Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Rozpredam zostavu

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predám
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Oliver
Hifi obsluha


Založený: 30 máj 2016
Príspevky: 3

PríspevokZaslal: Po október 29, 2018 15:41:49    Predmet: Rozpredam zostavu Odpovedať s citátom

Rozpredam svoje hifi :
Vienna Acoustics Beethoven Baby Grand SE (prvy majitel, kupene v Kohut audio, stav novych, komplet balnie, doklady, v zaruke) povodna cena 4690 eur, moja cena 2200 eur
Sonus Faber Cremona auditor m (kupene od Ondreja z BA, velmi dobry stav) cena 1800 eur
Audia Flight Three S (prvy majitel, kupene v Kohut audio, stav noveho, komplet balenie, doklady, v zaruke) povodna cena 2700 eur, moja cena 1700 eur
Audia Flght 50( vykonovy zosilnovac pracujuci v triede A, v zaruke, velmi dobry stav,doklady) povodna cena 5900 eur, moja cena 1900 eur
Prima Luna Dialogue Premium integrated osadeny el34 (prvy majitel, kupene v Kohut audio, stav noveho-3oj mesacny, v zaruke, komplet balenie, doklady) cena noveho 3250 eur, moja cena 2000 eur
Prima Luna Prologue Eight osadeny mainboardom ako PL Prologue classic cd. ( Kupene v Kohut audio, prvy majitel, vyborny stav, komplet balenie, doklady) povodna cena 2700 eur, moja cena 1100 eur
Audio Analogue maestro cd 192/24 (kupene od Ondreja z BA, vyborny stav, komplet balenie) povodna cena 2500 eur, moja cena 600 eur
Pro-ject Classic (prvy majitel, kupene v Kohut audio, stav noveho, v zaruke, komplet balenie, doklady) povodna cena 1000 eur, moja cena 600 eur
Pro-ject Phono Box DS+ ( kupene v Kohut audio, vyborny stav) povodna cena 400 eur, moja cena 150 eur
Pri odbere spolu napr Prima Luna cd + amp + Repro Sonus Faber za cenu 4900 eur, dam zdarma gramo, phono predzosik, reprokable wireworld oasis pro v dlzke 3 m.
Pri odbere spolu audia Flight 3s + 50 + Vienna Acoustics za cenu 5800 eur, dam zdarma cd Aduio Analogue , reprokable wireworld oasis 7 pro , rca kable crystal cable piccolo diamond rca v dlzke 0,5m

V pripade zaujmu ma prosim kontaktujte, moznost malej dohody, po dohode moznost dovozu. Pripadnym zaujemcom poslem fotky mailom.

Kacinetz@icloud.com
+421 918 523 747
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predám Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist