Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

VEĽKÝ SUBJEKTÍVNY TEST KAZIET - CC (Tape review -cassette)
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 63, 64, 65  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Analóg
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Po august 20, 2018 11:26:08    Predmet: Odpovedať s citátom

pán je už zmlsaný Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
EZ647
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 júl 2018
Príspevky: 596

PríspevokZaslal: Po august 20, 2018 11:35:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Designer napísal:
pán je už zmlsaný Laughing


Je to dosť možné Very Happy
Ale dosť preferujem zabalené kazety, hlavne kvôli webu, a tam idú ceny strašne hore, mnoho Japan kaziet je cenovo porovnateľných s Basf LH či FEI ak je nejaký menej bežný rok, a to ma strašne serie.

Napríklad som dneska dostal mail od môjho človeka s kazetami , že TDK MA-XG 46 Japan trh ho vyšla na asi 2400KC, ja som ju na aukru kúpil v roku 2009 od Slováka za 990KC a to je sakra rozdiel. Teda ceny každým rokom rastú aj u bežných Európskych kaziet. Niektorý nevedia čo za to pýtať, no proste je to drahé hobby.

http://ez647.sk/cc/tdkiv/b/maxgjj.JPG
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Po august 20, 2018 11:41:30    Predmet: Odpovedať s citátom

nič nie je drahé ak si dostatočne prachatý -Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Po august 20, 2018 11:43:08    Predmet: Odpovedať s citátom

a nie sú lepšie odbalené kazety? Použiteľnejšie.
Sú vetrané a čo mám ja aj zo 70. rokov otvorené a používané, ani jedna nepráši ani nepúšťa ten prach a lepidlo či čo to je ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
EZ647
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 júl 2018
Príspevky: 596

PríspevokZaslal: Po august 20, 2018 11:50:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Vôbec nie, pre web určite nie, aj predtým som chcel vždy zabalenú keď bola možnosť, a tých odbalených toľko nebýva. Mimo to lepivosť starých Basf, alebo biely prášok na metalkách je aj na použitých kazetách, tam si nevyberieš.
Tie Basf ferrochrom 60 čo sme včera riešili som mal odbalené aj nové, a obe boli rovnako naprd.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Po august 20, 2018 11:52:15    Predmet: Odpovedať s citátom

tak v polsku máš odbalené za super ceny napr.
No - tak uvidime metalky keď dorazia - basfky pokukam tie staré - zatial nič podozrivé nebolo vidno
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
EZ647
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 júl 2018
Príspevky: 596

PríspevokZaslal: Po august 20, 2018 11:54:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak tam bude veľa prášku, tak ich vyhodíš bez milosti? alebo ak budú nejaké lepiť?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Po august 20, 2018 11:59:01    Predmet: Odpovedať s citátom

nie - len sa nebudú používať + dostanú nálepku s nápisom že nie su vvhodné na použitie - len do zbierky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
EZ647
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 júl 2018
Príspevky: 596

PríspevokZaslal: Po august 20, 2018 12:05:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Tie práškové po jednom a viac prehratiach sa očistia, pre pokoj duše môžeš užiť menej vzácny deck, alebo inú mašinu či lacný kazeťák na tento účel, a inak také pásky podľa možností fungujú dobre.
S lepením je to horšie tam niet pomoci, tam je to naozaj lepšie neužívať.
Ale prášok, na metalkách stačí jedno či dve prehratia a je bez vady, u Axie, po dvoch prehratiach ani stopa prášku, zvuk nedotknutý excelentný. S TDK metal je to podstatne horšie, podľa množstva.
Mám nejaké TDK MA rok 1992 použité a tie pri prvom prehraní ako som ich dostal nechali extrémne veľa bordel, a teraz už len trochu, ale stále tam je. Zvuk je pritom výborný, ale robiť na nich novú nahrávku sa neodvážim.
Je to kus od kusu. Ak budeš s tým mať problém, napíš, nafoť, posúdime či je to prášok zo spojiva, alebo pleseň z vlhka, tá po vlhkosti sa tiež nedá odstrániť tak ľahko.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
EZ647
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 júl 2018
Príspevky: 596

PríspevokZaslal: Po august 20, 2018 12:11:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Otvor si obrázok tých troch kaziet, odbalenej kazety a všimni si tie presne biele štruktúry, je to takej kryštalickej formy, to je zo spojiva, to ide jemne odstrániť.
Potom náhodne zhluky bielej alebo inej nevhodnej farby, ktoré pripomínajú rast plesní, to je po vlhkosti

http://ez647.sk/cc/tdk_max.html
http://ez647.sk/cc/tdkiv/b/tdk_ma11090c.jpg

SKC GX zle skladovaná, vlhkosť na navinutej cievke:
http://ez647.sk/cc/skc_i/b/skc_gx8099z.jpg

No a ja zdrhám, pozriem zajtra čo si nafotil a otestoval :Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Po august 20, 2018 12:12:08    Predmet: Odpovedať s citátom

no - budem kukať čo sa vyskytne
A keď bude niečo, bude to tu Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
nstar
Hifista - zaslúžilec


Založený: 22 máj 2010
Príspevky: 526

PríspevokZaslal: Po august 20, 2018 12:14:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Designer

Mas nejaku Maxell UR, skusal si?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Po august 20, 2018 12:16:09    Predmet: Odpovedať s citátom

asi jedna bude - ale neskúšal som veru - no určite na ňu príde, lebo vcelku dobre sa o nej píše široko ďaleko - napokon aj tebe sa vcelku páči že?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Po august 20, 2018 12:27:55    Predmet: Odpovedať s citátom

v tomto teple to je na fuňu - a vela roboty - neni času Hammer
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
nstar
Hifista - zaslúžilec


Založený: 22 máj 2010
Príspevky: 526

PríspevokZaslal: Po august 20, 2018 13:06:04    Predmet: Odpovedať s citátom

[quote="Designer"]asi jedna bude - ale neskúšal som veru - no určite na ňu príde, lebo vcelku dobre sa o nej píše široko ďaleko - napokon aj tebe sa vcelku páči že?[/quote
Maju svoje vyuzitie
Zaujimalo ma to ze ci su take univerzalne a zahraju aj na Tvojej 750
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Po august 20, 2018 13:58:12    Predmet: Odpovedať s citátom

uvidime.
Včera som si na túto Sony UX (chrome) nahral celý album Midnight a je to šupa - potešilo - zvuk ako bič !
Netlačil som na pilku - len sem tam blikli + 2 decibely a kazeta sa odvďačila kopou vzduchu a pocitom z priestoru a rezervy - svedčí jej to - paráda.
Ak pričítame veľmi pekný dizajn, tak bez pripomienok - plná salva na počesť Sony UX 60.

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Po august 20, 2018 15:31:34    Predmet: Odpovedať s citátom

dneskajšia úroda - aj nejaký ten metal



Naposledy upravil Designer dňa Po august 20, 2018 15:41:47, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Po august 20, 2018 15:33:36    Predmet: Odpovedať s citátom

zaujímavosť - odhalené malé kotúčiky ... ešte to všetko očistiť a krabičky aj vyleštiť ...

Toto je najšpinavšia kazeta aká sa tu objavila - dlho taká nebude - brrrr



Naposledy upravil Designer dňa Po august 20, 2018 16:47:03, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
orhore
Hifista


Založený: 21 február 2010
Príspevky: 117
Bydlisko: Moravskoslezský kraj

PríspevokZaslal: Po august 20, 2018 16:02:20    Predmet: Odpovedať s citátom

EZ647 napísal:
Z Akaia som musel vybrať druhú kladku z dôvodu že mi posledné používania všetky pásky silne kolísali v ťahu a zvuk plával hore dole v priestore.
Kladka bola extrémne lesklá a tvrdá ako betón, takmer Smile Náhradnú toho rozmeru sa mi zatiaľ nepodarilo zohnať, ak by niekto mal k dispozícií, tak rád by som vzal.

Zkus změřit průměr kladky, pak celkovou šířku včetně plastového náboje a průměr díry - hřídelky. Pak pohledáme. Nemusí být to vždy určeno výhradně pro Akai. Já třeba kupoval pro Yamahu kladky určené pro Sony. Akorát pravá kladka má větší průměr díry, ale uživatel mihokm (Slovenský rodák) z ebaye měl i to k dispozici.
Designer napísal:
Včera som si na túto Sony UX (chrome) nahral celý album Midnight a je to šupa - potešilo - zvuk ako bič !
Netlačil som na pilku - len sem tam blikli + 2 decibely a kazeta sa odvďačila kopou vzduchu a pocitom z priestoru a rezervy - svedčí jej to - paráda.
Ak pričítame veľmi pekný dizajn, tak bez pripomienok - plná salva na počesť Sony UX 60.

Většinou jsem z chromek používal - používám zejména Sony UX-S, které jsou ještě o kousek lepší než UX verze. Akorát to musely být starší řady. Ty novější se separátním blokem a nerozebiratelnou konstrukcí nejsou už tak zvukově dobré.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Po august 20, 2018 16:36:25    Predmet: Odpovedať s citátom

mám aj UX-S - ale táto UX hrala fakt krásne.
Teraz počúvam prvé metal čo dnes prišli
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Po august 20, 2018 19:36:59    Predmet: Odpovedať s citátom

EZ - ak sa podarí zajtra, tak aj k tejto budem mať sestričku do partie - staršiu sestričku
http://ez647.sk/cc/agfa_hdx.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
EZ647
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 júl 2018
Príspevky: 596

PríspevokZaslal: Ut august 21, 2018 09:18:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Designer:
Trochu ohundrem tie kazety čo si postol, vrátane tej UX Very Happy
Sony UX štandardne od Sony s veľkým oknom, veľmi pekný dizajn, je tmavšia hnedá páska, tak špičky +2db s pekným zvukom, taká jemnejšia, aleeeee kazeta na tvojej fotke, je verzia 2002, už je sýte čierna páska, zrejme v tej dobe iný výrobca, nahrával som 90min, skoro sama bežala bez skreslenia do +6db, zvuk ako delo, nikdy som od UX niečo také nepočul, úplne iná páska.

Od TDK tam máš, staršiu SA 1985 veľmi pekný dizajn, ale nemám, kvalita by mala byť obstojná, ja mám verziu 1983 a 1985 len USA verziu, nie je tak pekná.
SA-X dve Avilyn vrstvy, veľmi dobrá kvalita, na foto verzia 1988 , ako píšeš o tej špinavej, zvláštnosťou je dvojvrstvový plášť, na hranách si všimni že sa skladá súčasne z priehľadnej a čiernej vrstvy, preto je vidieť vodiace kladky.
TDK MA 110 sú 1992, presne tie som mal s bielym práškom, kvalita je inak fenomenálna Smile
Maxell XLII-S to je ďalšia fenomenálna kazeta, povinnosť každého zberateľa!
Fuji GT-IIx je Beridox, podľa mňa veľmi kvalitná kazeta s netypickým dizajnom, myslím že aj pre car audio, teplotne odolná.
Fuji tá druhá je tuším JP-IIXPRO rok 1992 ich najvyšší model dvojvrstvového Beridoxu, pomerne kvalitná, pekný dizajn. Môžeš si všimnúť to opačné vkladanie kazety do obalu, obal s čiernym okienkom, myslím že nieje originál pre tento model, ale pôvodne asi pre model Z II.
Basfy sme tu už asi mali, a ako sa ti páčia tie zabalené? Razz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
EZ647
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 júl 2018
Príspevky: 596

PríspevokZaslal: Ut august 21, 2018 09:23:07    Predmet: Odpovedať s citátom

orhore napísal:
EZ647 napísal:
Z Akaia som musel vybrať druhú kladku z dôvodu že mi posledné používania všetky pásky silne kolísali v ťahu a zvuk plával hore dole v priestore.
Kladka bola extrémne lesklá a tvrdá ako betón, takmer Smile Náhradnú toho rozmeru sa mi zatiaľ nepodarilo zohnať, ak by niekto mal k dispozícií, tak rád by som vzal.

Zkus změřit průměr kladky, pak celkovou šířku včetně plastového náboje a průměr díry - hřídelky. Pak pohledáme. Nemusí být to vždy určeno výhradně pro Akai. Já třeba kupoval pro Yamahu kladky určené pro Sony. Akorát pravá kladka má větší průměr díry, ale uživatel mihokm (Slovenský rodák) z ebaye měl i to k dispozici.
Designer napísal:
Včera som si na túto Sony UX (chrome) nahral celý album Midnight a je to šupa - potešilo - zvuk ako bič !
Netlačil som na pilku - len sem tam blikli + 2 decibely a kazeta sa odvďačila kopou vzduchu a pocitom z priestoru a rezervy - svedčí jej to - paráda.
Ak pričítame veľmi pekný dizajn, tak bez pripomienok - plná salva na počesť Sony UX 60.

Většinou jsem z chromek používal - používám zejména Sony UX-S, které jsou ještě o kousek lepší než UX verze. Akorát to musely být starší řady. Ty novější se separátním blokem a nerozebiratelnou konstrukcí nejsou už tak zvukově dobré.


Tomuto som sa už pred rokmi venoval, niekde to budem mať aj napísané, až bude čas, tak pohľadám. Mimo to viem, že Akai má hlavnú kladku väčšiu oproti tej ľavej. A ta hlavná už bola menená, pretože sa dal tento rozmer ľahko zohnať, ten druhý vôbec.
Aj kamarát si pred rokmi zohnal nižší model GX a tam boli obe kladky dosť zlé, on niekde vyčítal niečo o prípravku REGUM, ktorý sa vraj používa na regeneráciu gumených vecí, ale buď to zle aplikoval, alebo je to nezmysel. Pásku mu to aj tak vedie akosi mimo.
Som bol veľmi rád, keď som dostal za lacno deck Sony TCKE600S, vraj nefunkčný, že bola gumka v dobrom stave a kladku som v Avelmaku objednal originál Sony, poslednú toho rozmeru čo mali, a šľape ako hodinky teraz Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
EZ647
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 júl 2018
Príspevky: 596

PríspevokZaslal: Ut august 21, 2018 09:24:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Designer napísal:
EZ - ak sa podarí zajtra, tak aj k tejto budem mať sestričku do partie - staršiu sestričku
http://ez647.sk/cc/agfa_hdx.html


Som zvedavý, tie na odkaze sú dneska za tak vysoké ceny, že to nie je ani možné, a pritom v prípade mojej sa jedná o chybu balenia, u Agfy nejako častú, je tam normal páska navinutá.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Ut august 21, 2018 10:18:53    Predmet: Odpovedať s citátom

EZ647 napísal:
Designer:
Trochu ohundrem tie kazety čo si postol, vrátane tej UX Very Happy
Sony UX štandardne od Sony s veľkým oknom, veľmi pekný dizajn, je tmavšia hnedá páska, tak špičky +2db s pekným zvukom, taká jemnejšia, aleeeee kazeta na tvojej fotke, je verzia 2002, už je sýte čierna páska, zrejme v tej dobe iný výrobca, nahrával som 90min, skoro sama bežala bez skreslenia do +6db, zvuk ako delo, nikdy som od UX niečo také nepočul, úplne iná páska.

Od TDK tam máš, staršiu SA 1985 veľmi pekný dizajn, ale nemám, kvalita by mala byť obstojná, ja mám verziu 1983 a 1985 len USA verziu, nie je tak pekná.
SA-X dve Avilyn vrstvy, veľmi dobrá kvalita, na foto verzia 1988 , ako píšeš o tej špinavej, zvláštnosťou je dvojvrstvový plášť, na hranách si všimni že sa skladá súčasne z priehľadnej a čiernej vrstvy, preto je vidieť vodiace kladky.
TDK MA 110 sú 1992, presne tie som mal s bielym práškom, kvalita je inak fenomenálna Smile
Maxell XLII-S to je ďalšia fenomenálna kazeta, povinnosť každého zberateľa!
Fuji GT-IIx je Beridox, podľa mňa veľmi kvalitná kazeta s netypickým dizajnom, myslím že aj pre car audio, teplotne odolná.
Fuji tá druhá je tuším JP-IIXPRO rok 1992 ich najvyšší model dvojvrstvového Beridoxu, pomerne kvalitná, pekný dizajn. Môžeš si všimnúť to opačné vkladanie kazety do obalu, obal s čiernym okienkom, myslím že nieje originál pre tento model, ale pôvodne asi pre model Z II.
Basfy sme tu už asi mali, a ako sa ti páčia tie zabalené? Razz


To si neohundral, ale len same pozitiva na to.
Zvykol si ohundrat tie starsie low endy.
Včerajšia kazetová "žatva" velmi potešila. Aj zabalené - aj TDK CD Ing - tá nenei ani nahratá - tušim si ju len odbalil. Nahrávanie som nestihol, len vypočuť čo na tých došlých kazetách bolo nahraté ... a veruže nahraté moc kvalitne. Niektoré si aj nechám a nebudú sa mazať. Každá niečím prekvapila - napr. Fuji Jp II pro neskutočným vybudením (pričom skreslenie nebolo badať), TDK MA 110 ako si písal neskutočná páska - vymyká sa ponímaniu kazeta. Hrá neskutočne presne a detailne. Basf Chrodioxid II mohutným a trochu mäkším zvukom tiahnucim k teplejšiemu prejavu. Zatiaľ toľko. Škoda že nemám po 2 tie zabalené na vyskúšanie - ľúto mi je ich odbaliť - chcem aj zabalených pár - uvidím časom ... zatia je čo testovať - len času málo.
A tá JPIIx v tom obale zo ZII - to je neskutočne miniatúrne ! Nič také som v ruke ešte nemal. A áno - kazeta vnútri je páskou hore - to nafotím aby bolo vidno to riešenie - je to špica.


Naposledy upravil Designer dňa Ut august 21, 2018 10:21:13, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Ut august 21, 2018 10:20:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Tá SONY UX čo spomínaš že asi neni páska od sony, hrá perfekt. Páči sa mi, keď páska má svoj charakter - a táto ho má.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Ut august 21, 2018 10:33:15    Predmet: Odpovedať s citátom

ešte ostali nejaké nesplnené sníčky (Agfa Carat, TDK AR-X ..)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
EZ647
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 júl 2018
Príspevky: 596

PríspevokZaslal: Ut august 21, 2018 10:47:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Ten tenký obal má aj tá Axia.

TDK Super CDing je vlastne TDK SA 1994 v inom obale.
Oni sa predávali ako 3packy, a tak toto je jeden z nich, mne bohate stačí jedna kazeta, preto je nepoužitá, len odbalená.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Ut august 21, 2018 11:59:18    Predmet: Odpovedať s citátom

tá metalka TDK MA - to je inak vesmír sám osebe - že?
Máš rád nejakú kazetu pre jej charakter?
Metalka akoby to nemala - ten zvuk je už vlastne dokonale čistý, rýchly a presný. V dnešnej bobe, keď kazety vyhľadávajú ludia pre svoj charakter je už skôr pripomienkou kam až sa kazety boli schopné kvalitou dostať.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
EZ647
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 júl 2018
Príspevky: 596

PríspevokZaslal: Ut august 21, 2018 12:01:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Každá kazeta je sama o sebe zaujímavá, neviem či charakter by to vystihol, ak myslíš dizajnový, alebo kvalitatívny. Sú aj silnejšie metalky, ale TDK MA je taký základ.
Biely prášok sa na hlavách neobjavil?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Analóg Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 63, 64, 65  Ďalšia
Strana 49 z 65

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist