Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Aragorn
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Koutek Velkého Boba
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Št október 04, 2018 08:32:18    Predmet: Odpovedať s citátom

BV

Tu sa jedná o emocie a zážitok a nie o tecnické grafy. Very Happy O tom je posluch doma.
A tak isto aj na koncerte naživo. Vpodstate Nás ovladaju celý život.
Všetky naše zmysly nám to ponukaju a všetko okolo ako s nimi " dokážeme merať" a vnímať.

Ani tie najlepšie reprosustavy " podla merania " nezahraju bez toho kvalitného dalej.

http://www.fzki.uniag.sk/sk/aktualne-informacie-reader/items/viete-ktore-povolania-maju-najvycibrenejsie-zmysly/

https://www.prva-hracka.sk/?loc=devel&element=senses

https://sk.wikipedia.org/wiki/Kateg%C3%B3ria:Zmysly
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12671

PríspevokZaslal: Št október 04, 2018 08:35:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Jdi už s tím voodoo do prdele.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št október 04, 2018 08:35:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Je mi jasne, ze toto bude asi dalsia otazka do vestiarne, ale ako by si mohli stat nove Aragorny v porovnani s checkovymi VMA-V. Je napr. mozne, ze by to na vyskach mohlo hrat vykonovo podobne ako na zbytku pasma?
- http://vmaudio.cz/clanky_pokracovani/vma_5.php (merania na konci stranky)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Št október 04, 2018 08:39:27    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Jdi už s tím voodoo do prdele.


Prečo tolko arogancie. https://www.mktraining.sk/arogancia-nie-je-prave-najefektivnejsi-karierovy-nastroj

Poprosím Ta možeš niečo konkretnejšie ku novému Aragorn projektu napísať.

Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Št október 04, 2018 08:40:42    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Je mi jasne, ze toto bude asi dalsia otazka do vestiarne, ale ako by si mohli stat nove Aragorny v porovnani s checkovymi VMA-V. Je napr. mozne, ze by to na vyskach mohlo hrat vykonovo podobne ako na zbytku pasma?
- http://vmaudio.cz/clanky_pokracovani/vma_5.php (merania na konci stranky)


To je napríklad tá konkurencia +- 5000€.

"skrytá" verejná reklama na VMA. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12671

PríspevokZaslal: Št október 04, 2018 08:46:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Problém začíná, když se z toho udělá byznys. Pak je nějaká věcná debata velmi obtížná. Zažil jsem to už víckrát. Pak se dají tak maximálně číst reklamní letáky. Čest výjimkám, ale moc jich není. Je to nepochybně tím, že obzvlášt v hifi je lidi oblbnout mimořádně snadný. Verifikovatelnost jakýchkoliv tvrzení o zvuku toho a tamtoho je složitá nebo úplně nedostupná, což je samozřejmě voda na mlýn. A kdo to nedělá, má konkurenční nevýhodu...

Když si koupíš blbej vercajk, tak se ti aspoň rozpadne v ruce. Když si koupíš blbou bednu, můžeš si klidně myslet, že máš něco extra. Stačí, když za to vyplázneš dost peněz.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackRider
Hifista - pokročilec


Založený: 11 november 2007
Príspevky: 265
Bydlisko: poblíž Brna

PríspevokZaslal: Št október 04, 2018 09:18:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Ze zkušenosti:

Pořdil jsem miniDSP, mám doma spouty repráků. Díky této kombinaci jsem schopen vyměnit během měsíce třeba tři různé reprosoustavy. Podmínkou je, že ke všem je pořádně udělaná výhybka z naměřených dat, mezi které patří i mimosové měření.

Poslechově mi z toho vyplývá, že doopravdy není až tak důležité se pídit po rovné osové charce a celkově vůbec není třeba vše ladit na "pravítko". Bedna musí být na děličce dobře sfázovaná a ideálně mimo osu by neměl být výraznější propad. Jakožto muzikant (dejme tomu) mi záleží na tom, aby nástroje zněly tak, jak je slyším na zkoušce, pokud možno. Aby plechy na bubnech zněly plechově, snare zněl ostře a plně, velký buben taktéž*. Za sebe tedy můžu říct, že u mě je to dost i o emocích. Ale nestavěl bych to nikdy nad dobře provedené měření, které je dle mého názoru součátí kvalitního projektu.

* byl bych nerad, kdybychom teď začli řešit problematiku snímání nástrojů. Smile

_________________
POSLECH: PreSonus AudioBox 22VSL > Rotel RMB-1066 / Senn. HD555 mod > miniDSP 4x10 HD > KEF iQ7SE cust.
MĚŘENÍ: Dayton Audio EMM-6 > PreSonus AudioBox 22 VSL > REW / HOLMImpulse > VituixCAD
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12671

PríspevokZaslal: Št október 04, 2018 09:20:54    Predmet: Odpovedať s citátom

BlackRider napísal:
* byl bych nerad, kdybychom teď začli řešit problematiku snímání nástrojů. Smile

...nebo z jaký strany bubnu má ten mikrofon stát a jestli se mu má obracet polarita Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackRider
Hifista - pokročilec


Založený: 11 november 2007
Príspevky: 265
Bydlisko: poblíž Brna

PríspevokZaslal: Št október 04, 2018 09:26:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Mám totiž mlhavou vzpomínku, že tohle se tu už řešilo. Very Happy
_________________
POSLECH: PreSonus AudioBox 22VSL > Rotel RMB-1066 / Senn. HD555 mod > miniDSP 4x10 HD > KEF iQ7SE cust.
MĚŘENÍ: Dayton Audio EMM-6 > PreSonus AudioBox 22 VSL > REW / HOLMImpulse > VituixCAD
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12671

PríspevokZaslal: Št október 04, 2018 09:34:13    Predmet: Odpovedať s citátom

No nevím Smile Ale myslel jsem to jinak - z jedné strany bubnu vzniká při úderu přetlak, ze druhé podtlak, tedy opačný směr výchylky akustického tlaku, podle toho, kde je mikrofon. A mikrofon to může taky ještě obrátit. Když už si hrajeme na to hifi, tak bychom se měli dohodnout, co je správně Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Št október 04, 2018 09:35:28    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Je mi jasne, ze toto bude asi dalsia otazka do vestiarne, ale ako by si mohli stat nove Aragorny v porovnani s checkovymi VMA-V. Je napr. mozne, ze by to na vyskach mohlo hrat vykonovo podobne ako na zbytku pasma?
- http://vmaudio.cz/clanky_pokracovani/vma_5.php (merania na konci stranky)


IME charakter zvuku se těžko zjistí jen ze směrových charakteristik a značnou roli hraje např. materiál mebrány měniče. Nejsem zastáncem názoru, že všechny 1” výškáče s podobnými směrovými charakteristikami budou hrát stejně. Naopak, materiál membrány je IMO určující pro výsledný zvuk. Srovnej keramiku, kov, textil. Já mám nejraději zvuk z textilní kaloty a nejméně z keramiky. Ale i výškáče s textilní kalotou se mezi sebou dost liší. Takže předem odhadovat Aragorn x VMA asi těžko. Určitě to bude hrát jinak.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12671

PríspevokZaslal: Št október 04, 2018 09:39:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Napíšeš IME, IMO, "asi" a nakonec "určitě". To je trochu nekonzistentní, ne?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackRider
Hifista - pokročilec


Založený: 11 november 2007
Príspevky: 265
Bydlisko: poblíž Brna

PríspevokZaslal: Št október 04, 2018 09:48:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Za mě nejlepší kaloťák, co mám pořádně naposlouchanej je Seas 25TAFC/D.
Barevné podání činelů se mi líbilo z tohoto repra nejvíce.

Za mě hliník. Hadrový kaloty "šustí".

_________________
POSLECH: PreSonus AudioBox 22VSL > Rotel RMB-1066 / Senn. HD555 mod > miniDSP 4x10 HD > KEF iQ7SE cust.
MĚŘENÍ: Dayton Audio EMM-6 > PreSonus AudioBox 22 VSL > REW / HOLMImpulse > VituixCAD
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št október 04, 2018 10:00:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Akurat pozor...
gedlee napísal:
...
The "weak correlation" of THD and IMD to perception was NEGATIVE - you forgot to mention that. This means that, as a metric of perception, one should increase the THD to make it sound better. This is of course absurd, but it's the absurdity of THD and IMD measures that is the culprit not the results of the test.
...

Zdroj: https://www.diyaudio.com/forums/multi-way/139046-tweeter-distortion-audible-post1754689.html

Viac: https://web.archive.org/web/20170102230614/http://gedlee.com/distortion_perception.htm
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackRider
Hifista - pokročilec


Založený: 11 november 2007
Príspevky: 265
Bydlisko: poblíž Brna

PríspevokZaslal: Št október 04, 2018 11:07:07    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
No nevím Smile Ale myslel jsem to jinak - z jedné strany bubnu vzniká při úderu přetlak, ze druhé podtlak, tedy opačný směr výchylky akustického tlaku, podle toho, kde je mikrofon. A mikrofon to může taky ještě obrátit. Když už si hrajeme na to hifi, tak bychom se měli dohodnout, co je správně Laughing


Sorry ostatním za krátký offtopic:
Posledně co jsem snímal bicí - v minimalistických podmínkách, jsem bubínek bral dynamikou Shure SM58 (hrací blánu) a tužkou RH Sound HST-02A jako overhead a znělo to dobře, šťavnatě. Ale fakt to byly polní podmínky. Overheady ve stereu a kopák Shure BETA 52A.

_________________
POSLECH: PreSonus AudioBox 22VSL > Rotel RMB-1066 / Senn. HD555 mod > miniDSP 4x10 HD > KEF iQ7SE cust.
MĚŘENÍ: Dayton Audio EMM-6 > PreSonus AudioBox 22 VSL > REW / HOLMImpulse > VituixCAD
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Št október 04, 2018 12:22:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Prosil bych Trotona, aby tohle vlákno zamknul. Já tedy rozhodně v tomto vlákně končím. Rozbředlo se to do rádobydiskuse o něčem úplně jiném než bylo původně míněno. Je to pro mne jen další argument raději tady nic seriózně neprezentovat. Potřeba předvádět sebe sama jako toho chytřejšího to skoro vždycky přebije.
_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12671

PríspevokZaslal: Št október 04, 2018 12:28:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Se omlouvám, ale seriózně zde něco prezentovat by znamenalo dát sem podrobné měření původního Aragornu a napsat k tomu aspoň "tohle bude přinejmenším tak dobré". Nevím, jestli napsat "kdo si chce postavit bedny za 60+ tisíc za materiál, ať se ozve" je nějaká prezentace. Ashamed
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Št október 04, 2018 12:30:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Zelený napísal:
velky bobo: A odpověď na otázku? "V čem má spočívat za 60 tisíc jen za repráky příslib vyšší kvality, než třebas u těchto beden ......" tedy například STH12 s cca třetinovým rozpočtem? Nechci do toho šťourat, ale rád bych tu odpověď znal.


V čem je příslib kvality síťového kabelu za 15000 oproti kabelu za 150 ? V čem je příslib kvality beden za 100000 USD oproti bednám za 10000 Kč ? A proč třebas výškáč Mundorf stojí cca 280 EUR, když Dayton se dá pořídit za míň než desetinu ? Chtěl jsem kdysi udělat nekompromisně dobré bedny za ještě přijatelnou cenu, aniž bych mydlil cenu za nesmysly, tak to nějak dopadlo. Ale jak tady sleduju příspěvky, asi to nemá smysl. Základní chyba byla, že se projekt SP vůbec někde objevil a že jsem tady vylezl s tím nápadem oživení Aragornu. Ale vzal to čert, ve svém věku už nemám zapotřebí se o něčem dohadovat nebo něco obhajovat. Kdo chce psa bít, hůl si najde a kdo chce rejpat, díru si udělá.

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Št október 04, 2018 12:33:53    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Se omlouvám, ale seriózně zde něco prezentovat by znamenalo dát sem podrobné měření původního Aragornu a napsat k tomu aspoň "tohle bude přinejmenším tak dobré". Nevím, jestli napsat "kdo si chce postavit bedny za 60+ tisíc za materiál, ať se ozve" je nějaká prezentace. Ashamed


Ber to klidně jako sebekritiku - ono to tak v podstatě je, udělal jsem ze sebe parádního blba tím, že jsem se chtěl seriózně něco dozvědět.

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12671

PríspevokZaslal: Št október 04, 2018 12:38:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale ne. Holt se čeká na investora, tak tu lidi ve své slabosti trochu klábosí. Obávám se hlavně, že nějaké bastlení už má svoji dobu slávy za sebou... Lidi na to už dneska nemají čas ani chuť. Aspoň mi to tak přijde - je spousta jiné zábavy. Tohle je navíc už pro většinu lidí docela drahá záležitost, to si přiznejme, takže nelze hned očekávát zástupy "seriozních" zájemců. Třeba se někdo najde. Pravděpodobně se někdo najde.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št október 04, 2018 12:48:18    Predmet: Odpovedať s citátom

velky bobo napísal:
Základní chyba byla, že se projekt SP vůbec někde objevil a že jsem tady vylezl s tím nápadem oživení Aragornu.

Hm, tak to ma mrzi, ze som to sem dotiahol. Mna hlavne na zaklade uz zverejnenych informacii zaujalo, ze okrem autora tie dva, resp. tri projekty zdielaju pravdepodobne aj vyskovy reproduktor. A bolo by fajn vediet v com dalsom by sa to lisilo...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12671

PríspevokZaslal: Št október 04, 2018 12:49:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Také jsem to pochopil jako určité zužitkování zkušeností z vývoje jiných konstrukcí. Že se ten AMT výškáč musel asi dost osvědčit, atp. O tom by bylo zajímavé se tu dočíst. Prostě detaily "z kuchyně". Trochu navnadit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Št október 04, 2018 12:58:57    Predmet: Re: Aragorn Odpovedať s citátom

velky bobo napísal:
výšky AMT Mundorf.


Některý z těchto, nebo jiný?

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12671

PríspevokZaslal: Št október 04, 2018 13:21:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Jenom k té nekompromisnosti. To je takové silné slovo, ale myslím, že už dnes pomalu i každý hifista chápe, že opravdu nekompromisní znamená především bass-management, tj. řešení basového pásma v místnosti úplně jinak, než párem hotových stereo beden. To také mj. ulevuje požadavky na jejich frekvenční rozsah a mohou být řešené o dost jinak, než jak je zažitá praxe (citlivost/rozsah/objem). A jestli má něco stát nemalý prachy, tak taky nemalá část by IMHO měla jít právě tam. Klidně si myslete, že mám jen potřebu dělat chytřejšího. Napsat jsem to musel, než to Troton zamkne Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackRider
Hifista - pokročilec


Založený: 11 november 2007
Príspevky: 265
Bydlisko: poblíž Brna

PríspevokZaslal: Št október 04, 2018 13:40:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Jak je to na tomhle fóru s moderátory?

Já si myslím, že se neřešily úplné nesmysly.
Např. na relevatní otázku jsem odpoveď nedostal:
Bylo tehdy vlastně zveřejněno měření vůbec? Pro spoustu lidí to může dát dost duležíté info o reprobedně. Tedy tato otázka může směřovat i do budoucna, jestli i v další variantě bude zveřejněno?
A už se zamyká.

_________________
POSLECH: PreSonus AudioBox 22VSL > Rotel RMB-1066 / Senn. HD555 mod > miniDSP 4x10 HD > KEF iQ7SE cust.
MĚŘENÍ: Dayton Audio EMM-6 > PreSonus AudioBox 22 VSL > REW / HOLMImpulse > VituixCAD
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12671

PríspevokZaslal: Št október 04, 2018 13:47:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Poslední komentář, už budu zticha: Bastlířská komunita prostě poporostla a už se jen tak s něčím nespokojí. Dobrých beden je dneska všude dost, už kvůli dostupnosti know-how i měřícího vybavení, a kdo chce stavět, má poměrně velký výběr. Taky proto všechny ty otázky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Št október 04, 2018 13:50:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Taky nechapu proc neni k Aragornu temer zadne info, natoz mereni..
_________________
LutaDAC, SPX2010, DPA330 modif.Danhard, Shan E520
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št október 04, 2018 13:56:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Minule postol Kocour fotku zaujimaveho cela Aragornov najdenu na CNC webe:

Zdroj: https://www.eurourban.cz/cnc-obrabeni
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št október 04, 2018 16:30:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak já sem taky něco vybleju:
On je totiž trochu podivný už ten prvotní koncept: Dejte mi prachy na superdrahé repráky a já z toho vytvořím skvělou bednu.
Když má někdo dát takovou sumu, logicky se ptá:
Určitě se to povede ?
Jaké budou konečné náklady včetně krabice, výhybky, měření atd. ?
Jak dlouho to bude trvat ?
Co když se mi pak ten zvuk nebude líbit ?
Výroba reprobeden je podnikatelský záměr jako kterýkoliv jiný a investor je člověk, který na sebe bere všechny rizika, ovšem s vidinou, že když se záměr podaří, tak na tom zbohatne.
Zákazník, je člověk, který si chce vybrat hotové bedny, poslechnout (třeba i prohlédnout grafy, když ho to zajímá), porovnávat s konkurenci a nakonec si něco koupit.
Bastlíř, je člověk, který si chce bedny vyrobit sám, zpravidla i proto, aby na tom ušetřil a nebo ho to baví.
Ale tady jakoby měl vzniknout nějaký hybrid. Investor, který nese řadu rizik, ale žádný zisk ho nečeká. Zákazník, který kupuje zajíce v pytli, který ještě běhá po lese a bastlíř, za jehož velké peníze si bude hrát někdo jiný.
Tohle přece nemůže nikdy fungovat ?

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
matulo_g
Hifista


Založený: 02 august 2010
Príspevky: 189

PríspevokZaslal: Št október 04, 2018 16:53:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Pripajam par fotiek, co som nasyslil okolo Aragornu v minulosti.

Su tam aj merania od VB. Vacsina bola publikovana tu na slovanete alebo z Akelu.

Snad ma za to autor/i neukamenuju...

Martin
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Koutek Velkého Boba Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Strana 2 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist