Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

BEDRO

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Členovia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Bedro
Hifi obsluha


Založený: 31 marec 2008
Príspevky: 43
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: St apríl 02, 2008 01:24:07    Predmet: BEDRO Odpovedať s citátom

Zdravim vsetkych, civilne sa volam Peter, (28 ).
Nie som tzv. hifista ale snazim sa od tejto komunity nieco priucit.
Veci ako letovacka diody odpory (aj tieto nazvy som musel najst na wikipedii ) Rolling Eyes su mi cudzie ale rad pocuvam hudbu co najlepsie (pre moje uska samozrejme) reprodukovanu.
V mojom okoli nemam nikoho kto by sa o hudbu zaujimal viac ako to ze hen tato pesnicka basuje viac ako tato. A ide ma roztrhnut ked vojdem do PROFINOFIHIFI EXTRA shopu s doverou v predavaca ze mi poradi a pytam sa na lepsi kabel trebars nech poradi ohladom bi-wi zadre mi ,, A co to mate doma diskoteku? To su blbosti kupte si lepsie repra,,.
Praveze preto ze sa o toho nevyznam tak cakam radu o tom ako vytlmit miestnost popripade rusenia miesto posluchu atd.
Co rad pocuvam?Mno prakticky vsetko co pride pod ruku ale svoju zostavu vzdy ladim podla Dire Straits-your latest trick, Sade-Jezebel a Metallica-enter sandman.
Takze po tom co som sa vykecal ukazem co sa mi podarilo zosmolit dokopy zatial.



02062008345.jpg
 Description:
Takze Yamaha RX-V659, JAMO 606 5.1 sada, Panasonic DVD-S52
 Filesize:  88.58 KB
 Viewed:  305 Time(s)

02062008345.jpg



DSC_0088.jpg
 Description:
Tu teda pocuvam hudbu a kedze mam (podla toho co citam na fore) velmi tolerantnu manzelku tak nebol problem ju napr. ukecat na latkovu sedacku namiesto kozenej a ani proti nejakym dalsim akustickym upravam nic nema ked budu aspon ako tak vyzerat.
 Filesize:  89.61 KB
 Viewed:  307 Time(s)

DSC_0088.jpg



_________________
Najhorsie je nieco ocakavat.


Naposledy upravil Bedro dňa Po jún 02, 2008 12:57:36, celkom upravené 3 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bedro
Hifi obsluha


Založený: 31 marec 2008
Príspevky: 43
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: St apríl 02, 2008 02:08:39    Predmet: BEDRO Odpovedať s citátom

Ten rack co som si kvoli pohodliu dal k miestu posluchu mal dlzkou kablou taky zly dopad na kvalitu zvuku ze uz je naspat .
Stlpy som zapojil bi-wi ale ci to samotne malo efekt neviem lebo som zaroven skracoval kable a premiestnil sub ale ako celok to teraz hra lepsie. Tie tehly pod stlpmi su na vyskusanie vysky repro lebo miesto odposluchu je dvihnute podiom a teraz rozmyslam s coho a ako spravit podstavce
Teraz sa chystam na male dokoncovacky v miestnosti a vrhnem sa na upratanie kablov elektriky popripade odrusenie od el. , telku hodim na stenu, a nejake akusticke upravy.
Napriek tomu ze to nie je uplne podla mojich predstav a dufam ze pojdem dalej, musim pochvalit tuto zostavu za vyborny pomer cena vykon kvalita.
Zatial sa snazim aspon s toho vydupat co to pojde. A zaroven verim ze okrem roznych zabomysich vojen (myslim ze v tomto su vsetky fora rovnake Smile tu najdem dobre mienene rady.

_________________
Najhorsie je nieco ocakavat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: St apríl 02, 2008 06:09:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Já bych řekl, že ten prodejce měl trochu pravdu a spíše než kabel pro bi-wi bych řešil lepší repro, ty Jamo jsou na samém dně, pak už nastupují jen AIO a PC bedny.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bedro
Hifi obsluha


Založený: 31 marec 2008
Príspevky: 43
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: St apríl 02, 2008 06:20:01    Predmet: Jamo Odpovedať s citátom

Dakujem za nazor, s tym predajcom to bolo myslene skor tak ze ked sa ho spytam trebars na ten spominany bi-wi tak po divnom zasklebku mu musim najprv vysvetlit co to je a to neprehanam. proste asi mam smolu ale neviem ani kde si mam kupit bananik konektor iny ako za 6,80 Very Happy
K tym Jamo, no pocul som dost rozporuplne nazory a som si vedomy toho ze to moze byt lepsie.Zatial je to to naj co mam. Co mi vadi najviac je sub ktory je dobry iba na mrmlanie a vybuchy pri filmoch a nie na hudbu, preto ho zvyknem aj vypinat a tie stlpy tolko zase zahraju no a este hlas zvykne byt obcas taky nosovy To som si ale vsimol iba pri hovorenom slove spev sia mi zdal oproti tomu OK neviem preco.

_________________
Najhorsie je nieco ocakavat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: St apríl 02, 2008 06:33:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Co to máš na tom stropě na druhé fotce?
To vypadá zajímavě. Kdyby to ještě umělo i svítit třeba ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bedro
Hifi obsluha


Založený: 31 marec 2008
Príspevky: 43
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: St apríl 02, 2008 06:50:31    Predmet: Strop Odpovedať s citátom

To je zaveseny sadrokarton na ktorom presne Very Happy bude osvetlenie. V strede luster- stvorec s matneho skla a z hora bude schovane rozptylove svetlo pre atmosferu. Hlavne som nechcel uplne holy strop
_________________
Najhorsie je nieco ocakavat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Členovia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist