Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
http://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

MB QUART 850S

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Amateur
Hifi obsluha

Založený: 17 jún 2018

PríspevokZaslal: Pi júl 26, 2019 15:23:07    Predmet: MB QUART 850S Odpovedať s citátom

Zdravim , idem si po rady.

Kupil som repro MB QUART 850S, mam rad nemecku produkciu a obzvlast tuto znacku favorizujem. Vsetky repro funkcne, stav viacmenej ok, ale ked som ich otvoril, aby som skontrolovat stav kondenzatorov, tak mam pocit, ze sa v tom uz niekto vrtal. Nie som nejaky expert do vyhybiek, ale napr. ten hranaty zvitok sa mi tam vobec nezda, mala cievka vedla neho prilepena nejaky ,,lidl" tavidlom, na doske su lepidiel/tavidiel asi tri typy. Nepozdava sa mi ani hnedy rezistor na foto vpravo, pod nim je ,,spalena" doska a vedla predpokladam od tepla deformovana cievka. Dalsia cievka pod nou je uz spominana, dolepena divnym tavidlom a nepride mi ako z produkcie MB Quart. Nikde na nete neviem najst foto adekvatnej vyhybky, 740ka musi byt ina podla parametrov, pre 980ku plati to iste. Netusi niekto ako ma vyhybka na 850Ska vypadat? Budem vdacny za rady a prispevky, nemyslim si, ze to clovek, co mi to predal bude mat zaujem nejako konzultovat /Bazos/. Dik.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: