tak nemienim zo seba (nechať) robiť blba Very Happy
Možno namerateľné rozdiely, ktoré nemožno z biologicko-fyzikálnych dôvodov žiadnym spôsobom rozoznať mám skutočne u prdele a s ich zúrivých obhajovateľov mám srandu Smile


Veď v poriadku, to je tvoj názor Smile Tak teda ešte raz, je mi jasné, že počuteľné rozdiely tam nebudú, prípadne len nepatrné, ale audiofili idú až do extrémnych krajností a ak sa meraním preukážu lepšie hodnoty, tak to vnútorne poteší, nehovoriac o tom, že dizajnovo budú také výrobky určite vyzerať lepšie Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1499

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 11:42:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Svojho casu (nie az tak davneho) robil meranie napajacich kablov aj PMA a k nejakemu zaveru prisiel a rozdiely boli vacsie ako nulove.
Moj nazor/skusenost v tomto smere uz nepublikujem. Tem na konflikty je tu aj tak dost. Ale cyklenie sa mi pride kontraproduktivne.
Napr tu:

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=16203&sid=86ef96e9ed57d1bf726c29e5be766651
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 16:44:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Prečo by tienený kábel nemal mať význam? Načo by ich potom vyrábali?
Tienenie zamedzí prijať elektromagnetické rušenie v okolí kábla, ale aj naindukovať elektomagnetické rušenie z napájacieho kábla do okolitých káblov (reproduktorový kábel, linkový kábel...).
Výsledok bude vždy individuálny, závislý na zarušenosti prostredia a výskytu iných káblov v blízkosti napájacieho kábla.

Tiež nevidím zmysel v nejakých exotických a predražených konštrukciách, ale solídny tienený kábel nie je drahá záležitosť. Svoj význam má podobný ako sieťový filter.
Ja osobne používam Lapp ÖLFLEX 100 CY, ktorý som kúpil v metráži za pár EUR.
Boli tu už o tom rôzne diskusie:
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=21975
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=21940&postdays=0&postorder=asc&highlight=lapp&start=0
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 17:27:36    Predmet: Odpovedať s citátom
















A nezašumí, a nezabrumí.
Čo robím zle? Very Happy

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 17:30:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Asi všetko. Very Happy Ak Ti to zvukovo vyhovuje nič nemen ! Amen. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 17:32:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Neprezraď to prosím mojim komponentom. Ony to nevedia, tak hrajú ako majú Very Happy
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janusinko
Nádejný hifista


Založený: 30 júl 2012
Príspevky: 64

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 17:50:46    Predmet: Odpovedať s citátom

tatko Tom napísal:















A nezašumí, a nezabrumí.
Čo robím zle? Very Happy


Tak toto by som ja doma veru nezniesol. Myslím, že ešte aj môj PC mal lepšiu kabeláž ako tie šnúrky na fotkách Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 17:53:47    Predmet: Odpovedať s citátom

tatko Tom napísal:
A nezašumí, a nezabrumí.

Elektromagnetické rušenie sa nemusí prejaviť samotným šumom, alebo brumom. Kvalitu reprodukcie (výsledného signálu) však ovplyvniť môže.

tatko Tom napísal:
Čo robím zle? Very Happy

Ideš zlým príkladom Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 18:03:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Predajci - sorry. Very Happy
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 18:06:41    Predmet: Odpovedať s citátom

janusinko - u PC ma SKUTOČNE zaujímajú iné parametre, nie špagátiky.
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1920

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 19:24:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Neberte prosím junasinkovi ilúzie. Nech sa vyžíva v tom, v čom chce, no nech nečaká na "blbé" otázky relevantné odpovede. Resp. nie tu a nie vtedy, keď je tu milión komentárov, ktoré sa zaoberajú káblami.

PS: tiež na káble nijak extrémne neverím, resp. si myslím, že sa im pripisuje väčší efekt, ako v skutočnosti majú. No ja mám doma tiež High-End-ovejšie káble, ako len obyčajné šnúrky. Proste pocit, výzor, podvedomie...

tatko Tom s prepáčením, ale s týmito fotkami by si sa chváliť nemal. Aj keď pripustíme, že to, čo si odfotil, nemá na zvuk žiadny vplyv, aj tak to nemôžeš myslieť vážne. Už len z pohľadu toho, že je dobré niekedy aj poupratovať, niečo vypojiť/zapojiť. Tak to, čo tam máš ty je maximálne nelogické, škaredé a nepraktické. Bol by som zvedavý, s akým autom (nemyslím na značku, ale na stav) jazdíš. Predpokladám, že to raz za čas umyješ, aj keď na jazdné vlastnosti to vplyv určite mať nebude. Very Happy

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 19:31:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak Ti to prezradím - jazdím z Multiplou Very Happy
Umyje ju občas dážď.
Avšak "technicky" - brzdí 100%, štartuje tak isto, všetko plne funkčné, nedymí, olej po 8000 km ani o milimeter, tú na rozdiel od káblov denne zvnútra vymetiem a pri dlhších cestách aj pavučiny z výfuku.
Ad "estetika" - tie káble odnikadiaľ normálne nevidno tak čo.

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1898

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 19:39:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Mas dufam tu predfaceliftovu verziu Wink
_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kabeláž Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist