Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

VEĽKÝ SUBJEKTÍVNY TEST KAZIET - CC (Tape review -cassette)
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 63, 64, 65  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Analóg
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
EZ647
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 júl 2018
Príspevky: 596

PríspevokZaslal: Pi august 17, 2018 15:27:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Test (ostrá nahrávka) Axia J´z 2 Color 60 rok2002
Akai-DX57 dolby C NR

http://www.ez647.sk/cc/axia_jz2c.html#02

Axiu rady J´z 2 som tu už pred časom predstavil verziu roku 1995 s veľmi dobrými výsledkami.
Táto je podstatne novšia, osadená cievkami Kórejskej SKC, s ktorou Fuji dosť spolupracoval, kupoval od nich kazety pre EU a USA trh a predával pod svojou značkou.
Axie boli skoro vždy výhradne Japan, ale v tých posledných rokoch kazetového biznisu sa SKC dostáva aj tam. Páska v tejto testovanej kazete JZ2 Color je čiernej farby, Axie J´z2 zvykli byť stredne až temne hnedé. Preto si myslím že sa v tomto prípade jedná o SKC pásku pseudochrome namiesto Fuji Beridoxu.

Zvukovo výkon 0db, občasné špičky +2db nevadia, ale plných +2db sa prejavuje skreslením v nízkych frekvenciách. Takmer výškovej zhody zo vstupným signálom sa dosiahne biasom -8 u Akai. Poruchovosť je občas trošku vyššia než u originál Fuji produktu, hlavne na začiatku a konci pásky, SKC cievky nie sú tak dobre tvarované a presné, preto je na cievkach trochu hrb pretlačený na pásku. Zvuk je celkovo jemnejší v nízkych oblastiach, a detail výšok sa občas stratí, celkovo je výrazne slabšia a menej detailná v porovnaní s pravou Fuji páskou.

Dizajnovo kazeta využíva veľkého okna ako majú Fuji JP-IIxPRO, JP Metal a pod, v mliečnom prevedení a farebných plexi. Rôzne motívy obalov a farieb okien kaziet nie sú delené podľa dĺžky, z každej dĺžky existujú pravdepodobne všetky farebné verzie.

Doplnené:
Kazeta ma sériové číslo Čínskej pobočky SKC, a má extra krátku zavádzaciu pásku.



IMAG0923.JPG
 Description:
 Filesize:  50.71 KB
 Viewed:  28 Time(s)

IMAG0923.JPG




Naposledy upravil EZ647 dňa Pi august 17, 2018 16:49:30, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Pi august 17, 2018 16:17:33    Predmet: Odpovedať s citátom

a holú kazetu sem nedáš? myslím že stojí za to ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
EZ647
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 júl 2018
Príspevky: 596

PríspevokZaslal: Pi august 17, 2018 16:19:15    Predmet: Odpovedať s citátom

No vždy dám foto zabalenej, lebo fotky ešte nemám na webe, len skeny, a odkaz, takže si každý nájde Razz Ale keď chceš, môžeš sem postnuť dodatočne nejakú menšiu verziu Razz

Mimo iné už si dostal kazety?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Pi august 17, 2018 16:29:01    Predmet: Odpovedať s citátom

ešte neprišli - tipujem že zajtra tiež nie - tak v pondelok
- zabalených mám len pár - tie nechávam zatiaľ zabalené - lebo je dosť odbalených ktoré treba oskúšať
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
EZ647
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 júl 2018
Príspevky: 596

PríspevokZaslal: Pi august 17, 2018 16:44:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Takže tie odo mňa neodbalíš? Razz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Pi august 17, 2018 17:00:11    Predmet: Odpovedať s citátom

zatiaľ nie
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
EZ647
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 júl 2018
Príspevky: 596

PríspevokZaslal: Pi august 17, 2018 18:00:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Test (ostrá nahrávka) Denon DX5 60 rok 1978
Akai-DX57 dolby C NR

http://www.ez647.sk/cc/denon_dx5.html

Denon je predovšetkým známy ako výrobca kvalitnej Hifi elektroniky, možno viac alebo menej ľudí vie, že Denon vyrábal aj vlastné kazety v Japonsku pomerne vysokej kvality, mal ucelenú radu modelov kaziet približne od roku 1978 (predtým pod značkou Columbia) až do roku 2002, kde u tých posledných už boli aj OEM verzie kaziet výrobcov zo Singapuru, Saehan Kórea a pod. pod značkou Denon.
V oblasti kaziet mal Denon niekoľko technologických rarít a riešení a jednu z nich si teraz ukážeme.

Denon DX5 triedy III typu ferrochrom.
Kazety ferrochrom vyvinula firma Sony v 70tych rokoch aby skombinovala výhodu kaziet normal s veľkým výkonom a chromdioxidu s výbornou výškovou odozvou.
Známymi výrobcami typu III boli Agfa, Basf, Scotch, Philips a Sony, ktorí používali pásku s dvoma nátermi z oxidu železa a pravého chromdioxidu.
Denon nikdy nevyrábal chromdioxidové pásky, ale len pseudochrome, oxid železa dopovaný kobaltom a predával to ako ,,High Bias typ II (CrO2),,, ako väčšina výrobcov, ktorí sa nechceli podriadiť licenčnej politike uvalenej na chromdioxidovú technológiu.
Takže DX5 je optimalizovaná dvojvrstvová páska pre typ III so zložením ferro + ferrocobalt, žeby sme to mohli nazvať pseudoferrochrom?
Tento model mal Denon v ponuke cca v rokoch 1978 – 1982
Páska je temne hnedá až čierna, spodná strana však svetlo hnedá. (Na fotke nevidieť ten hnedý odlesk povrchu ferrokobaltovej vrstvy), v podstate sa dá povedať že je táto páska unikátna, jediná svojho druhu na svete.

Zvukovo, nahrávané ako typ I, je pomerne živá až prehnanie svieža, pri biase -8 a výkon je +2db, so špičkami +4db, zvláda pomerne dobre a veľmi dynamicky. Zvuk je dosť prifarbený, neviem to popísať, ale výškovo a stredmi je mierne od zdroja odlišný, dôvodom je nahrávanie ako typ I, keďže ú väčšiny deckov nie je možné nastaviť typ III, kde je EQ 120uS ako u normalky, ale Bias je high typ II ako u chromky.
Občas sa objavia drobné poruchy či jemné zakolísanie, bohužiaľ strana B má trošku problém s riadnym vybudením ľavého kanála, ale treba si uvedomiť ako veľmi je páska stará, opotrebenie hláv decku a pod. a druhá vec, pri výrobe sa páska pohybuje a nanáša jedným smerom, ale my kazety používame v oboch smeroch, takže to v na jednej strane ide vždy ,,proti srsti,, Hodnotil by som ju nadpriemerne dobre na svoj vek.
Kvalita prevedenia a puzdra bola na tú dobu veľmi dobrá, aj cievky sú pevné a netrpia deformáciami.



IMAG0662.JPG
 Description:
 Filesize:  70.4 KB
 Viewed:  34 Time(s)

IMAG0662.JPG



IMAG0895.JPG
 Description:
 Filesize:  26.33 KB
 Viewed:  29 Time(s)

IMAG0895.JPG


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Pi august 17, 2018 18:11:39    Predmet: Odpovedať s citátom

krásny kúsok !
Tá páska zvrchu vypadá na fotke skôr biela až jemne sivá !!! Si hotový majster optického klamu ...
Fakt super kúsok - chcel by som mať - mám 3 decky čo vedia type III
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Pi august 17, 2018 18:13:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Designer napísal:
momentálne sa krúti táto stará sranda





BASFF LH 120


túto starenku pio nahral bez problémov, aj prehral, aj klasický walkman neprotestoval, ale full logic walkman odmieta ...
Inak dal som na to Elán - hodina slovenčiny kde je celkom slušné DR od ucha - hodne tichých pasáží a okrem vyššieho šumu a nie úplne spodných basov to je vcelku normálne počúvanie. Nepoužívam dolby - len pre poriadok.


Naposledy upravil Designer dňa Pi august 17, 2018 18:23:02, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
EZ647
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 júl 2018
Príspevky: 596

PríspevokZaslal: Pi august 17, 2018 18:21:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Designer napísal:
krásny kúsok !
Tá páska zvrchu vypadá na fotke skôr biela až jemne sivá !!! Si hotový majster optického klamu ...
Fakt super kúsok - chcel by som mať - mám 3 decky čo vedia type III


Pod silným svetlom každá čierna ukáže svoju svetlú stránku s istým odtieňom, napríklad metalky sú skoro všetky sivé, a pseudochromy zase hnedé, chromdioxidy modré.
Táto je naozaj taká šedočierna s jemným náznakom hnedej. Ale veľmi zle sa to fotilo, ale na dôkaz že sa jedná naozaj o dual layer typu III som musel Smile

Zháňala sa zle, ako som teraz prechádza galérie asi sú známe naozaj len dve vyhotovenia tejto Denon kazety. Ja som ju mal za 350KC a bez obalu, nepoužitú, tie priesvitné fólie sa na starých kazetách často rozpadajú vekom a zlým skladovaním.
Mám napríklad aj Denon DX7 čo je typ II z rovnakého roku, ale výsledok je tak zlý, že neviem čo s ňou, to len u DX5 vrstva ferro vykompenzuje aj straty a degradáciu druhej vrstvy. Myslím že nastavenie typ III by bolo asi sklamaním ako u tej Grundig čo si testoval, alebo to bola iná už neviem Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
EZ647
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 júl 2018
Príspevky: 596

PríspevokZaslal: Pi august 17, 2018 18:23:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Designer napísal:
Designer napísal:
momentálne sa krúti táto stará sranda





BASFF LH 120


túto starenku pio nahral bez problémov, aj prehral, aj klasický walkman neprotestoval, ale full logic walkman odmieta ...


U starých Basfov som mal dva problémy:
Mechanické škrípanie a pískanie, často krát prenášané do zvuku, rozklad spojiva pôsobí lepivo na hlavy a vodiace prvky.
Druhý problém že Basf staré kazety všeobecne často šli veľmi ťažko až stuha, tie slim walkmany sú veľmi citlivé, ja som na mojom Panasonicu pred časom hral Basf Metal IV 120, hralo to pekne, došlo do polovice a vyplo sa, ani dopredu, ani dozadu, ani pretáčanie, s ňou jemne pohli a koniec Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Pi august 17, 2018 18:25:24    Predmet: Odpovedať s citátom

a čo je tej denonke? degradácia ... odlupuje sa alebo "práši" ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Pi august 17, 2018 18:27:38    Predmet: Odpovedať s citátom

EZ647 napísal:
Designer napísal:
Designer napísal:
momentálne sa krúti táto stará sranda





BASFF LH 120


túto starenku pio nahral bez problémov, aj prehral, aj klasický walkman neprotestoval, ale full logic walkman odmieta ...


U starých Basfov som mal dva problémy:
Mechanické škrípanie a pískanie, často krát prenášané do zvuku, rozklad spojiva pôsobí lepivo na hlavy a vodiace prvky.

Ako zistíš že "lepí" ? Ja neviem čo sa s tým deje - nevidno za plech ... proste začne strácať výšky - teda asi ide mimo dráhy a vypne sa
Druhý problém že Basf staré kazety všeobecne často šli veľmi ťažko až stuha, tie slim walkmany sú veľmi citlivé, ja som na mojom Panasonicu pred časom hral Basf Metal IV 120, hralo to pekne, došlo do polovice a vyplo sa, ani dopredu, ani dozadu, ani pretáčanie, s ňou jemne pohli a koniec Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Pi august 17, 2018 18:29:25    Predmet: Odpovedať s citátom

tú Denon DX7 ak nechceš, odlož - vymenil by som za niečo

To bude zrejme takáto
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
EZ647
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 júl 2018
Príspevky: 596

PríspevokZaslal: Pi august 17, 2018 18:33:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Nie mechanicky je v poriadku, je to len horší zvukový prejav, 0db so skreslením výkonu a silne dropuje vo výškach, je vyhlodaná časom.

je to rovnaká verzia ako DX5, rok 1978

http://www.ez647.sk/cc/denon_dx7.html

A chcem ju Smile, čo už raz zaevidujem číslom do môjho zoznamu kaziet, už sa von nedostane Razz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Pi august 17, 2018 18:40:36    Predmet: Odpovedať s citátom

aha - ok
Majú pekný podarený jednoduchý dizajn tie denonky - páčia sa mi
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
EZ647
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 júl 2018
Príspevky: 596

PríspevokZaslal: Pi august 17, 2018 18:44:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Designer napísal:
aha - ok
Majú pekný podarený jednoduchý dizajn tie denonky - páčia sa mi


Jop, ale ako mám v rozdelení dizajnov kaziet, Denon s malým oknom boli najmenej dve verzie, tá moja je staršia, tá na foto čo si pastol je novšia:

Krásu robia aj tie strieborné štítky na nich

http://ez647.sk/cc/audio_d.html#denon2
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Pi august 17, 2018 18:51:16    Predmet: Odpovedať s citátom

ano - tá strieborná folia tam robí ten rozdiel - dobré využitie materiálu na dizajnovú jemnú čerešničku.
Pritom navonok blbosť.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Pi august 17, 2018 18:52:13    Predmet: Odpovedať s citátom

máš aj Maxwell ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
EZ647
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 júl 2018
Príspevky: 596

PríspevokZaslal: Pi august 17, 2018 18:59:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Designer napísal:
máš aj Maxwell ?


Nemám Razz len to čo je na webe. Okrem toho to bol určite nepodarený fake Maxellu, a na google som našiel aj značky ako Maxel, Maxim, a rôzne ďalšie hybridy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
EZ647
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 júl 2018
Príspevky: 596

PríspevokZaslal: Pi august 17, 2018 19:03:25    Predmet: Odpovedať s citátom

A do mojej zbierky chýbajú vzácne modely Denon DX4, ktorá bola považovaná za jednu z najlepších normal kaziet aké existovali a Denon DX8, o ktorej si stále neviem zistiť či sa jedná o HD8 predchodcu, alebo úplne inú pásku.
Keďže HD8 je model, ktorý technicky tiež nemá obdoby ako DX5
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Pi august 17, 2018 19:06:45    Predmet: Odpovedať s citátom

raz to možno vyjde
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
EZ647
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 júl 2018
Príspevky: 596

PríspevokZaslal: Pi august 17, 2018 19:09:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Otázne je kedy, na budúci mesiac mám plánované dve extra drahé kazety, ja neviem či vôbec niečo vyjde Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Pi august 17, 2018 19:20:24    Predmet: Odpovedať s citátom

takže táto je fajn ?

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
EZ647
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 júl 2018
Príspevky: 596

PríspevokZaslal: Pi august 17, 2018 19:26:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Denon HD8 je technická perla, pozri si zloženie

asi v 80tych rokoch vznikli kazety Metal pre typ II, aby si mohli aj majitelia deckov bez podpory metal užiť tieto kvalitné pásky. Ale sa tento formát moc neujal, pretože to nesplnilo kvalitatívne očakávania a prepadávalo to aj v testoch, ale mne osobne sa to páči. Robilo to niekoľko firiem, čistá metal páska pre typ II.
No a Denon HD8 je zvláštna tým, že je to metal páska pre typ II, so zmesou oxidu železa s kobaltom, teda metalferrokobalt Very Happy to zase nikto nikdy predtým nevyrobil.
Na zahraničných fórach sú dlhé debaty o tom ako tieto pásky správne kalibrovať, ja si myslím že hrajú veľmi dobre.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Pi august 17, 2018 19:28:28    Predmet: Odpovedať s citátom

tak to by mala byť povinná jazda každého kazetového šialenca Laughing Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
EZ647
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 júl 2018
Príspevky: 596

PríspevokZaslal: Pi august 17, 2018 19:32:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Designer napísal:
tak to by mala byť povinná jazda každého kazetového šialenca Laughing Cool


Neviem či si to každý uvedomuje, alebo vie o existencii metal kaziet pre chrome nastavenie, Denony sa dali kúpiť okolo 300KC kedysi, teraz to asi podraželo, sú aj nejaké Thatsy na aukru a pod.

Mimo iné výrobcov bolo viac ako napríklad Memorex, Realistic, TDK, ale dlhodobo pri tom ostali len Denon a That´s.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
nstar
Hifista - zaslúžilec


Založený: 22 máj 2010
Príspevky: 526

PríspevokZaslal: Pi august 17, 2018 19:37:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Samozrejme ze ma do toho nic neni nechcem do toho kecat ale zisiel by sa ti deck co ma dobru autokalibraciu napr technics alebo manual pioneer ct959 a zase by sa vela v hodnoteni kaziet zmenilo
Ale to je donekonecna jedna masinka ma to druha zasa tamto...

Chcelo by to hifiklub by sme si svorne od 18 do zaverecnej pustali spolu sinusy do "hlav" Headbang2


Naposledy upravil nstar dňa Pi august 17, 2018 19:40:17, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
EZ647
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 júl 2018
Príspevky: 596

PríspevokZaslal: Pi august 17, 2018 19:39:53    Predmet: Odpovedať s citátom

nstar napísal:
Samozrejme ze ma do toho nic neni nechcem do toho kecat ale zisiel by sa ti deck co ma dobru autokalibraciu napr technics alebo manual pioneer ct959 a zase by sa vela v hodnoteni kaziet zmenilo
Ale to je donekonecna jedna masinka ma to druha zasa tamto...


Ja nepovažujem auto kalibráciu za dobrú, tá u Pioneer možno, ale Technics v žiadnom prípade.
Najlepšia je manuálna u high end modelov, alebo niektorých starších modelov.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
nstar
Hifista - zaslúžilec


Založený: 22 máj 2010
Príspevky: 526

PríspevokZaslal: Pi august 17, 2018 19:44:26    Predmet: Odpovedať s citátom

EZ647 napísal:
nstar napísal:
Samozrejme ze ma do toho nic neni nechcem do toho kecat ale zisiel by sa ti deck co ma dobru autokalibraciu napr technics alebo manual pioneer ct959 a zase by sa vela v hodnoteni kaziet zmenilo
Ale to je donekonecna jedna masinka ma to druha zasa tamto...


Ja nepovažujem auto kalibráciu za dobrú, tá u Pioneer možno, ale Technics v žiadnom prípade.
Najlepšia je manuálna u high end modelov, alebo niektorých starších modelov.


S autoble skusenost nemam ale manual na CT959 dava vynikajuco aj truechrom
Na mojom Technicse sa mi autocal zda super
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Analóg Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 63, 64, 65  Ďalšia
Strana 44 z 65

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist