Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

TV Panasonic a Youtube=problem

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> HTPC, media streaming
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
chuty
Hifi obsluha


Založený: 29 august 2018
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: St august 29, 2018 23:00:12    Predmet: TV Panasonic a Youtube=problem Odpovedať s citátom

Dobry deň. Vie mi niekto poradit. Po rokoch použivania Youtube na mojej Tv Panasonic, to prestalo postupne celkom fungovat. Pisal som inžinierom z Panasonicu a dostal som tuto odpoved.
"Od roku 2017 nebude nadále podporována aplikace Youtube u televizorů z roku 2013 (jako například Váš model tx-l42e6ew) a starších.Je nám líto, ale dostupnost aplikace Youtube, závisí na poskytovateli služby. V tomto případě Google.To znamená, že aplikace jsou poskytovány třetí stranou a v případě, že se poskytovatel rozhodne zrušit nebo omezit danou aplikaci, tak Panasonic nemá možnost nadále zaručit její dostupnos"
Dalej mi poradili dokupit Google chromecast. Ale ako som sa docital funguje len cez Wifi, a moja Tv je pripojena kablom na Internet Lan, lebo v tejto casti bytu je velmi slaby -ziadny signal Wifi. Dočital som sa o nejakych multimedialnych centrach, no velmi sa v tom nevyznam. Poradte prosim ako sa dostak znova k sledovani Youtube a dalsich aplikacii. Tv signal mam z kablovky. Nasiel som nieco,no neviem ci to bude Ok https://www.alza.sk/strong-srt-2022-d5235665.htm
Ďakujem za radu
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1898

PríspevokZaslal: Št august 30, 2018 05:40:50    Predmet: Odpovedať s citátom

S tymi aplikaciam v TV to po case byva naprd. Takto napriklad prestal fungovat aj Skype na Samsungoch. Mas viacero moznosti ako to korigovat.
Pre mna osobne bolo najlepsie postavit si HTPC, pretoze tam mam istotu, ze mi pojde vsetko, co potrebujem. Samozrejme je to nepohodlne kvoli skladaniu a instalacii ale daju sa zohnat aj hotove masinky ako napriklad Zotac Zbox alebo Intel NUC apod.
Dalsia moznost je este aj Raspberry Pi ale s tym nemam osobne ziadne skusenosti ale tu na fore je zopar ludi, co s tym pracuje.
Na ten Chromecast sa da zohnat LAN adapter ale podla mna je to dost kostrbate riesenie.
Co sa tyka wifi, tak mozno by stacil iba nejaky extender. V rodinnom dome u svokrovcov to funguje super. Pripadne staci kuknut modem/router a pozriet, ci sa tam neda prestavit intenzita signalu.
Ten STRONG vyzera tiez v pohode. Hlavne sa mi lubi, ze ma celkom sikovne vyriesene ovladanie. Jedine co mi tam chyba je TV tuner (aj ked Alza to tam uplne nezmyselne pise). Pokial ale funguje tuner v TV, tak ho nie je treba.
Snad nieco z toho pomoze Smile

_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> HTPC, media streaming Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist