Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Denon avr-x2200w

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Tibor86
Hifista


Založený: 03 október 2016
Príspevky: 196

PríspevokZaslal: Ut júl 16, 2019 09:26:08    Predmet: Denon avr-x2200w Odpovedať s citátom

Caute, kupil som tento zosik z bazosu ako pokazeny, vraj po blesku/burke. Bol zrejme v autorizovanom servise, kde ho neopravili, vraj nerentabilna oprava. Zosik sa mi podarilo opravit. Funguje vsetko, hraje dobre. Mal som Technics A900S s bednami Bowers Wilkins 603 S3, hudbu som pustal z PC, cez externu zvukovku pripojenu s PC cez USB. Hudbu pustam z Tidalu v Hifi a Master kvalite. Ale aby to hralo slusne, musel som v nastaveniach zvukovky zapnut crystalizer a trosku pridat basy, korekcie na zosiku som mal v nule. Pocuvat sa to dalo, ale na denone to hra o hodne lepsie. Najme pocuvem viacej detailov, basy su lepsie a aj stredy a vysky. Najlepsie to ale hra ked zapnem funkciu Audyssei, repro mam zatial len predne bez subwoofera. Uz aj internetove radio cez zosik v najnisej kvalite 128kbs hra myslim si, ze dost dobre, zvuk je taky prijemny, da sa to pocuvat celu noc Very Happy na technicse som musel zapninat korekcie aby som to vydrzal pocuvat.

Neviete nejake finty/rady pre este vylepsenie zvuku na tomto zosiku, kedze nastaveni je tam ozaj ze po kkt Very Happy Kable ku repro mam Xindaky. Bude to hrat esle lepsie, kebyze poriesim 5+1 ??? A ake repro kupit na surround a center ? A neviete ci podporuje prehravanie hudby z HDD cez USB ? Z usb kluca mi to ide ale z HDD nie. HDD mam 10TB s pridavnym napajanim/adapter do zasuvky. Ked som ho tam pripojil, pise not connected.

Diky za rady.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Ut júl 16, 2019 09:39:38    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Ked som ho tam pripojil, pise not connected.


http://manuals.denon.com/AVRX2200W/EU/EN/GFNFSYtgugzsae.php#WBSPMLzjdyqqli

citácia:
The USB memory device must be formatted to FAT16 or FAT32.


Linuxový firmware v tom Denonu je nakonfigurovaný tak, že umí jen FAT16/32. Navíc velice pravděpodobně bude umět jen tabulku rozdělení diskových oddílů typu MBR.

10TB disk má tabulku typu GPT, MBR má limit 2TB. Stejně tak limit FAT32 je ve windows 2TB, tedy tvůj disk má filesystém NTFS.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Tibor86
Hifista


Založený: 03 október 2016
Príspevky: 196

PríspevokZaslal: Ut júl 16, 2019 11:10:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Jaaaaaaaaaaj, hmmm diky, oprobujem... A co sa toho zvuku tyka, da sa to este nejako poladit ? A da sa ale dako priamo cez zosik pocuvat Tidal aby som nemusel zapinat PC ??
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist