Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Original alebo podvrh / genuine or Fake
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zaujímavé súčiastky a zapojenia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Pi apríl 29, 2011 03:11:22    Predmet: Odpovedať s citátom

dawsoo napísal:
Dostaly se mi do ruky zajímavý kousky jsou značený jako LM6172IN s klasickým znakem NS vypadající jako originály ale dělal jsem ted jeden stroj a nějak mi nehrálo že nějak více zkreslují nahoře než jsem byl zvyklej... tak jsem začal porovnávat se starejma pár kouskama ze šuplíku v soic a dal je kvůli tomu do redukce a zjistil jsem že se jedná o originálně vypadající fake na bázi nějaký mizerný TI NE5532 Sad koupený loni v lednu u dobrého obchodníka ... není to 1458 jasně sice nešumí, ale je to k ničemu ... Zakoupeny byly v roce 2010 v RS za šílenech 132,- kaček/ks,protože jsem potřeboval hned Sad Nebu´dte pánové naivní že vás zachrání farnellové a spol... někde jsem četl že USA je zaplavený podobnejma plagiátama z indie a číny ... a k farnellům ještě jednou jsem jim vrátil koncáky Toshiba 2SA1962 od korejského výrobce, NPN bylo OK tím jsem skončil s drahýmu nákupy a raději křečkuju protože pak je člověk akorát nasranej Very Happy V podstatě mi příjde že fake jsou snad už i originály od výrobců když vezmu v potaz třeba OPA627BP nový várky vs starý 627BP dělaný ještě před anexí BB... jsou to jiný obvody měřej skoro identicky ale zvuk je jinej a to tak že dost... a tak můžeme pokračovat dál a dál. OPA134 také není 134 tady naštětstí mírně k lepšímu....Jinej příklad NE553x jedinný co bylo použitelný od Fairchildu skončila loni výroba .... TI jsou jedny z nejhorších (měkkej výstup zkreslení les harm tak max do zdroje) spolu s JRC který ale naštěstí tu nejsou v evropě , NXP je asi jedinný co lze použít ale od nich nikde nejsou a STmicro (šumí jak blázen) tak raději nemluvím... jak říkám není nad to mít new old stock zásoby,obávám se že bude hůř. Sad protože obchodník prodává to co nakoupí u překupníka že... a výrobci je vidno že jsou s lineárníma obvodama v řiti dneska jede digi a low power sračky tak díky úsporám vyrábí zbylé použitelné typy jednou za uherák... podle mě tohle je hlavní důvod proč dnes fake tolik jede,je to hlavně dostupnost a už ne tolik cena protože i pajcíři zdražili aby prodali dneska,bohužel.

PS: tranzistory jsem zmáknul... pomůže měření Uceo a kapacity mezivývodový a hned je jasno jinak jak tu někdo psal o TME jak co operáky nedoporučuju důrazně!!! LF411 v servu offset přes 20mV,LM833 šuměj jak kráva STmicro verze a o levných OP177 prý AD nemluvě to je vše jen ne nízkoofset brouk Very Happy .... takže nějaký dražší kousky bych se asi bál,nedis kerr.. bordel na kolečkách s dodací lhůtou přes rok a 90% fake ,pokud tam bere GM-ko tak se vůbec nedivim tomu co nabízej na krámě ,GES kupodivu i přes bídu zatím musím zaklepat neměl jsem velkej problém typu směr koš nebo dohady (Toshiby,On Semi,malý trandy,pasivity)


Apropos jak jsou na tom AME a jejich 2SJ74?


2SJ74 se už pár let nevyrábějí, na trhu jsou skladové zbytky, třebas na e-bay, pokud vím, jsou to originály, ale ceny žádná sláva. AME mohou mít dodavatele odněkud z Asie, taky jsem je takhle sehnal a vypadaly slušně. Ovšem AME má jen GR, BL už nejsou a skoro určitě už ani nebudou. Pokud by je někdo potřeboval v menším počtu, doporučuji e-bay, speciálně prodejce alweit. Pikantní je to s 2SK170, ty AME nabízí jeko 2SK170/2SK163 Sanyo, ovšem 2SK163 je něco úplně jiného a ani to není Sanyo, takže bůhví co byste dostali (a totéž možná platí o 2SJ74). Jistí to zase jedině e-bay.

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi apríl 29, 2011 16:53:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Jistí to vysrat se na konstrukce ze součástek, které se nevyrábějí, nebo jsou obtížně sehnatelné. Crying or Very sad
_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rip1
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 marec 2007
Príspevky: 510

PríspevokZaslal: Po máj 23, 2011 16:15:14    Predmet: Odpovedať s citátom

OPA:
vysrat se na celý DIY a HIfi protože nebude z čeho dělat za chvíli... tak to dopadne... bejt výrobce nějakých kvalitních zařízení drbu si hlavu nebo bych si musel udělat gigantický zásoby na sklad což taky není nic moc malá investice.Stačíé se podívat na stroje z nějaké cenové kategorie z let 90-95 a současnost a porovnat zapojení,osazení a koncepci je to k pláči.Sice asi lepší zapojení, ale s hnojem z číny místo součástek a výsledkem no comment.

PS: Viděl jsem prodávat duály 2SJ109V/2SK389V pár přes 100 USD! Až takhle to je špatný to samý za chvíli bude se všema lineárníma součástkama a obvodama když vidím trendy trhu.

VB:
Díky za info vzal jsem 10x GR protože mam cca 40ks 170GR.Z toho se snad něco povede spářit a a za 5-10let dobře prodat Very Happy a když ne tak do proud zdroje pro low noise referenci budou taky dobrý Very Happy

PS: zkuste si pro zajímavost objednat kdekoliv 2SJ103/2SK246 už i tady je problém sehnat za normální peníze nebo i za nenormální ale s garancí Grade i při velkým množství nad 100ks.Vše ok až do momentu naskladnění pak že je problém a za dlouho a že cena výrazně vyšší ... apod... to něco signalizuje.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1377
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: Pi júl 29, 2011 19:52:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Co mě tento týden nejvíce pobavilo. 200W trand a čip jak BD...


_________________
www.facebook.com/SPaudioCZ
www.SPaudio.cz
www.CustomWorks.cz
www.revize-hc.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
JC
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1174
Bydlisko: Úpätie Malých Karpát

PríspevokZaslal: Pi júl 29, 2011 20:04:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak to je naozaj drsné!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1377
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: Pi júl 29, 2011 20:06:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Nechápu že si s tím dají takové práce aby to vypadalo hezky a dovnitř prdnou takovej čipešek Laughing
_________________
www.facebook.com/SPaudioCZ
www.SPaudio.cz
www.CustomWorks.cz
www.revize-hc.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Pi júl 29, 2011 22:34:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Ty rezavý a roztřepený nožičky vždycky signalizují fake ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: Ut august 02, 2011 22:00:54    Predmet: Odpovedať s citátom

2 Quart - kde jsi je koupil ?? Škoda že jsi nedal i fotku zespodu, ale vypadá to na celkem zdařilé kusy Evil or Very Mad .

BTW, mám tady plagiáty Toshib ve stejně velkém pouzdru, tam byl čip velikosti asi 2 x 2 mm.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1377
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: Št august 04, 2011 20:24:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Jsem zkusil jednoho prodejce v HK.

Zde je fotka zezadu:

_________________
www.facebook.com/SPaudioCZ
www.SPaudio.cz
www.CustomWorks.cz
www.revize-hc.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Št august 04, 2011 23:20:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Takhle origa nevypadaj Very Happy
_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
JeF111
Hifi expert


Založený: 01 jún 2008
Príspevky: 1191
Bydlisko: ČR - Olomoucko/Prostějovsko

PríspevokZaslal: Pi august 05, 2011 13:35:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Quart napísal:
Nechápu že si s tím dají takové práce aby to vypadalo hezky a dovnitř prdnou takovej čipešek Laughing

Dneska přece jde o design, vůbec ne o to co je uvnitř. Výrobek nemusí být dobrý, stačí když dobře vypadá a to na dobrou prodejnost stačí. Cílem je prodat, další osud výrobce nezajímá.
Když se o fake bude hodně mluvit, reklamovat, stěžovat si... tak si prodejci sakra rozmyslí od koho budou nakupovat. A oni dobře vědí že prodávají fake, to by museli být padlí na palici. Evil or Very Mad Jenže když nakoupí skoro zadarmo, můžou na tom víc vydělat a o tohle tu jde především.

Je to chyba systému, myšlení lidí. Ve škole nás v hodinách managementu a marketigu učili, že prvořadým cílem má být maximalizace zisků za každou cenu. Nejúspěšnější manažer je ten, který dokáže zajistit nejnižší náklady a nejvyšší zisky. Vládnou-li firmám takto vyškolení manažeři, není se čemu divit. Crying or Very sad

_________________
Martin www.sigmaphon.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: So august 06, 2011 12:08:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Ty kusy ale vypadají špatně, ne dobře. Provedení pouzdra, nožiček a chladicí plochy ukazuje na fake.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So august 06, 2011 19:29:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Všimli jste si jednoho zajímavého fenoménu ? Nedostupnost některých součástek nebo riziko nákupu nekvalitních napodobenin skvěle hraje do karet profesionálním výrobcům (i poloprofi), kteří mají možnost nakupovat ve větším množství od solidních dodavatelů, umějí součástky proměřit, případně mohou z větší dávky jeden kus obětovat a podívat se dovnitř.

Zatímco amatér - bastlíř - nakupující v maloobchodě jednotlivé kusy je v zásadní nevýhodě a snadno se nechá od stavby zařízení vlastními silami odradit, pokud si přečte diskusi, jako je třeba tato.

Jak se říká, všechno špatné může být k něčemu dobré.
Podobně je to se záměrným používáním již nevyráběných a těžko dostupných součástek jako nejlepší ochrany proti kopírování produktu.

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JC
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1174
Bydlisko: Úpätie Malých Karpát

PríspevokZaslal: So august 06, 2011 20:21:36    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
Všimli jste si jednoho zajímavého fenoménu ? Nedostupnost některých součástek nebo riziko nákupu nekvalitních napodobenin skvěle hraje do karet profesionálním výrobcům (i poloprofi), kteří mají možnost nakupovat ve větším množství od solidních dodavatelů, umějí součástky proměřit, případně mohou z větší dávky jeden kus obětovat a podívat se dovnitř.

A vedia to aj tí výrobcovia? Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ne august 07, 2011 07:35:06    Predmet: Odpovedať s citátom

To jsou sice hezké názory, realita je ale taková, že řada součástek, speciálně vhodných pro špičkové analogové audio, zmizela z výrobního programu (z čistě ekonomických důvodů) a neexistuje za ně ani ekvivalentní, ani dostatečně vhodná náhrada.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
FILIPAUDIO
Hifista - pokročilec


Založený: 10 február 2007
Príspevky: 395

PríspevokZaslal: Ne august 07, 2011 12:40:51    Predmet: Odpovedať s citátom

OPA.
Člověk který si to staví pro sebe v jednom kuse si originály sežene formou vzorků od výrobce, pár "nesehnatelných" tranzistorů koupí na e-bay, nebo je recykluje z nějakého nefunkčního zařízení... Také nemusí až tak sledovat cenu při pár kusech. Když něco vyhoří, díky nekvalitní součástce, tak si to opraví.
Myslím si, že tím trpí právě malosérioví výrobci, musí udržet kvalitu a spolehlivost, a ještě držet záruku.
Když něco vyhoří, riskuje svoji pověst a bytí...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JeF111
Hifi expert


Založený: 01 jún 2008
Príspevky: 1191
Bydlisko: ČR - Olomoucko/Prostějovsko

PríspevokZaslal: Ut august 09, 2011 00:55:31    Predmet: Odpovedať s citátom

No, ať je to jak chce, jisté je že to všecko míří směrem do řiti. A je třeba se podle toho zažídit, a sakra rychle protože za pár let nebude dostupné asi nic krom nepoužitelného braku a šmejdu. Je to pár let (dva-tři?) co se daly vcelku bez větších obtíží sehnat téměř všechny originální polovodiče - ať už ve shopu nebo ebay apod.
Dnes? Však všichni víme...
"Svět se posral" říká jeden dobrý kamarád. Překupníkům se nedivím že dobré součástky nechtějí prodávat, ekonomika se hroutí a kdo by měnil zlato za pár bezcenných papírků Question Idea

_________________
Martin www.sigmaphon.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: Pi august 12, 2011 20:29:43    Predmet: Odpovedať s citátom

2 Quart - prodejce na 3 písmenka, ev. 3 písmenka pomlčka 3 písmenka ? Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Skipy
stepná kengura


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 1290
Bydlisko: Zsolna

PríspevokZaslal: Št august 25, 2011 22:06:38    Predmet: Odpovedať s citátom

velky bobo napísal:
.... Pikantní je to s 2SK170, ty AME nabízí jeko 2SK170/2SK163 Sanyo, ovšem 2SK163 je něco úplně jiného a ani to není Sanyo, takže bůhví co byste dostali...


niektore katalogy su orientovane viac na servis a uvedene sanyo... onkyo...alebo adidas atd... znamena len znacku vyrobku pre ktory je nahradny diel vedeny... aj avelmak co je radoby slovensky distributor distributora AME Wink to robi takto

_________________
ars longa, vita brevis
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1377
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: St september 21, 2011 16:08:02    Predmet: Odpovedať s citátom



Na fotce jsou rozlousknuté tranzistory IRFP240/9240. Velikost čipu cca sedí. Tři z nich mají stejnou barvu měděné plošky, ale jeden z nich(nahoře vlevo) má jiný odstín. Může se případně jednat o pajc?

_________________
www.facebook.com/SPaudioCZ
www.SPaudio.cz
www.CustomWorks.cz
www.revize-hc.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1377
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: St september 21, 2011 16:12:42    Predmet: Odpovedať s citátom



Lepší foto. Z EZK jsou oba typy identické. Z TME má každý jinou barvu. Všechny tranzistory mají být VISHAY.

_________________
www.facebook.com/SPaudioCZ
www.SPaudio.cz
www.CustomWorks.cz
www.revize-hc.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
horemic
Hifista - pokročilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 481

PríspevokZaslal: St september 21, 2011 21:40:46    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil horemic dňa St marec 11, 2015 11:11:46, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jura80
Nádejný hifista


Založený: 05 október 2011
Príspevky: 76

PríspevokZaslal: St október 12, 2011 04:48:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Mám tady BC546CTA Fairchild. I když pevně věřím, že jde o originál Fairchild, chybí mně na pouzdře firemní logo. Tak jen pro ujištění, je to v pořádku? (viz. fotka)

http://www.fotoskladnik.cz/upload/original/054731101211-DSC04219.JPG



Díky za názory.

Jura

_________________
Rád poslouchám hudbu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
karfik
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 960
Bydlisko: Ostrožská Nová Ves

PríspevokZaslal: Ut november 08, 2011 21:29:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Takže už to neštve jen nás, ale i Američany:
http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/249949-americke-zbrane-jsou-plne-vadnych-cinskych-soucastek.html

_________________
Audio streamer Volumio + gramofon - DAC+Buffer - PowerAmp T class 2x300W - 3p reprosoustavy SS+Audax (vše má vlastní výroba pod označením MINIMALISM), kabeláž USB Belkin Premium, interconnect RG223, reprokabel RG214
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ut november 08, 2011 21:46:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Sami si za to můžeme (USA + Evropa) honbou za minimální cenou, dostupností všeho pro masy a snižování nákladů trvale a za každou cenu, a to i za cenu mizerné kvality. Veškerá ta debilní krátkozraká korporátní kultura. Americká armáda pláče na špatném hrobě. Čínu v dnešní podobě vygenerovaly USA + později Evropa přesunem výroby do oblasti, kde se platila skoro nulová mzda.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
JHradec
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 998

PríspevokZaslal: St november 09, 2011 09:12:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Jak se na to dívám já, tak problematické nejsou (jen) polovodiče - největší průser jsou elektrolytické kondenzátory. řada zařízení je vyřazená z provozu po cca 6-ti letech (koresponduje to i s článkem o USA zbraních) kvůli elektrolytům. Přitom odcházejí jenom některé - ve stejném zařízení stejný výrobce, různé kapacity ( teď jsem měl 1G a 1G2 ) jedna hodnota OK, druhá KO. nepřišel jsem na systém,jak to odhadnout. Evil or Very Mad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: St november 09, 2011 09:38:58    Predmet: Odpovedať s citátom

JHradec napísal:
Přitom odcházejí jenom některé - ve stejném zařízení stejný výrobce, různé kapacity ( teď jsem měl 1G a 1G2 ) jedna hodnota OK, druhá KO. nepřišel jsem na systém,jak to odhadnout. Evil or Very Mad

Podle mě to souvisí i s tím, jak jsou jednotlivé kondenzátory namáhány - třeba u počítačových základních desek odcházejí nejčastěji kondenzátory v napájecích obvodech procesorů a totožné kondenzátory osazené na jiných místech bývají v pořádku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
STUDIO_ESO
Hifista


Založený: 25 marec 2010
Príspevky: 103

PríspevokZaslal: St november 09, 2011 14:11:02    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Sami si za to můžeme (USA + Evropa) honbou za minimální cenou, dostupností všeho pro masy a snižování nákladů trvale a za každou cenu, a to i za cenu mizerné kvality. Veškerá ta debilní krátkozraká korporátní kultura. Americká armáda pláče na špatném hrobě. Čínu v dnešní podobě vygenerovaly USA + později Evropa přesunem výroby do oblasti, kde se platila skoro nulová mzda.


Tesat do kamene tato slova.

(I když, nejspíš by se to dalo objednat už hotové v Číně, v nějakém tom koncentráku desku udělají z granitu a místní rabotnik to vygravíruje. Stačí PDFko a objednávka na 12 kusů.)

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: St november 09, 2011 16:11:56    Predmet: Odpovedať s citátom

JJ, mladí perspektívní manažeři...chtějí produkovat Fiat a sami jezdit ve Ferrari... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JHradec
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 998

PríspevokZaslal: St november 09, 2011 16:16:43    Predmet: Odpovedať s citátom

OT - Ferrari se ještě nedělá v Číně ? Laughing



trochu se teď hrabu v autě - náhradní díly na pultě jsou většinou FAKE ( a nevypadají špatně )
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zaujímavé súčiastky a zapojenia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia
Strana 3 z 8

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist