Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Gergievův Mahler. Šostakovičovy symfonie.
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Klasická
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut apríl 01, 2008 13:55:52    Predmet: Gergievův Mahler. Šostakovičovy symfonie. Odpovedať s citátom

Gergiev právě nahrává mahlerovský cyklus s LSO pro label LSO live. Vše jako hybridní SACD. Včera mi přišlo první vydané SACD této řady - 6. symfonie. Gergievovo provedení patří určitě k tomu nejlepšímu, co se kdy objevilo na nosičích. Žádné melodrama jako u Bernsteina nebo Bertiniho, či utahaná nuda jako u Chaillyho. Brutální nářez ala Šostakovič, ale i skvěle provedené komorní pasáže. 77 minut nahrávky uběhne během chvíle. Nahrávka roku.

Zvuk je také prvotřídní. Barbican má sice velmi krátký dozvuk, ale není to žádný nezáživný zvuk ala Cleveland. Dokonalá separace nástrojů, přirozený zvuk minimálně ovlivněný sálem. Poslech jakoby z místa dirigenta. Úžasná dynamika včetně nejhlubších basů. Impozantní. A to mluvím o CD vrstvě. Takové jsou ovšem všechny nahrávky, které dělal Jonathan Stokes pro Classic Sound Ltd. v posledních cca 4 letech.

SACD lze sehnat za cca 280,-Kč (včetně poštovného) zde.

Pár odkazů na zvukové ukázky na LSO webu. Spektra z nich prosím nedělejte. Smile

2. věta
4. věta

A ještě jedno video.

_________________
Roon server (DRC) - Roon Bridge (Allo USBBridge Signature, Shanti LPS) -> Topping E70 (XLR) -> Topping Pre90 (XLR) - BVAudio PA300SSE (XLR) -> Revel Performa F208, Supra USB, Supra EFF I XLR, QED Genesis Silver Spiral. DRC via Rephase/REW.


Naposledy upravil kryton dňa St apríl 23, 2008 16:06:48, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Ut apríl 01, 2008 19:25:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Pěkný tip. Díky.

Zrovna tenhle obchod se ale nějak nekamarádí s mou mistrovskou kartou, přes kterou obvykle tyto transakce provádím.

_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Ruby
Hifista - pokročilec


Založený: 11 december 2006
Príspevky: 399
Bydlisko: 50°1,1'SŠ, 15°46,1'VD

PríspevokZaslal: St apríl 02, 2008 09:12:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Kterého Šostakoviče od Gergieva bys Krytone doporučil? (Nějakého s dobrým zvukem ala Jonathan Stokes, třeba 4. mi zas tak dobrá nepřijde...).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut apríl 08, 2008 13:04:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Ruby napísal:
Kterého Šostakoviče od Gergieva bys Krytone doporučil? (Nějakého s dobrým zvukem ala Jonathan Stokes, třeba 4. mi zas tak dobrá nepřijde...).


Když jsem psal „nářez jako Šostakovič“ neměl jsem na mysli nutně Gergieva, ale Šostakoviče obecně. U jeho čtvrté preferuji Jansonse, u páté Maazela s NYP (to je nářez na druhou), u sedmé Bernsteina s CHSO, u osmé a deváté Barshaie, u desáté Karajana, Ančerla nebo Jansonse, u jedenácté Jansonse a u třinácté a čtrnácté Barshaie. U patnácté mám rád komorní verzi s Cremerata Baltica. Vše je zvukově nad laťkou, ale nic z toho není Jonathan Stokes. Very Happy Jeho práci znám z cca 6CD s LSO a s RCGO (Mahler, Sibelius, Smetana). Ale srovnatelný je i jeho kolega Neil Hutchinson, i když jeho práce s LSO mi připadají zvukově o milimetr sušší. Very Happy

EDIT: Ten Maazel je dostupný jen jako placený MP3 320kB download. Jedná se o koncert z roku 2006.

_________________
Roon server (DRC) - Roon Bridge (Allo USBBridge Signature, Shanti LPS) -> Topping E70 (XLR) -> Topping Pre90 (XLR) - BVAudio PA300SSE (XLR) -> Revel Performa F208, Supra USB, Supra EFF I XLR, QED Genesis Silver Spiral. DRC via Rephase/REW.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Ruby
Hifista - pokročilec


Založený: 11 december 2006
Príspevky: 399
Bydlisko: 50°1,1'SŠ, 15°46,1'VD

PríspevokZaslal: St apríl 09, 2008 08:17:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Díky moc Krytone za tipy.Až budu mít jednou šostakovičovské období, podívám se na ně.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ShanDo
Hifista


Založený: 20 apríl 2007
Príspevky: 248
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: St apríl 09, 2008 13:15:37    Predmet: Odpovedať s citátom

no z toho co kryton menuje som pocul len 10 z karajanom a veruze ma podla mna gule, trochu ma mrzi ze z Kondrashinom ju mam v zlej kvalite...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Ut apríl 22, 2008 09:18:59    Predmet: Odpovedať s citátom

kryton napísal:
Když jsem psal „nářez jako Šostakovič“ neměl jsem na mysli nutně Gergieva, ale Šostakoviče obecně. U jeho čtvrté preferuji Jansonse, u páté Maazela s NYP (to je nářez na druhou), u sedmé Bernsteina s CHSO, u osmé a deváté Barshaie, u desáté Karajana, Ančerla nebo Jansonse, u jedenácté Jansonse a u třinácté a čtrnácté Barshaie. U patnácté mám rád komorní verzi s Cremerata Baltica. Vše je zvukově nad laťkou, ale nic z toho není Jonathan Stokes. Very Happy Jeho práci znám z cca 6CD s LSO a s RCGO (Mahler, Sibelius, Smetana). Ale srovnatelný je i jeho kolega Neil Hutchinson, i když jeho práce s LSO mi připadají zvukově o milimetr sušší. Very Happy

EDIT: Ten Maazel je dostupný jen jako placený MP3 320kB download. Jedná se o koncert z roku 2006.


Díky za tipy krytone. Máš ty nebo někdo jiný tady zkušenost s novější Jansonsovou nahrávkou Leningradské? A hlavně, s tím Gergievem? A když už jsem jednou u toho, s cyklem, který vydává Pentatone? A vlastně, slyšel tu někdo mladýho Wiggleswortha?

A pak by mě ještě špeciálně zajímaly další vaše tipy na Šostyho Patnáctku. Smile

Jsem off topic, ale stejně je tu tak mrtvo, že je asi fuk, kam dotaz plácnu..

_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Mancubus
Nádejný hifista


Založený: 15 august 2007
Príspevky: 76

PríspevokZaslal: Ut apríl 22, 2008 13:06:07    Predmet: shostakovich 15 Odpovedať s citátom

http://www.classicstoday.com/review.asp?ReviewNum=2224

Recenze nelže a narávka je to opravdu vyjimečná. Vřele doporučuji.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Ut apríl 22, 2008 13:15:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Díky za odpověď. Těším se na všehny tipy.
_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: Ut apríl 22, 2008 13:23:30    Predmet: Shosty 15 Odpovedať s citátom

mam a doporucuju
http://www.classicstoday.com/review.asp?ReviewNum=938

uzasny sound, neuveritelny luft... holt chce to dobrej sal a interpreta... pak se to točí... Rolling Eyes

_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Ut apríl 22, 2008 13:41:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Díky, Evžen je klasika. Tentokrát se to schází rychle, tak se snad ještě někdo ozve. Kryton rád Kremrolátu, tbc zas Evžena, přítel z Doomu sladkého Bernarda. Co Ruby nebo šotakovičův jmenovec z českého hifinetu ad.?
_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ShanDo
Hifista


Založený: 20 apríl 2007
Príspevky: 248
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Ut apríl 22, 2008 14:19:31    Predmet: Odpovedať s citátom

ja mam Bernsteina a neprida az tak velmi sladky, jeho prevedenie mi nijak neprekaza.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Ut apríl 22, 2008 14:37:59    Predmet: Odpovedať s citátom

ShanDo napísal:
ja mam Bernsteina a neprida az tak velmi sladky, jeho prevedenie mi nijak neprekaza.


Šostakovičovu Patnáctou s Lennym? Hmm, vyprávěj, resp. hoď odkaz. 5+9 je přece 14, ne 15. Smile

Nebo ses přeřekl a myslíš, Haitinka?

_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ShanDo
Hifista


Založený: 20 apríl 2007
Príspevky: 248
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Ut apríl 22, 2008 15:44:04    Predmet: Odpovedať s citátom

keby som niekedy netrepal tak by bolo dobre... neklikol som si na odkaz, takze som myslel ze stale tocite a mahlerovi, ach jaj, niekedy to proste nejde...

šostakoviča 15 mam z Järvim a Kondrashinom

haitinka len 5 a 9.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Ut apríl 22, 2008 16:07:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano, stává se nám to všem a dokud nám to dochází, je dobře. Smile

A kterou ze svých patnáctek doporučíš?

_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: Ut apríl 22, 2008 17:28:46    Predmet: doporučené patnáctky... Odpovedať s citátom

Klo-klo, Fru-Fru, možná Mařenu.... Laughing
_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ShanDo
Hifista


Založený: 20 apríl 2007
Príspevky: 248
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Ut apríl 22, 2008 19:09:34    Predmet: Odpovedať s citátom

hm ja doporucim skor Kondrashina, viac prepracovana nahravka, cistejsi zvuk ( co sa cudujem), sice trochu charakteristicky zafarbeny ale nic strasne, lepsia dynamika, Jarvi mi pride sem tam preexponovany.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: St apríl 23, 2008 06:39:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Díky za odpověď, ShanDo. Taky žiju s Kondrašinem spokojeně v jedné domácnosti - a zůstali jsme až dodneška přáteli. Smile

Případní zájemci o coughovu poslední nabídku, prosím, raději k němu do pošty. Cough sem asi nebude chtít pověsit fotky ani podrobnější informace o svých patnáctkách. Smile

Mimochodem, o těch novějších nahrávkách ŠOstakovičových symfonií někdo přehled nemáte? Tj. Gergiev, Wigglesworth, novější Jansons a pentatonní řada?

_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Ruby
Hifista - pokročilec


Založený: 11 december 2006
Príspevky: 399
Bydlisko: 50°1,1'SŠ, 15°46,1'VD

PríspevokZaslal: St apríl 23, 2008 09:49:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Já na patnáctky moc nejsem. Mám radši starší... symfonie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: St apríl 23, 2008 10:45:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Děkuji všem.

Tak kdybych to po nás četl a chtěl se tím řídit, řekl bych si nejspíš, že je lepší mít víc verzí, a přibalil bych k Ormandymu nebo Kondrašinovi (předpokládám, že míníme nahrávku s Moskevskou f.) Cremeratu Balticu. Pokud bych chtěl zůstat u jedné nahrávky, pokud možno snadno dostupné, levné a novější, zkusil bych na Krychlíkovo doporučení Haitinka.

Pokud by měl někdo přehled o nahrávkách Šostakovičových smyfonií z tohoto tisíciletí, budu za ně stále rád, stejně jako za další info o Míťově poslední.

_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ShanDo
Hifista


Založený: 20 apríl 2007
Príspevky: 248
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: St apríl 23, 2008 12:13:28    Predmet: Odpovedať s citátom

nebolo by od veci zalozit temu o symfoniach sostakovica, kto ma koho doma a čo ma sa mu z toho najviac paci.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mancubus
Nádejný hifista


Založený: 15 august 2007
Príspevky: 76

PríspevokZaslal: St apríl 23, 2008 13:55:41    Predmet: s15 Odpovedať s citátom

ShanDo napísal:
nebolo by od veci zalozit temu o symfoniach sostakovica, kto ma koho doma a čo ma sa mu z toho najviac paci.


Souhlasím, ten pán psal docela zajímavou hudbu.

Apropo právě jsem poslechl „patnáctku“ s Ormandym a zdá se mi to velmi dobré nicméně Haitinkova interpretace je děsivá což mi zde jaksi chybí. I zvukoě jsou to téměř protipóly. Ormandy nahráván z dálky, má to přímo atmosféru živého provedení, nahrávka s Haitinkem je lahůdka pro plnorozsahový aparát, zvláště pak poslední věta. Díky Coughovi za tip.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St apríl 23, 2008 16:09:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Upravil jsem název tohoto vlákna tak, aby to odpovídalo obsahu. Takže tu klidně můžeme nadále rozebírat Šostakoviče. Laughing
_________________
Roon server (DRC) - Roon Bridge (Allo USBBridge Signature, Shanti LPS) -> Topping E70 (XLR) -> Topping Pre90 (XLR) - BVAudio PA300SSE (XLR) -> Revel Performa F208, Supra USB, Supra EFF I XLR, QED Genesis Silver Spiral. DRC via Rephase/REW.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Št apríl 24, 2008 06:34:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Krásně jste se shodli, že byste rádi povídali o Šostakovičovi a já se těšil. A ono nic. Zkusím teda po ránu obzvlášť slaboduchou otázku. Překvapí mě, že nakonec přece jen existují nějaké narhávky, které se těší celkem jednoznačnému uznání, někdy pozoruhodně velkému proti ostatním. Recenzenti je oužívají jako "referenční" a posluchači je kupují. V případě Šostakovičových symfonií mě hned napadne Bernsteinovo provedení Leningradské s CHKO .. CHPO... Jaké by byly vaše alternativy k téhle verzi?
_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Ruby
Hifista - pokročilec


Založený: 11 december 2006
Príspevky: 399
Bydlisko: 50°1,1'SŠ, 15°46,1'VD

PríspevokZaslal: Št apríl 24, 2008 07:17:54    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Jaké by byly vaše alternativy k téhle verzi?

Ančerl? (nebere to tak vážně jako Bernie)

Mě se moc líbí Bernsteinovo provedení 1.symfonie (také s CSO). Pak páté s Rostropovičem (jiné nahrávky ale nemám, takže nemůžu srovnávat) a hlavně 10. s Mravinským a LPO (živák na Eratu z 70. let) - to je nářez.
A abych nezapoměl na skromější díla - 24 preludií s Aškenazym, Trio (Kremer, Argerich, Maisky) - také hezké.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: Št apríl 24, 2008 09:34:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Lepší Leningradskou než Lenny má IMHO Gergiev. Hrajou mu dva orchestry, takže je to mohutnější, "nálet" v první větě v lehce pomalejším tempu je velice dobře vystavěnej, žeště řežou jak cirkulárka (což je IMHO jedině správně), navíc artikulace celého tématu je správně "zlá a agresivní". Finále ve 4. větě je IMHO daleko valivější a hlavně na rozdíl od většiny renomovaných ale jinak "trotl" dirigentů chápe, že posledních pár minut nemá být oslavných a vítězných tra-la la, ale spíš jakýmsi srdcervoucím obrovským Requiem a tudíž nezrychluje a nechává vyniknout linku horen (v tomto případě zdvoj či více -iných), kterou doplňují výborně artikulované smyčce...

Ne zcela ideální sound nahrávky to trochu kazí, ale nejsme vypatlaní hifisti, že... Wink

_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Mancubus
Nádejný hifista


Založený: 15 august 2007
Príspevky: 76

PríspevokZaslal: Št apríl 24, 2008 15:08:00    Predmet: Shostakovich Odpovedať s citátom

Nejsem příliš zdatný v dojmologických rozborech toho co jsem kdy poslechl, ale můžu přispět tím co na mě udělalo hlubší dojem.

Symfonie č. 1
Nadchly mě nahrávky Bernsteina, Rostropoviče

Symfonie č.4
Nadchly mě nahrávky Rostropoviče, Ormandyho, Barshaie a přímo fenomenální je interpretace Myun-Whun Chunga
Kondrashinova nahrávka je tak nekvalitní, že jde jen těžko posoudit.

Symfonie č.7
Nadchly mě nahrávky Rostropoviče, Bernsteina

Symfonie č.6
Nadchly mě nahrávky Rostropoviče

Symfonie č.8
Nadchly mě nahrávky Rostropoviče, Barshaie, Jansonse, Mravinského, Kondrašinova

Symfonie č.10
Nadchly mě nahrávky Rostropoviče, Mravinského, Karajanova, Ormandyho

Symfonie č.11
Nadchly mě nahrávky Rostropoviče, Ashkenazyho

Symfonie č.15
Nadchla mě nahrávka Haitinkova, Ormandyho
Nenadchly Rostropovich

Zbytkem se jen pozvolna prokousávám.
Jinak přes všechny polemiky hudebních teoretiků, historiků, obchodníků a jiných, doporučuji knihu Solomona Volkova – Svědectví. Možná to není autentické, ale je to poučné, poutavé, ironické někdy i děsivé stejně tak jako hudba pana Šostakoviče.
Apropo, co říkáte na Šostakovičův první houslový koncert? Máte oblíbené interprety?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ShanDo
Hifista


Založený: 20 apríl 2007
Príspevky: 248
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Št apríl 24, 2008 15:30:32    Predmet: Odpovedať s citátom

humpf

mas cely set z kondrašinom? alebo len niektore symfonie? trochu mi prekaza sum nahravky pri vyssej hlasitosti napriklad ked sa hra p alebo pp.

mna celkom uspokojuje prvá symfonia s Paavom Berglundom z Boernemouth SO, asi to nie je povazovane za tip top nahravku ale co tam po tom.

este som pocul Leningradsku z Rostropovicom, ale pride mi trochu zvlastna,neviem preco, nieco ako osviezenie Smile

prvý huslový mam iba jeden a to z Maximom Vengerovom kde diriguje Rostropovic s London SO, a kedze som mal dovtedy kvalitativne velmi zlu verziu, tato mi pride ako nebo pre usi

EDIT: ja si nerobim srandu, važne sa pytam:
žeště řežou jak cirkulárka ehm co su to žeště?
s preklepom ci bez mi to dako nedochadza.
no uz viem ze su plechove nastroje Smile


Naposledy upravil ShanDo dňa So máj 24, 2008 16:31:20, celkom upravené 5 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: Št apríl 24, 2008 15:33:07    Predmet: žestě - plechy Odpovedať s citátom

překlep, no...
_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Mancubus
Nádejný hifista


Založený: 15 august 2007
Príspevky: 76

PríspevokZaslal: Št apríl 24, 2008 15:35:19    Predmet: kondrashin Odpovedať s citátom

Ten Kondrashinův set mám komplet a musím říct že si to pouštím jen pro srovnání s novějšími nahrávkami. Je to velká škoda že to tenkrát neuměli zaznamenat trochu snesitelněji. Jinak Kndrashinův komplet umělecky hodnotím vysoko, ale ta technika...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Klasická Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Strana 1 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist